III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 1. forduló

Meccsek
2017-08-26 16:30, Vác, Váci Reménység sporttelep
-
KDSE-Váci Reménység
Nagymaros FC
2017-08-27 16:30, Zebegény, Zebegényi Sportpálya
-
Zebegényi Labdarúgás
Márianosztra SE
2017-08-27 16:30, Penc, Penci Sportpálya
-
Penci SE
Sződliget SMTE
2017-08-27 16:30, Kóspallag, Kóspallagi Sportpálya
-
Kóspallagi MEDOSZ SE
Szobi SC
2017-08-27 16:30, Püspökhatvan, Püspökhatvan Sportpálya
-
Püspökhatvani SE
Rád SE
2017-08-27 16:30, Letkés, Letkési Sportpálya
-
Letkés KSE
Csővár SE
2017-08-27 16:30, Vácduka, Vácdukai Sportpálya
-
Vácduka KSK
Szokolya SK
  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
Név Sárga lapok
Név Piros lapok
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 Csővár SE 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KDSE-Váci Reménység 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kóspallagi MEDOSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Letkés KSE 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Márianosztra SE 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nagymaros FC 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Penci SE 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Püspökhatvani SE 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rád SE 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Szobi SC 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Szokolya SK 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sződliget SMTE 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Vácduka KSK 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zebegényi Labdarúgás 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Csővár SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KDSE-Váci Reménység 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kóspallagi MEDOSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Letkés KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Márianosztra SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nagymaros FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Penci SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Püspökhatvani SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rád SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Szobi SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Szokolya SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sződliget SMTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Vácduka KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zebegényi Labdarúgás 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Csővár SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KDSE-Váci Reménység 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kóspallagi MEDOSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Letkés KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Márianosztra SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nagymaros FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Penci SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Püspökhatvani SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rád SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Szobi SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Szokolya SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sződliget SMTE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Vácduka KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zebegényi Labdarúgás 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Hely. # Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 Csővár SE
00
2 KDSE-Váci Reménység
00
3 Kóspallagi MEDOSZ SE
00
4 Letkés KSE
00
5 Márianosztra SE
00
6 Nagymaros FC
00
7 Penci SE
00
8 Püspökhatvani SE
00
9 Rád SE
00
10 Szobi SC
00
11 Szokolya SK
00
12 Sződliget SMTE
00
13 Vácduka KSK
00
14 Zebegényi Labdarúgás
00
 
Csővár SE
-------------
KDSE-Váci Reménység
-------------
Kóspallagi MEDOSZ SE
-------------
Letkés KSE
-------------
Márianosztra SE
-------------
Nagymaros FC
-------------
Penci SE
-------------
Püspökhatvani SE
-------------
Rád SE
-------------
Szobi SC
-------------
Szokolya SK
-------------
Sződliget SMTE
-------------
Vácduka KSK
-------------
Zebegényi Labdarúgás
-------------
A bajnokság csapatai

Csővár SE

  • Sorsolás
  • Játékoskeret
  • Szakmai stáb
2017-08-27 16:30, Letkés, Letkési Sportpálya
-
Letkés KSE
Csővár SE
2017-09-02 16:30, Penc, Penci Sportpálya
-
Csővár SE
Püspökhatvani SE
2017-09-09 16:00, Vác, Váci Reménység sporttelep
-
KDSE-Váci Reménység
Csővár SE
2017-09-16 16:00, Penc, Penci Sportpálya
-
Csővár SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017-09-24 16:00, Penc, Penci Sportpálya
-
Penci SE
Csővár SE
2017-09-30 15:00, Penc, Penci Sportpálya
-
Csővár SE
Zebegényi Labdarúgás
2017-10-07 15:00, Sződliget, SMTE Sződliget
-
Sződliget SMTE
Csővár SE
2017-10-14 14:00, Penc, Penci Sportpálya
-
Csővár SE
Szobi SC
2017-10-22 13:30, Nagymaros, Nagymarosi Sporttelep
-
Nagymaros FC
Csővár SE
2017-10-28 13:30, Penc, Penci Sportpálya
-
Csővár SE
Rád SE
2017-11-05 13:30, Márianosztra, Márianosztra Sportpálya
-
Márianosztra SE
Csővár SE
2017-11-12 13:00, Szokolya, Szokolyai Sportpálya
-
Szokolya SK
Csővár SE
2017-11-18 13:00, Penc, Penci Sportpálya
-
Csővár SE
Vácduka KSK
Játékosok Poszt Kor Mez

Szakmai stáb

  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
Név Sárga lapok
Név Piros lapok

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.