MLSZ III. o. U 19 közép - keleti csoport 13. forduló

Meccsek
2017-11-25 12:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
-
SBTC KFT.
TESTVÉRISÉG SE
2017-11-25 12:00, Mezőkövesd, Mezőkövesd Városi Stadion
-
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
VERESEGYHÁZ VSK
2017-11-25 12:00, Somoskőújfalu, Somoskőújfalu SE sportpálya
-
SOMOS SE
AIRNERGY FC
2017-11-25 12:00, Dabas, FC Dabas Sporttelep
-
FC DABAS
PESTSZENTIMREI SK
2017-11-25 12:00, Gödöllő, Gödöllői SK Sporttelep
-
GÖDÖLLŐI SK
Nagykáta SE
2017-11-26 10:00, Budapest, Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
-
KISE
REAC SPORTISKOLA SE "B"
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 GÖDÖLLŐI SK 7 5 2 0 30 6 24 17
2 SBTC KFT. 6 5 0 1 24 10 14 15
3 REAC SPORTISKOLA SE "B" 6 5 0 1 25 12 13 15
4 PESTSZENTIMREI SK 6 4 0 2 22 19 3 12
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 7 3 2 2 31 9 22 11
6 AIRNERGY FC 6 3 2 1 16 6 10 11
7 FC DABAS 7 3 0 4 17 16 1 9
8 VERESEGYHÁZ VSK 6 2 1 3 14 21 -7 7
9 Nagykáta SE 6 2 0 4 18 20 -2 6
10 KISE 6 2 0 4 7 28 -21 6
11 BVSC-ZUGLÓ 6 1 2 3 12 16 -4 5
12 TESTVÉRISÉG SE 5 0 1 4 4 16 -12 1
13 SOMOS SE 6 0 0 6 4 45 -41 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 4 2 2 0 11 2 9 8 3 3 0 0 4 1 3 9 7 5 2 0 15 3 12 17
2 REAC SPORTISKOLA SE "B" 4 2 0 2 7 5 2 6 2 2 0 0 6 1 5 6 6 4 0 2 13 6 7 12
3 VERESEGYHÁZ VSK 4 2 1 1 6 5 1 7 2 1 1 0 3 1 2 4 6 3 2 1 9 6 3 11
4 GÖDÖLLŐI SK 4 2 1 1 3 1 2 7 3 1 1 1 3 3 0 4 7 3 2 2 6 4 2 11
5 SBTC KFT. 4 2 0 2 5 4 1 6 2 1 1 0 7 2 5 4 6 3 1 2 12 6 6 10
6 PESTSZENTIMREI SK 3 3 0 0 5 1 4 9 3 0 0 3 3 7 -4 0 6 3 0 3 8 8 0 9
7 FC DABAS 3 1 1 1 2 1 1 4 4 1 1 2 4 5 -1 4 7 2 2 3 6 6 0 8
8 BVSC-ZUGLÓ 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 2 1 1 5 2 3 7 6 2 2 2 6 7 -1 8
9 Nagykáta SE 3 2 1 0 5 2 3 7 3 0 1 2 1 7 -6 1 6 2 2 2 6 9 -3 8
10 KISE 2 1 1 0 4 2 2 4 4 1 0 3 3 11 -8 3 6 2 1 3 7 13 -6 7
11 AIRNERGY FC 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 2 1 4 3 1 5 6 1 4 1 5 4 1 7
12 TESTVÉRISÉG SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 0 2 3 2 9 -7 2
13 SOMOS SE 3 0 0 3 2 10 -8 0 3 0 0 3 1 7 -6 0 6 0 0 6 3 17 -14 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 GÖDÖLLŐI SK 4 3 1 0 22 3 19 10 3 2 1 0 8 3 5 7 7 5 2 0 30 6 24 17
2 SBTC KFT. 4 3 0 1 12 8 4 9 2 2 0 0 12 2 10 6 6 5 0 1 24 10 14 15
3 REAC SPORTISKOLA SE "B" 4 3 0 1 13 11 2 9 2 2 0 0 12 1 11 6 6 5 0 1 25 12 13 15
4 PESTSZENTIMREI SK 3 3 0 0 16 4 12 9 3 1 0 2 6 15 -9 3 6 4 0 2 22 19 3 12
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 4 2 2 0 22 3 19 8 3 1 0 2 9 6 3 3 7 3 2 2 31 9 22 11
6 AIRNERGY FC 2 1 1 0 4 1 3 4 4 2 1 1 12 5 7 7 6 3 2 1 16 6 10 11
7 FC DABAS 3 2 0 1 5 5 0 6 4 1 0 3 12 11 1 3 7 3 0 4 17 16 1 9
8 VERESEGYHÁZ VSK 4 1 1 2 8 15 -7 4 2 1 0 1 6 6 0 3 6 2 1 3 14 21 -7 7
9 Nagykáta SE 3 2 0 1 13 8 5 6 3 0 0 3 5 12 -7 0 6 2 0 4 18 20 -2 6
10 KISE 2 1 0 1 4 7 -3 3 4 1 0 3 3 21 -18 3 6 2 0 4 7 28 -21 6
11 BVSC-ZUGLÓ 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 1 2 1 11 9 2 5 6 1 2 3 12 16 -4 5
12 TESTVÉRISÉG SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 0 1 2 2 9 -7 1 5 0 1 4 4 16 -12 1
13 SOMOS SE 3 0 0 3 2 21 -19 0 3 0 0 3 2 24 -22 0 6 0 0 6 4 45 -41 0
 
AIRNERGY FC
--0 - 0--4 - 1------
BVSC-ZUGLÓ
1 - 2------0 - 5----
FC DABAS
---3 - 00 - 5-----2 - 0-
GÖDÖLLŐI SK
-3 - 32 - 05 - 0-----12 - 0--
KISE
--------2 - 72 - 0--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
1 - 1---11 - 0-9 - 1---1 - 1-
Nagykáta SE
------3 - 4---6 - 14 - 3
PESTSZENTIMREI SK
2 - 04 - 2-------10 - 2--
REAC SPORTISKOLA SE
--4 - 3--3 - 24 - 3----2 - 3
SBTC KFT.
--4 - 01 - 5-3 - 24 - 1-----
SOMOS SE
--1 - 9-----1 - 70 - 5--
TESTVÉRISÉG SE
-0 - 4--2 - 3-------
VERESEGYHÁZ VSK
1 - 92 - 2-2 - 3---3 - 1----
A bajnokság csapatai

AIRNERGY FC

  • Sorsolás
  • Játékoskeret
  • Szakmai stáb
2017-09-06 17:00, Mezőkövesd, Mezőkövesd Városi Stadion
1 - 1
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
AIRNERGY FC
2017-09-16 15:00, Budapest, Goldball Park
4 - 1
AIRNERGY FC
Nagykáta SE
2017-09-24 12:00, Budapest, BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
1 - 2
BVSC-ZUGLÓ
AIRNERGY FC
2017-09-30 12:00, Veresegyház, Veresegyház VSK Sporttelep
1 - 9
VERESEGYHÁZ VSK
AIRNERGY FC
2017-10-07 12:00, Budapest, Goldball Park
0 - 0
AIRNERGY FC
GÖDÖLLŐI SK
2017-10-15 14:00, Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2 - 0
PESTSZENTIMREI SK
AIRNERGY FC
2017-10-22 14:00, Budapest, Goldball Park
-
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE "B"
2017-10-29 14:00, Budapest, Testvériség SE Sporttelep
-
TESTVÉRISÉG SE
AIRNERGY FC
2017-11-04 12:00, Budapest, Goldball Park
-
AIRNERGY FC
SBTC KFT.
2017-11-12 10:00, Budapest, Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
-
KISE
AIRNERGY FC
2017-11-18 15:00, Budapest, Goldball Park
-
AIRNERGY FC
FC DABAS
2017-11-25 12:00, Somoskőújfalu, Somoskőújfalu SE sportpálya
-
SOMOS SE
AIRNERGY FC
Játékosok Poszt Kor Mez

Szakmai stáb

PÖRDI ÁDÁM

Utánpótlás vezetőedző
  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
1
GÖNCZŐ ÁDÁM
AIRNERGY FC
4
2
HOSEINI MOHAMED
AIRNERGY FC
2
2
KISS BOTOND
AIRNERGY FC
2
2
NÁDOLSZKY LÁSZLÓ
AIRNERGY FC
2
2
PEHÁRTZ BENCE
AIRNERGY FC
2
2
SÁGI GYÖRGY
AIRNERGY FC
2
7
FICSÓR GYŐZŐ
AIRNERGY FC
1
7
VARJAS BALÁZS
AIRNERGY FC
1
Név Sárga lapok
Név Piros lapok

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.