III. osztályú felnőtt bajnokság, Északnyugati csoport 7. forduló

Meccsek
2017-10-07 15:00, Üröm, Ürömi műfüves sportpálya
-
Ürömi SC
Dunabogdányi SE
2017-10-08 15:00, Fót, Kisalagi Sporttelep
-
Kisalag SC
SZVSE II.-Tahitótfalu
2017-10-08 15:00, Budajenő, Budajenői Sportpálya
-
Budajenő KSE
Pilisvörösvári UFC
2017-10-08 15:00, Páty, Pátyi SE Sportpálya
-
Pátyi SE
Visegrád SE
2017-10-08 15:00, Perbál, Perbál SC Sportpálya
-
Perbál SC
Szigetgyöngye SE
2017-10-08 15:00, Leányfalu, Leányfalu Sportpálya
-
Leányfalu SE
Gödi SE II.
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 Leányfalu SE 4 4 0 0 32 4 28 12
2 Gödi SE II. 3 3 0 0 14 2 12 9
3 Ürömi SC 4 2 1 1 10 5 5 7
4 Pátyi SE 4 2 1 1 8 6 2 7
5 Dunabogdányi SE 4 2 0 2 15 8 7 6
6 Perbál SC 5 2 0 3 8 9 -1 6
7 Szigetgyöngye SE 4 1 3 0 14 5 9 6
8 Pilisvörösvári UFC 3 1 2 0 7 5 2 5
9 Budajenő KSE 4 1 1 2 5 9 -4 4
10 SZVSE II.-Tahitótfalu 4 1 0 3 3 9 -6 3
11 Visegrád SE 4 0 0 4 1 23 -22 0
12 Kisalag SC 3 0 0 3 0 32 -32 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Leányfalu SE 1 1 0 0 11 0 11 3 3 3 0 0 7 0 7 9 4 4 0 0 18 0 18 12
2 Szigetgyöngye SE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 7 2 5 10
3 Gödi SE II. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 5 0 5 6 3 3 0 0 6 0 6 9
4 Ürömi SC 3 2 0 1 2 2 0 6 1 1 0 0 2 1 1 3 4 3 0 1 4 3 1 9
5 Dunabogdányi SE 2 1 0 1 7 2 5 3 2 1 0 1 4 2 2 3 4 2 0 2 11 4 7 6
6 Pátyi SE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 3 3 0 6
7 Pilisvörösvári UFC 3 1 1 1 4 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 4 4 0 4
8 Perbál SC 3 1 1 1 1 3 -2 4 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 1 1 3 1 5 -4 4
9 SZVSE II.-Tahitótfalu 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 1 0 3 1 3 -2 3
10 Budajenő KSE 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 1 0 3 2 5 -3 3
11 Kisalag SC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 0 17 -17 1 3 0 1 2 0 17 -17 1
12 Visegrád SE 2 0 0 2 0 7 -7 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 0 4 0 11 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Leányfalu SE 1 1 0 0 20 0 20 3 3 3 0 0 12 4 8 9 4 4 0 0 32 4 28 12
2 Gödi SE II. 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 10 1 9 6 3 3 0 0 14 2 12 9
3 Ürömi SC 3 2 0 1 8 3 5 6 1 0 1 0 2 2 0 1 4 2 1 1 10 5 5 7
4 Pátyi SE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 0 1 5 5 0 3 4 2 1 1 8 6 2 7
5 Dunabogdányi SE 2 1 0 1 10 4 6 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 15 8 7 6
6 Perbál SC 3 2 0 1 8 4 4 6 2 0 0 2 0 5 -5 0 5 2 0 3 8 9 -1 6
7 Szigetgyöngye SE 2 1 1 0 10 1 9 4 2 0 2 0 4 4 0 2 4 1 3 0 14 5 9 6
8 Pilisvörösvári UFC 3 1 2 0 7 5 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 2 0 7 5 2 5
9 Budajenő KSE 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 1 2 5 9 -4 4
10 SZVSE II.-Tahitótfalu 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 1 0 3 3 9 -6 3
11 Visegrád SE 2 0 0 2 0 12 -12 0 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 0 0 4 1 23 -22 0
12 Kisalag SC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0 32 -32 0 3 0 0 3 0 32 -32 0
 
Budajenő KSE
4 - 1--0 - 5-------
Dunabogdányi SE
--9 - 0-1 - 4------
Gödi SE II.
----4 - 1------
Kisalag SC
-----------
Leányfalu SE
---20 - 0-------
Pátyi SE
-----2 - 0-1 - 1---
Perbál SC
2 - 0--3 - 03 - 4------
Pilisvörösvári UFC
-------3 - 32 - 02 - 2-
Szigetgyöngye SE
1 - 1---------9 - 0
SZVSE II.-Tahitótfalu
--1 - 2-------2 - 1
Ürömi SC
----1 - 3-3 - 0--4 - 0-
Visegrád SE
-0 - 40 - 8--------
A bajnokság csapatai

Budajenő KSE

  • Sorsolás
  • Játékoskeret
  • Szakmai stáb
2017-08-27 16:30, Budajenő, Budajenői Sportpálya
0 - 5
Budajenő KSE
Leányfalu SE
2017-09-03 16:30, Perbál, Perbál SC Sportpálya
2 - 0
Perbál SC
Budajenő KSE
2017-09-10 16:00, Budajenő, Budajenői Sportpálya
4 - 1
Budajenő KSE
Dunabogdányi SE
2017-09-17 16:30, Szigetmonostor, Szigetgyöngye Sportpálya
1 - 1
Szigetgyöngye SE
Budajenő KSE
2017-09-24 16:00, Budajenő, Budajenői Sportpálya
INFO
Budajenő KSE
Gödi SE II.
2017-09-30 15:00, Tahitótfalu, Tahitótfalui Sporttelep
-
SZVSE II.-Tahitótfalu
Budajenő KSE
2017-10-08 15:00, Budajenő, Budajenői Sportpálya
-
Budajenő KSE
Pilisvörösvári UFC
2017-10-15 14:00, Visegrád, Visegrádi Sporttelep
-
Visegrád SE
Budajenő KSE
2017-10-22 13:30, Budajenő, Budajenői Sportpálya
-
Budajenő KSE
Pátyi SE
2017-10-29 13:30, Budajenő, Budajenői Sportpálya
-
Budajenő KSE
Ürömi SC
2017-11-05 13:30, Fót, Kisalagi Sporttelep
-
Kisalag SC
Budajenő KSE

Szakmai stáb

FEHÉR GYÖRGY

Vezetőedző
  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
1
GADOLLA GERGELY
Budajenő KSE
2
2
DOBSA DÁNIEL
Budajenő KSE
1
2
HEGYI BALÁZS BERNÁT
Budajenő KSE
1
2
NAGY ZSOLT
Budajenő KSE
1
Név Sárga lapok
1
GADOLLA GERGELY
Budajenő KSE
1
1
KUN KRISTÓF
Budajenő KSE
1
1
MONORI NÁNDOR
Budajenő KSE
1
1
VARGA BERTALAN
Budajenő KSE
1
Név Piros lapok

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.