Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Magyar Kupa 6. forduló

Sorsolás
2018. 09. 22. 12:00
Nyírbátori FC Sporttelep
2018. 09. 22. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2018. 09. 22. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 22. 14:00
Fegyvernek KSE
2018. 09. 22. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 22. 14:00
PEAC
2018. 09. 22. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 22. 14:00
Körösladányi MSK
2018. 09. 22. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 22. 15:00
Bátaszék Sportegyesület Sporttelepe
2018. 09. 22. 15:00
Király Sportlétesítmény
2018. 09. 22. 15:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 09. 22. 15:00
BKV Előre Stadion
2018. 09. 22. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
BÜNTETŐKKEL: 4 - 3
2018. 09. 22. 15:00
Berkenye SE sportpálya
2018. 09. 22. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 22. 15:00
Sárrétudvari Sportpálya
2018. 09. 22. 15:00
Ibrány Sportpálya
2018. 09. 22. 15:00
Fűzfő Városi Stadion
2018. 09. 22. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 22. 15:00
Siklós
2018. 09. 22. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 22. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 22. 15:00
PMFC Stadion
2018. 09. 22. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2018. 09. 22. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2018. 09. 22. 15:00
Biatorbágy, Iharos dűlői sportpálya
2018. 09. 22. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 22. 15:00
Teskándi Sportpálya
2018. 09. 22. 15:00
Rákosmente sport létesítmény
BÜNTETŐKKEL: 6 - 7
2018. 09. 22. 15:00
EDELÉNY VÁROSI SPORTTELEP
2018. 09. 22. 15:00
Gesztely Sportpálya
2018. 09. 22. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2018. 09. 22. 15:00
Úrkút Sporttelep
BÜNTETŐKKEL: 3 - 4
2018. 09. 22. 15:00
Csesztreg Sportpálya
2018. 09. 22. 15:00
Mezővári József Sportpálya
2018. 09. 22. 15:00
Lukácsháza SE
2018. 09. 22. 15:00
Tiszasziget Sportpálya
2018. 09. 22. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 22. 18:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 23. 12:30
Bőny SE sporttelep
2018. 09. 23. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2018. 09. 23. 14:00
Öttevényi TC sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Balkány Sportpálya
2018. 09. 23. 15:00
Bonyhád VLC sporttlepe
2018. 09. 23. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2018. 09. 23. 15:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 09. 23. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Csepel Stadion
2018. 09. 23. 15:00
ESMTK Stadion
2018. 09. 23. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 23. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 09. 23. 15:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
BÜNTETŐKKEL: 3 - 2
2018. 09. 23. 15:00
Tordas Sportpálya
BÜNTETŐKKEL: 5 - 6
2018. 09. 23. 15:00
Hévíz Városi Stadion
2018. 09. 23. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
2018. 09. 23. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
Játékvezető leszek Játékvezető leszek
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
6. 229 3.6
7. 105 3.3
8. 57 3.6
9. 35 2.2
10. 22 2.8
11. 10 2.5
12. 3 3
Össz. 461 3
Büntető lapok
Ford. / meccs
6. 209 3.27 16
7. 112 3.5 6
8. 58 3.63 3
9. 65 4.06 1
10. 42 5.25 3
11. 25 6.25 1
12. 12 12 0
Össz. 523 5.42 30

BAJNOKSÁG CSAPATAI

1908 SZAC BUDAPEST1908 SZAC BUDAPEST AQVITAL FC CSÁKVÁRAQVITAL FC CSÁKVÁR BALASSAGYARMATI VSEBALASSAGYARMATI VSE BALATONFÜREDI FCBALATONFÜREDI FC BALATONLELLE SEBALATONLELLE SE BALKÁNYI SEBALKÁNYI SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐBALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BÁTASZÉK SE BÁTASZÉK SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐREBÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BERKENYE SEBERKENYE SE BFC SIÓFOKBFC SIÓFOK BKV ELŐREBKV ELŐRE BONYHÁD VLC BONYHÁD VLC BŐNY SEBŐNY SE BSS MONORBSS MONOR BUDAFOKI MTEBUDAFOKI MTE BUDAÖRSBUDAÖRS BUDAPEST HONVÉDBUDAPEST HONVÉD BVSC-ZUGLÓBVSC-ZUGLÓ CEGLÉDI VSECEGLÉDI VSE CIGÁND SECIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁRCREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CSEPEL FCCSEPEL FC DABAS-GYÓN FCDABAS-GYÓN FC DEBRECENI EACDEBRECENI EAC DOROGI FCDOROGI FC DUNA ASZFALT TVSEDUNA ASZFALT TVSE DUNAHARASZTI MTKDUNAHARASZTI MTK DUNAÚJVÁROSDUNAÚJVÁROS DVSCDVSC DVTKDVTK EDELÉNYI FCEDELÉNYI FC EGER SEEGER SE ÉRDI VSEÉRDI VSE ESMTKESMTK FC AJKAFC AJKA FC DABASFC DABAS FC HATVANFC HATVAN FC NAGYKANIZSAFC NAGYKANIZSA FEGYVERNEK VSEFEGYVERNEK VSE FELSŐTÁRKÁNY SCFELSŐTÁRKÁNY SC FEMAT CSESZTREG SEFEMAT CSESZTREG SE FERENCVÁROSI TCFERENCVÁROSI TC FŐV. VÍZMŰVEK SKFŐV. VÍZMŰVEK SK FÜZESGYARMATI SKFÜZESGYARMATI SK FŰZFŐI AKFŰZFŐI AK GESZTELYI FCEGESZTELYI FCE GYIRMÓT FC GYŐRGYIRMÓT FC GYŐR GYÖNGYÖSHALÁSZ SEGYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSI AKGYÖNGYÖSI AK HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TEHAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE HÉVÍZ SKHÉVÍZ SK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FCHÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IBRÁNY SEIBRÁNY SE III. KER. TVEIII. KER. TVE IKARUSZ-MAROSHEGYIKARUSZ-MAROSHEGY IVÁNCSA KSEIVÁNCSA KSE JÁNOSHALMI FCJÁNOSHALMI FC JÁNOSSOMORJA SEJÁNOSSOMORJA SE JÁSZBERÉNYI FCJÁSZBERÉNYI FC KALOCSAI FCKALOCSAI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FCKAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAZINCBARCIKAKAZINCBARCIKA KECSKEMÉTI LCKECSKEMÉTI LC KECSKEMÉTI TEKECSKEMÉTI TE KIRÁLY SZEKIRÁLY SZE KISVÁRDA MASTER GOODKISVÁRDA MASTER GOOD KOMÁROM VSEKOMÁROM VSE KOZÁRMISLENY FCKOZÁRMISLENY FC KÖRMENDI FCKÖRMENDI FC KÖRÖSLADÁNYI MSKKÖRÖSLADÁNYI MSK LIPÓT PÉKSÉG SELIPÓT PÉKSÉG SE MAKÓ FCMAKÓ FC MÉNFŐCSANAK ESKMÉNFŐCSANAK ESK MEZŐFALVA MEDOSZ SEMEZŐFALVA MEDOSZ SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FCMEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MOL VIDI FCMOL VIDI FC MTK BUDAPESTMTK BUDAPEST NAGYATÁDI FCNAGYATÁDI FC NAGYKŐRÖSI KINIZSI FCNAGYKŐRÖSI KINIZSI FC NYÍRBÁTORI FCNYÍRBÁTORI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC OROSZLÁNYI SZEOROSZLÁNYI SZE ÓZDI FCÓZDI FC ÖTTEVÉNYI TCÖTTEVÉNYI TC PAKSI FCPAKSI FC PÁPAI PERUTZ FCPÁPAI PERUTZ FC PÉNZÜGYŐR SEPÉNZÜGYŐR SE PMFCPMFC PTE-PEAC PANNON ÁSVÁNYPTE-PEAC PANNON ÁSVÁNY PUSKÁS AKADÉMIA FCPUSKÁS AKADÉMIA FC PUTNOK FCPUTNOK FC RÁKOSMENTE KSKRÁKOSMENTE KSK SAJÓBÁBONY VSESAJÓBÁBONY VSE SÁRISÁPI BÁNYÁSZ SESÁRISÁPI BÁNYÁSZ SE SÁRRÉTUDVARI KSESÁRRÉTUDVARI KSE SÁRVÁR FCSÁRVÁR FC SBTCSBTC SCHOTT LUKÁCSHÁZA SESCHOTT LUKÁCSHÁZA SE SÉNYŐ-CARNIFEX FCSÉNYŐ-CARNIFEX FC SOROKSÁR SCSOROKSÁR SC SPORTSZERVEZET - NINCSSPORTSZERVEZET - NINCS SZARVASI FCSZARVASI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIASZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGEDI VSESZEGEDI VSE SZEKSZÁRDI UFCSZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SESZENTLŐRINC SE SZEOL SCSZEOL SC SZOLNOKI MÁV FCSZOLNOKI MÁV FC SZOMBATHELYI HALADÁSSZOMBATHELYI HALADÁS TAKSONY SETAKSONY SE TÁLLYA KSETÁLLYA KSE TARR ANDRÁSHIDA SCTARR ANDRÁSHIDA SC TATABÁNYAI SCTATABÁNYAI SC TECHNOROLL TESKÁND KSETECHNOROLL TESKÁND KSE TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROSTERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS THERMAL SPA SIKLÓS FCTHERMAL SPA SIKLÓS FC THSE-SZABADKIKÖTŐTHSE-SZABADKIKÖTŐ TISZAFÜREDI VSETISZAFÜREDI VSE TISZASZIGET SETISZASZIGET SE TORDAS SETORDAS SE ÚJPEST FCÚJPEST FC ÚRKÚT SKÚRKÚT SK VÁC FCVÁC FC VASAS FCVASAS FC VECSÉSI FCVECSÉSI FC VIADUKT SE BIATORBÁGYVIADUKT SE BIATORBÁGY WKW ETO FC GYŐRWKW ETO FC GYŐR ZTE FCZTE FC

1908 SZAC BUDAPEST

Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Gólok
H. Név Sárga lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom