Szűrők

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 18. forduló

2017.04.02 - 15:30

Letkés, Letkési Sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport

Játékvezető
KUPECZ NORBERT
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
DÉVÉNYI BALÁZS, SZABOLCSI TAMÁS
Letkés KSE
Püspökhatvan SE
90'
45'

Gólok

ISZÁK BENCE

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

9'

VIZLER VIKTOR

 

1 - 2

44'

JAKUBECZ TAMÁS

 

1 - 3

65'

SZEGLETES ZOLTÁN

 

1 - 4

76'

HÉVIZI PÉTER

 

1 - 5

83'

VIZLER VIKTOR

 

1 - 6

88'

VIZLER ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Püspökhatvan SE Püspökhatvan SE 15 15 0 0 93 12 81 45
2 Csővár SE Csővár SE 15 9 4 2 54 24 30 31
3 Nagymaros FC Nagymaros FC 14 9 2 3 42 26 16 29
4 Szobi SC Szobi SC 15 8 4 3 33 19 14 28
5 Rád SE Rád SE 15 8 3 4 45 33 12 27
6 KDSE-Váci Reménység KDSE-Váci Reménység 15 7 4 4 42 30 12 25
7 Letkés KSE Letkés KSE 15 4 4 7 28 53 -25 16
8 Penci SE Penci SE 16 4 3 9 42 59 -17 15
9 Márianosztra SE Márianosztra SE 16 4 2 10 24 53 -29 14
10 Szokolya SK Szokolya SK 16 4 1 11 29 54 -25 13
11 Kóspallagi MEDOSZ SE Kóspallagi MEDOSZ SE 16 3 4 9 21 52 -31 13
12 Zebegényi Labdarúgás Zebegényi Labdarúgás 16 0 3 13 23 61 -38 3
13 CSRK SE Reménység (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Püspökhatvan SE 8 6 2 0 30 3 27 20 7 6 1 0 15 4 11 19 15 12 3 0 45 7 38 39
2 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Csővár SE 7 3 1 3 11 7 4 10 8 5 2 1 11 3 8 17 15 8 3 4 22 10 12 27
3 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Rád SE 8 5 1 2 10 5 5 16 7 3 2 2 12 10 2 11 15 8 3 4 22 15 7 27
4 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Nagymaros FC 7 2 4 1 9 3 6 10 7 4 1 2 13 9 4 13 14 6 5 3 22 12 10 23
5 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) KDSE-Váci Reménység 8 4 2 2 14 8 6 14 7 2 3 2 6 8 -2 9 15 6 5 4 20 16 4 23
6 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szobi SC 7 3 2 2 9 5 4 11 8 2 3 3 11 8 3 9 15 5 5 5 20 13 7 20
7 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Letkés KSE 7 1 0 6 6 15 -9 3 8 4 3 1 8 11 -3 15 15 5 3 7 14 26 -12 18
8 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szokolya SK 7 2 3 2 7 6 1 9 9 3 0 6 6 22 -16 9 16 5 3 8 13 28 -15 18
9 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Penci SE 8 3 0 5 13 10 3 9 8 2 1 5 7 18 -11 7 16 5 1 10 20 28 -8 16
10 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Márianosztra SE 7 3 1 3 7 11 -4 10 9 1 2 6 3 16 -13 5 16 4 3 9 10 27 -17 15
11 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Kóspallagi MEDOSZ SE 9 2 3 4 7 15 -8 9 7 1 2 4 5 12 -7 5 16 3 5 8 12 27 -15 14
12 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Zebegényi Labdarúgás 9 1 4 4 9 16 -7 7 7 1 3 3 7 11 -4 6 16 2 7 7 16 27 -11 13
13 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Püspökhatvan SE 8 8 0 0 56 5 51 24 7 7 0 0 37 7 30 21 15 15 0 0 93 12 81 45
2 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Csővár SE 7 4 2 1 30 14 16 14 8 5 2 1 24 10 14 17 15 9 4 2 54 24 30 31
3 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Nagymaros FC 7 4 2 1 19 6 13 14 7 5 0 2 23 20 3 15 14 9 2 3 42 26 16 29
4 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szobi SC 7 4 2 1 14 7 7 14 8 4 2 2 19 12 7 14 15 8 4 3 33 19 14 28
5 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Rád SE 8 5 1 2 23 14 9 16 7 3 2 2 22 19 3 11 15 8 3 4 45 33 12 27
6 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) KDSE-Váci Reménység 8 4 3 1 30 14 16 15 7 3 1 3 12 16 -4 10 15 7 4 4 42 30 12 25
7 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Letkés KSE 7 1 1 5 11 27 -16 4 8 3 3 2 17 26 -9 12 15 4 4 7 28 53 -25 16
8 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Penci SE 8 3 3 2 27 21 6 12 8 1 0 7 15 38 -23 3 16 4 3 9 42 59 -17 15
9 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Márianosztra SE 7 3 1 3 14 25 -11 10 9 1 1 7 10 28 -18 4 16 4 2 10 24 53 -29 14
10 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szokolya SK 7 3 0 4 14 14 0 9 9 1 1 7 15 40 -25 4 16 4 1 11 29 54 -25 13
11 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Kóspallagi MEDOSZ SE 9 3 0 6 13 31 -18 9 7 0 4 3 8 21 -13 4 16 3 4 9 21 52 -31 13
12 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Zebegényi Labdarúgás 9 0 2 7 14 33 -19 2 7 0 1 6 9 28 -19 1 16 0 3 13 23 61 -38 3
13 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Csővár SE
-8 - 32 - 2-6 - 2-7 - 11 - 22 - 2-4 - 2--
CSRK SE Reménység
-------------
KDSE-Váci Reménység
--1 - 11 - 1-7 - 17 - 32 - 56 - 12 - 2--4 - 0
Kóspallagi MEDOSZ SE
0 - 4--2 - 32 - 11 - 52 - 10 - 41 - 91 - 2--4 - 2
Letkés KSE
1 - 4-1 - 2-3 - 30 - 5-1 - 6-1 - 44 - 3--
Márianosztra SE
2 - 5-3 - 12 - 2--3 - 20 - 12--0 - 2-4 - 1
Nagymaros FC
1 - 1-3 - 1-1 - 31 - 06 - 0--1 - 16 - 0--
Penci SE
--0 - 35 - 23 - 34 - 01 - 3-3 - 3-7 - 3-4 - 4
Püspökhatvan SE
---7 - 013 - 0-9 - 16 - 16 - 12 - 110 - 1-3 - 0
Rád SE
2 - 2---3 - 05 - 00 - 4-1 - 44 - 23 - 1-5 - 1
Szobi SC
1 - 0-0 - 0-2 - 23 - 0-3 - 0-1 - 44 - 1--
Szokolya SK
0 - 4-1 - 23 - 0-4 - 1--2 - 4-0 - 2-4 - 1
Városi SE-Dunakeszi III.*
-------------
Zebegényi Labdarúgás
3 - 4--1 - 11 - 50 - 32 - 44 - 7-0 - 21 - 52 - 2-

Meccsek

Letkés KSE

2016. 08. 27. 16:30
Váci Reménység sporttelep
2016. 08. 27. 16:30
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Letkés KSE
2016. 09. 04. 16:30
Letkési Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Nagymaros FC
2016. 09. 18. 16:00
Letkési Sportpálya
2016. 09. 18. 16:00
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Szobi SC
2016. 09. 25. 16:00
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Letkés KSE
2016. 10. 02. 15:00
Letkési Sportpálya
2016. 10. 02. 15:00
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Csővár SE
2016. 10. 09. 15:00
Zebegényi Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Zebegényi Sportpálya
Zebegényi Labdarúgás
Letkés KSE
2016. 10. 16. 14:00
Letkési Sportpálya
2016. 10. 16. 14:00
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Márianosztra SE
2016. 10. 30. 13:30
Kóspallagi Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Letkés KSE
2016. 11. 06. 13:30
Letkési Sportpálya
2016. 11. 06. 13:30
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Szokolya SK
2016. 11. 13.
Rádi Sportpálya
2016. 11. 13.
Rádi Sportpálya
Rád SE
Letkés KSE
2016. 11. 27. 13:00
Penci Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Penci Sportpálya
Penci SE
Letkés KSE
2017. 03. 05. 14:00
Letkési Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
KDSE-Váci Reménység
2017. 03. 12. 14:30
Nagymarosi Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
Nagymarosi Sporttelep
Nagymaros FC
Letkés KSE
2017. 03. 26. 15:00
Szobi sportpálya
2017. 03. 26. 15:00
Szobi sportpálya
Szobi SC
Letkés KSE
2017. 04. 02. 15:30
Letkési Sportpálya
2017. 04. 02. 15:30
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Püspökhatvan SE
2017. 04. 08.
Penci Sportpálya
2017. 04. 08.
Penci Sportpálya
Csővár SE
Letkés KSE
2017. 04. 16. 16:00
Letkési Sportpálya
2017. 04. 16. 16:00
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Zebegényi Labdarúgás
2017. 04. 23. 16:00
Márianosztra Sportpálya
2017. 04. 23. 16:00
Márianosztra Sportpálya
Márianosztra SE
Letkés KSE
2017. 04. 30. 16:30
Letkési Sportpálya
2017. 04. 30. 16:30
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017. 05. 07. 16:30
Szokolyai Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Szokolyai Sportpálya
Szokolya SK
Letkés KSE
2017. 05. 14. 16:30
Letkési Sportpálya
2017. 05. 14. 16:30
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Rád SE
2017. 05. 28. 17:00
Letkési Sportpálya
2017. 05. 28. 17:00
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Penci SE

Püspökhatvan SE

2016. 08. 28. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 08. 28. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2016. 09. 04. 16:30
Szokolyai Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Szokolyai Sportpálya
Szokolya SK
Püspökhatvan SE
2016. 09. 11. 16:00
Rádi Sportpálya
2016. 09. 11. 16:00
Rádi Sportpálya
Rád SE
Püspökhatvan SE
2016. 09. 25. 16:00
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Letkés KSE
2016. 10. 01. 15:00
Váci Reménység sporttelep
2016. 10. 01. 15:00
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Püspökhatvan SE
2016. 10. 09. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Nagymaros FC
2016. 10. 30. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Szobi SC
2016. 11. 06. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 11. 06. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Penci SE
2016. 11. 12. 13:00
Penci Sportpálya
2016. 11. 12. 13:00
Penci Sportpálya
Csővár SE
Püspökhatvan SE
2016. 11. 20.
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 11. 20.
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Zebegényi Labdarúgás
2016. 11. 27. 13:00
Perőcsény Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Perőcsény Sportpálya
Márianosztra SE
Püspökhatvan SE
2017. 03. 05. 14:00
Kóspallagi Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Püspökhatvan SE
2017. 03. 12. 14:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 03. 12. 14:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Szokolya SK
2017. 03. 19. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Rád SE
2017. 04. 02. 15:30
Letkési Sportpálya
2017. 04. 02. 15:30
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Püspökhatvan SE
2017. 04. 09. 15:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 04. 09. 15:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
KDSE-Váci Reménység
2017. 04. 16.
Nagymarosi Sporttelep
2017. 04. 16.
Nagymarosi Sporttelep
Nagymaros FC
Püspökhatvan SE
2017. 04. 30. 16:30
Szobi sportpálya
2017. 04. 30. 16:30
Szobi sportpálya
Szobi SC
Püspökhatvan SE
2017. 05. 07. 16:30
Penci Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Penci Sportpálya
Penci SE
Püspökhatvan SE
2017. 05. 14. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 05. 14. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Csővár SE
2017. 05. 21. 17:00
Zebegényi Sportpálya
2017. 05. 21. 17:00
Zebegényi Sportpálya
Zebegényi Labdarúgás
Püspökhatvan SE
2017. 05. 28. 17:00
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 05. 28. 17:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Márianosztra SE

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol