BLSZ I. osztály 15. forduló

Meccsek
2017-11-24 19:00, Budapest, SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
-
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
PESTSZENTIMREI SK
2017-11-24 20:30, Budapest, Goldball Park
-
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
BMTE II.
2017-11-25 10:00, Budapest, III. ker. TVE Sporttelep
-
UNIONE FC
REAC
2017-11-25 10:00, Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma
-
ÚJPEST FC. II.
TF SE
2017-11-25 13:00, Budapest, RAFC Sporttelep
-
RAFC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017-11-25 13:00, Budapest, Testvériség SE Sporttelep
-
TESTVÉRISÉG SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017-11-25 17:00, Budapest, Panoráma Sportközpont
-
II. KER. UFC
ASR-GÁZGYÁR
2017-11-25 17:00, Budapest, Vasas Sporttelep
-
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 REAC 9 7 2 0 38 5 33 23
2 ÚJPEST FC. II. 9 7 2 0 24 6 18 23
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 9 6 2 1 17 7 10 20
4 ASR-GÁZGYÁR 9 6 1 2 12 11 1 19
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 5 1 3 20 15 5 16
6 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 4 1 4 18 19 -1 13
7 RAFC 9 4 1 4 14 20 -6 13
8 TESTVÉRISÉG SE 9 3 3 3 14 15 -1 12
9 UNIONE FC 9 3 2 4 16 18 -2 11
10 KELEN SC 9 2 5 2 12 14 -2 11
11 BMTE II. 9 3 1 5 15 26 -11 10
12 FŐV. VÍZMŰVEK SK 9 2 3 4 13 17 -4 9
13 PESTSZENTIMREI SK 9 2 2 5 12 16 -4 8
14 II. KER. UFC 9 1 1 7 10 32 -22 4
15 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 8 1 0 7 13 21 -8 3
16 TF SE 8 0 3 5 9 15 -6 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 ÚJPEST FC. II. 4 3 1 0 9 0 9 10 5 3 2 0 6 0 6 11 9 6 3 0 15 0 15 21
2 REAC 5 4 1 0 10 0 10 13 4 2 1 1 3 1 2 7 9 6 2 1 13 1 12 20
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 4 3 1 0 4 0 4 10 5 1 4 0 4 3 1 7 9 4 5 0 8 3 5 17
4 BMTE II. 5 3 1 1 6 3 3 10 4 1 1 2 3 5 -2 4 9 4 2 3 9 8 1 14
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK 5 2 1 2 3 3 0 7 4 2 1 1 3 2 1 7 9 4 2 3 6 5 1 14
6 ASR-GÁZGYÁR 5 1 3 1 4 3 1 6 4 2 1 1 2 2 0 7 9 3 4 2 6 5 1 13
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 3 2 1 0 5 1 4 7 6 1 2 3 3 5 -2 5 9 3 3 3 8 6 2 12
8 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 1 4 0 4 3 1 7 4 1 2 1 2 3 -1 5 9 2 6 1 6 6 0 12
9 II. KER. UFC 4 2 0 2 4 4 0 6 5 1 0 4 1 10 -9 3 9 3 0 6 5 14 -9 9
10 PESTSZENTIMREI SK 5 1 2 2 3 3 0 5 4 1 1 2 2 3 -1 4 9 2 3 4 5 6 -1 9
11 KELEN SC 4 2 1 1 3 2 1 7 5 0 2 3 2 6 -4 2 9 2 3 4 5 8 -3 9
12 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 4 0 3 1 3 4 -1 3 4 1 3 0 6 5 1 6 8 1 6 1 9 9 0 9
13 TF SE 4 2 1 1 3 2 1 7 4 0 1 3 2 7 -5 1 8 2 2 4 5 9 -4 8
14 TESTVÉRISÉG SE 4 0 0 4 1 8 -7 0 5 1 4 0 3 2 1 7 9 1 4 4 4 10 -6 7
15 RAFC 6 1 4 1 2 3 -1 7 3 0 0 3 0 7 -7 0 9 1 4 4 2 10 -8 7
16 UNIONE FC 4 0 3 1 3 5 -2 3 5 0 2 3 2 6 -4 2 9 0 5 4 5 11 -6 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 REAC 5 4 1 0 29 2 27 13 4 3 1 0 9 3 6 10 9 7 2 0 38 5 33 23
2 ÚJPEST FC. II. 4 2 2 0 10 3 7 8 5 5 0 0 14 3 11 15 9 7 2 0 24 6 18 23
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 4 3 0 1 8 2 6 9 5 3 2 0 9 5 4 11 9 6 2 1 17 7 10 20
4 ASR-GÁZGYÁR 5 3 1 1 8 6 2 10 4 3 0 1 4 5 -1 9 9 6 1 2 12 11 1 19
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 3 3 0 0 10 4 6 9 6 2 1 3 10 11 -1 7 9 5 1 3 20 15 5 16
6 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 2 1 2 9 8 1 7 4 2 0 2 9 11 -2 6 9 4 1 4 18 19 -1 13
7 RAFC 6 3 1 2 7 9 -2 10 3 1 0 2 7 11 -4 3 9 4 1 4 14 20 -6 13
8 TESTVÉRISÉG SE 4 0 2 2 6 10 -4 2 5 3 1 1 8 5 3 10 9 3 3 3 14 15 -1 12
9 UNIONE FC 4 2 0 2 9 10 -1 6 5 1 2 2 7 8 -1 5 9 3 2 4 16 18 -2 11
10 KELEN SC 4 1 2 1 7 6 1 5 5 1 3 1 5 8 -3 6 9 2 5 2 12 14 -2 11
11 BMTE II. 5 3 0 2 10 9 1 9 4 0 1 3 5 17 -12 1 9 3 1 5 15 26 -11 10
12 FŐV. VÍZMŰVEK SK 5 1 2 2 7 8 -1 5 4 1 1 2 6 9 -3 4 9 2 3 4 13 17 -4 9
13 PESTSZENTIMREI SK 5 1 1 3 7 11 -4 4 4 1 1 2 5 5 0 4 9 2 2 5 12 16 -4 8
14 II. KER. UFC 4 1 0 3 6 11 -5 3 5 0 1 4 4 21 -17 1 9 1 1 7 10 32 -22 4
15 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 4 0 0 4 5 10 -5 0 4 1 0 3 8 11 -3 3 8 1 0 7 13 21 -8 3
16 TF SE 4 0 2 2 4 6 -2 2 4 0 1 3 5 9 -4 1 8 0 3 5 9 15 -6 3
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
----1 - 2------3 - 10 - 21 - 14 - 2
ASR-GÁZGYÁR
3 - 2---1 - 3-1 - 0--0 - 03 - 1----
BMTE II.
-0 - 1-3 - 2-1 - 23 - 2----3 - 2---
FŐV. VÍZMŰVEK SK
-0 - 1-1 - 1-2 - 2-----3 - 11 - 3--
II. KER. UFC
------0 - 21 - 4--2 - 1---3 - 4
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
--1 - 03 - 1-4 - 0--0 - 1------
KELEN SC
-1 - 2----1 - 14 - 2--1 - 1----
PESTSZENTIMREI SK
1 - 2----1 - 1--1 - 42 - 3---2 - 1-
RAFC
1 - 4----1 - 1---2 - 1-1 - 3-1 - 01 - 0
REAC
6 - 14 - 09 - 1-10 - 0-0 - 0--------
TESTVÉRISÉG SE
--3 - 32 - 2-----0 - 2--1 - 3--
TF SE
-----1 - 2---2 - 20 - 1--1 - 1-
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
----4 - 0------3 - 2--3 - 2
ÚJPEST FC. II.
----3 - 1-1 - 1-6 - 1---0 - 0--
UNIONE FC
--4 - 13 - 1--------1 - 31 - 5-
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
---1 - 2------1 - 3--0 - 13 - 4
A bajnokság csapatai

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

  • Sorsolás
  • Játékoskeret
  • Szakmai stáb

Szakmai stáb

HEVESI TAMÁS, DR

Vezetőedző

BALLA BERTALAN

Technikai vezető

EMECZ VIKTOR LÁSZLÓ

Asszisztens edző

SLEHOVSZKI KRISZTIÁN

Asszisztens edző

HARALDSEID RONNY

Kit manager

HEVESI GYÖRGY DR.

Kit manager

MACHALEK ATTILA

Kit manager
  • Góllövő
    lista
  • Sárga
    lapok
  • Piros
    lapok
Név Gólok
1
VÉCSI GÁBOR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
6
2
GERGELY VIKTOR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3
2
KEGLOVICS BENCE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3
4
DEMETER VIKTOR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2
4
MÉSZÁROS DOMINIK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2
6
KÓRÓDI VIKTOR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1
6
SAGÁT ATTILA GERGELY
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1
Név Sárga lapok
1
DEMETER VIKTOR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
5
2
BALAZSIN ANDRÁS
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3
2
PÁSZTOR ÁDÁM
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3
2
SZABÓ ZSOLT ÁRPÁD
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3
5
KEGLOVICS BENCE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2
5
KÓRÓDI VIKTOR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2
5
NAGY DOMINIK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2
5
ÖRKÉNYI BENCE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2
Név Piros lapok
1
BALAZSIN ANDRÁS
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1
1
BALLA BERTALAN
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1
1
KEGLOVICS BENCE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1
1
SZENDREI PÉTER BOLDIZSÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.