Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 8. forduló

Sorsolás
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Üllő SE Üllő SE 8 7 1 0 37 13 24 22 9.4 2019.02.23. 
Üllői Városi Sporttelep 
Üllő SE - 
Péteri KSK
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 8 6 2 0 27 5 22 20 11.3 2019.02.24. 
Dunavarsány Sportpálya 
Dunavarsányi TE II. - 
Törökbálinti TC
3 Tápiószele SE Tápiószele SE 8 6 0 2 24 11 13 18 8.8 2019.02.23. 
Tápiószele SE Sportpálya 
Tápiószele SE - 
Alsónémedi SE
4 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 8 5 1 2 20 9 11 16 9.6 2019.02.23. 
UFC Gyömrő Sporttelep 
UFC Gyömrő - 
Taksony SE II.
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 8 4 3 1 25 14 11 15 9.5 2019.02.24. 
Örkény SE Sporttelep 
Örkény SE - 
Újhartyán VSE
6 Bugyi SE Bugyi SE 8 3 5 0 24 9 15 14 8 2019.02.24. 
Balassi Bálint utcai Stadion 
Monori SE - 
Bugyi SE
7 Örkény SE Örkény SE 8 3 4 1 19 13 6 13 10.6 2019.02.24. 
Örkény SE Sporttelep 
Örkény SE - 
Újhartyán VSE
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 8 3 3 2 20 14 6 12 6.9 2019.02.23. 
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep 
Pereg SE - 
Halásztelek FC
9 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 8 3 1 4 20 28 -8 10 9.1 2019.02.23. 
Aranyszarvas SE Sporttelep 
Aranyszarvas SE - 
FC Dabas II.
10 Pereg SE Pereg SE 8 3 1 4 15 25 -10 10 6.8 2019.02.23. 
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep 
Pereg SE - 
Halásztelek FC
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 8 3 0 5 16 20 -4 9 7.6 2019.02.23. 
Tápiószele SE Sportpálya 
Tápiószele SE - 
Alsónémedi SE
12 Péteri KSK Péteri KSK 8 2 0 6 13 20 -7 6 6.4 2019.02.23. 
Üllői Városi Sporttelep 
Üllő SE - 
Péteri KSK
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 8 1 3 4 10 24 -14 6 9 2019.02.23. 
Aranyszarvas SE Sporttelep 
Aranyszarvas SE - 
FC Dabas II.
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 8 1 2 5 4 15 -11 5 6.8 2019.02.23. 
UFC Gyömrő Sporttelep 
UFC Gyömrő - 
Taksony SE II.
15 Monori SE Monori SE 8 1 0 7 12 28 -16 3 9 2019.02.24. 
Balassi Bálint utcai Stadion 
Monori SE - 
Bugyi SE
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 8 0 0 8 3 41 -38 0 7.4 2019.02.24. 
Dunavarsány Sportpálya 
Dunavarsányi TE II. - 
Törökbálinti TC
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 4 3 0 1 3 2 1 9 4 3 1 0 8 3 5 10 8 6 1 1 11 5 6 19
2 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 4 2 2 0 7 5 2 8 4 3 0 1 8 2 6 9 8 5 2 1 15 7 8 17
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 4 3 1 0 5 2 3 10 4 2 0 2 3 2 1 6 8 5 1 2 8 4 4 16
4 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 5 2 3 0 8 1 7 9 3 2 0 1 3 1 2 6 8 4 3 1 11 2 9 15
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 5 3 0 2 6 4 2 9 3 1 2 0 6 2 4 5 8 4 2 2 12 6 6 14
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 4 3 1 0 7 3 4 10 4 1 1 2 3 5 -2 4 8 4 2 2 10 8 2 14
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 4 2 1 1 4 4 0 7 4 2 1 1 5 3 2 7 8 4 2 2 9 7 2 14
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 3 2 1 0 5 1 4 7 5 2 0 3 3 5 -2 6 8 4 1 3 8 6 2 13
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 3 2 0 1 3 2 1 6 5 1 2 2 6 8 -2 5 8 3 2 3 9 10 -1 11
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 4 3 0 1 6 3 3 9 4 0 1 3 3 6 -3 1 8 3 1 4 9 9 0 10
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 3 2 0 1 2 1 1 6 5 1 1 3 6 10 -4 4 8 3 1 4 8 11 -3 10
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 4 2 0 2 7 6 1 6 4 0 2 2 1 5 -4 2 8 2 2 4 8 11 -3 8
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 4 4 0 5 4 1 0 3 1 8 -7 3 8 2 2 4 5 12 -7 8
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 4 0 1 3 1 4 -3 1 4 1 0 3 2 3 -1 3 8 1 1 6 3 7 -4 4
15 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 5 1 0 4 2 4 -2 3 3 0 1 2 0 3 -3 1 8 1 1 6 2 7 -5 4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 1 3 1 12 -11 1 4 0 1 3 0 5 -5 1 8 0 2 6 1 17 -16 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 4 4 0 0 20 9 11 12 4 3 1 0 17 4 13 10 8 7 1 0 37 13 24 22
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 5 4 1 0 18 1 17 13 3 2 1 0 9 4 5 7 8 6 2 0 27 5 22 20
3 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 3 3 0 0 12 3 9 9 5 3 0 2 12 8 4 9 8 6 0 2 24 11 13 18
4 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 4 2 1 1 9 5 4 7 4 3 0 1 11 4 7 9 8 5 1 2 20 9 11 16
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 4 2 2 0 10 5 5 8 4 2 1 1 15 9 6 7 8 4 3 1 25 14 11 15
6 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 5 2 3 0 15 7 8 9 3 1 2 0 9 2 7 5 8 3 5 0 24 9 15 14
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 4 2 1 1 9 6 3 7 4 1 3 0 10 7 3 6 8 3 4 1 19 13 6 13
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 4 2 2 0 14 6 8 8 4 1 1 2 6 8 -2 4 8 3 3 2 20 14 6 12
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 3 2 0 1 7 8 -1 6 5 1 1 3 13 20 -7 4 8 3 1 4 20 28 -8 10
10 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 3 2 0 1 7 7 0 6 5 1 1 3 8 18 -10 4 8 3 1 4 15 25 -10 10
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 4 2 0 2 8 9 -1 6 4 1 0 3 8 11 -3 3 8 3 0 5 16 20 -4 9
12 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 4 1 0 3 5 11 -6 3 4 1 0 3 8 9 -1 3 8 2 0 6 13 20 -7 6
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 6 7 -1 5 4 0 1 3 4 17 -13 1 8 1 3 4 10 24 -14 6
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 5 1 1 3 3 10 -7 4 3 0 1 2 1 5 -4 1 8 1 2 5 4 15 -11 5
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 4 1 0 3 9 14 -5 3 4 0 0 4 3 14 -11 0 8 1 0 7 12 28 -16 3
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 4 0 0 4 2 27 -25 0 4 0 0 4 1 14 -13 0 8 0 0 8 3 41 -38 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 12 - 4-1 - 2-
Aranyszarvas SE
4 - 2-------3 - 2-0 - 4----
Bugyi SE
-----6 - 1---3 - 0-2 - 2-3 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7----------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 0--0 - 0-----0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0----4 - 41 - 1----3 - 1--
Monori SE
-2 - 4--4 - 21 - 4-2 - 4-------
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0----0 - 4------
Pereg SE
-3 - 2------3 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
------1 - 0---2 - 40 - 3--2 - 4
Taksony SE II.
---2 - 11 - 1--0 - 3----0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
-----3 - 24 - 0-5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------3 - 0-1 - 2---
Újhartyán VSE
----2 - 14 - 0-3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
-7 - 5------6 - 1--3 - 1--4 - 2
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 33 4.1
2. 36 4.5
3. 45 5.6
4. 46 5.8
5. 29 3.6
6. 30 3.8
7. 41 5.1
8. 29 3.6
9. 41 5.1
10. 40 5
11. 32 4
12. 44 5.5
13. 37 4.6
14. 33 4.1
15. 41 5.1
Össz. 557 4.6
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 18 2.25 0
2. 28 3.5 1
3. 43 5.38 4
4. 29 3.63 2
5. 34 4.25 5
6. 25 3.13 5
7. 29 3.63 0
8. 28 3.5 2
9. 35 4.38 0
10. 24 3 2
11. 25 3.13 1
12. 33 4.13 0
13. 26 3.25 1
14. 27 3.38 3
15. 16 2 1
Össz. 420 3.5 27

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Alsónémedi SE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 23. 14:00
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
03. 02. 14:00
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
03. 10. 14:30
2019. 03. 10. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion
03. 16. 15:00
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
03. 23. 15:00
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
03. 30. 15:30
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
04. 07. 16:00
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyán Sporttelep
04. 13. 16:00
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
04. 20. 16:00
2019. 04. 20. 16:00
Taksony SE Sporttelep
04. 27. 16:30
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
05. 04. 16:30
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
05. 11. 16:30
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
05. 18. 17:00
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
05. 25. 17:00
2019. 05. 25. 17:00
Péteri KSK sportpálya
06. 02. 17:00
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Szakmai stáb Poszt
LACZIK CSABA Vezetőedző
HORVÁTH MIKLÓS Technikai vezető
BUDAI LÁSZLÓ Utánpótlás edző
BÉNYEI ANDRÁS Kit manager
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol