A bajnokság csapatai

REAC SPORTISKOLA SE "A"

Cím
1152 BUDAPEST, SZÉCHENYI TÉR 8-10.
Telefon
30/211-1921
Fax
1/388-2663
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 REAC SPORTISKOLA SE "A" 8 7 1 0 36 8 28 22
2 JÁSZBERÉNYI FC 8 7 0 1 31 11 20 21
3 CEGLÉDI VSE 8 6 1 1 31 14 17 19
4 BKV ELŐRE SC 8 5 1 2 34 17 17 16
5 Budai FC 8 4 2 2 17 10 7 14
6 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 8 4 1 3 19 16 3 13
7 PÉNZÜGYŐR SE 8 3 3 2 17 13 4 12
8 BSE PALÓC FARKASOK USE 8 3 2 3 20 25 -5 11
9 FC HATVAN 8 3 1 4 23 26 -3 10
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA"A" 8 2 1 5 21 30 -9 7
11 ÚJPESTI TE "B" 7 2 0 5 16 19 -3 6
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE U18 7 1 1 5 11 17 -6 4
13 SZENT ISTVÁN SE 8 1 0 7 20 51 -31 3
14 GYÖNGYÖSI AK 8 0 0 8 12 51 -39 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 REAC SPORTISKOLA SE "A" 4 4 0 0 11 1 10 12 4 2 2 0 5 1 4 8 8 6 2 0 16 2 14 20
2 JÁSZBERÉNYI FC 5 4 1 0 11 3 8 13 3 1 2 0 4 2 2 5 8 5 3 0 15 5 10 18
3 CEGLÉDI VSE 4 2 1 1 5 2 3 7 4 2 1 1 7 4 3 7 8 4 2 2 12 6 6 14
4 BKV ELŐRE SC 5 2 3 0 6 1 5 9 3 1 1 1 5 3 2 4 8 3 4 1 11 4 7 13
5 Budai FC 3 1 1 1 5 4 1 4 5 2 3 0 3 1 2 9 8 3 4 1 8 5 3 13
6 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 2 2 0 6 3 3 8 4 1 1 2 2 3 -1 4 8 3 3 2 8 6 2 12
7 PÉNZÜGYŐR SE 3 1 1 1 2 2 0 4 5 1 3 1 6 6 0 6 8 2 4 2 8 8 0 10
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA"A" 4 1 1 2 5 6 -1 4 4 1 1 2 6 6 0 4 8 2 2 4 11 12 -1 8
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE U18 3 1 1 1 2 2 0 4 4 1 1 2 3 5 -2 4 7 2 2 3 5 7 -2 8
10 GYÖNGYÖSI AK 5 1 0 4 2 10 -8 3 3 1 1 1 5 9 -4 4 8 2 1 5 7 19 -12 7
11 FC HATVAN 4 0 3 1 4 5 -1 3 4 1 1 2 5 8 -3 4 8 1 4 3 9 13 -4 7
12 BSE PALÓC FARKASOK USE 4 0 3 1 5 7 -2 3 4 1 1 2 3 6 -3 4 8 1 4 3 8 13 -5 7
13 ÚJPESTI TE "B" 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 1 3 5 7 -2 4 7 1 3 3 7 9 -2 6
14 SZENT ISTVÁN SE 5 0 1 4 3 15 -12 1 3 0 1 2 4 8 -4 1 8 0 2 6 7 23 -16 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 REAC SPORTISKOLA SE "A" 4 4 0 0 24 3 21 12 4 3 1 0 12 5 7 10 8 7 1 0 36 8 28 22
2 JÁSZBERÉNYI FC 5 5 0 0 19 5 14 15 3 2 0 1 12 6 6 6 8 7 0 1 31 11 20 21
3 CEGLÉDI VSE 4 4 0 0 16 3 13 12 4 2 1 1 15 11 4 7 8 6 1 1 31 14 17 19
4 BKV ELŐRE SC 5 3 1 1 22 9 13 10 3 2 0 1 12 8 4 6 8 5 1 2 34 17 17 16
5 Budai FC 3 2 0 1 12 6 6 6 5 2 2 1 5 4 1 8 8 4 2 2 17 10 7 14
6 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 2 1 1 15 6 9 7 4 2 0 2 4 10 -6 6 8 4 1 3 19 16 3 13
7 PÉNZÜGYŐR SE 3 1 2 0 5 3 2 5 5 2 1 2 12 10 2 7 8 3 3 2 17 13 4 12
8 BSE PALÓC FARKASOK USE 4 2 1 1 15 10 5 7 4 1 1 2 5 15 -10 4 8 3 2 3 20 25 -5 11
9 FC HATVAN 4 1 1 2 8 10 -2 4 4 2 0 2 15 16 -1 6 8 3 1 4 23 26 -3 10
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA"A" 4 1 0 3 8 13 -5 3 4 1 1 2 13 17 -4 4 8 2 1 5 21 30 -9 7
11 ÚJPESTI TE "B" 2 0 0 2 2 7 -5 0 5 2 0 3 14 12 2 6 7 2 0 5 16 19 -3 6
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE U18 3 0 1 2 4 6 -2 1 4 1 0 3 7 11 -4 3 7 1 1 5 11 17 -6 4
13 SZENT ISTVÁN SE 5 1 0 4 14 33 -19 3 3 0 0 3 6 18 -12 0 8 1 0 7 20 51 -31 3
14 GYÖNGYÖSI AK 5 0 0 5 5 25 -20 0 3 0 0 3 7 26 -19 0 8 0 0 8 12 51 -39 0
 
BKV ELŐRE SC
5 - 0-3 - 3-------1 - 311 - 22 - 1
BSE PALÓC FARKASOK USE
--3 - 44 - 17 - 41 - 1-------
Budai FC
-7 - 1--------2 - 33 - 2-
CEGLÉDI VSE
------4 - 13 - 0-4 - 1--5 - 1
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
--1 - 1--11 - 2---1 - 0--2 - 3
FC HATVAN
1 - 3---0 - 1---4 - 33 - 3---
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
-------3 - 62 - 40 - 2--3 - 1
GYÖNGYÖSI AK
2 - 6-1 - 2--2 - 3-0 - 6----0 - 8
JÁSZBERÉNYI FC
5 - 3-1 - 0--6 - 0--3 - 0--4 - 2-
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE U18
-1 - 2--1 - 2-----2 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-2 - 21 - 1------2 - 0---
REAC SPORTISKOLA SE
---3 - 15 - 0-4 - 112 - 1-----
SZENT ISTVÁN SE
---2 - 7-1 - 81 - 910 - 5---0 - 4-
ÚJPESTI TE
--0 - 1-------2 - 6--

REAC SPORTISKOLA SE "A"

  • Sorsolás
  • Játékoskeret
  • Szakmai stáb

Szakmai stáb

SPEKNER SZILÁRD

Technikai vezető

ILLÉS KÁROLY

Utánpótlás edző
  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
1
SOMOGYI BÁLINT
REAC SPORTISKOLA SE "A"
10
2
SZTOJANOVICS ZOLTÁN
REAC SPORTISKOLA SE "A"
8
3
WÁGNER RÓBERT
REAC SPORTISKOLA SE "A"
5
4
BÁTI NORBERT
REAC SPORTISKOLA SE "A"
3
4
HORVÁTH KÁLMÁN
REAC SPORTISKOLA SE "A"
3
4
TÓTH KRISZTIÁN
REAC SPORTISKOLA SE "A"
3
7
SZÁNTOVSZKI SOMA
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2
8
BALÁZS BENCE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
1
Név Sárga lapok
1
GYŐRFI BENEDEK ANDRÁS
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2
2
BÁTI NORBERT
REAC SPORTISKOLA SE "A"
1
2
KUNZ DÁNIEL ISTVÁN
REAC SPORTISKOLA SE "A"
1
2
LÉGRÁDI DÁVID MÁRK
REAC SPORTISKOLA SE "A"
1
2
TÓTH KRISZTIÁN
REAC SPORTISKOLA SE "A"
1
2
WÁGNER RÓBERT
REAC SPORTISKOLA SE "A"
1
2
ZSIGA FERENC
REAC SPORTISKOLA SE "A"
1
Név Piros lapok

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.