Szűrők

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport 16. forduló

2017.03.19 - 15:00

Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport

Játékvezető
OSZTOLYKÁN ZOLTÁN
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
WALLER FRANZ GEORG, SEBESTYÉN IMRE
Szigetbecse SE
Kiskunlacháza SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

TÓTH JÓZSEF
LERNER BALÁZS

9'

1 - 1

 

LERNER BALÁZS

19'

2 - 1

 

LERNER BALÁZS

29'

3 - 1

 

 

3 - 2

53'

HORÁK KÁROLY
ILLÉS BALÁZS

79'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Diósdi TC Diósdi TC 15 12 2 1 63 19 44 38
2 Tárnok KSK Tárnok KSK 15 9 4 2 37 9 28 31
3 Kiskunlacháza SE Kiskunlacháza SE 15 9 3 3 45 23 22 30
4 FC Dabas III. FC Dabas III. 15 9 3 3 36 25 11 30
5 Érdi VSE II. Érdi VSE II. 15 9 1 5 45 24 21 28
6 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 15 6 3 6 41 37 4 21
7 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 14 6 2 6 24 33 -9 20
8 Szigetszentmárton KSE Szigetszentmárton KSE 14 5 1 8 18 31 -13 16
9 Sóskút SKE Sóskút SKE 15 5 1 9 32 55 -23 16
10 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 14 4 2 8 29 39 -10 14
11 Bugyi SE II. Bugyi SE II. 15 4 2 9 18 38 -20 14
12 Dunafüred-Százhalombatta Dunafüred-Százhalombatta 15 2 2 11 18 43 -25 8
13 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 15 2 2 11 25 55 -30 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigetbecse SE Diósdi TC 8 5 3 0 17 4 13 18 7 5 2 0 13 4 9 17 15 10 5 0 30 8 22 35
2 Szigetbecse SE FC Dabas III. 7 2 3 2 6 6 0 9 8 6 1 1 10 5 5 19 15 8 4 3 16 11 5 28
3 Szigetbecse SE Érdi VSE II. 8 4 2 2 9 3 6 14 7 4 1 2 11 5 6 13 15 8 3 4 20 8 12 27
4 Szigetbecse SE Tárnok KSK 7 4 0 3 8 3 5 12 8 3 3 2 6 2 4 12 15 7 3 5 14 5 9 24
5 Szigetbecse SE Kiskunlacháza SE 7 3 2 2 12 7 5 11 8 4 0 4 6 7 -1 12 15 7 2 6 18 14 4 23
6 Szigetbecse SE Dunaharaszti MTK II. 7 5 0 2 10 4 6 15 7 1 2 4 4 13 -9 5 14 6 2 6 14 17 -3 20
7 Szigetbecse SE Délegyháza KSE 7 3 1 3 10 7 3 10 8 2 4 2 10 9 1 10 15 5 5 5 20 16 4 20
8 Szigetbecse SE Dunavarsányi TE II. 7 3 2 2 6 8 -2 11 7 2 2 3 7 9 -2 8 14 5 4 5 13 17 -4 19
9 Szigetbecse SE Sóskút SKE 8 4 0 4 9 12 -3 12 7 2 0 5 9 15 -6 6 15 6 0 9 18 27 -9 18
10 Szigetbecse SE Szigetszentmárton KSE 7 3 3 1 6 1 5 12 7 1 3 3 1 9 -8 6 14 4 6 4 7 10 -3 18
11 Szigetbecse SE Dunafüred-Százhalombatta 7 2 2 3 8 8 0 8 8 1 2 5 3 14 -11 5 15 3 4 8 11 22 -11 13
12 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 8 1 2 5 8 13 -5 5 7 2 1 4 5 10 -5 7 15 3 3 9 13 23 -10 12
13 Szigetbecse SE Bugyi SE II. 8 1 3 4 4 10 -6 6 7 0 2 5 1 11 -10 2 15 1 5 9 5 21 -16 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigetbecse SE Diósdi TC 8 8 0 0 37 9 28 24 7 4 2 1 26 10 16 14 15 12 2 1 63 19 44 38
2 Szigetbecse SE Tárnok KSK 7 4 2 1 16 5 11 14 8 5 2 1 21 4 17 17 15 9 4 2 37 9 28 31
3 Szigetbecse SE Kiskunlacháza SE 7 6 1 0 29 8 21 19 8 3 2 3 16 15 1 11 15 9 3 3 45 23 22 30
4 Szigetbecse SE FC Dabas III. 7 4 1 2 16 14 2 13 8 5 2 1 20 11 9 17 15 9 3 3 36 25 11 30
5 Szigetbecse SE Érdi VSE II. 8 5 1 2 25 11 14 16 7 4 0 3 20 13 7 12 15 9 1 5 45 24 21 28
6 Szigetbecse SE Délegyháza KSE 7 2 2 3 23 21 2 8 8 4 1 3 18 16 2 13 15 6 3 6 41 37 4 21
7 Szigetbecse SE Dunavarsányi TE II. 7 4 1 2 12 15 -3 13 7 2 1 4 12 18 -6 7 14 6 2 6 24 33 -9 20
8 Szigetbecse SE Szigetszentmárton KSE 7 4 1 2 14 8 6 13 7 1 0 6 4 23 -19 3 14 5 1 8 18 31 -13 16
9 Szigetbecse SE Sóskút SKE 8 4 0 4 16 23 -7 12 7 1 1 5 16 32 -16 4 15 5 1 9 32 55 -23 16
10 Szigetbecse SE Dunaharaszti MTK II. 7 4 0 3 21 12 9 12 7 0 2 5 8 27 -19 2 14 4 2 8 29 39 -10 14
11 Szigetbecse SE Bugyi SE II. 8 4 2 2 14 13 1 14 7 0 0 7 4 25 -21 0 15 4 2 9 18 38 -20 14
12 Szigetbecse SE Dunafüred-Százhalombatta 7 2 1 4 13 13 0 7 8 0 1 7 5 30 -25 1 15 2 2 11 18 43 -25 8
13 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 8 1 2 5 13 30 -17 5 7 1 0 6 12 25 -13 3 15 2 2 11 25 55 -30 8
 
Bugyi SE II.
--2 - 03 - 3-1 - 51 - 3-3 - 12 - 12 - 00 - 0
Délegyháza KSE
8 - 21 - 54 - 0-4 - 4-2 - 40 - 24 - 4---
Diósdi TC
2 - 0-7 - 07 - 2-1 - 0-4 - 210 - 23 - 23 - 1-
Dunafüred-Százhalombatta
-2 - 3-0 - 02 - 0-2 - 4-1 - 45 - 01 - 2-
Dunaharaszti MTK II.
4 - 11 - 2---2 - 32 - 1--6 - 25 - 01 - 3
Dunavarsányi TE II.
2 - 1-0 - 8-3 - 12 - 1-1 - 33 - 0--1 - 1
Érdi VSE II.
-3 - 24 - 45 - 1-6 - 01 - 22 - 1--4 - 00 - 1
FC Dabas III.
2 - 04 - 24 - 3--0 - 2-2 - 24 - 2--0 - 3
Kiskunlacháza SE
2 - 0-1 - 14 - 17 - 2---7 - 34 - 14 - 0-
Sóskút SKE
5 - 01 - 5-2 - 02 - 0-1 - 6--1 - 44 - 10 - 7
Szigetbecse SE
-2 - 20 - 42 - 2-1 - 52 - 42 - 54 - 2--0 - 6
Szigetszentmárton KSE
-0 - 2---3 - 04 - 10 - 01 - 3-4 - 22 - 0
Tárnok KSK
-3 - 00 - 14 - 15 - 02 - 1-1 - 11 - 1---

Meccsek

Szigetbecse SE

2016. 08. 28. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
2016. 08. 28. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Diósdi TC
2016. 09. 04. 16:30
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Szigetbecse SE
2016. 09. 10. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2016. 09. 10. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Szigetbecse SE
2016. 09. 18. 16:00
Szigetbecse Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Érdi VSE II.
2016. 10. 02. 15:00
Szigetbecse Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Tárnok KSK
2016. 10. 09. 15:00
Bugyi Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE II.
Szigetbecse SE
2016. 10. 16. 14:00
Szigetbecse Sporttelep
2016. 10. 16. 14:00
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Délegyháza KSE
2016. 10. 30. 13:30
Sóskúti Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Szigetbecse SE
2016. 11. 06. 13:30
Szigetbecse Sporttelep
2016. 11. 06. 13:30
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
FC Dabas III.
2016. 11. 13. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2016. 11. 13. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Szigetbecse SE
2016. 11. 20. 13:00
Szigetbecse Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Dunavarsányi TE II.
2016. 11. 26. 13:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2016. 11. 26. 13:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
Szigetszentmárton KSE
Szigetbecse SE
2017. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Szigetbecse SE
2017. 03. 12. 14:30
Szigetbecse Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 03. 19. 15:00
Szigetbecse Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Kiskunlacháza SE
2017. 03. 25. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 03. 25. 18:00
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Szigetbecse SE
2017. 04. 08. 15:30
Tárnok KSK Sporttelep
2017. 04. 08. 15:30
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Szigetbecse SE
2017. 04. 16. 14:00
Szigetbecse Sporttelep
2017. 04. 16. 14:00
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Bugyi SE II.
2017. 04. 22. 16:00
Délegyházi Sporttelep
2017. 04. 22. 16:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Szigetbecse SE
2017. 04. 30. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
2017. 04. 30. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Sóskút SKE
2017. 05. 06. 16:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2017. 05. 06. 16:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Szigetbecse SE
2017. 05. 14. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
2017. 05. 14. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Dunaharaszti MTK II.
2017. 05. 21. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2017. 05. 21. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Szigetbecse SE
2017. 05. 28. 17:00
Szigetbecse Sporttelep
2017. 05. 28. 17:00
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Szigetszentmárton KSE

Kiskunlacháza SE

2016. 08. 27. 16:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2016. 08. 27. 16:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Szigetszentmárton KSE
2016. 09. 04. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 04. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Kiskunlacháza SE
2016. 09. 10. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2016. 09. 10. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Szigetbecse SE
2016. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2016. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Dunafüred-Százhalombatta
2016. 09. 25. 16:00
Érdi Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Kiskunlacháza SE
2016. 10. 08. 15:00
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 10. 08. 15:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Kiskunlacháza SE
2016. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2016. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Bugyi SE II.
2016. 10. 30. 13:30
Délegyházi Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Kiskunlacháza SE
2016. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2016. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Sóskút SKE
2016. 11. 12. 13:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2016. 11. 12. 13:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Kiskunlacháza SE
2016. 11. 20. 13:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2016. 11. 20. 13:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Dunaharaszti MTK II.
2016. 11. 27. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Kiskunlacháza SE
2017. 03. 04. 14:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2017. 03. 04. 14:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
Szigetszentmárton KSE
Kiskunlacháza SE
2017. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2017. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Diósdi TC
2017. 03. 19. 15:00
Szigetbecse Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Kiskunlacháza SE
2017. 03. 26. 15:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 03. 26. 15:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Kiskunlacháza SE
2017. 04. 01. 15:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2017. 04. 01. 15:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Érdi VSE II.
2017. 04. 15. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2017. 04. 15. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Tárnok KSK
2017. 04. 23. 14:00
Bugyi Sportpálya
2017. 04. 23. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE II.
Kiskunlacháza SE
2017. 04. 29. 16:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2017. 04. 29. 16:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Délegyháza KSE
2017. 05. 07. 16:30
Sóskúti Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Kiskunlacháza SE
2017. 05. 14. 16:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2017. 05. 14. 16:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
FC Dabas III.
2017. 05. 21.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 05. 21.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Kiskunlacháza SE
2017. 05. 28. 17:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2017. 05. 28. 17:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Dunavarsányi TE II.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol