III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 25. forduló

Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 Püspökhatvan SE 21 20 1 0 124 20 104 61
2 Csővár SE 21 13 5 3 72 39 33 44
3 Szobi SC 21 12 4 5 51 27 24 40
4 Nagymaros FC 21 12 4 5 62 39 23 40
5 Rád SE 21 12 3 6 64 52 12 39
6 KDSE-Váci Reménység 22 9 5 8 56 47 9 32
7 Kóspallagi MEDOSZ SE 21 6 5 10 32 58 -26 23
8 Letkés KSE 21 6 5 10 39 66 -27 23
9 Márianosztra SE 21 6 2 13 37 68 -31 20
10 Penci SE 21 5 3 13 55 84 -29 18
11 Szokolya SK 22 5 2 15 45 79 -34 17
12 Zebegényi Labdarúgás 21 0 3 18 25 83 -58 3
13 CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Püspökhatvan SE 10 7 3 0 33 5 28 24 11 9 2 0 25 5 20 29 21 16 5 0 58 10 48 53
2 Nagymaros FC 10 4 5 1 14 3 11 17 11 6 1 4 17 14 3 19 21 10 6 5 31 17 14 36
3 Csővár SE 10 4 2 4 13 9 4 14 11 6 3 2 16 5 11 21 21 10 5 6 29 14 15 35
4 Rád SE 11 5 1 5 13 11 2 16 10 5 2 3 18 14 4 17 21 10 3 8 31 25 6 33
5 KDSE-Váci Reménység 11 5 3 3 15 10 5 18 11 3 5 3 10 12 -2 14 22 8 8 6 25 22 3 32
6 Szobi SC 10 5 2 3 12 6 6 17 11 3 4 4 13 9 4 13 21 8 6 7 25 15 10 30
7 Szokolya SK 11 5 3 3 16 12 4 18 11 3 0 8 6 25 -19 9 22 8 3 11 22 37 -15 27
8 Letkés KSE 10 2 1 7 7 17 -10 7 11 5 4 2 10 12 -2 19 21 7 5 9 17 29 -12 26
9 Kóspallagi MEDOSZ SE 11 4 3 4 10 15 -5 15 10 2 3 5 6 14 -8 9 21 6 6 9 16 29 -13 24
10 Márianosztra SE 11 4 2 5 9 15 -6 14 10 2 2 6 5 16 -11 8 21 6 4 11 14 31 -17 22
11 Penci SE 11 3 0 8 14 22 -8 9 10 3 1 6 12 23 -11 10 21 6 1 14 26 45 -19 19
12 Zebegényi Labdarúgás 11 1 5 5 10 20 -10 8 10 1 3 6 7 17 -10 6 21 2 8 11 17 37 -20 14
13 CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Püspökhatvan SE 10 9 1 0 66 11 55 28 11 11 0 0 58 9 49 33 21 20 1 0 124 20 104 61
2 Csővár SE 10 6 3 1 38 18 20 21 11 7 2 2 34 21 13 23 21 13 5 3 72 39 33 44
3 Szobi SC 10 6 2 2 22 10 12 20 11 6 2 3 29 17 12 20 21 12 4 5 51 27 24 40
4 Nagymaros FC 10 6 2 2 28 9 19 20 11 6 2 3 34 30 4 20 21 12 4 5 62 39 23 40
5 Rád SE 11 7 1 3 31 23 8 22 10 5 2 3 33 29 4 17 21 12 3 6 64 52 12 39
6 KDSE-Váci Reménység 11 5 3 3 35 20 15 18 11 4 2 5 21 27 -6 14 22 9 5 8 56 47 9 32
7 Kóspallagi MEDOSZ SE 11 5 0 6 21 34 -13 15 10 1 5 4 11 24 -13 8 21 6 5 10 32 58 -26 23
8 Letkés KSE 10 2 2 6 15 31 -16 8 11 4 3 4 24 35 -11 15 21 6 5 10 39 66 -27 23
9 Márianosztra SE 11 4 1 6 23 39 -16 13 10 2 1 7 14 29 -15 7 21 6 2 13 37 68 -31 20
10 Penci SE 11 3 3 5 33 39 -6 12 10 2 0 8 22 45 -23 6 21 5 3 13 55 84 -29 18
11 Szokolya SK 11 4 1 6 28 31 -3 13 11 1 1 9 17 48 -31 4 22 5 2 15 45 79 -34 17
12 Zebegényi Labdarúgás 11 0 2 9 15 42 -27 2 10 0 1 9 10 41 -31 1 21 0 3 18 25 83 -58 3
13 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Csővár SE
-8 - 32 - 23 - 06 - 23 - 37 - 11 - 22 - 22 - 14 - 2--
CSRK SE Reménység
-------------
KDSE-Váci Reménység
1 - 2-1 - 11 - 11 - 47 - 17 - 32 - 56 - 12 - 23 - 0-4 - 0
Kóspallagi MEDOSZ SE
0 - 4-3 - 12 - 32 - 11 - 52 - 10 - 41 - 91 - 25 - 2-4 - 2
Letkés KSE
1 - 4-1 - 20 - 03 - 30 - 5-1 - 61 - 31 - 44 - 3-3 - 1
Márianosztra SE
2 - 5-3 - 12 - 24 - 11 - 53 - 20 - 123 - 41 - 40 - 2-4 - 1
Nagymaros FC
1 - 1-3 - 13 - 01 - 31 - 06 - 00 - 3-1 - 16 - 0-6 - 0
Penci SE
3 - 5-0 - 35 - 23 - 34 - 01 - 31 - 83 - 32 - 57 - 3-4 - 4
Püspökhatvan SE
7 - 3-3 - 37 - 013 - 0-9 - 16 - 16 - 12 - 110 - 1-3 - 0
Rád SE
2 - 2-4 - 30 - 33 - 05 - 00 - 44 - 31 - 44 - 23 - 1-5 - 1
Szobi SC
1 - 0-0 - 0-2 - 23 - 03 - 03 - 01 - 31 - 44 - 1-4 - 0
Szokolya SK
0 - 4-1 - 23 - 02 - 64 - 13 - 33 - 42 - 46 - 40 - 2-4 - 1
Városi SE-Dunakeszi III.*
-------------
Zebegényi Labdarúgás
3 - 4-1 - 21 - 11 - 50 - 32 - 44 - 70 - 70 - 21 - 52 - 2-
A bajnokság csapatai

Csővár SE

  • Sorsolás
  • Játékoskeret
  • Szakmai stáb
2016-08-27 16:30, Penc, Penci Sportpálya
6 - 2
Csővár SE
Márianosztra SE
2016-09-04 16:30, Kóspallag, Kóspallagi Sportpálya
0 - 4
Kóspallagi MEDOSZ SE
Csővár SE
2016-09-10 16:00, Penc, Penci Sportpálya
4 - 2
Csővár SE
Szokolya SK
2016-09-18 16:00, Rád, Rádi Sportpálya
2 - 2
Rád SE
Csővár SE
2016-10-02 15:00, Letkés, Letkési Sportpálya
1 - 4
Letkés KSE
Csővár SE
2016-10-08 15:00, Penc, Penci Sportpálya
8 - 3
Csővár SE
KDSE-Váci Reménység
2016-10-16 14:00, Nagymaros, Nagymarosi Sporttelep
1 - 1
Nagymaros FC
Csővár SE
2016-11-06 13:30, Szob, Szobi sportpálya
1 - 0
Szobi SC
Csővár SE
2016-11-12 13:00, Penc, Penci Sportpálya
1 - 2
Csővár SE
Püspökhatvan SE
2016-11-19 13:00, Penc, Penci Sportpálya
7 - 1
Csővár SE
Penci SE
2016-11-27 13:00, Zebegény, Zebegényi Sportpálya
3 - 4
Zebegényi Labdarúgás
Csővár SE
2017-03-05 14:00, Márianosztra, Márianosztra Sportpálya
2 - 5
Márianosztra SE
Csővár SE
2017-03-11 14:30, Penc, Penci Sportpálya
Elmaradt
-
Csővár SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017-05-17 17:00, Penc, Penci Sportpálya
2 - 2
Csővár SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017-04-30 16:30, Szokolya, Szokolyai Sportpálya
0 - 4
Szokolya SK
Csővár SE
2017-03-25 15:00, Penc, Penci Sportpálya
2 - 2
Csővár SE
Rád SE
2017-04-08 00:00, Penc, Penci Sportpálya
3 - 0
Csővár SE
Letkés KSE
2017-04-15 16:00, Vác, Váci Reménység sporttelep
1 - 2
KDSE-Váci Reménység
Csővár SE
2017-04-22 16:00, Penc, Penci Sportpálya
3 - 3
Csővár SE
Nagymaros FC
2017-05-06 16:30, Penc, Penci Sportpálya
2 - 1
Csővár SE
Szobi SC
2017-05-14 16:30, Püspökhatvan, Püspökhatvan Sportpálya
7 - 3
Püspökhatvan SE
Csővár SE
2017-05-21 17:00, Penc, Penci Sportpálya
3 - 5
Penci SE
Csővár SE
2017-05-28 17:00, Penc, Penci Sportpálya
7 - 3
Csővár SE
Zebegényi Labdarúgás

Szakmai stáb

  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
1
VARGA NORBERT MÁRK
Csővár SE
17
2
URBÁN NORBERT
Csővár SE
14
3
TERJÉK BALÁZS
Csővár SE
6
4
KOHR KEVIN ANDREAS
Csővár SE
5
5
KVANTA SÁNDOR
Csővár SE
4
5
NAGY ZSOLT
Csővár SE
4
7
KOVÁCS PÉTER
Csővár SE
3
7
KRŐZSEL ZSOLT
Csővár SE
3
Név Sárga lapok
1
KRŐZSEL ZSOLT
Csővár SE
8
2
TERJÉK BALÁZS
Csővár SE
5
3
KOHR KEVIN ANDREAS
Csővár SE
4
4
URBÁN NORBERT
Csővár SE
3
4
VARGA NORBERT MÁRK
Csővár SE
3
6
DIAN KRISTÓF
Csővár SE
2
6
MÓR PÉTER
Csővár SE
2
6
NAGY GERGŐ
Csővár SE
2
Név Piros lapok
1
DUDÁS ATTILA
Csővár SE
1
1
KRŐZSEL ZSOLT
Csővár SE
1
1
MÓR PÉTER
Csővár SE
1
1
URBÁN NORBERT
Csővár SE
1

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.