Megyei I.o. 9. forduló

Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 EGER SE 9 8 1 0 31 6 25 25
2 Beton-Termék Felsőtárkány 9 8 1 0 26 8 18 25
3 FC HATVAN 9 7 0 2 28 7 21 21
4 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 9 5 2 2 23 18 5 17
5 BOLDOG SE 9 4 4 1 25 13 12 16
6 MAKLÁR SE 9 4 2 3 18 20 -2 14
7 PÉTERVÁSÁRA SE 9 4 0 5 16 17 -1 12
8 HERÉD LC 9 3 2 4 16 19 -3 11
9 Hevestherm-HEVESI LSC 9 3 1 5 15 17 -2 10
10 BORSODNÁDASDI LASE 9 3 1 5 15 26 -11 10
11 EGERSZALÓK SE 9 2 4 3 8 9 -1 10
12 Marshall-ASE 9 3 0 6 10 25 -15 9
13 ENERGIA SC GYÖNGYÖS 9 2 3 4 15 24 -9 9
14 BÉLAPÁTFALVAI SKE 9 1 2 6 13 25 -12 5
15 FÜZESABONY SC 9 1 1 7 10 20 -10 4
16 BESENYŐTELEK SC 9 0 4 5 11 26 -15 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 EGER SE 5 5 0 0 11 2 9 15 4 3 1 0 6 0 6 10 9 8 1 0 17 2 15 25
2 FC HATVAN 4 3 0 1 10 2 8 9 5 3 1 1 7 4 3 10 9 6 1 2 17 6 11 19
3 Beton-Termék Felsőtárkány 5 3 1 1 5 1 4 10 4 2 2 0 5 3 2 8 9 5 3 1 10 4 6 18
4 EGERSZALÓK SE 5 3 2 0 3 0 3 11 4 2 1 1 4 3 1 7 9 5 3 1 7 3 4 18
5 HERÉD LC 5 3 1 1 5 3 2 10 4 2 0 2 5 4 1 6 9 5 1 3 10 7 3 16
6 BOLDOG SE 4 3 1 0 10 2 8 10 5 1 3 1 3 3 0 6 9 4 4 1 13 5 8 16
7 PÉTERVÁSÁRA SE 5 3 1 1 6 1 5 10 4 1 1 2 4 6 -2 4 9 4 2 3 10 7 3 14
8 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 2 1 2 9 4 5 7 4 2 0 2 3 4 -1 6 9 4 1 4 12 8 4 13
9 BESENYŐTELEK SC 5 4 0 1 6 4 2 12 4 0 1 3 2 8 -6 1 9 4 1 4 8 12 -4 13
10 FÜZESABONY SC 4 1 1 2 2 4 -2 4 5 2 0 3 3 6 -3 6 9 3 1 5 5 10 -5 10
11 BORSODNÁDASDI LASE 4 2 0 2 7 6 1 6 5 1 0 4 2 8 -6 3 9 3 0 6 9 14 -5 9
12 Hevestherm-HEVESI LSC 4 0 2 2 1 5 -4 2 5 2 1 2 4 4 0 7 9 2 3 4 5 9 -4 9
13 BÉLAPÁTFALVAI SKE 5 1 2 2 4 4 0 5 4 1 0 3 2 8 -6 3 9 2 2 5 6 12 -6 8
14 Marshall-ASE 1 0 0 1 0 1 -1 0 8 1 3 4 2 11 -9 6 9 1 3 5 2 12 -10 6
15 MAKLÁR SE 6 0 2 4 5 10 -5 2 3 0 2 1 2 7 -5 2 9 0 4 5 7 17 -10 4
16 ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 0 2 3 2 6 -4 2 4 0 0 4 1 7 -6 0 9 0 2 7 3 13 -10 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 EGER SE 5 4 1 0 19 3 16 13 4 4 0 0 12 3 9 12 9 8 1 0 31 6 25 25
2 Beton-Termék Felsőtárkány 5 5 0 0 17 4 13 15 4 3 1 0 9 4 5 10 9 8 1 0 26 8 18 25
3 FC HATVAN 4 3 0 1 16 2 14 9 5 4 0 1 12 5 7 12 9 7 0 2 28 7 21 21
4 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 3 1 1 15 10 5 10 4 2 1 1 8 8 0 7 9 5 2 2 23 18 5 17
5 BOLDOG SE 4 3 1 0 19 6 13 10 5 1 3 1 6 7 -1 6 9 4 4 1 25 13 12 16
6 MAKLÁR SE 6 2 2 2 12 13 -1 8 3 2 0 1 6 7 -1 6 9 4 2 3 18 20 -2 14
7 PÉTERVÁSÁRA SE 5 4 0 1 12 6 6 12 4 0 0 4 4 11 -7 0 9 4 0 5 16 17 -1 12
8 HERÉD LC 5 2 1 2 8 8 0 7 4 1 1 2 8 11 -3 4 9 3 2 4 16 19 -3 11
9 Hevestherm-HEVESI LSC 4 1 0 3 4 9 -5 3 5 2 1 2 11 8 3 7 9 3 1 5 15 17 -2 10
10 BORSODNÁDASDI LASE 4 2 1 1 11 10 1 7 5 1 0 4 4 16 -12 3 9 3 1 5 15 26 -11 10
11 EGERSZALÓK SE 5 1 2 2 3 4 -1 5 4 1 2 1 5 5 0 5 9 2 4 3 8 9 -1 10
12 Marshall-ASE 1 0 0 1 0 3 -3 0 8 3 0 5 10 22 -12 9 9 3 0 6 10 25 -15 9
13 ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 2 1 2 11 10 1 7 4 0 2 2 4 14 -10 2 9 2 3 4 15 24 -9 9
14 BÉLAPÁTFALVAI SKE 5 1 1 3 6 9 -3 4 4 0 1 3 7 16 -9 1 9 1 2 6 13 25 -12 5
15 FÜZESABONY SC 4 1 0 3 4 8 -4 3 5 0 1 4 6 12 -6 1 9 1 1 7 10 20 -10 4
16 BESENYŐTELEK SC 5 0 3 2 8 10 -2 3 4 0 1 3 3 16 -13 1 9 0 4 5 11 26 -15 4
 
BÉLAPÁTFALVAI SKE
-----0 - 1--2 - 12 - 2--1 - 31 - 2-
BESENYŐTELEK SC
2 - 2---2 - 3----2 - 31 - 11 - 1---
Beton-Termék Felsőtárkány
5 - 1--------3 - 13 - 02 - 1-4 - 1-
BOLDOG SE
7 - 35 - 11 - 1----------6 - 1-
BORSODNÁDASDI LASE
-3 - 11 - 3---3 - 3----4 - 3---
EGER SE
---2 - 25 - 0-5 - 03 - 0------4 - 1
EGERSZALÓK SE
---0 - 01 - 2-1 - 10 - 11 - 0------
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-1 - 1-------1 - 25 - 31 - 3--3 - 1
FC HATVAN
-7 - 01 - 2----5 - 0-----3 - 0-
FÜZESABONY SC
--1 - 31 - 2----0 - 3----2 - 0-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
-----1 - 42 - 2--4 - 3--5 - 13 - 0-
HERÉD LC
----4 - 00 - 22 - 2-1 - 4-----1 - 0
Hevestherm-HEVESI LSC
-----0 - 31 - 0----2 - 41 - 2--
MAKLÁR SE
---2 - 24 - 2---1 - 41 - 1---1 - 23 - 2
Marshall-ASE
------------0 - 3--
PÉTERVÁSÁRA SE
2 - 1--2 - 02 - 0----4 - 1----2 - 4
A bajnokság csapatai

BÉLAPÁTFALVAI SKE

  • Sorsolás
  • Játékoskeret
  • Szakmai stáb
2017-08-19 17:00, Besenyőtelek, Besenyőtelki Sportpálya
2 - 2
BESENYŐTELEK SC
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2017-08-26 17:00, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
0 - 1
BÉLAPÁTFALVAI SKE
EGERSZALÓK SE
2017-09-02 16:30, Felsőtárkány, Felsőtárkány SC Sporttelep
5 - 1
Beton-Termék Felsőtárkány
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2017-09-09 16:30, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
1 - 3
BÉLAPÁTFALVAI SKE
MAKLÁR SE
2017-09-16 16:00, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
1 - 2
BÉLAPÁTFALVAI SKE
Marshall-ASE
2017-09-23 16:00, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
2 - 1
BÉLAPÁTFALVAI SKE
FÜZESABONY SC
2017-09-30 16:00, Pétervására, Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2 - 1
PÉTERVÁSÁRA SE
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2017-10-07 15:00, Boldog, Boldog Sportpálya
7 - 3
BOLDOG SE
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2017-10-14 15:00, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
2 - 2
BÉLAPÁTFALVAI SKE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2017-10-22 14:00, Hatvan, Hatvani Népkert Spottelep
INFO
FC HATVAN
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2017-10-28 14:00, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
-
BÉLAPÁTFALVAI SKE
Hevestherm-HEVESI LSC
2017-11-04 13:30, Borsodnádasd, Borsodnádasd Sportpálya
-
BORSODNÁDASDI LASE
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2017-11-11 13:30, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
-
BÉLAPÁTFALVAI SKE
HERÉD LC
2017-11-18 13:00, Gyöngyös, Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
-
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2017-11-25 13:00, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
-
BÉLAPÁTFALVAI SKE
EGER SE
2018-02-24 14:00, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
-
BÉLAPÁTFALVAI SKE
BESENYŐTELEK SC
2018-03-04 14:30, Egerszalók, Egerszalók SE Sporttelep
-
EGERSZALÓK SE
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2018-03-10 14:30, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
-
BÉLAPÁTFALVAI SKE
Beton-Termék Felsőtárkány
2018-03-17 15:00, Maklár, Maklár Sportpálya
-
MAKLÁR SE
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2018-03-24 15:00, Andornaktálya, Andornaktálya Sporttelep
-
Marshall-ASE
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2018-03-31 16:00, Füzesabony, Füzesabony Sportpálya
-
FÜZESABONY SC
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2018-04-07 16:30, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
-
BÉLAPÁTFALVAI SKE
PÉTERVÁSÁRA SE
2018-04-14 16:30, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
-
BÉLAPÁTFALVAI SKE
BOLDOG SE
2018-04-22 17:00, Gyöngyöshalász, Gyöngyöshalász Sportpálya
-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2018-04-28 17:00, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
-
BÉLAPÁTFALVAI SKE
FC HATVAN
2018-05-05 17:00, Heves, Heves Sportpálya
-
Hevestherm-HEVESI LSC
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2018-05-12 17:00, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
-
BÉLAPÁTFALVAI SKE
BORSODNÁDASDI LASE
2018-05-20 17:00, Heréd, Heréd Sportpálya
-
HERÉD LC
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2018-05-26 17:00, Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep
-
BÉLAPÁTFALVAI SKE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018-06-02 17:00, Eger, Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
-
EGER SE
BÉLAPÁTFALVAI SKE

Szakmai stáb

VARGA IVÁN

Vezetőedző
  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
1
SUHA BALÁZS
BÉLAPÁTFALVAI SKE
4
2
BÁRSONY DÁNIEL
BÉLAPÁTFALVAI SKE
3
3
LAKATOS DÁNIEL
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2
3
SZERUHA DÁVID
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2
5
BERECZ PATRIK
BÉLAPÁTFALVAI SKE
1
5
MALACSIK KRISZTIÁN
BÉLAPÁTFALVAI SKE
1
Név Sárga lapok
1
BERECZ PATRIK
BÉLAPÁTFALVAI SKE
6
2
CZAKÓ BENCE
BÉLAPÁTFALVAI SKE
4
2
SZERUHA DÁVID
BÉLAPÁTFALVAI SKE
4
4
KELEMEN GYÖRGY
BÉLAPÁTFALVAI SKE
3
4
MALACSIK KRISZTIÁN
BÉLAPÁTFALVAI SKE
3
6
KELEMEN GERGŐ
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2
6
KOVÁCS KRISTÓF
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2
6
MALIK BÁLINT
BÉLAPÁTFALVAI SKE
2
Név Piros lapok
1
KELEMEN GYÖRGY
BÉLAPÁTFALVAI SKE
1

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.