Szűrők

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport 16. forduló

2017.03.18 - 15:00

Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport

Játékvezető
VÍG ISTVÁN
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
SZABÓ GYÖRGY, DANKÓ ATTILA
FC Dabas III.
Délegyháza KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

DUDÁS JÁNOS
KMETYÓ MÁTÉ

12'

1 - 1

 

PRIBÉK TIBOR

54'

2 - 1

 

FODOR GERGŐ

60'

3 - 1

 

 

3 - 2

72'

INOTAI ATTILA
FODOR GERGŐ

90'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
 

Meccsek

FC Dabas III.

2016. 08. 28. 16:30
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 08. 28. 16:30
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
FC Dabas III.
2016. 09. 03. 16:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Bugyi SE II.
2016. 09. 11. 16:00
Délegyházi Sporttelep
2016. 09. 11. 16:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
FC Dabas III.
2016. 09. 17. 16:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Sóskút SKE
2016. 09. 25. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
FC Dabas III.
2016. 10. 02. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
FC Dabas III.
2016. 10. 08. 15:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2016. 10. 08. 15:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Dunavarsányi TE II.
2016. 10. 15. 14:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2016. 10. 15. 14:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
Szigetszentmárton KSE
FC Dabas III.
2016. 10. 29. 13:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2016. 10. 29. 13:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Diósdi TC
2016. 11. 06. 13:30
Szigetbecse Sporttelep
2016. 11. 06. 13:30
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
FC Dabas III.
2016. 11. 12. 13:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2016. 11. 12. 13:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Kiskunlacháza SE
2016. 11. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
2016. 11. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
FC Dabas III.
2017. 03. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2017. 03. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas III.
Tárnok KSK
2017. 03. 12. 16:30
Bugyi Sportpálya
2017. 03. 12. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE II.
FC Dabas III.
2017. 03. 18. 15:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2017. 03. 18. 15:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Délegyháza KSE
2017. 03. 25. 15:00
Sóskúti Sportpálya
2017. 03. 25. 15:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
FC Dabas III.
2017. 04. 01. 15:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2017. 04. 01. 15:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 04. 08. 15:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2017. 04. 08. 15:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Dunaharaszti MTK II.
2017. 04. 16. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2017. 04. 16. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas III.
2017. 04. 22. 16:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2017. 04. 22. 16:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Szigetszentmárton KSE
2017. 04. 30. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 30. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
FC Dabas III.
2017. 05. 06. 16:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2017. 05. 06. 16:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Szigetbecse SE
2017. 05. 14. 16:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2017. 05. 14. 16:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
FC Dabas III.
2017. 05. 21.
FC Dabas Sporttelep
2017. 05. 21.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas III.
Érdi VSE II.

Délegyháza KSE

2016. 08. 28. 16:30
Délegyházi Sporttelep
2016. 08. 28. 16:30
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Dunafüred-Százhalombatta
2016. 09. 04. 16:30
Sóskúti Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Délegyháza KSE
2016. 09. 11. 16:00
Délegyházi Sporttelep
2016. 09. 11. 16:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
FC Dabas III.
2016. 09. 18. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Délegyháza KSE
2016. 09. 25. 16:00
Délegyházi Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Dunavarsányi TE II.
2016. 10. 01. 15:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2016. 10. 01. 15:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
Szigetszentmárton KSE
Délegyháza KSE
2016. 10. 09. 15:00
Délegyházi Sporttelep
2016. 10. 09. 15:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Diósdi TC
2016. 10. 16. 14:00
Szigetbecse Sporttelep
2016. 10. 16. 14:00
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Délegyháza KSE
2016. 10. 30. 13:30
Délegyházi Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Kiskunlacháza SE
2016. 11. 06. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 06. 13:30
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Délegyháza KSE
2016. 11. 19. 13:00
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Délegyháza KSE
2016. 11. 27. 13:00
Délegyházi Sporttelep
2016. 11. 27. 13:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Bugyi SE II.
2017. 03. 05. 14:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 03. 05. 14:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Délegyháza KSE
2017. 03. 11. 14:30
Délegyházi Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Sóskút SKE
2017. 03. 18. 15:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2017. 03. 18. 15:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Délegyháza KSE
2017. 03. 25. 15:00
Délegyházi Sporttelep
2017. 03. 25. 15:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Dunaharaszti MTK II.
2017. 04. 01. 15:30
Dunavarsány Sportpálya
2017. 04. 01. 15:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Délegyháza KSE
2017. 04. 08. 15:30
Délegyházi Sporttelep
2017. 04. 08. 15:30
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Szigetszentmárton KSE
2017. 05. 23.
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 23.
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Délegyháza KSE
2017. 05. 23. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 23. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
FÉLBESZAKADT
Délegyháza KSE
2017. 04. 22. 16:00
Délegyházi Sporttelep
2017. 04. 22. 16:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Szigetbecse SE
2017. 04. 29. 16:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2017. 04. 29. 16:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Délegyháza KSE
2017. 05. 06. 16:30
Délegyházi Sporttelep
2017. 05. 06. 16:30
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Érdi VSE II.
2017. 05. 20. 17:00
Délegyházi Sporttelep
2017. 05. 20. 17:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Tárnok KSK
2017. 05. 28. 17:00
Bugyi Sportpálya
2017. 05. 28. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE II.
Délegyháza KSE

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol