Szűrők

U-14 II. osztály Közép-Kelet 17. forduló

2017.03.04 - 12:00

Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep

MLSZ

U-14 II. osztály Közép-Kelet

Játékvezető
KALMÁR PETRA
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
STEFÁN ANTAL KRISZTIÁN, URBÁN VIKTOR
BSE PALÓC FARKASOK UPE
SALGÓTARJÁNI BTC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

HORVÁTH MÁTÉ

 

0 - 2

23'

HORVÁTH MÁTÉ

 

0 - 3

28'

OLÁH SZEBASZTIÁN ANTAL

 

0 - 4

36'

NÉMET RICHÁRD

 

0 - 5

51'

HORVÁTH MÁTÉ

 

0 - 6

54'

KOLTAI TAMÁS

 

0 - 7

65'

SÁRI FERENC

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 16 15 1 0 103 8 95 46
2 SALGÓTARJÁNI BTC SALGÓTARJÁNI BTC 16 13 1 2 109 10 99 40
3 FC HATVAN FC HATVAN 16 12 2 2 74 22 52 38
4 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 16 11 1 4 86 22 64 34
5 UTE UTE 16 11 0 5 135 23 112 33
6 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 16 10 1 5 89 20 69 31
7 IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS 16 10 0 6 98 34 64 30
8 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 16 7 0 9 67 59 8 21
9 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 16 6 1 9 35 73 -38 19
10 JÁSZBERÉNYI SE JÁSZBERÉNYI SE 16 5 2 9 40 54 -14 17
11 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 16 5 1 10 47 51 -4 16
12 BSE PALÓC FARKASOK UPE BSE PALÓC FARKASOK UPE 15 5 0 10 38 60 -22 15
13 SZANDA FOCISULI SE SZANDA FOCISULI SE 16 2 0 14 15 142 -127 6
14 SOMOS SE SOMOS SE 15 2 0 13 22 155 -133 6
15 ANGYALFÖLDI SI DSE ANGYALFÖLDI SI DSE 0 0 0 0 0 0 0 0
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 16 0 0 16 12 237 -225 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 9 8 1 0 36 1 35 25 7 6 0 1 16 2 14 18 16 14 1 1 52 3 49 43
2 DABAS-GYÓN FC SALGÓTARJÁNI BTC 8 5 1 2 22 4 18 16 8 7 0 1 35 2 33 21 16 12 1 3 57 6 51 37
3 DABAS-GYÓN FC UTE 8 6 1 1 53 2 51 19 8 5 3 0 16 6 10 18 16 11 4 1 69 8 61 37
4 DABAS-GYÓN FC FC HATVAN 8 6 1 1 31 6 25 19 8 4 2 2 8 5 3 14 16 10 3 3 39 11 28 33
5 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 8 5 1 2 30 5 25 16 8 5 1 2 19 9 10 16 16 10 2 4 49 14 35 32
6 DABAS-GYÓN FC GYÖNGYÖSI AK 8 4 0 4 10 4 6 12 8 6 1 1 44 5 39 19 16 10 1 5 54 9 45 31
7 DABAS-GYÓN FC IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS 10 8 1 1 38 9 29 25 6 2 0 4 12 15 -3 6 16 10 1 5 50 24 26 31
8 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 7 3 0 4 18 11 7 9 9 6 0 3 21 21 0 18 16 9 0 7 39 32 7 27
9 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 7 3 0 4 9 13 -4 9 9 4 0 5 16 20 -4 12 16 7 0 9 25 33 -8 21
10 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 7 2 1 4 7 13 -6 7 9 4 0 5 12 24 -12 12 16 6 1 9 19 37 -18 19
11 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI SE 8 2 1 5 9 14 -5 7 8 3 0 5 9 11 -2 9 16 5 1 10 18 25 -7 16
12 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UPE 8 3 0 5 23 21 2 9 7 1 1 5 5 15 -10 4 15 4 1 10 28 36 -8 13
13 DABAS-GYÓN FC SZANDA FOCISULI SE 8 1 1 6 7 35 -28 4 8 0 0 8 0 39 -39 0 16 1 1 14 7 74 -67 4
14 DABAS-GYÓN FC SOMOS SE 8 1 0 7 8 36 -28 3 7 0 1 6 5 46 -41 1 15 1 1 13 13 82 -69 4
15 DABAS-GYÓN FC ANGYALFÖLDI SI DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 7 0 0 7 2 51 -49 0 9 0 0 9 7 83 -76 0 16 0 0 16 9 134 -125 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 9 9 0 0 69 6 63 27 7 6 1 0 34 2 32 19 16 15 1 0 103 8 95 46
2 DABAS-GYÓN FC SALGÓTARJÁNI BTC 8 6 1 1 41 6 35 19 8 7 0 1 68 4 64 21 16 13 1 2 109 10 99 40
3 DABAS-GYÓN FC FC HATVAN 8 8 0 0 57 9 48 24 8 4 2 2 17 13 4 14 16 12 2 2 74 22 52 38
4 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 8 5 1 2 56 8 48 16 8 6 0 2 30 14 16 18 16 11 1 4 86 22 64 34
5 DABAS-GYÓN FC UTE 8 6 0 2 102 7 95 18 8 5 0 3 33 16 17 15 16 11 0 5 135 23 112 33
6 DABAS-GYÓN FC GYÖNGYÖSI AK 8 4 1 3 21 10 11 13 8 6 0 2 68 10 58 18 16 10 1 5 89 20 69 31
7 DABAS-GYÓN FC IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS 10 8 0 2 66 13 53 24 6 2 0 4 32 21 11 6 16 10 0 6 98 34 64 30
8 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 7 3 0 4 30 23 7 9 9 4 0 5 37 36 1 12 16 7 0 9 67 59 8 21
9 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 7 2 1 4 12 23 -11 7 9 4 0 5 23 50 -27 12 16 6 1 9 35 73 -38 19
10 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI SE 8 3 0 5 21 27 -6 9 8 2 2 4 19 27 -8 8 16 5 2 9 40 54 -14 17
11 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 7 1 1 5 16 20 -4 4 9 4 0 5 31 31 0 12 16 5 1 10 47 51 -4 16
12 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UPE 8 3 0 5 28 27 1 9 7 2 0 5 10 33 -23 6 15 5 0 10 38 60 -22 15
13 DABAS-GYÓN FC SZANDA FOCISULI SE 8 2 0 6 14 64 -50 6 8 0 0 8 1 78 -77 0 16 2 0 14 15 142 -127 6
14 DABAS-GYÓN FC SOMOS SE 8 1 0 7 13 76 -63 3 7 1 0 6 9 79 -70 3 15 2 0 13 22 155 -133 6
15 DABAS-GYÓN FC ANGYALFÖLDI SI DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 7 0 0 7 3 102 -99 0 9 0 0 9 9 135 -126 0 16 0 0 16 12 237 -225 0
 
ANGYALFÖLDI SI DSE
---------------
BSE PALÓC FARKASOK UPE
-1 - 31 - 310 - 2-0 - 70 - 4----0 - 79 - 17 - 0-
BVSC-ZUGLÓ
--0 - 614 - 1--3 - 6-1 - 2-4 - 21 - 67 - 0--
CEGLÉDI VSE
---23 - 13 - 16 - 1-8 - 18 - 08 - 07 - 02 - 1--4 - 1
DABAS-GYÓN FC
--1 - 15---0 - 170 - 151 - 81 - 130 - 130 - 21---
FC HATVAN
-2 - 05 - 4-18 - 02 - 11 - 0-5 - 0---10 - 314 - 1-
GÖDÖLLŐI SK
--7 - 01 - 113 - 00 - 34 - 2----1 - 216 - 014 - 0-
GYÖNGYÖSI AK
---0 - 2---1 - 010 - 01 - 15 - 00 - 2-4 - 00 - 5
IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS
-8 - 24 - 0-21 - 20 - 22 - 3-8 - 07 - 05 - 2--7 - 04 - 2
JÁSZBERÉNYI FC
-3 - 2---3 - 30 - 62 - 5-1 - 01 - 3---2 - 4
JÁSZBERÉNYI SE
-0 - 31 - 7--3 - 21 - 4---0 - 5-9 - 26 - 01 - 4
AIRNERGY FC
-1 - 32 - 4--2 - 32 - 4---1 - 1--7 - 01 - 5
SALGÓTARJÁNI BTC
-6 - 0-0 - 1-2 - 2--3 - 014 - 07 - 16 - 0--3 - 2
SOMOS SE
---0 - 108 - 3--0 - 170 - 151 - 71 - 33 - 60 - 15--
SZANDA FOCISULI SE
--4 - 30 - 115 - 0--0 - 17-2 - 6--0 - 142 - 31 - 10
UTE
-13 - 011 - 1-23 - 00 - 11 - 4-9 - 1----26 - 019 - 0

Meccsek

BSE PALÓC FARKASOK UPE

2016. 12. 31.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2016. 12. 31.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
12. 31.
ANGYALFÖLDI SI DSE
2016. 09. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2016. 09. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016. 09. 10. 12:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2016. 09. 10. 12:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
GÖDÖLLŐI SK
2016. 09. 18. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2016. 09. 18. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016. 09. 24. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2016. 09. 24. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
SZANDA FOCISULI SE
2016. 10. 02. 12:00
Ikarus BSE
2016. 10. 02. 12:00
Ikarus BSE
IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016. 10. 06. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2016. 10. 06. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
BVSC-ZUGLÓ
2016. 10. 15. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2016. 10. 15. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI SE
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016. 10. 21. 15:00
Balassagyarmat, Nagyligeti sporttelep
2016. 10. 21. 15:00
Balassagyarmat, Nagyligeti sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
SOMOS SE
2016. 10. 30. 12:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 10. 30. 12:00
Goldball '94 FC - Siketek -
AIRNERGY FC
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016. 11. 05. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2016. 11. 05. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
DABAS-GYÓN FC
2016. 11. 12. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2016. 11. 12. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016. 11. 19. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2016. 11. 19. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
GYÖNGYÖSI AK
2016. 11. 27. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2016. 11. 27. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016. 12. 01. 11:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2016. 12. 01. 11:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
CEGLÉDI VSE
2017. 06. 30.
Láng SK Sporttelep
2017. 06. 30.
Láng SK Sporttelep
ANGYALFÖLDI SI DSE
06. 30.
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017. 03. 04. 12:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2017. 03. 04. 12:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
SALGÓTARJÁNI BTC
2017. 03. 12. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2017. 03. 12. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017. 03. 19. 12:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2017. 03. 19. 12:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
JÁSZBERÉNYI FC
2017. 03. 25. 10:00
Rákoczifalva SE
2017. 03. 25. 10:00
Rákoczifalva SE
SZANDA FOCISULI SE
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017. 04. 01. 12:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2017. 04. 01. 12:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS
2017. 04. 09. 10:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2017. 04. 09. 10:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017. 04. 13. 11:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2017. 04. 13. 11:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
JÁSZBERÉNYI SE
2017. 04. 22. 10:00
Somoskőújfalu SE sportpálya
2017. 04. 22. 10:00
Somoskőújfalu SE sportpálya
SOMOS SE
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017. 04. 29. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2017. 04. 29. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
AIRNERGY FC
2017. 05. 07. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2017. 05. 07. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017. 05. 11. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2017. 05. 11. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
UTE
2017. 05. 21. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2017. 05. 21. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2017. 05. 28. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2017. 05. 28. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
FC HATVAN
2017. 06. 03. 12:00
Ceglédi Malomtó széli Sporttelep
2017. 06. 03. 12:00
Ceglédi Malomtó széli Sporttelep
CEGLÉDI VSE
BSE PALÓC FARKASOK UPE

SALGÓTARJÁNI BTC

2016. 08. 27. 10:00
Ceglédi Malomtó széli Sporttelep
2016. 08. 27. 10:00
Ceglédi Malomtó széli Sporttelep
CEGLÉDI VSE
SALGÓTARJÁNI BTC
2016. 09. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2016. 09. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2016. 12. 31.
Láng SK Sporttelep
2016. 12. 31.
Láng SK Sporttelep
ANGYALFÖLDI SI DSE
12. 31.
SALGÓTARJÁNI BTC
2016. 09. 17. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2016. 09. 17. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
SALGÓTARJÁNI BTC
2016. 09. 25. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2016. 09. 25. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
JÁSZBERÉNYI FC
2016. 10. 01. 10:00
Lurkó Focimánia
2016. 10. 01. 10:00
Lurkó Focimánia
SZANDA FOCISULI SE
SALGÓTARJÁNI BTC
2016. 10. 09. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2016. 10. 09. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS
2016. 10. 14. 16:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 10. 14. 16:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
SALGÓTARJÁNI BTC
2016. 10. 22. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2016. 10. 22. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
JÁSZBERÉNYI SE
2016. 10. 29. 10:00
Somoskőújfalu SE sportpálya
2016. 10. 29. 10:00
Somoskőújfalu SE sportpálya
SOMOS SE
SALGÓTARJÁNI BTC
2016. 11. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2016. 11. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
AIRNERGY FC
2016. 11. 13. 10:30
Dabasi OBO Aréna
2016. 11. 13. 10:30
Dabasi OBO Aréna
DABAS-GYÓN FC
SALGÓTARJÁNI BTC
2016. 11. 19. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2016. 11. 19. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
UTE
2016. 11. 27. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2016. 11. 27. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SALGÓTARJÁNI BTC
2016. 12. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2016. 12. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
FC HATVAN
2017. 02. 25. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2017. 02. 25. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 04. 12:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2017. 03. 04. 12:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
SALGÓTARJÁNI BTC
2017. 06. 30.
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2017. 06. 30.
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
06. 30.
ANGYALFÖLDI SI DSE
2017. 03. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2017. 03. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
GÖDÖLLŐI SK
2017. 03. 24. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2017. 03. 24. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SALGÓTARJÁNI BTC
2017. 04. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2017. 04. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
SZANDA FOCISULI SE
2017. 04. 09. 13:00
Ikarus BSE
2017. 04. 09. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS-FEJLŐDŐ KERTVÁROS
SALGÓTARJÁNI BTC
2017. 04. 14. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2017. 04. 14. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
BVSC-ZUGLÓ
2017. 04. 22. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2017. 04. 22. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI SE
SALGÓTARJÁNI BTC
2017. 04. 29. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2017. 04. 29. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
SOMOS SE
2017. 05. 07. 12:00
Goldball Park
2017. 05. 07. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
SALGÓTARJÁNI BTC
2017. 05. 13. 10:30
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2017. 05. 13. 10:30
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
DABAS-GYÓN FC
2017. 05. 20. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2017. 05. 20. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
SALGÓTARJÁNI BTC
2017. 05. 27. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2017. 05. 27. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SALGÓTARJÁNI BTC
GYÖNGYÖSI AK
2017. 06. 04. 11:00
Hatvani Népkert Spottelep
2017. 06. 04. 11:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SALGÓTARJÁNI BTC
Hibát észlelt? Jelentse nekünk!
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol