III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport 16. forduló

2017.03.18 - 15:00

Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport

Játékvezető

VÍG ISTVÁN

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

SZABÓ GYÖRGY,
DANKÓ ATTILA

Alapvonali játékvezetők


FC Dabas III.
Délegyháza KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1
1 - 1

 

2 - 1

 

3 - 1

 

 

3 - 2
4 - 2

 

Csapatok

  • VEZETŐEDZŐ
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
Hely. # Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
 
Meccsek
  • Összes

FC Dabas III.

2016-08-28 16:30, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
1 - 1
Tárnok KSK
FC Dabas III.
2016-09-03 16:30, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2 - 0
FC Dabas III.
Bugyi SE II.
2016-09-11 16:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
2 - 4
Délegyháza KSE
FC Dabas III.
2016-09-17 16:00, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
4 - 2
FC Dabas III.
Sóskút SKE
2016-09-25 16:00, Százhalombatta, Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2 - 4
Dunafüred-Százhalombatta
FC Dabas III.
2016-10-02 15:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
2 - 1
Dunaharaszti MTK II.
FC Dabas III.
2016-10-08 15:00, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
0 - 2
FC Dabas III.
Dunavarsányi TE II.
2016-10-15 14:00, Szigetszentmárton, Szigetszentmárton KSE Sportpálya
0 - 0
Szigetszentmárton KSE
FC Dabas III.
2016-10-29 13:30, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
4 - 3
FC Dabas III.
Diósdi TC
2016-11-06 13:30, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
2 - 5
Szigetbecse SE
FC Dabas III.
2016-11-12 13:00, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2 - 2
FC Dabas III.
Kiskunlacháza SE
2016-11-20 14:00, Érd, Érdi Sporttelep
1 - 2
Érdi VSE II.
FC Dabas III.
2017-03-04 16:30, Dabas, FC Dabas Sporttelep
0 - 3
FC Dabas III.
Tárnok KSK
2017-03-12 16:30, Bugyi, Bugyi Sportpálya
1 - 3
Bugyi SE II.
FC Dabas III.
2017-03-18 15:00, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
4 - 2
FC Dabas III.
Délegyháza KSE
2017-03-25 15:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
0 - 2
Sóskút SKE
FC Dabas III.
2017-04-01 15:30, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
6 - 1
FC Dabas III.
Dunafüred-Százhalombatta
2017-04-08 15:30, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
4 - 0
FC Dabas III.
Dunaharaszti MTK II.
2017-04-16 16:00, Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya
1 - 6
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas III.
2017-04-22 16:00, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
3 - 2
FC Dabas III.
Szigetszentmárton KSE
2017-04-30 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
5 - 2
Diósdi TC
FC Dabas III.
2017-05-06 16:30, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
7 - 0
FC Dabas III.
Szigetbecse SE
2017-05-14 16:30, Kiskunlacháza, Kiskunlacháza SE Sporttelepe
1 - 0
Kiskunlacháza SE
FC Dabas III.
2017-05-21 00:00, Dabas, FC Dabas Sporttelep
3 - 0
FC Dabas III.
Érdi VSE II.

Délegyháza KSE

2016-08-28 16:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
4 - 0
Délegyháza KSE
Dunafüred-Százhalombatta
2016-09-04 16:30, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
1 - 5
Sóskút SKE
Délegyháza KSE
2016-09-11 16:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
2 - 4
Délegyháza KSE
FC Dabas III.
2016-09-18 16:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
1 - 2
Dunaharaszti MTK II.
Délegyháza KSE
2016-09-25 16:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
4 - 4
Délegyháza KSE
Dunavarsányi TE II.
2016-10-01 15:00, Szigetszentmárton, Szigetszentmárton KSE Sportpálya
0 - 2
Szigetszentmárton KSE
Délegyháza KSE
2016-10-09 15:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
1 - 5
Délegyháza KSE
Diósdi TC
2016-10-16 14:00, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
2 - 2
Szigetbecse SE
Délegyháza KSE
2016-10-30 13:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
0 - 2
Délegyháza KSE
Kiskunlacháza SE
2016-11-06 13:30, Érd, Érdi Sporttelep
3 - 2
Érdi VSE II.
Délegyháza KSE
2016-11-19 13:00, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
3 - 0
Tárnok KSK
Délegyháza KSE
2016-11-27 13:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
8 - 2
Délegyháza KSE
Bugyi SE II.
2017-03-05 14:00, Százhalombatta, Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2 - 3
Dunafüred-Százhalombatta
Délegyháza KSE
2017-03-11 14:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
4 - 4
Délegyháza KSE
Sóskút SKE
2017-03-18 15:00, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
4 - 2
FC Dabas III.
Délegyháza KSE
2017-03-25 15:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
4 - 2
Délegyháza KSE
Dunaharaszti MTK II.
2017-04-01 15:30, Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya
2 - 2
Dunavarsányi TE II.
Délegyháza KSE
2017-04-08 15:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
3 - 0
Délegyháza KSE
Szigetszentmárton KSE
2017-05-23 00:00, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
3 - 0
Diósdi TC
Délegyháza KSE
2017-05-23 19:00, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
Félbeszakadt
-
Diósdi TC
Délegyháza KSE
2017-04-22 16:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
3 - 0
Délegyháza KSE
Szigetbecse SE
2017-04-29 16:30, Kiskunlacháza, Kiskunlacháza SE Sporttelepe
1 - 3
Kiskunlacháza SE
Délegyháza KSE
2017-05-06 16:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
6 - 1
Délegyháza KSE
Érdi VSE II.
2017-05-20 17:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
3 - 2
Délegyháza KSE
Tárnok KSK
2017-05-28 17:00, Bugyi, Bugyi Sportpálya
0 - 5
Bugyi SE II.
Délegyháza KSE

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.