III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 23. forduló

Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 Püspökhatvan SE 19 18 1 0 110 17 93 55
2 Csővár SE 19 12 5 2 64 29 35 41
3 Nagymaros FC 19 11 3 5 56 36 20 36
4 Szobi SC 19 10 4 5 43 26 17 34
5 Rád SE 19 10 3 6 57 48 9 33
6 KDSE-Váci Reménység 20 8 5 7 50 43 7 29
7 Kóspallagi MEDOSZ SE 20 6 5 9 32 55 -23 23
8 Letkés KSE 20 6 5 9 38 63 -25 23
9 Márianosztra SE 20 6 2 12 36 64 -28 20
10 Penci SE 20 5 3 12 52 79 -27 18
11 Szokolya SK 20 5 1 14 42 73 -31 16
12 Zebegényi Labdarúgás 19 0 3 16 25 72 -47 3
13 CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Püspökhatvan SE 9 6 3 0 31 4 27 21 10 8 2 0 22 5 17 26 19 14 5 0 53 9 44 47
2 Nagymaros FC 9 3 5 1 12 3 9 14 10 6 1 3 17 12 5 19 19 9 6 4 29 15 14 33
3 Csővár SE 10 4 2 4 13 9 4 14 9 5 3 1 11 3 8 18 19 9 5 5 24 12 12 32
4 Rád SE 10 5 1 4 12 9 3 16 9 4 2 3 16 14 2 14 19 9 3 7 28 23 5 30
5 Szobi SC 9 4 2 3 10 6 4 14 10 3 3 4 13 9 4 12 19 7 5 7 23 15 8 26
6 Letkés KSE 9 2 1 6 7 15 -8 7 11 5 4 2 10 12 -2 19 20 7 5 8 17 27 -10 26
7 KDSE-Váci Reménység 10 4 3 3 14 10 4 15 10 2 5 3 8 11 -3 11 20 6 8 6 22 21 1 26
8 Szokolya SK 10 4 3 3 14 12 2 15 10 3 0 7 6 24 -18 9 20 7 3 10 20 36 -16 24
9 Kóspallagi MEDOSZ SE 11 4 3 4 10 15 -5 15 9 2 3 4 6 12 -6 9 20 6 6 8 16 27 -11 24
10 Márianosztra SE 10 4 1 5 9 15 -6 13 10 2 2 6 5 16 -11 8 20 6 3 11 14 31 -17 21
11 Penci SE 10 3 0 7 14 18 -4 9 10 3 1 6 12 23 -11 10 20 6 1 13 26 41 -15 19
12 Zebegényi Labdarúgás 10 1 5 4 10 17 -7 8 9 1 3 5 7 15 -8 6 19 2 8 9 17 32 -15 14
13 CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Püspökhatvan SE 9 8 1 0 59 8 51 25 10 10 0 0 51 9 42 30 19 18 1 0 110 17 93 55
2 Csővár SE 10 6 3 1 38 18 20 21 9 6 2 1 26 11 15 20 19 12 5 2 64 29 35 41
3 Nagymaros FC 9 5 2 2 25 9 16 17 10 6 1 3 31 27 4 19 19 11 3 5 56 36 20 36
4 Szobi SC 9 5 2 2 18 10 8 17 10 5 2 3 25 16 9 17 19 10 4 5 43 26 17 34
5 Rád SE 10 6 1 3 27 20 7 19 9 4 2 3 30 28 2 14 19 10 3 6 57 48 9 33
6 KDSE-Váci Reménység 10 4 3 3 32 20 12 15 10 4 2 4 18 23 -5 14 20 8 5 7 50 43 7 29
7 Kóspallagi MEDOSZ SE 11 5 0 6 21 34 -13 15 9 1 5 3 11 21 -10 8 20 6 5 9 32 55 -23 23
8 Letkés KSE 9 2 2 5 14 28 -14 8 11 4 3 4 24 35 -11 15 20 6 5 9 38 63 -25 23
9 Márianosztra SE 10 4 1 5 22 35 -13 13 10 2 1 7 14 29 -15 7 20 6 2 12 36 64 -28 20
10 Penci SE 10 3 3 4 30 34 -4 12 10 2 0 8 22 45 -23 6 20 5 3 12 52 79 -27 18
11 Szokolya SK 10 4 0 6 25 28 -3 12 10 1 1 8 17 45 -28 4 20 5 1 14 42 73 -31 16
12 Zebegényi Labdarúgás 10 0 2 8 15 35 -20 2 9 0 1 8 10 37 -27 1 19 0 3 16 25 72 -47 3
13 CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Csővár SE
-8 - 32 - 23 - 06 - 23 - 37 - 11 - 22 - 22 - 14 - 2--
CSRK SE Reménység
-------------
KDSE-Váci Reménység
1 - 2-1 - 11 - 11 - 47 - 17 - 32 - 56 - 12 - 2--4 - 0
Kóspallagi MEDOSZ SE
0 - 4-3 - 12 - 32 - 11 - 52 - 10 - 41 - 91 - 25 - 2-4 - 2
Letkés KSE
1 - 4-1 - 20 - 03 - 30 - 5-1 - 6-1 - 44 - 3-3 - 1
Márianosztra SE
2 - 5-3 - 12 - 24 - 11 - 53 - 20 - 123 - 4-0 - 2-4 - 1
Nagymaros FC
1 - 1-3 - 1-1 - 31 - 06 - 00 - 3-1 - 16 - 0-6 - 0
Penci SE
--0 - 35 - 23 - 34 - 01 - 31 - 83 - 32 - 57 - 3-4 - 4
Püspökhatvan SE
--3 - 37 - 013 - 0-9 - 16 - 16 - 12 - 110 - 1-3 - 0
Rád SE
2 - 2--0 - 33 - 05 - 00 - 44 - 31 - 44 - 23 - 1-5 - 1
Szobi SC
1 - 0-0 - 0-2 - 23 - 03 - 03 - 01 - 31 - 44 - 1--
Szokolya SK
0 - 4-1 - 23 - 02 - 64 - 1-3 - 42 - 46 - 40 - 2-4 - 1
Városi SE-Dunakeszi III.*
-------------
Zebegényi Labdarúgás
3 - 4-1 - 21 - 11 - 50 - 32 - 44 - 7-0 - 21 - 52 - 2-
A bajnokság csapatai

Csővár SE

  • Sorsolás
  • Játékoskeret
  • Szakmai stáb
2016-08-27 16:30, Penc, Penci Sportpálya
6 - 2
Csővár SE
Márianosztra SE
2016-09-04 16:30, Kóspallag, Kóspallagi Sportpálya
0 - 4
Kóspallagi MEDOSZ SE
Csővár SE
2016-09-10 16:00, Penc, Penci Sportpálya
4 - 2
Csővár SE
Szokolya SK
2016-09-18 16:00, Rád, Rádi Sportpálya
2 - 2
Rád SE
Csővár SE
2016-10-02 15:00, Letkés, Letkési Sportpálya
1 - 4
Letkés KSE
Csővár SE
2016-10-08 15:00, Penc, Penci Sportpálya
8 - 3
Csővár SE
KDSE-Váci Reménység
2016-10-16 14:00, Nagymaros, Nagymarosi Sporttelep
1 - 1
Nagymaros FC
Csővár SE
2016-11-06 13:30, Szob, Szobi sportpálya
1 - 0
Szobi SC
Csővár SE
2016-11-12 13:00, Penc, Penci Sportpálya
1 - 2
Csővár SE
Püspökhatvan SE
2016-11-19 13:00, Penc, Penci Sportpálya
7 - 1
Csővár SE
Penci SE
2016-11-27 13:00, Zebegény, Zebegényi Sportpálya
3 - 4
Zebegényi Labdarúgás
Csővár SE
2017-03-05 14:00, Márianosztra, Márianosztra Sportpálya
2 - 5
Márianosztra SE
Csővár SE
2017-03-11 14:30, Penc, Penci Sportpálya
Elmaradt
-
Csővár SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017-05-17 17:00, Penc, Penci Sportpálya
2 - 2
Csővár SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017-04-30 16:30, Szokolya, Szokolyai Sportpálya
0 - 4
Szokolya SK
Csővár SE
2017-03-25 15:00, Penc, Penci Sportpálya
2 - 2
Csővár SE
Rád SE
2017-04-08 00:00, Penc, Penci Sportpálya
3 - 0
Csővár SE
Letkés KSE
2017-04-15 16:00, Vác, Váci Reménység sporttelep
1 - 2
KDSE-Váci Reménység
Csővár SE
2017-04-22 16:00, Penc, Penci Sportpálya
3 - 3
Csővár SE
Nagymaros FC
2017-05-06 16:30, Penc, Penci Sportpálya
2 - 1
Csővár SE
Szobi SC
2017-05-14 16:30, Püspökhatvan, Püspökhatvan Sportpálya
7 - 3
Püspökhatvan SE
Csővár SE
2017-05-21 17:00, Penc, Penci Sportpálya
3 - 5
Penci SE
Csővár SE
2017-05-28 17:00, Penc, Penci Sportpálya
7 - 3
Csővár SE
Zebegényi Labdarúgás

Szakmai stáb

  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
1
VARGA NORBERT MÁRK
Csővár SE
15
2
URBÁN NORBERT
Csővár SE
12
3
TERJÉK BALÁZS
Csővár SE
6
4
KOHR KEVIN ANDREAS
Csővár SE
4
4
KVANTA SÁNDOR
Csővár SE
4
4
NAGY ZSOLT
Csővár SE
4
7
KOVÁCS PÉTER
Csővár SE
3
8
KISS MARCELL
Csővár SE
2
Név Sárga lapok
1
KRŐZSEL ZSOLT
Csővár SE
8
2
TERJÉK BALÁZS
Csővár SE
5
3
KOHR KEVIN ANDREAS
Csővár SE
3
3
URBÁN NORBERT
Csővár SE
3
5
DIAN KRISTÓF
Csővár SE
2
5
NAGY GERGŐ
Csővár SE
2
5
ORLIK KRISZTOFER
Csővár SE
2
5
VARGA NORBERT MÁRK
Csővár SE
2
Név Piros lapok
1
DUDÁS ATTILA
Csővár SE
1
1
MÓR PÉTER
Csővár SE
1
1
URBÁN NORBERT
Csővár SE
1

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.