MLSZ III. o. U 17 közép-keleti csoport 13. forduló

Meccsek
2017-11-25 10:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
-
SBTC KFT.
TESTVÉRISÉG SE
2017-11-25 10:00, Mezőkövesd, Mezőkövesd Városi Stadion
-
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
VERESEGYHÁZ VSK
2017-11-25 10:00, Somoskőújfalu, Somoskőújfalu SE sportpálya
-
SOMOS SE
AIRNERGY FC
2017-11-25 10:00, Dabas, FC Dabas Sporttelep
-
FC DABAS
PESTSZENTIMREI SK
2017-11-25 10:00, Gödöllő, Gödöllői SK Sporttelep
-
GÖDÖLLŐI SK
Nagykáta SE
2017-11-26 12:00, Budapest, Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
-
KISE
REAC SPORTISKOLA SE "B"
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 7 6 1 0 43 4 39 19
2 PESTSZENTIMREI SK 6 5 0 1 38 6 32 15
3 REAC SPORTISKOLA SE "B" 6 4 1 1 36 10 26 13
4 GÖDÖLLŐI SK 7 4 1 2 23 9 14 13
5 KISE 6 4 0 2 25 16 9 12
6 BVSC-ZUGLÓ 6 3 1 2 15 10 5 10
7 TESTVÉRISÉG SE 5 2 2 1 15 5 10 8
8 SBTC KFT. 6 2 2 2 14 21 -7 8
9 FC DABAS 7 1 3 3 16 20 -4 6
10 VERESEGYHÁZ VSK 6 1 1 4 6 31 -25 4
11 AIRNERGY FC 6 1 0 5 6 28 -22 3
12 Nagykáta SE 6 0 2 4 5 29 -24 2
13 SOMOS SE 6 0 0 6 1 54 -53 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 PESTSZENTIMREI SK 3 3 0 0 11 0 11 9 3 2 1 0 8 0 8 7 6 5 1 0 19 0 19 16
2 REAC SPORTISKOLA SE "B" 4 3 0 1 14 3 11 9 2 1 1 0 4 0 4 4 6 4 1 1 18 3 15 13
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 4 2 1 1 7 1 6 7 3 2 0 1 8 2 6 6 7 4 1 2 15 3 12 13
4 TESTVÉRISÉG SE 2 1 1 0 4 1 3 4 3 2 1 0 3 0 3 7 5 3 2 0 7 1 6 11
5 GÖDÖLLŐI SK 4 2 1 1 4 1 3 7 3 1 1 1 4 2 2 4 7 3 2 2 8 3 5 11
6 KISE 2 2 0 0 12 1 11 6 4 1 1 2 2 9 -7 4 6 3 1 2 14 10 4 10
7 FC DABAS 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 2 1 1 8 5 3 7 7 2 3 2 9 8 1 9
8 BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 1 2 4 6 -2 4 6 2 2 2 6 7 -1 8
9 SBTC KFT. 4 2 1 1 3 7 -4 7 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 2 2 2 4 10 -6 8
10 AIRNERGY FC 2 1 1 0 2 1 1 4 4 0 1 3 2 7 -5 1 6 1 2 3 4 8 -4 5
11 VERESEGYHÁZ VSK 4 0 1 3 1 8 -7 1 2 1 0 1 2 6 -4 3 6 1 1 4 3 14 -11 4
12 SOMOS SE 3 0 1 2 0 8 -8 1 3 0 1 2 0 15 -15 1 6 0 2 4 0 23 -23 2
13 Nagykáta SE 3 0 0 3 1 11 -10 0 3 0 0 3 0 7 -7 0 6 0 0 6 1 18 -17 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE 4 3 1 0 23 1 22 10 3 3 0 0 20 3 17 9 7 6 1 0 43 4 39 19
2 PESTSZENTIMREI SK 3 3 0 0 26 1 25 9 3 2 0 1 12 5 7 6 6 5 0 1 38 6 32 15
3 REAC SPORTISKOLA SE "B" 4 3 0 1 26 10 16 9 2 1 1 0 10 0 10 4 6 4 1 1 36 10 26 13
4 GÖDÖLLŐI SK 4 2 1 1 11 4 7 7 3 2 0 1 12 5 7 6 7 4 1 2 23 9 14 13
5 KISE 2 2 0 0 19 1 18 6 4 2 0 2 6 15 -9 6 6 4 0 2 25 16 9 12
6 BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 5 1 4 4 4 2 0 2 10 9 1 6 6 3 1 2 15 10 5 10
7 TESTVÉRISÉG SE 2 1 0 1 6 3 3 3 3 1 2 0 9 2 7 5 5 2 2 1 15 5 10 8
8 SBTC KFT. 4 1 2 1 8 15 -7 5 2 1 0 1 6 6 0 3 6 2 2 2 14 21 -7 8
9 FC DABAS 3 0 1 2 4 10 -6 1 4 1 2 1 12 10 2 5 7 1 3 3 16 20 -4 6
10 VERESEGYHÁZ VSK 4 1 0 3 4 19 -15 3 2 0 1 1 2 12 -10 1 6 1 1 4 6 31 -25 4
11 AIRNERGY FC 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 0 0 4 4 24 -20 0 6 1 0 5 6 28 -22 3
12 Nagykáta SE 3 0 1 2 2 18 -16 1 3 0 1 2 3 11 -8 1 6 0 2 4 5 29 -24 2
13 SOMOS SE 3 0 0 3 1 19 -18 0 3 0 0 3 0 35 -35 0 6 0 0 6 1 54 -53 0
 
AIRNERGY FC
--1 - 4--1 - 0------
BVSC-ZUGLÓ
5 - 1------0 - 0----
FC DABAS
---2 - 31 - 6-----1 - 1-
GÖDÖLLŐI SK
-2 - 02 - 21 - 2-----6 - 0--
KISE
--------5 - 114 - 0--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
10 - 0---7 - 0-5 - 0---1 - 1-
Nagykáta SE
------0 - 9---0 - 72 - 2
PESTSZENTIMREI SK
5 - 16 - 0-------15 - 0--
REAC SPORTISKOLA SE
--5 - 3--2 - 59 - 2----10 - 0
SBTC KFT.
--3 - 34 - 2-0 - 91 - 1-----
SOMOS SE
--0 - 4-----0 - 101 - 5--
TESTVÉRISÉG SE
-1 - 2--5 - 1-------
VERESEGYHÁZ VSK
4 - 20 - 8-0 - 6---0 - 3----
A bajnokság csapatai

AIRNERGY FC

  • Sorsolás
  • Játékoskeret
  • Szakmai stáb
2017-09-06 17:00, Mezőkövesd, Mezőkövesd Városi Stadion
10 - 0
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
AIRNERGY FC
2017-09-16 13:00, Budapest, Goldball Park
1 - 0
AIRNERGY FC
Nagykáta SE
2017-09-24 10:00, Budapest, BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
5 - 1
BVSC-ZUGLÓ
AIRNERGY FC
2017-09-30 10:00, Veresegyház, Veresegyház VSK Sporttelep
4 - 2
VERESEGYHÁZ VSK
AIRNERGY FC
2017-10-07 14:00, Budapest, Goldball Park
1 - 4
AIRNERGY FC
GÖDÖLLŐI SK
2017-10-15 12:00, Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
5 - 1
PESTSZENTIMREI SK
AIRNERGY FC
2017-10-22 12:00, Budapest, Goldball Park
-
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE "B"
2017-10-28 12:00, Budapest, Testvériség SE Sporttelep
-
TESTVÉRISÉG SE
AIRNERGY FC
2017-11-04 10:00, Budapest, Goldball Park
-
AIRNERGY FC
SBTC KFT.
2017-11-12 12:00, Budapest, Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
-
KISE
AIRNERGY FC
2017-11-18 13:00, Budapest, Goldball Park
-
AIRNERGY FC
FC DABAS
2017-11-25 10:00, Somoskőújfalu, Somoskőújfalu SE sportpálya
-
SOMOS SE
AIRNERGY FC

Szakmai stáb

PÖRDI ÁDÁM

Utánpótlás vezetőedző

DESZATNIK PÉTER

Utánpótlás edző
  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
1
JUHÁSZ TAMÁS
AIRNERGY FC
3
2
ÁCS ISTVÁN ÁDÁM
AIRNERGY FC
1
2
KISS BENCE GYÖRGY
AIRNERGY FC
1
2
MOLNÁR JÁNOS
AIRNERGY FC
1
Név Sárga lapok
1
VÁRHEGYI LAJOS
AIRNERGY FC
1
Név Piros lapok

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.