III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 26. forduló

Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 Püspökhatvan SE 22 21 1 0 129 21 108 64
2 Csővár SE 22 14 5 3 79 42 37 47
3 Nagymaros FC 22 13 4 5 65 40 25 43
4 Szobi SC 22 12 4 6 53 30 23 40
5 Rád SE 22 12 3 7 65 55 10 39
6 KDSE-Váci Reménység 22 9 5 8 56 47 9 32
7 Letkés KSE 22 7 5 10 43 68 -25 26
8 Kóspallagi MEDOSZ SE 22 7 5 10 35 60 -25 26
9 Márianosztra SE 22 6 2 14 38 73 -35 20
10 Penci SE 22 5 3 14 57 88 -31 18
11 Szokolya SK 22 5 2 15 45 79 -34 17
12 Zebegényi Labdarúgás 22 0 3 19 28 90 -62 3
13 CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Püspökhatvan SE 11 8 3 0 36 5 31 27 11 9 2 0 25 5 20 29 22 17 5 0 61 10 51 56
2 Csővár SE 11 5 2 4 16 10 6 17 11 6 3 2 16 5 11 21 22 11 5 6 32 15 17 38
3 Nagymaros FC 11 4 6 1 14 3 11 18 11 6 1 4 17 14 3 19 22 10 7 5 31 17 14 37
4 Rád SE 11 5 1 5 13 11 2 16 11 5 3 3 18 14 4 18 22 10 4 8 31 25 6 34
5 KDSE-Váci Reménység 11 5 3 3 15 10 5 18 11 3 5 3 10 12 -2 14 22 8 8 6 25 22 3 32
6 Szobi SC 11 5 2 4 13 9 4 17 11 3 4 4 13 9 4 13 22 8 6 8 26 18 8 30
7 Szokolya SK 11 5 3 3 16 12 4 18 11 3 0 8 6 25 -19 9 22 8 3 11 22 37 -15 27
8 Kóspallagi MEDOSZ SE 11 4 3 4 10 15 -5 15 11 3 3 5 9 15 -6 12 22 7 6 9 19 30 -11 27
9 Letkés KSE 11 2 2 7 9 19 -10 8 11 5 4 2 10 12 -2 19 22 7 6 9 19 31 -12 27
10 Márianosztra SE 11 4 2 5 9 15 -6 14 11 2 2 7 5 19 -14 8 22 6 4 12 14 34 -20 22
11 Penci SE 11 3 0 8 14 22 -8 9 11 3 2 6 14 25 -11 11 22 6 2 14 28 47 -19 20
12 Zebegényi Labdarúgás 11 1 5 5 10 20 -10 8 11 1 3 7 8 20 -12 6 22 2 8 12 18 40 -22 14
13 CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Püspökhatvan SE 11 10 1 0 71 12 59 31 11 11 0 0 58 9 49 33 22 21 1 0 129 21 108 64
2 Csővár SE 11 7 3 1 45 21 24 24 11 7 2 2 34 21 13 23 22 14 5 3 79 42 37 47
3 Nagymaros FC 11 7 2 2 31 10 21 23 11 6 2 3 34 30 4 20 22 13 4 5 65 40 25 43
4 Szobi SC 11 6 2 3 24 13 11 20 11 6 2 3 29 17 12 20 22 12 4 6 53 30 23 40
5 Rád SE 11 7 1 3 31 23 8 22 11 5 2 4 34 32 2 17 22 12 3 7 65 55 10 39
6 KDSE-Váci Reménység 11 5 3 3 35 20 15 18 11 4 2 5 21 27 -6 14 22 9 5 8 56 47 9 32
7 Letkés KSE 11 3 2 6 19 33 -14 11 11 4 3 4 24 35 -11 15 22 7 5 10 43 68 -25 26
8 Kóspallagi MEDOSZ SE 11 5 0 6 21 34 -13 15 11 2 5 4 14 26 -12 11 22 7 5 10 35 60 -25 26
9 Márianosztra SE 11 4 1 6 23 39 -16 13 11 2 1 8 15 34 -19 7 22 6 2 14 38 73 -35 20
10 Penci SE 11 3 3 5 33 39 -6 12 11 2 0 9 24 49 -25 6 22 5 3 14 57 88 -31 18
11 Szokolya SK 11 4 1 6 28 31 -3 13 11 1 1 9 17 48 -31 4 22 5 2 15 45 79 -34 17
12 Zebegényi Labdarúgás 11 0 2 9 15 42 -27 2 11 0 1 10 13 48 -35 1 22 0 3 19 28 90 -62 3
13 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Csővár SE
-8 - 32 - 23 - 06 - 23 - 37 - 11 - 22 - 22 - 14 - 2-7 - 3
CSRK SE Reménység
-------------
KDSE-Váci Reménység
1 - 2-1 - 11 - 11 - 47 - 17 - 32 - 56 - 12 - 23 - 0-4 - 0
Kóspallagi MEDOSZ SE
0 - 4-3 - 12 - 32 - 11 - 52 - 10 - 41 - 91 - 25 - 2-4 - 2
Letkés KSE
1 - 4-1 - 20 - 03 - 30 - 54 - 21 - 61 - 31 - 44 - 3-3 - 1
Márianosztra SE
2 - 5-3 - 12 - 24 - 11 - 53 - 20 - 123 - 41 - 40 - 2-4 - 1
Nagymaros FC
1 - 1-3 - 13 - 01 - 31 - 06 - 00 - 33 - 11 - 16 - 0-6 - 0
Penci SE
3 - 5-0 - 35 - 23 - 34 - 01 - 31 - 83 - 32 - 57 - 3-4 - 4
Püspökhatvan SE
7 - 3-3 - 37 - 013 - 05 - 19 - 16 - 16 - 12 - 110 - 1-3 - 0
Rád SE
2 - 2-4 - 30 - 33 - 05 - 00 - 44 - 31 - 44 - 23 - 1-5 - 1
Szobi SC
1 - 0-0 - 02 - 32 - 23 - 03 - 03 - 01 - 31 - 44 - 1-4 - 0
Szokolya SK
0 - 4-1 - 23 - 02 - 64 - 13 - 33 - 42 - 46 - 40 - 2-4 - 1
Városi SE-Dunakeszi III.*
-------------
Zebegényi Labdarúgás
3 - 4-1 - 21 - 11 - 50 - 32 - 44 - 70 - 70 - 21 - 52 - 2-
A bajnokság csapatai

Csővár SE

  • Sorsolás
  • Játékoskeret
  • Szakmai stáb
2016-08-27 16:30, Penc, Penci Sportpálya
6 - 2
Csővár SE
Márianosztra SE
2016-09-04 16:30, Kóspallag, Kóspallagi Sportpálya
0 - 4
Kóspallagi MEDOSZ SE
Csővár SE
2016-09-10 16:00, Penc, Penci Sportpálya
4 - 2
Csővár SE
Szokolya SK
2016-09-18 16:00, Rád, Rádi Sportpálya
2 - 2
Rád SE
Csővár SE
2016-10-02 15:00, Letkés, Letkési Sportpálya
1 - 4
Letkés KSE
Csővár SE
2016-10-08 15:00, Penc, Penci Sportpálya
8 - 3
Csővár SE
KDSE-Váci Reménység
2016-10-16 14:00, Nagymaros, Nagymarosi Sporttelep
1 - 1
Nagymaros FC
Csővár SE
2016-11-06 13:30, Szob, Szobi sportpálya
1 - 0
Szobi SC
Csővár SE
2016-11-12 13:00, Penc, Penci Sportpálya
1 - 2
Csővár SE
Püspökhatvan SE
2016-11-19 13:00, Penc, Penci Sportpálya
7 - 1
Csővár SE
Penci SE
2016-11-27 13:00, Zebegény, Zebegényi Sportpálya
3 - 4
Zebegényi Labdarúgás
Csővár SE
2017-03-05 14:00, Márianosztra, Márianosztra Sportpálya
2 - 5
Márianosztra SE
Csővár SE
2017-03-11 14:30, Penc, Penci Sportpálya
Elmaradt
-
Csővár SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017-05-17 17:00, Penc, Penci Sportpálya
2 - 2
Csővár SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017-04-30 16:30, Szokolya, Szokolyai Sportpálya
0 - 4
Szokolya SK
Csővár SE
2017-03-25 15:00, Penc, Penci Sportpálya
2 - 2
Csővár SE
Rád SE
2017-04-08 00:00, Penc, Penci Sportpálya
3 - 0
Csővár SE
Letkés KSE
2017-04-15 16:00, Vác, Váci Reménység sporttelep
1 - 2
KDSE-Váci Reménység
Csővár SE
2017-04-22 16:00, Penc, Penci Sportpálya
3 - 3
Csővár SE
Nagymaros FC
2017-05-06 16:30, Penc, Penci Sportpálya
2 - 1
Csővár SE
Szobi SC
2017-05-14 16:30, Püspökhatvan, Püspökhatvan Sportpálya
7 - 3
Püspökhatvan SE
Csővár SE
2017-05-21 17:00, Penc, Penci Sportpálya
3 - 5
Penci SE
Csővár SE
2017-05-28 17:00, Penc, Penci Sportpálya
7 - 3
Csővár SE
Zebegényi Labdarúgás

Szakmai stáb

  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
1
VARGA NORBERT MÁRK
Csővár SE
20
2
URBÁN NORBERT
Csővár SE
15
3
KOHR KEVIN
Csővár SE
8
4
TERJÉK BALÁZS
Csővár SE
6
5
KVANTA SÁNDOR
Csővár SE
4
5
NAGY ZSOLT
Csővár SE
4
7
KOVÁCS PÉTER
Csővár SE
3
7
KRŐZSEL ZSOLT
Csővár SE
3
Név Sárga lapok
1
KRŐZSEL ZSOLT
Csővár SE
8
2
TERJÉK BALÁZS
Csővár SE
5
3
KOHR KEVIN
Csővár SE
4
4
URBÁN NORBERT
Csővár SE
3
4
VARGA NORBERT MÁRK
Csővár SE
3
6
DIAN KRISTÓF
Csővár SE
2
6
MÓR PÉTER
Csővár SE
2
6
NAGY GERGŐ
Csővár SE
2
Név Piros lapok
1
DUDÁS ATTILA
Csővár SE
1
1
KRŐZSEL ZSOLT
Csővár SE
1
1
MÓR PÉTER
Csővár SE
1
1
URBÁN NORBERT
Csővár SE
1

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.