III. osztályú felnőtt bajnokság, Északnyugati csoport 21. forduló

Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 Ürömi SC 16 13 1 2 50 22 28 40
2 PILE-Szántó SE  16 12 2 2 50 21 29 38
3 Perbál SC 16 10 2 4 38 10 28 32
4 Dunabogdány SE 16 8 4 4 39 22 17 28
5 Szigetgyöngye SE 16 8 1 7 34 26 8 25
6 Budajenő KSE 15 8 0 7 33 27 6 24
7 Pátyi SE 17 7 2 8 48 39 9 23
8 Solymári SC 16 6 3 7 23 37 -14 21
9 Visegrád SE 16 3 2 11 24 59 -35 11
10 Pilisszentiván SE II. 16 2 2 12 11 57 -46 8
11 SZVSE II.-Tahitótfalu* 16 1 1 14 16 46 -30 1 (-3 pont)
12 Csobánkai SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Perbál SC 7 6 0 1 11 1 10 18 9 2 6 1 6 3 3 12 16 8 6 2 17 4 13 30
2 PILE-Szántó SE 8 4 3 1 11 5 6 15 8 4 3 1 9 5 4 15 16 8 6 2 20 10 10 30
3 Ürömi SC 10 7 2 1 18 6 12 23 6 0 5 1 1 2 -1 5 16 7 7 2 19 8 11 28
4 Budajenő KSE 8 2 5 1 11 8 3 11 7 4 1 2 5 4 1 13 15 6 6 3 16 12 4 24
5 Szigetgyöngye SE 8 3 4 1 9 5 4 13 8 2 5 1 8 7 1 11 16 5 9 2 17 12 5 24
6 Pátyi SE 9 3 2 4 13 9 4 11 8 2 4 2 9 9 0 10 17 5 6 6 22 18 4 21
7 Dunabogdány SE 8 3 4 1 9 2 7 13 8 1 2 5 7 11 -4 5 16 4 6 6 16 13 3 18
8 Solymári SC 9 1 6 2 5 6 -1 9 7 2 3 2 7 8 -1 9 16 3 9 4 12 14 -2 18
9 Visegrád SE 8 3 3 2 12 7 5 12 8 0 2 6 1 23 -22 2 16 3 5 8 13 30 -17 14
10 SZVSE II.-Tahitótfalu* 7 1 4 2 3 4 -1 7 9 1 3 5 5 11 -6 3 16 2 7 7 8 15 -7 10
11 Pilisszentiván SE II. 6 0 4 2 1 6 -5 4 10 0 3 7 1 20 -19 3 16 0 7 9 2 26 -24 7
12 Csobánkai SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Ürömi SC 10 9 0 1 41 16 25 27 6 4 1 1 9 6 3 13 16 13 1 2 50 22 28 40
2 PILE-Szántó SE 8 7 1 0 29 7 22 22 8 5 1 2 21 14 7 16 16 12 2 2 50 21 29 38
3 Perbál SC 7 7 0 0 25 2 23 21 9 3 2 4 13 8 5 11 16 10 2 4 38 10 28 32
4 Dunabogdány SE 8 5 2 1 23 5 18 17 8 3 2 3 16 17 -1 11 16 8 4 4 39 22 17 28
5 Szigetgyöngye SE 8 6 1 1 22 8 14 19 8 2 0 6 12 18 -6 6 16 8 1 7 34 26 8 25
6 Budajenő KSE 8 5 0 3 21 14 7 15 7 3 0 4 12 13 -1 9 15 8 0 7 33 27 6 24
7 Pátyi SE 9 4 1 4 29 20 9 13 8 3 1 4 19 19 0 10 17 7 2 8 48 39 9 23
8 Solymári SC 9 5 1 3 14 15 -1 16 7 1 2 4 9 22 -13 5 16 6 3 7 23 37 -14 21
9 Visegrád SE 8 2 1 5 19 15 4 7 8 1 1 6 5 44 -39 4 16 3 2 11 24 59 -35 11
10 Pilisszentiván SE II. 6 1 2 3 5 12 -7 5 10 1 0 9 6 45 -39 3 16 2 2 12 11 57 -46 8
11 SZVSE II.-Tahitótfalu* 7 1 1 5 8 16 -8 4 9 0 0 9 8 30 -22 -3 16 1 1 14 16 46 -30 1
12 Csobánkai SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Budajenő KSE
--1 - 22 - 12 - 32 - 15 - 03 - 14 - 32 - 3-
Csobánkai SE
-----------
Dunabogdány SE
1 - 3-0 - 02 - 02 - 25 - 03 - 0-3 - 0-7 - 0
Pátyi SE
3 - 2-1 - 10 - 42 - 55 - 14 - 50 - 24 - 0-10 - 0
Perbál SC
2 - 0---3 - 05 - 0-2 - 11 - 03 - 09 - 1
PILE-Szántó SE
--3 - 13 - 11 - 05 - 02 - 24 - 25 - 1-6 - 0
Pilisszentiván SE II.
--1 - 20 - 60 - 00 - 3-4 - 1-0 - 0-
Solymári SC
2 - 1-0 - 5-1 - 01 - 34 - 12 - 13 - 00 - 31 - 1
Szigetgyöngye SE
--3 - 23 - 01 - 1-2 - 03 - 13 - 21 - 26 - 0
SZVSE II.-Tahitótfalu*
0 - 2-2 - 24 - 2-1 - 31 - 2-0 - 2-0 - 3
Ürömi SC
5 - 2-5 - 06 - 31 - 43 - 25 - 14 - 03 - 24 - 25 - 0
Visegrád SE
0 - 2-2 - 32 - 50 - 3-11 - 01 - 1-3 - 00 - 1
A bajnokság csapatai

Budajenő KSE

  • Sorsolás
  • Játékoskeret
  • Szakmai stáb
2016-09-04 16:30, Páty, Pátyi SE Sportpálya
3 - 2
Pátyi SE
Budajenő KSE
2016-09-11 16:00, Budajenő, Budajenői Sportpálya
4 - 3
Budajenő KSE
SZVSE II.-Tahitótfalu*
2016-09-17 16:00, Solymár, PEMÜ Sporttelep Solymár
2 - 1
Solymári SC
Budajenő KSE
2016-10-02 15:00, Perbál, Perbál SC Sportpálya
2 - 0
Perbál SC
Budajenő KSE
2016-10-09 15:00, Budajenő, Budajenői Sportpálya
2 - 3
Budajenő KSE
Ürömi SC
2016-10-30 13:30, Budajenő, Budajenői Sportpálya
3 - 1
Budajenő KSE
Szigetgyöngye SE
2016-11-06 13:30, Budajenő, Budajenői Sportpálya
2 - 1
Budajenő KSE
Pilisszentiván SE II.
2016-11-13 13:00, Visegrád, Visegrádi Sporttelep
0 - 2
Visegrád SE
Budajenő KSE
2016-11-20 13:00, Budajenő, Budajenői Sportpálya
2 - 3
Budajenő KSE
PILE-Szántó SE
2016-11-27 13:00, Dunabogdány, Dunabogdányi Sportpálya
1 - 3
Dunabogdány SE
Budajenő KSE
2017-03-12 14:30, Budajenő, Budajenői Sportpálya
1 - 2
Budajenő KSE
Pátyi SE
2017-03-19 15:00, Tahitótfalu, Tahitótfalui Sporttelep
0 - 2
SZVSE II.-Tahitótfalu*
Budajenő KSE
2017-03-26 15:00, Budajenő, Budajenői Sportpálya
5 - 0
Budajenő KSE
Solymári SC
2017-04-09 15:30, Budajenő, Budajenői Sportpálya
2 - 1
Budajenő KSE
Perbál SC
2017-04-14 11:00, Üröm, Ürömi műfüves sportpálya
5 - 2
Ürömi SC
Budajenő KSE
2017-04-30 16:30, Szigetmonostor, Szigetgyöngye Sportpálya
1 - 2
Szigetgyöngye SE
Budajenő KSE
2017-05-06 16:30, Pilisszentiván, Pilisszentiváni Sporttelep
1 - 0
Pilisszentiván SE II.
Budajenő KSE
2017-05-14 16:30, Budajenő, Budajenői Sportpálya
9 - 1
Budajenő KSE
Visegrád SE
2017-05-21 17:00, Pilisszentkereszt, Pilisszentkereszti Sportpálya
1 - 0
PILE-Szántó SE
Budajenő KSE
2017-05-28 17:00, Budajenő, Budajenői Sportpálya
2 - 4
Budajenő KSE
Dunabogdány SE

Szakmai stáb

FEHÉR GYÖRGY

Vezetőedző
  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
1
GADOLLA GERGELY
Budajenő KSE
10
2
DOBSA DÁNIEL
Budajenő KSE
6
2
REZESSY MIKLÓS
Budajenő KSE
6
4
HAMBUCH KONRÁD
Budajenő KSE
4
4
KUN KRISTÓF
Budajenő KSE
4
6
INOTAY BARNABÁS
Budajenő KSE
3
7
NAGY ÁKOS
Budajenő KSE
2
8
FÁBIÁN GERGELY
Budajenő KSE
1
Név Sárga lapok
1
GADOLLA GERGELY
Budajenő KSE
5
2
DOBSA DÁNIEL
Budajenő KSE
2
2
INOTAY BARNABÁS
Budajenő KSE
2
2
NAGY ZSOLT
Budajenő KSE
2
2
REZESSY MIKLÓS
Budajenő KSE
2
6
GONDÁR ANDRÁS
Budajenő KSE
1
6
HAMBUCH KONRÁD
Budajenő KSE
1
6
VARGA BERTALAN
Budajenő KSE
1
Név Piros lapok

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.