U-15 II. osztály Közép-Kelet 17. forduló

2017.03.04 - 10:00

Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep

MLSZ

U-15 II. osztály Közép-Kelet

Játékvezető

URBÁN VIKTOR

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

KALMÁR PETRA,
STEFÁN ANTAL KRISZTIÁN

Alapvonali játékvezetők


BSE PALÓC FARKASOK UPE
SALGÓTARJÁNI BTC
90'
45'

Gólok

1 - 0

 

2 - 0

 

Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI SE 16 13 1 2 76 19 57 40
2 FC HATVAN 16 13 0 3 86 22 64 39
3 GYÖNGYÖSI AK 16 12 2 2 71 18 53 38
4 IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS 16 10 2 4 42 22 20 32
5 BVSC-ZUGLÓ 16 9 2 5 58 32 26 29
6 BSE PALÓC FARKASOK UPE 15 9 1 5 47 22 25 28
7 UTE 16 9 1 6 60 36 24 28
8 SALGÓTARJÁNI BTC 16 9 0 7 43 35 8 27
9 JÁSZBERÉNYI FC 16 8 2 6 58 36 22 26
10 GÖDÖLLŐI SK 16 7 4 5 39 36 3 25
11 AIRNERGY FC 16 4 1 11 36 71 -35 13
12 CEGLÉDI VSE 16 3 0 13 16 78 -62 9
13 DABAS-GYÓN FC 16 2 0 14 29 74 -45 6
14 SZANDA FOCISULI SE 16 2 0 14 15 71 -56 6
15 SOMOS SE 15 1 0 14 16 120 -104 3
16 ANGYALFÖLDI SI DSE 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 JÁSZBERÉNYI SE 8 4 3 1 10 5 5 15 8 7 1 0 26 1 25 22 16 11 4 1 36 6 30 37
2 GYÖNGYÖSI AK 8 5 2 1 12 4 8 17 8 6 1 1 21 6 15 19 16 11 3 2 33 10 23 36
3 FC HATVAN 8 5 2 1 22 6 16 17 8 6 0 2 18 9 9 18 16 11 2 3 40 15 25 35
4 IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS 10 6 3 1 15 4 11 21 6 4 1 1 9 3 6 13 16 10 4 2 24 7 17 34
5 BVSC-ZUGLÓ 7 3 3 1 16 5 11 12 9 4 4 1 17 6 11 16 16 7 7 2 33 11 22 28
6 GÖDÖLLŐI SK 8 4 2 2 11 7 4 14 8 3 2 3 11 12 -1 11 16 7 4 5 22 19 3 25
7 SALGÓTARJÁNI BTC 8 4 1 3 14 8 6 13 8 3 2 3 9 10 -1 11 16 7 3 6 23 18 5 24
8 BSE PALÓC FARKASOK UPE 8 5 1 2 16 5 11 16 7 1 4 2 5 6 -1 7 15 6 5 4 21 11 10 23
9 JÁSZBERÉNYI FC 7 3 3 1 14 6 8 12 9 3 2 4 14 14 0 11 16 6 5 5 28 20 8 23
10 UTE 8 4 1 3 25 9 16 13 8 2 3 3 4 6 -2 9 16 6 4 6 29 15 14 22
11 AIRNERGY FC 7 2 1 4 6 17 -11 7 9 3 0 6 11 25 -14 9 16 5 1 10 17 42 -25 16
12 SZANDA FOCISULI SE 8 3 1 4 5 16 -11 10 8 0 1 7 3 19 -16 1 16 3 2 11 8 35 -27 11
13 DABAS-GYÓN FC 7 0 0 7 5 25 -20 0 9 2 1 6 9 17 -8 7 16 2 1 13 14 42 -28 7
14 SOMOS SE 8 2 0 6 6 25 -19 6 7 0 0 7 2 33 -31 0 15 2 0 13 8 58 -50 6
15 CEGLÉDI VSE 9 1 1 7 4 19 -15 4 7 0 2 5 2 14 -12 2 16 1 3 12 6 33 -27 6
16 ANGYALFÖLDI SI DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 JÁSZBERÉNYI SE 8 6 0 2 30 12 18 18 8 7 1 0 46 7 39 22 16 13 1 2 76 19 57 40
2 FC HATVAN 8 7 0 1 50 10 40 21 8 6 0 2 36 12 24 18 16 13 0 3 86 22 64 39
3 GYÖNGYÖSI AK 8 7 0 1 40 9 31 21 8 5 2 1 31 9 22 17 16 12 2 2 71 18 53 38
4 IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS 10 6 2 2 30 15 15 20 6 4 0 2 12 7 5 12 16 10 2 4 42 22 20 32
5 BVSC-ZUGLÓ 7 4 1 2 29 10 19 13 9 5 1 3 29 22 7 16 16 9 2 5 58 32 26 29
6 BSE PALÓC FARKASOK UPE 8 6 0 2 35 9 26 18 7 3 1 3 12 13 -1 10 15 9 1 5 47 22 25 28
7 UTE 8 5 1 2 46 19 27 16 8 4 0 4 14 17 -3 12 16 9 1 6 60 36 24 28
8 SALGÓTARJÁNI BTC 8 5 0 3 22 18 4 15 8 4 0 4 21 17 4 12 16 9 0 7 43 35 8 27
9 JÁSZBERÉNYI FC 7 5 1 1 24 10 14 16 9 3 1 5 34 26 8 10 16 8 2 6 58 36 22 26
10 GÖDÖLLŐI SK 8 6 2 0 25 10 15 20 8 1 2 5 14 26 -12 5 16 7 4 5 39 36 3 25
11 AIRNERGY FC 7 1 1 5 13 29 -16 4 9 3 0 6 23 42 -19 9 16 4 1 11 36 71 -35 13
12 CEGLÉDI VSE 9 2 0 7 9 40 -31 6 7 1 0 6 7 38 -31 3 16 3 0 13 16 78 -62 9
13 DABAS-GYÓN FC 7 0 0 7 10 41 -31 0 9 2 0 7 19 33 -14 6 16 2 0 14 29 74 -45 6
14 SZANDA FOCISULI SE 8 2 0 6 7 30 -23 6 8 0 0 8 8 41 -33 0 16 2 0 14 15 71 -56 6
15 SOMOS SE 8 1 0 7 12 48 -36 3 7 0 0 7 4 72 -68 0 15 1 0 14 16 120 -104 3
16 ANGYALFÖLDI SI DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ANGYALFÖLDI SI DSE
---------------
BSE PALÓC FARKASOK UPE
-1 - 212 - 14 - 1-3 - 11 - 3----2 - 010 - 02 - 1-
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 17 - 0--0 - 2-4 - 4-4 - 10 - 111 - 1--
CEGLÉDI VSE
---4 - 10 - 111 - 4-1 - 41 - 70 - 30 - 71 - 0--1 - 3
DABAS-GYÓN FC
--1 - 6---0 - 70 - 23 - 71 - 82 - 63 - 5---
FC HATVAN
-2 - 36 - 1-2 - 07 - 03 - 2-5 - 1---17 - 08 - 3-
GÖDÖLLŐI SK
--2 - 24 - 03 - 24 - 01 - 4----5 - 14 - 02 - 1-
GYÖNGYÖSI AK
---8 - 0---3 - 04 - 25 - 67 - 06 - 1-5 - 02 - 0
IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS
-1 - 22 - 0-5 - 20 - 33 - 3-3 - 20 - 06 - 1--5 - 15 - 1
JÁSZBERÉNYI FC
-3 - 1---4 - 32 - 10 - 0-0 - 311 - 1---4 - 1
JÁSZBERÉNYI SE
-1 - 04 - 2--1 - 33 - 2---4 - 2-12 - 03 - 02 - 3
AIRNERGY FC
-2 - 33 - 8--0 - 43 - 3---0 - 9--5 - 10 - 1
SALGÓTARJÁNI BTC
-2 - 1-7 - 1-0 - 4--0 - 34 - 30 - 47 - 1--2 - 1
SOMOS SE
---3 - 22 - 5--3 - 42 - 30 - 81 - 131 - 40 - 9--
SZANDA FOCISULI SE
--0 - 21 - 20 - 8--1 - 9-2 - 0--0 - 42 - 11 - 4
UTE
-2 - 23 - 6-6 - 03 - 84 - 0-1 - 0----16 - 211 - 1
Meccsek
  • Összes

BSE PALÓC FARKASOK UPE

2016-09-03 12:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2 - 1
SALGÓTARJÁNI BTC
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016-09-10 10:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
3 - 1
BSE PALÓC FARKASOK UPE
GÖDÖLLŐI SK
2016-09-18 12:00, Jászberény, Jászberényi Városi Stadion
3 - 1
JÁSZBERÉNYI FC
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016-09-24 11:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2 - 1
BSE PALÓC FARKASOK UPE
SZANDA FOCISULI SE
2016-10-02 14:00, Budapest, Ikarus BSE
1 - 2
IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016-10-06 16:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
1 - 2
BSE PALÓC FARKASOK UPE
BVSC-ZUGLÓ
2016-10-15 12:00, Jászberény, Jászberényi Városi Stadion
1 - 0
JÁSZBERÉNYI SE
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016-10-21 15:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
10 - 0
BSE PALÓC FARKASOK UPE
SOMOS SE
2016-10-30 10:00, Budapest, Goldball '94 FC - Siketek -
2 - 3
AIRNERGY FC
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016-11-05 10:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
4 - 1
BSE PALÓC FARKASOK UPE
DABAS-GYÓN FC
2016-11-12 10:00, Budapest, Szusza Ferenc Stadion
2 - 2
UTE
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016-11-19 10:00, Balassagyarmat, Balassagyarmat, Nagyligeti sporttelep
1 - 3
BSE PALÓC FARKASOK UPE
GYÖNGYÖSI AK
2016-11-27 10:00, Hatvan, Hatvani Népkert Spottelep
2 - 3
FC HATVAN
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016-12-01 11:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
12 - 1
BSE PALÓC FARKASOK UPE
CEGLÉDI VSE
2016-12-31 00:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
-
BSE PALÓC FARKASOK UPE
ANGYALFÖLDI SI DSE
2017-03-04 10:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2 - 0
BSE PALÓC FARKASOK UPE
SALGÓTARJÁNI BTC
2017-03-12 12:00, Gödöllő, Gödöllői SK Sporttelep
1 - 1
GÖDÖLLŐI SK
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017-03-19 10:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
4 - 1
BSE PALÓC FARKASOK UPE
JÁSZBERÉNYI FC
2017-03-25 12:00, Rákóczifalva , Rákoczifalva SE
0 - 7
SZANDA FOCISULI SE
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017-04-01 10:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
7 - 0
BSE PALÓC FARKASOK UPE
IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS
2017-04-09 12:00, Budapest, BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2 - 0
BVSC-ZUGLÓ
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017-04-13 11:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
3 - 1
BSE PALÓC FARKASOK UPE
JÁSZBERÉNYI SE
2017-04-22 12:00, Somoskőújfalu, Somoskőújfalu SE sportpálya
0 - 10
SOMOS SE
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017-04-29 10:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
-
BSE PALÓC FARKASOK UPE
AIRNERGY FC
2017-05-07 12:00, Dabas, Dabas-Gyón FC Sporttelep
-
DABAS-GYÓN FC
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017-05-13 10:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
-
BSE PALÓC FARKASOK UPE
UTE
2017-05-21 12:00, Gyöngyös, Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
-
GYÖNGYÖSI AK
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017-05-28 10:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
-
BSE PALÓC FARKASOK UPE
FC HATVAN
2017-06-03 12:00, Cegléd, Ceglédi Malomtó széli Sporttelep
-
CEGLÉDI VSE
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017-06-30 00:00, Budapest, Láng SK Sporttelep
-
ANGYALFÖLDI SI DSE
BSE PALÓC FARKASOK UPE

SALGÓTARJÁNI BTC

2016-08-27 12:00, Cegléd, Ceglédi Malomtó széli Sporttelep
1 - 0
CEGLÉDI VSE
SALGÓTARJÁNI BTC
2016-09-03 12:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2 - 1
SALGÓTARJÁNI BTC
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016-09-17 12:00, Gödöllő, Gödöllői SK Sporttelep
5 - 1
GÖDÖLLŐI SK
SALGÓTARJÁNI BTC
2016-09-25 10:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
4 - 3
SALGÓTARJÁNI BTC
JÁSZBERÉNYI FC
2016-10-01 12:00, Szolnok, Lurkó Focimánia
0 - 4
SZANDA FOCISULI SE
SALGÓTARJÁNI BTC
2016-10-09 12:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
0 - 3
SALGÓTARJÁNI BTC
IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS
2016-10-14 18:00, Budapest, BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
0 - 1
BVSC-ZUGLÓ
SALGÓTARJÁNI BTC
2016-10-22 10:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
0 - 4
SALGÓTARJÁNI BTC
JÁSZBERÉNYI SE
2016-10-29 12:00, Somoskőújfalu, Somoskőújfalu SE sportpálya
0 - 9
SOMOS SE
SALGÓTARJÁNI BTC
2016-11-06 12:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
7 - 1
SALGÓTARJÁNI BTC
AIRNERGY FC
2016-11-13 12:30, Dabas, Dabasi OBO Aréna
3 - 5
DABAS-GYÓN FC
SALGÓTARJÁNI BTC
2016-11-19 12:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2 - 1
SALGÓTARJÁNI BTC
UTE
2016-11-27 12:00, Gyöngyös, Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
6 - 1
GYÖNGYÖSI AK
SALGÓTARJÁNI BTC
2016-12-03 12:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
0 - 4
SALGÓTARJÁNI BTC
FC HATVAN
2016-12-31 00:00, Budapest, Láng SK Sporttelep
-
ANGYALFÖLDI SI DSE
SALGÓTARJÁNI BTC
2017-02-25 12:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
7 - 1
SALGÓTARJÁNI BTC
CEGLÉDI VSE
2017-03-04 10:00, Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2 - 0
BSE PALÓC FARKASOK UPE
SALGÓTARJÁNI BTC
2017-03-18 12:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
6 - 0
SALGÓTARJÁNI BTC
GÖDÖLLŐI SK
2017-03-24 18:00, Jászberény, Jászberényi Városi Stadion
5 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
SALGÓTARJÁNI BTC
2017-04-01 12:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2 - 1
SALGÓTARJÁNI BTC
SZANDA FOCISULI SE
2017-04-09 15:00, Budapest, Ikarus BSE
4 - 1
IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS
SALGÓTARJÁNI BTC
2017-04-14 12:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
1 - 5
SALGÓTARJÁNI BTC
BVSC-ZUGLÓ
2017-04-22 12:00, Jászberény, Jászberényi Városi Stadion
1 - 4
JÁSZBERÉNYI SE
SALGÓTARJÁNI BTC
2017-04-29 12:30, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
-
SALGÓTARJÁNI BTC
SOMOS SE
2017-05-07 00:00, Budapest, Goldball '94 FC - Siketek -
-
AIRNERGY FC
SALGÓTARJÁNI BTC
2017-05-13 00:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
-
SALGÓTARJÁNI BTC
DABAS-GYÓN FC
2017-05-21 12:00, Budapest, UTE Bánka Kristóf Sportközpont
-
UTE
SALGÓTARJÁNI BTC
2017-05-27 00:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
-
SALGÓTARJÁNI BTC
GYÖNGYÖSI AK
2017-06-04 11:00, Hatvan, Hatvani Népkert Spottelep
-
FC HATVAN
SALGÓTARJÁNI BTC
2017-06-30 00:00, Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
-
SALGÓTARJÁNI BTC
ANGYALFÖLDI SI DSE

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.