Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 19. forduló

2017.04.09 - 15:30

Püspökhatvan, Püspökhatvan Sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport

Játékvezető
VARGA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SÁRA FERENC ZOLTÁN
Püspökhatvan SE
KDSE-Váci Reménység
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

32'

GYŐRI TAMÁS
JAKUBECZ TAMÁS

34'

1 - 1

 

 

1 - 2

49'

GYŐRI TAMÁS
HÉVIZI PÉTER PÁL

63'

2 - 2

 

DALLOS BENCE

67'

3 - 2

 

 

3 - 3

68'

GYŐRI TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Püspökhatvan SE Püspökhatvan SE 16 15 1 0 96 15 81 46
2 Csővár SE Csővár SE 16 10 4 2 57 24 33 34
3 Szobi SC Szobi SC 16 9 4 3 36 19 17 31
4 Rád SE Rád SE 16 9 3 4 49 36 13 30
5 Nagymaros FC Nagymaros FC 15 9 2 4 42 29 13 29
6 KDSE-Váci Reménység KDSE-Váci Reménység 16 7 5 4 45 33 12 26
7 Letkés KSE Letkés KSE 16 4 4 8 28 56 -28 16
8 Kóspallagi MEDOSZ SE Kóspallagi MEDOSZ SE 17 4 4 9 26 54 -28 16
9 Penci SE Penci SE 16 4 3 9 42 59 -17 15
10 Márianosztra SE Márianosztra SE 17 4 2 11 27 57 -30 14
11 Szokolya SK Szokolya SK 17 4 1 12 31 59 -28 13
12 Zebegényi Labdarúgás Zebegényi Labdarúgás 16 0 3 13 23 61 -38 3
13 CSRK SE Reménység (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Püspökhatvan SE 9 6 3 0 31 4 27 21 7 6 1 0 15 4 11 19 16 12 4 0 46 8 38 40
2 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Rád SE 8 5 1 2 10 5 5 16 8 4 2 2 14 10 4 14 16 9 3 4 24 15 9 30
3 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Csővár SE 8 3 2 3 11 7 4 11 8 5 2 1 11 3 8 17 16 8 4 4 22 10 12 28
4 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) KDSE-Váci Reménység 8 4 2 2 14 8 6 14 8 2 4 2 7 9 -2 10 16 6 6 4 21 17 4 24
5 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Nagymaros FC 7 2 4 1 9 3 6 10 8 4 1 3 13 10 3 13 15 6 5 4 22 13 9 23
6 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szobi SC 8 4 2 2 10 5 5 14 8 2 3 3 11 8 3 9 16 6 5 5 21 13 8 23
7 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Letkés KSE 7 1 0 6 6 15 -9 3 9 4 4 1 8 11 -3 16 16 5 4 7 14 26 -12 19
8 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szokolya SK 7 2 3 2 7 6 1 9 10 3 0 7 6 24 -18 9 17 5 3 9 13 30 -17 18
9 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Kóspallagi MEDOSZ SE 10 3 3 4 9 15 -6 12 7 1 2 4 5 12 -7 5 17 4 5 8 14 27 -13 17
10 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Penci SE 8 3 0 5 13 10 3 9 8 2 1 5 7 18 -11 7 16 5 1 10 20 28 -8 16
11 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Márianosztra SE 8 3 1 4 7 13 -6 10 9 1 2 6 3 16 -13 5 17 4 3 10 10 29 -19 15
12 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Zebegényi Labdarúgás 9 1 4 4 9 16 -7 7 7 1 3 3 7 11 -4 6 16 2 7 7 16 27 -11 13
13 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Püspökhatvan SE 9 8 1 0 59 8 51 25 7 7 0 0 37 7 30 21 16 15 1 0 96 15 81 46
2 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Csővár SE 8 5 2 1 33 14 19 17 8 5 2 1 24 10 14 17 16 10 4 2 57 24 33 34
3 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szobi SC 8 5 2 1 17 7 10 17 8 4 2 2 19 12 7 14 16 9 4 3 36 19 17 31
4 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Rád SE 8 5 1 2 23 14 9 16 8 4 2 2 26 22 4 14 16 9 3 4 49 36 13 30
5 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Nagymaros FC 7 4 2 1 19 6 13 14 8 5 0 3 23 23 0 15 15 9 2 4 42 29 13 29
6 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) KDSE-Váci Reménység 8 4 3 1 30 14 16 15 8 3 2 3 15 19 -4 11 16 7 5 4 45 33 12 26
7 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Letkés KSE 7 1 1 5 11 27 -16 4 9 3 3 3 17 29 -12 12 16 4 4 8 28 56 -28 16
8 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Kóspallagi MEDOSZ SE 10 4 0 6 18 33 -15 12 7 0 4 3 8 21 -13 4 17 4 4 9 26 54 -28 16
9 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Penci SE 8 3 3 2 27 21 6 12 8 1 0 7 15 38 -23 3 16 4 3 9 42 59 -17 15
10 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Márianosztra SE 8 3 1 4 17 29 -12 10 9 1 1 7 10 28 -18 4 17 4 2 11 27 57 -30 14
11 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szokolya SK 7 3 0 4 14 14 0 9 10 1 1 8 17 45 -28 4 17 4 1 12 31 59 -28 13
12 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Zebegényi Labdarúgás 9 0 2 7 14 33 -19 2 7 0 1 6 9 28 -19 1 16 0 3 13 23 61 -38 3
13 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Csővár SE
-8 - 32 - 23 - 06 - 2-7 - 11 - 22 - 2-4 - 2--
CSRK SE Reménység
-------------
KDSE-Váci Reménység
--1 - 11 - 1-7 - 17 - 32 - 56 - 12 - 2--4 - 0
Kóspallagi MEDOSZ SE
0 - 4--2 - 32 - 11 - 52 - 10 - 41 - 91 - 25 - 2-4 - 2
Letkés KSE
1 - 4-1 - 2-3 - 30 - 5-1 - 6-1 - 44 - 3--
Márianosztra SE
2 - 5-3 - 12 - 2--3 - 20 - 123 - 4-0 - 2-4 - 1
Nagymaros FC
1 - 1-3 - 1-1 - 31 - 06 - 0--1 - 16 - 0--
Penci SE
--0 - 35 - 23 - 34 - 01 - 3-3 - 3-7 - 3-4 - 4
Püspökhatvan SE
--3 - 37 - 013 - 0-9 - 16 - 16 - 12 - 110 - 1-3 - 0
Rád SE
2 - 2---3 - 05 - 00 - 4-1 - 44 - 23 - 1-5 - 1
Szobi SC
1 - 0-0 - 0-2 - 23 - 03 - 03 - 0-1 - 44 - 1--
Szokolya SK
0 - 4-1 - 23 - 0-4 - 1--2 - 4-0 - 2-4 - 1
Városi SE-Dunakeszi III.*
-------------
Zebegényi Labdarúgás
3 - 4--1 - 11 - 50 - 32 - 44 - 7-0 - 21 - 52 - 2-

Meccsek

Püspökhatvan SE

2016. 08. 28. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 08. 28. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2016. 09. 04. 16:30
Szokolyai Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Szokolyai Sportpálya
Szokolya SK
Püspökhatvan SE
2016. 09. 11. 16:00
Rádi Sportpálya
2016. 09. 11. 16:00
Rádi Sportpálya
Rád SE
Püspökhatvan SE
2016. 09. 25. 16:00
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Letkés KSE
2016. 10. 01. 15:00
Váci Reménység sporttelep
2016. 10. 01. 15:00
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Püspökhatvan SE
2016. 10. 09. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Nagymaros FC
2016. 10. 30. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Szobi SC
2016. 11. 06. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 11. 06. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Penci SE
2016. 11. 12. 13:00
Penci Sportpálya
2016. 11. 12. 13:00
Penci Sportpálya
Csővár SE
Püspökhatvan SE
2016. 11. 20.
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 11. 20.
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Zebegényi Labdarúgás
2016. 11. 27. 13:00
Perőcsény Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Perőcsény Sportpálya
Márianosztra SE
Püspökhatvan SE
2017. 03. 05. 14:00
Kóspallagi Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Püspökhatvan SE
2017. 03. 12. 14:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 03. 12. 14:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Szokolya SK
2017. 03. 19. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Rád SE
2017. 04. 02. 15:30
Letkési Sportpálya
2017. 04. 02. 15:30
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Püspökhatvan SE
2017. 04. 09. 15:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 04. 09. 15:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
KDSE-Váci Reménység
2017. 04. 16.
Nagymarosi Sporttelep
2017. 04. 16.
Nagymarosi Sporttelep
Nagymaros FC
Püspökhatvan SE
2017. 04. 30. 16:30
Szobi sportpálya
2017. 04. 30. 16:30
Szobi sportpálya
Szobi SC
Püspökhatvan SE
2017. 05. 07. 16:30
Penci Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Penci Sportpálya
Penci SE
Püspökhatvan SE
2017. 05. 14. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 05. 14. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Csővár SE
2017. 05. 21. 17:00
Zebegényi Sportpálya
2017. 05. 21. 17:00
Zebegényi Sportpálya
Zebegényi Labdarúgás
Püspökhatvan SE
2017. 05. 28. 17:00
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 05. 28. 17:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Márianosztra SE

KDSE-Váci Reménység

2016. 08. 27. 16:30
Váci Reménység sporttelep
2016. 08. 27. 16:30
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Letkés KSE
2016. 09. 04. 16:30
Penci Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Penci Sportpálya
Penci SE
KDSE-Váci Reménység
2016. 09. 11. 16:00
Nagymarosi Sporttelep
2016. 09. 11. 16:00
Nagymarosi Sporttelep
Nagymaros FC
KDSE-Váci Reménység
2016. 09. 25. 16:00
Szobi sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Szobi sportpálya
Szobi SC
KDSE-Váci Reménység
2016. 10. 01. 15:00
Váci Reménység sporttelep
2016. 10. 01. 15:00
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Püspökhatvan SE
2016. 10. 08. 15:00
Penci Sportpálya
2016. 10. 08. 15:00
Penci Sportpálya
Csővár SE
KDSE-Váci Reménység
2016. 10. 15. 14:00
Váci Reménység sporttelep
2016. 10. 15. 14:00
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Zebegényi Labdarúgás
2016. 10. 30. 13:30
Perőcsény Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Perőcsény Sportpálya
Márianosztra SE
KDSE-Váci Reménység
2016. 11. 05. 13:30
Váci Reménység sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Kóspallagi MEDOSZ SE
2016. 11. 13. 13:00
Szokolyai Sportpálya
2016. 11. 13. 13:00
Szokolyai Sportpálya
Szokolya SK
KDSE-Váci Reménység
2016. 11. 19. 13:00
Váci Reménység sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Rád SE
2017. 03. 05. 14:00
Letkési Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
KDSE-Váci Reménység
2017. 03. 11. 14:30
Váci Reménység sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Penci SE
2017. 03. 18. 15:00
Váci Reménység sporttelep
2017. 03. 18. 15:00
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Nagymaros FC
2017. 04. 01. 15:30
Váci Reménység sporttelep
2017. 04. 01. 15:30
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Szobi SC
2017. 04. 09. 15:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 04. 09. 15:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
KDSE-Váci Reménység
2017. 04. 15. 16:00
Váci Reménység sporttelep
2017. 04. 15. 16:00
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Csővár SE
2017. 04. 23. 16:00
Zebegényi Sportpálya
2017. 04. 23. 16:00
Zebegényi Sportpálya
Zebegényi Labdarúgás
KDSE-Váci Reménység
2017. 04. 29. 16:30
Váci Reménység sporttelep
2017. 04. 29. 16:30
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Márianosztra SE
2017. 05. 07. 16:30
Kóspallagi Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
KDSE-Váci Reménység
2017. 05. 13. 16:30
Váci Reménység sporttelep
2017. 05. 13. 16:30
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Szokolya SK
2017. 05. 21. 17:00
Rádi Sportpálya
2017. 05. 21. 17:00
Rádi Sportpálya
Rád SE
KDSE-Váci Reménység
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol