Szűrők

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 14. forduló

2017.03.05 - 14:00

Kóspallag, Kóspallagi Sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport

Játékvezető
CSÁSZÁR JÓZSEF CSABA
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
SZŐGYI LÁSZLÓ
Kóspallagi MEDOSZ SE
Püspökhatvan SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

40'

VIZLER VIKTOR

 

0 - 2

60'

HÉVIZI PÉTER

 

0 - 3

75'

VIZLER VIKTOR

 

0 - 4

78'

SINKÓ JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Püspökhatvan SE Püspökhatvan SE 12 12 0 0 71 9 62 36
2 Csővár SE Csővár SE 12 8 2 2 46 20 26 26
3 Nagymaros FC Nagymaros FC 11 8 2 1 37 15 22 26
4 Szobi SC Szobi SC 12 8 2 2 28 11 17 26
5 Rád SE Rád SE 11 6 2 3 33 23 10 20
6 KDSE-Váci Reménység KDSE-Váci Reménység 12 5 3 4 26 24 2 18
7 Penci SE Penci SE 12 4 3 5 35 44 -9 15
8 Letkés KSE Letkés KSE 12 3 3 6 22 44 -22 12
9 Szokolya SK Szokolya SK 12 3 0 9 22 37 -15 9
10 Márianosztra SE Márianosztra SE 12 2 1 9 15 45 -30 7
11 Kóspallagi MEDOSZ SE Kóspallagi MEDOSZ SE 12 1 2 9 11 45 -34 5
12 Zebegényi Labdarúgás Zebegényi Labdarúgás 12 0 2 10 18 47 -29 2
13 CSRK SE Reménység (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Püspökhatvan SE 6 4 2 0 19 2 17 14 6 5 1 0 13 3 10 16 12 9 3 0 32 5 27 30
2 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Csővár SE 5 3 0 2 10 4 6 9 7 4 2 1 9 3 6 14 12 7 2 3 19 7 12 23
3 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Rád SE 7 4 1 2 8 5 3 13 4 2 1 1 8 3 5 7 11 6 2 3 16 8 8 20
4 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szobi SC 5 3 2 0 7 1 6 11 7 2 3 2 10 6 4 9 12 5 5 2 17 7 10 20
5 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Nagymaros FC 6 2 3 1 9 3 6 9 5 3 1 1 10 6 4 10 11 5 4 2 19 9 10 19
6 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) KDSE-Váci Reménység 5 2 2 1 9 5 4 8 7 2 3 2 6 8 -2 9 12 4 5 3 15 13 2 17
7 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szokolya SK 5 1 3 1 4 4 0 6 7 3 0 4 5 14 -9 9 12 4 3 5 9 18 -9 15
8 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Letkés KSE 6 1 0 5 5 13 -8 3 6 3 2 1 6 10 -4 11 12 4 2 6 11 23 -12 14
9 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Penci SE 7 3 0 4 12 7 5 9 5 1 0 4 4 15 -11 3 12 4 0 8 16 22 -6 12
10 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Zebegényi Labdarúgás 7 0 4 3 7 14 -7 4 5 1 2 2 5 7 -2 5 12 1 6 5 12 21 -9 9
11 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Márianosztra SE 5 2 0 3 4 9 -5 6 7 0 2 5 2 13 -11 2 12 2 2 8 6 22 -16 8
12 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Kóspallagi MEDOSZ SE 7 1 2 4 4 13 -9 5 5 0 2 3 2 10 -8 2 12 1 4 7 6 23 -17 7
13 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Püspökhatvan SE 6 6 0 0 40 3 37 18 6 6 0 0 31 6 25 18 12 12 0 0 71 9 62 36
2 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Csővár SE 5 4 0 1 26 10 16 12 7 4 2 1 20 10 10 14 12 8 2 2 46 20 26 26
3 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Nagymaros FC 6 4 2 0 18 3 15 14 5 4 0 1 19 12 7 12 11 8 2 1 37 15 22 26
4 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szobi SC 5 4 1 0 11 1 10 13 7 4 1 2 17 10 7 13 12 8 2 2 28 11 17 26
5 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Rád SE 7 4 1 2 18 13 5 13 4 2 1 1 15 10 5 7 11 6 2 3 33 23 10 20
6 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) KDSE-Váci Reménység 5 2 2 1 14 8 6 8 7 3 1 3 12 16 -4 10 12 5 3 4 26 24 2 18
7 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Penci SE 7 3 3 1 26 18 8 12 5 1 0 4 9 26 -17 3 12 4 3 5 35 44 -9 15
8 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Letkés KSE 6 1 1 4 10 21 -11 4 6 2 2 2 12 23 -11 8 12 3 3 6 22 44 -22 12
9 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szokolya SK 5 2 0 3 10 9 1 6 7 1 0 6 12 28 -16 3 12 3 0 9 22 37 -15 9
10 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Márianosztra SE 5 2 0 3 9 21 -12 6 7 0 1 6 6 24 -18 1 12 2 1 9 15 45 -30 7
11 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Kóspallagi MEDOSZ SE 7 1 0 6 7 28 -21 3 5 0 2 3 4 17 -13 2 12 1 2 9 11 45 -34 5
12 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Zebegényi Labdarúgás 7 0 1 6 12 28 -16 1 5 0 1 4 6 19 -13 1 12 0 2 10 18 47 -29 2
13 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Csővár SE
-8 - 3--6 - 2-7 - 11 - 2--4 - 2--
CSRK SE Reménység
-------------
KDSE-Váci Reménység
--1 - 11 - 1---2 - 56 - 1---4 - 0
Kóspallagi MEDOSZ SE
0 - 4--2 - 32 - 11 - 5-0 - 41 - 91 - 2---
Letkés KSE
1 - 4-1 - 2-3 - 30 - 5---1 - 44 - 3--
Márianosztra SE
2 - 5-3 - 1----0 - 12--0 - 2-4 - 1
Nagymaros FC
1 - 1-3 - 1--1 - 06 - 0--1 - 16 - 0--
Penci SE
--0 - 35 - 23 - 34 - 0--3 - 3-7 - 3-4 - 4
Püspökhatvan SE
---7 - 013 - 0-9 - 16 - 1-2 - 1--3 - 0
Rád SE
2 - 2---3 - 05 - 00 - 4-1 - 44 - 23 - 1--
Szobi SC
1 - 0-0 - 0--3 - 0-3 - 0--4 - 1--
Szokolya SK
--1 - 23 - 0----2 - 4-0 - 2-4 - 1
Városi SE-Dunakeszi III.*
-------------
Zebegényi Labdarúgás
3 - 4--1 - 11 - 5-2 - 44 - 7-0 - 21 - 5--

Meccsek

Kóspallagi MEDOSZ SE

2016. 08. 28. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 08. 28. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2016. 09. 04. 16:30
Kóspallagi Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Csővár SE
2016. 09. 10. 16:00
Zebegényi Sportpálya
2016. 09. 10. 16:00
Zebegényi Sportpálya
Zebegényi Labdarúgás
Kóspallagi MEDOSZ SE
2016. 09. 18. 16:00
Kóspallagi Sportpálya
2016. 09. 18. 16:00
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Márianosztra SE
2016. 09. 25. 16:00
Penci Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Penci Sportpálya
Penci SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2016. 10. 02. 15:00
Szokolyai Sportpálya
2016. 10. 02. 15:00
Szokolyai Sportpálya
Szokolya SK
Kóspallagi MEDOSZ SE
2016. 10. 09. 15:00
Kóspallagi Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Rád SE
2016. 10. 30. 13:30
Kóspallagi Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Letkés KSE
2016. 11. 05. 13:30
Váci Reménység sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Kóspallagi MEDOSZ SE
2016. 11. 13. 13:00
Kóspallagi Sportpálya
2016. 11. 13. 13:00
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Nagymaros FC
2016. 11. 27. 13:00
Kóspallagi Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Szobi SC
2017. 03. 05. 14:00
Kóspallagi Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Püspökhatvan SE
2017. 03. 11. 14:30
Penci Sportpálya
2017. 03. 11. 14:30
Penci Sportpálya
Csővár SE
ELMARDT
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017. 05. 17. 17:00
Penci Sportpálya
2017. 05. 17. 17:00
Penci Sportpálya
Csővár SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017. 03. 19. 15:00
Kóspallagi Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Zebegényi Labdarúgás
2017. 03. 26. 15:00
Márianosztra Sportpálya
2017. 03. 26. 15:00
Márianosztra Sportpálya
Márianosztra SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017. 04. 02. 15:30
Kóspallagi Sportpálya
2017. 04. 02. 15:30
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Penci SE
2017. 04. 09. 15:30
Kóspallagi Sportpálya
2017. 04. 09. 15:30
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Szokolya SK
2017. 04. 16. 16:00
Rádi Sportpálya
2017. 04. 16. 16:00
Rádi Sportpálya
Rád SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017. 04. 30. 16:30
Letkési Sportpálya
2017. 04. 30. 16:30
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017. 05. 07. 16:30
Kóspallagi Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
KDSE-Váci Reménység
2017. 05. 14. 16:30
Nagymarosi Sporttelep
2017. 05. 14. 16:30
Nagymarosi Sporttelep
Nagymaros FC
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017. 05. 28. 17:00
Szobi sportpálya
2017. 05. 28. 17:00
Szobi sportpálya
Szobi SC
Kóspallagi MEDOSZ SE

Püspökhatvan SE

2016. 08. 28. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 08. 28. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2016. 09. 04. 16:30
Szokolyai Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Szokolyai Sportpálya
Szokolya SK
Püspökhatvan SE
2016. 09. 11. 16:00
Rádi Sportpálya
2016. 09. 11. 16:00
Rádi Sportpálya
Rád SE
Püspökhatvan SE
2016. 09. 25. 16:00
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Letkés KSE
2016. 10. 01. 15:00
Váci Reménység sporttelep
2016. 10. 01. 15:00
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Püspökhatvan SE
2016. 10. 09. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Nagymaros FC
2016. 10. 30. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Szobi SC
2016. 11. 06. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 11. 06. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Penci SE
2016. 11. 12. 13:00
Penci Sportpálya
2016. 11. 12. 13:00
Penci Sportpálya
Csővár SE
Püspökhatvan SE
2016. 11. 20.
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 11. 20.
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Zebegényi Labdarúgás
2016. 11. 27. 13:00
Perőcsény Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Perőcsény Sportpálya
Márianosztra SE
Püspökhatvan SE
2017. 03. 05. 14:00
Kóspallagi Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Püspökhatvan SE
2017. 03. 12. 14:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 03. 12. 14:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Szokolya SK
2017. 03. 19. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Rád SE
2017. 04. 02. 15:30
Letkési Sportpálya
2017. 04. 02. 15:30
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Püspökhatvan SE
2017. 04. 09. 15:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 04. 09. 15:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
KDSE-Váci Reménység
2017. 04. 16.
Nagymarosi Sporttelep
2017. 04. 16.
Nagymarosi Sporttelep
Nagymaros FC
Püspökhatvan SE
2017. 04. 30. 16:30
Szobi sportpálya
2017. 04. 30. 16:30
Szobi sportpálya
Szobi SC
Püspökhatvan SE
2017. 05. 07. 16:30
Penci Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Penci Sportpálya
Penci SE
Püspökhatvan SE
2017. 05. 14. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 05. 14. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Csővár SE
2017. 05. 21. 17:00
Zebegényi Sportpálya
2017. 05. 21. 17:00
Zebegényi Sportpálya
Zebegényi Labdarúgás
Püspökhatvan SE
2017. 05. 28. 17:00
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 05. 28. 17:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Márianosztra SE

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol