Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport 16. forduló

2017.03.18 - 12:00

Sóskút, Sóskúti Sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport

Játékvezető
TÓTH II. KÁROLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAROK GÁBOR, TÓTH PÉTER
Sóskút SKE
Dunafüred-Százhalombatta
90'
45'

Gólok

PÉNZES BALÁZS

4'

1 - 0

 

PÉNZES BALÁZS

64'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Diósdi TC Diósdi TC 15 12 2 1 63 19 44 38
2 Tárnok KSK Tárnok KSK 15 9 4 2 37 9 28 31
3 Kiskunlacháza SE Kiskunlacháza SE 15 9 3 3 45 23 22 30
4 FC Dabas III. FC Dabas III. 15 9 3 3 36 25 11 30
5 Érdi VSE II. Érdi VSE II. 15 9 1 5 45 24 21 28
6 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 15 6 3 6 41 37 4 21
7 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 14 6 2 6 24 33 -9 20
8 Szigetszentmárton KSE Szigetszentmárton KSE 14 5 1 8 18 31 -13 16
9 Sóskút SKE Sóskút SKE 15 5 1 9 32 55 -23 16
10 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 14 4 2 8 29 39 -10 14
11 Bugyi SE II. Bugyi SE II. 15 4 2 9 18 38 -20 14
12 Dunafüred-Százhalombatta Dunafüred-Százhalombatta 15 2 2 11 18 43 -25 8
13 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 15 2 2 11 25 55 -30 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigetbecse SE Diósdi TC 8 5 3 0 17 4 13 18 7 5 2 0 13 4 9 17 15 10 5 0 30 8 22 35
2 Szigetbecse SE FC Dabas III. 7 2 3 2 6 6 0 9 8 6 1 1 10 5 5 19 15 8 4 3 16 11 5 28
3 Szigetbecse SE Érdi VSE II. 8 4 2 2 9 3 6 14 7 4 1 2 11 5 6 13 15 8 3 4 20 8 12 27
4 Szigetbecse SE Tárnok KSK 7 4 0 3 8 3 5 12 8 3 3 2 6 2 4 12 15 7 3 5 14 5 9 24
5 Szigetbecse SE Kiskunlacháza SE 7 3 2 2 12 7 5 11 8 4 0 4 6 7 -1 12 15 7 2 6 18 14 4 23
6 Szigetbecse SE Dunaharaszti MTK II. 7 5 0 2 10 4 6 15 7 1 2 4 4 13 -9 5 14 6 2 6 14 17 -3 20
7 Szigetbecse SE Délegyháza KSE 7 3 1 3 10 7 3 10 8 2 4 2 10 9 1 10 15 5 5 5 20 16 4 20
8 Szigetbecse SE Dunavarsányi TE II. 7 3 2 2 6 8 -2 11 7 2 2 3 7 9 -2 8 14 5 4 5 13 17 -4 19
9 Szigetbecse SE Sóskút SKE 8 4 0 4 9 12 -3 12 7 2 0 5 9 15 -6 6 15 6 0 9 18 27 -9 18
10 Szigetbecse SE Szigetszentmárton KSE 7 3 3 1 6 1 5 12 7 1 3 3 1 9 -8 6 14 4 6 4 7 10 -3 18
11 Szigetbecse SE Dunafüred-Százhalombatta 7 2 2 3 8 8 0 8 8 1 2 5 3 14 -11 5 15 3 4 8 11 22 -11 13
12 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 8 1 2 5 8 13 -5 5 7 2 1 4 5 10 -5 7 15 3 3 9 13 23 -10 12
13 Szigetbecse SE Bugyi SE II. 8 1 3 4 4 10 -6 6 7 0 2 5 1 11 -10 2 15 1 5 9 5 21 -16 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigetbecse SE Diósdi TC 8 8 0 0 37 9 28 24 7 4 2 1 26 10 16 14 15 12 2 1 63 19 44 38
2 Szigetbecse SE Tárnok KSK 7 4 2 1 16 5 11 14 8 5 2 1 21 4 17 17 15 9 4 2 37 9 28 31
3 Szigetbecse SE Kiskunlacháza SE 7 6 1 0 29 8 21 19 8 3 2 3 16 15 1 11 15 9 3 3 45 23 22 30
4 Szigetbecse SE FC Dabas III. 7 4 1 2 16 14 2 13 8 5 2 1 20 11 9 17 15 9 3 3 36 25 11 30
5 Szigetbecse SE Érdi VSE II. 8 5 1 2 25 11 14 16 7 4 0 3 20 13 7 12 15 9 1 5 45 24 21 28
6 Szigetbecse SE Délegyháza KSE 7 2 2 3 23 21 2 8 8 4 1 3 18 16 2 13 15 6 3 6 41 37 4 21
7 Szigetbecse SE Dunavarsányi TE II. 7 4 1 2 12 15 -3 13 7 2 1 4 12 18 -6 7 14 6 2 6 24 33 -9 20
8 Szigetbecse SE Szigetszentmárton KSE 7 4 1 2 14 8 6 13 7 1 0 6 4 23 -19 3 14 5 1 8 18 31 -13 16
9 Szigetbecse SE Sóskút SKE 8 4 0 4 16 23 -7 12 7 1 1 5 16 32 -16 4 15 5 1 9 32 55 -23 16
10 Szigetbecse SE Dunaharaszti MTK II. 7 4 0 3 21 12 9 12 7 0 2 5 8 27 -19 2 14 4 2 8 29 39 -10 14
11 Szigetbecse SE Bugyi SE II. 8 4 2 2 14 13 1 14 7 0 0 7 4 25 -21 0 15 4 2 9 18 38 -20 14
12 Szigetbecse SE Dunafüred-Százhalombatta 7 2 1 4 13 13 0 7 8 0 1 7 5 30 -25 1 15 2 2 11 18 43 -25 8
13 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 8 1 2 5 13 30 -17 5 7 1 0 6 12 25 -13 3 15 2 2 11 25 55 -30 8
 
Bugyi SE II.
--2 - 03 - 3-1 - 51 - 3-3 - 12 - 12 - 00 - 0
Délegyháza KSE
8 - 21 - 54 - 0-4 - 4-2 - 40 - 24 - 4---
Diósdi TC
2 - 0-7 - 07 - 2-1 - 0-4 - 210 - 23 - 23 - 1-
Dunafüred-Százhalombatta
-2 - 3-0 - 02 - 0-2 - 4-1 - 45 - 01 - 2-
Dunaharaszti MTK II.
4 - 11 - 2---2 - 32 - 1--6 - 25 - 01 - 3
Dunavarsányi TE II.
2 - 1-0 - 8-3 - 12 - 1-1 - 33 - 0--1 - 1
Érdi VSE II.
-3 - 24 - 45 - 1-6 - 01 - 22 - 1--4 - 00 - 1
FC Dabas III.
2 - 04 - 24 - 3--0 - 2-2 - 24 - 2--0 - 3
Kiskunlacháza SE
2 - 0-1 - 14 - 17 - 2---7 - 34 - 14 - 0-
Sóskút SKE
5 - 01 - 5-2 - 02 - 0-1 - 6--1 - 44 - 10 - 7
Szigetbecse SE
-2 - 20 - 42 - 2-1 - 52 - 42 - 54 - 2--0 - 6
Szigetszentmárton KSE
-0 - 2---3 - 04 - 10 - 01 - 3-4 - 22 - 0
Tárnok KSK
-3 - 00 - 14 - 15 - 02 - 1-1 - 11 - 1---

Meccsek

Sóskút SKE

2016. 08. 28. 16:30
Bugyi Sportpálya
2016. 08. 28. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE II.
Sóskút SKE
2016. 09. 04. 16:30
Sóskúti Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Délegyháza KSE
2016. 09. 11. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 09. 11. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Sóskút SKE
2016. 09. 17. 16:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Sóskút SKE
2016. 09. 25. 16:00
Sóskúti Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Dunaharaszti MTK II.
2016. 10. 02. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2016. 10. 02. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Sóskút SKE
2016. 10. 09. 15:00
Sóskúti Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Szigetszentmárton KSE
2016. 10. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Sóskút SKE
2016. 10. 30. 13:30
Sóskúti Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Szigetbecse SE
2016. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2016. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Sóskút SKE
2016. 11. 13. 13:00
Sóskúti Sportpálya
2016. 11. 13. 13:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Érdi VSE II.
2016. 11. 27. 13:00
Sóskúti Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Tárnok KSK
2017. 03. 05. 14:00
Sóskúti Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Bugyi SE II.
2017. 03. 11. 14:30
Délegyházi Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Sóskút SKE
2017. 03. 18. 12:00
Sóskúti Sportpálya
2017. 03. 18. 12:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 03. 25. 15:00
Sóskúti Sportpálya
2017. 03. 25. 15:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
FC Dabas III.
2017. 04. 02. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 04. 02. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Sóskút SKE
2017. 05. 17. 18:30
Sóskúti Sportpálya
2017. 05. 17. 18:30
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Dunavarsányi TE II.
2017. 04. 15. 16:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2017. 04. 15. 16:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
Szigetszentmárton KSE
Sóskút SKE
2017. 04. 23. 16:00
Sóskúti Sportpálya
2017. 04. 23. 16:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Diósdi TC
2017. 04. 30. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
2017. 04. 30. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Sóskút SKE
2017. 05. 07. 16:30
Sóskúti Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Kiskunlacháza SE
2017. 05. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2017. 05. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Sóskút SKE
2017. 05. 28. 17:00
Tárnok KSK Sporttelep
2017. 05. 28. 17:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Sóskút SKE

Dunafüred-Százhalombatta

2016. 08. 28. 16:30
Délegyházi Sporttelep
2016. 08. 28. 16:30
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Dunafüred-Százhalombatta
2016. 09. 04. 16:30
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Szigetbecse SE
2016. 09. 11. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 09. 11. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Sóskút SKE
2016. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2016. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Dunafüred-Százhalombatta
2016. 09. 25. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
FC Dabas III.
2016. 10. 02. 15:00
Érdi Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2016. 10. 09. 15:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Dunaharaszti MTK II.
2016. 10. 30. 13:30
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Dunavarsányi TE II.
2016. 11. 05. 13:30
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 02. 25. 16:00
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
2017. 02. 25. 16:00
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
Dunafüred-Százhalombatta
Szigetszentmárton KSE
2016. 11. 20. 13:00
Bugyi Sportpálya
2016. 11. 20. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2016. 11. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 11. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 03. 05. 14:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 03. 05. 14:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Délegyháza KSE
2017. 03. 12. 14:30
Szigetbecse Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 03. 18. 12:00
Sóskúti Sportpálya
2017. 03. 18. 12:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 03. 26. 15:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 03. 26. 15:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Kiskunlacháza SE
2017. 04. 01. 15:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2017. 04. 01. 15:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 04. 09. 15:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 04. 09. 15:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Érdi VSE II.
2017. 05. 24. 19:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 05. 24. 19:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 04. 30. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2017. 04. 30. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 05. 07. 14:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 05. 07. 14:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Tárnok KSK
2017. 05. 13. 16:30
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2017. 05. 13. 16:30
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
Szigetszentmárton KSE
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 05. 21. 14:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 05. 21. 14:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Bugyi SE II.
2017. 05. 28. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 05. 28. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Diósdi TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol