MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport 13. forduló

Meccsek
2017-11-25 10:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
-
BSE PALÓC FARKASOK USE
ÚJPESTI TE "B"
2017-11-25 12:00
-
Budai FC
BKV ELŐRE SC
2017-11-25 12:00, Vecsés, Vecsési Városi Sporttelep
-
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA"A"
GYÖNGYÖSI AK
2017-11-25 12:00, Mezőkövesd, Mezőkövesd Centerpálya
-
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE U16
SZENT ISTVÁN SE
2017-11-25 12:00, Eger, Eger Felsővárosi Sporttelep
-
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2017-11-25 12:00, Budapest, Elektromos SE
-
PÉNZÜGYŐR SE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2017-11-26 10:00, Hatvan, Hatvani Népkert Spottelep
-
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 Budai FC 7 7 0 0 32 2 30 21
2 REAC SPORTISKOLA SE "A" 7 6 0 1 39 13 26 18
3 FC HATVAN 7 5 0 2 22 8 14 15
4 JÁSZBERÉNYI FC 7 4 1 2 28 11 17 13
5 BSE PALÓC FARKASOK USE 7 4 1 2 19 8 11 13
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE U16 6 4 0 2 20 14 6 12
7 GYÖNGYÖSI AK 7 3 1 3 19 20 -1 10
8 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 7 3 0 4 17 21 -4 9
9 BKV ELŐRE SC 7 2 2 3 17 21 -4 8
10 CEGLÉDI VSE 7 2 1 4 16 17 -1 7
11 PÉNZÜGYŐR SE 7 2 1 4 10 14 -4 7
12 ÚJPESTI TE "B" 6 1 1 4 15 19 -4 4
13 SZENT ISTVÁN SE 7 1 0 6 13 43 -30 3
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA"A" 7 0 0 7 10 66 -56 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Budai FC 3 3 0 0 8 0 8 9 4 4 0 0 7 1 6 12 7 7 0 0 15 1 14 21
2 FC HATVAN 4 2 2 0 6 2 4 8 3 2 0 1 5 2 3 6 7 4 2 1 11 4 7 14
3 JÁSZBERÉNYI FC 4 2 0 2 5 3 2 6 3 2 1 0 9 1 8 7 7 4 1 2 14 4 10 13
4 REAC SPORTISKOLA SE "A" 4 2 1 1 11 3 8 7 3 2 0 1 3 2 1 6 7 4 1 2 14 5 9 13
5 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 3 0 0 7 3 4 9 4 1 1 2 2 6 -4 4 7 4 1 2 9 9 0 13
6 BSE PALÓC FARKASOK USE 4 3 1 0 9 2 7 10 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 3 2 2 10 7 3 11
7 BKV ELŐRE SC 4 2 1 1 6 3 3 7 3 1 1 1 3 3 0 4 7 3 2 2 9 6 3 11
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE U16 3 2 0 1 5 2 3 6 3 1 1 1 2 3 -1 4 6 3 1 2 7 5 2 10
9 GYÖNGYÖSI AK 4 1 1 2 3 5 -2 4 3 2 0 1 6 5 1 6 7 3 1 3 9 10 -1 10
10 ÚJPESTI TE "B" 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 1 2 7 6 1 4 6 1 2 3 8 10 -2 5
11 PÉNZÜGYŐR SE 3 0 1 2 1 3 -2 1 4 1 1 2 3 3 0 4 7 1 2 4 4 6 -2 5
12 CEGLÉDI VSE 3 1 0 2 3 3 0 3 4 0 2 2 1 5 -4 2 7 1 2 4 4 8 -4 5
13 SZENT ISTVÁN SE 4 0 2 2 3 8 -5 2 3 0 0 3 1 10 -9 0 7 0 2 5 4 18 -14 2
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA"A" 3 0 0 3 0 14 -14 0 4 0 1 3 5 16 -11 1 7 0 1 6 5 30 -25 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Budai FC 3 3 0 0 19 1 18 9 4 4 0 0 13 1 12 12 7 7 0 0 32 2 30 21
2 REAC SPORTISKOLA SE "A" 4 4 0 0 29 5 24 12 3 2 0 1 10 8 2 6 7 6 0 1 39 13 26 18
3 FC HATVAN 4 3 0 1 14 4 10 9 3 2 0 1 8 4 4 6 7 5 0 2 22 8 14 15
4 JÁSZBERÉNYI FC 4 2 0 2 12 9 3 6 3 2 1 0 16 2 14 7 7 4 1 2 28 11 17 13
5 BSE PALÓC FARKASOK USE 4 4 0 0 18 3 15 12 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 4 1 2 19 8 11 13
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE U16 3 2 0 1 10 4 6 6 3 2 0 1 10 10 0 6 6 4 0 2 20 14 6 12
7 GYÖNGYÖSI AK 4 1 1 2 5 8 -3 4 3 2 0 1 14 12 2 6 7 3 1 3 19 20 -1 10
8 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 3 0 0 15 4 11 9 4 0 0 4 2 17 -15 0 7 3 0 4 17 21 -4 9
9 BKV ELŐRE SC 4 1 2 1 13 13 0 5 3 1 0 2 4 8 -4 3 7 2 2 3 17 21 -4 8
10 CEGLÉDI VSE 3 1 0 2 10 11 -1 3 4 1 1 2 6 6 0 4 7 2 1 4 16 17 -1 7
11 PÉNZÜGYŐR SE 3 0 1 2 2 6 -4 1 4 2 0 2 8 8 0 6 7 2 1 4 10 14 -4 7
12 ÚJPESTI TE "B" 2 0 0 2 2 8 -6 0 4 1 1 2 13 11 2 4 6 1 1 4 15 19 -4 4
13 SZENT ISTVÁN SE 4 1 0 3 9 18 -9 3 3 0 0 3 4 25 -21 0 7 1 0 6 13 43 -30 3
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA"A" 3 0 0 3 2 23 -21 0 4 0 0 4 8 43 -35 0 7 0 0 7 10 66 -56 0
 
BKV ELŐRE SC
--2 - 2-------2 - 76 - 13 - 3
BSE PALÓC FARKASOK USE
--2 - 03 - 13 - 010 - 2-------
Budai FC
-2 - 0--------4 - 013 - 1-
CEGLÉDI VSE
------4 - 51 - 4----5 - 2
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-----10 - 3---2 - 0--3 - 1
FC HATVAN
1 - 2---5 - 0---6 - 22 - 0---
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
-------0 - 11-2 - 5--0 - 7
GYÖNGYÖSI AK
4 - 1-0 - 4--0 - 2-1 - 1-----
JÁSZBERÉNYI FC
3 - 1-0 - 2-----3 - 4--6 - 2-
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE U16
-3 - 1--5 - 0-----2 - 3--
PÉNZÜGYŐR SE
-0 - 01 - 2------1 - 4---
REAC SPORTISKOLA SE
---2 - 14 - 1-16 - 17 - 2-----
SZENT ISTVÁN SE
---0 - 3-1 - 67 - 21 - 7-----
ÚJPESTI TE
--0 - 5-------2 - 3--
A bajnokság csapatai

BKV ELŐRE SC

  • Sorsolás
  • Játékoskeret
  • Szakmai stáb
2017-09-03 12:00, Budapest, BKV Előre Stadion
2 - 2
BKV ELŐRE SC
CEGLÉDI VSE
2017-09-10 12:00, Hatvan, Hatvani Népkert Spottelep
1 - 2
FC HATVAN
BKV ELŐRE SC
2017-09-16 12:00, Gyöngyös, Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
4 - 1
GYÖNGYÖSI AK
BKV ELŐRE SC
2017-09-23 12:00, Budapest, BKV Előre Stadion
6 - 1
BKV ELŐRE SC
SZENT ISTVÁN SE
2017-09-28 15:30, Jászberény, Jászberényi Városi Stadion
3 - 1
JÁSZBERÉNYI FC
BKV ELŐRE SC
2017-10-07 12:00, Budapest, BKV Előre Stadion
2 - 7
BKV ELŐRE SC
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2017-10-14 15:00, Budapest, BKV Előre Stadion
3 - 3
BKV ELŐRE SC
ÚJPESTI TE "B"
2017-10-21 12:00, Budapest, BKV Előre Stadion
-
BKV ELŐRE SC
BSE PALÓC FARKASOK USE
2017-10-28 12:00, Budapest, Elektromos SE
-
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE SC
2017-11-05 10:00, Budapest, BKV Előre Stadion
-
BKV ELŐRE SC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2017-11-11 12:00, Mezőkövesd, Mezőkövesd Centerpálya
-
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE U16
BKV ELŐRE SC
2017-11-18 16:00, Budapest, BKV Előre Stadion
-
BKV ELŐRE SC
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA"A"
2017-11-25 12:00
-
Budai FC
BKV ELŐRE SC

Szakmai stáb

HONTI JÓZSEF

Utánpótlás vezetőedző
  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
1
SZABÓ JÓZSEF IMRE
BKV ELŐRE SC
7
2
BALÁZS DÁVID
BKV ELŐRE SC
2
2
FARKAS MÁRKÓ
BKV ELŐRE SC
2
4
BURKA SÁNDOR
BKV ELŐRE SC
1
4
FEKETE GÁBOR ROLAND
BKV ELŐRE SC
1
4
GUBÓ SÁNDOR DÉNES
BKV ELŐRE SC
1
4
SHERAFEIDIN AHMED
BKV ELŐRE SC
1
4
SURUGLI DÁNIEL
BKV ELŐRE SC
1
Név Sárga lapok
1
SURUGLI DÁNIEL
BKV ELŐRE SC
3
2
RÁCZ SÁNDOR ÁDÁM
BKV ELŐRE SC
2
2
SZABÓ JÓZSEF IMRE
BKV ELŐRE SC
2
4
FARKAS MÁRKÓ
BKV ELŐRE SC
1
4
FEKETE GÁBOR ROLAND
BKV ELŐRE SC
1
4
GUBÓ SÁNDOR DÉNES
BKV ELŐRE SC
1
4
SHERAFEIDIN AHMED
BKV ELŐRE SC
1
Név Piros lapok
1
BALÁZS DÁVID
BKV ELŐRE SC
1

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.