III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport 16. forduló

2017.03.18 - 14:30

Diósd, Diósdi TC Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport

Játékvezető

HORVÁTH ANTAL

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

SZELECZKY GÁBOR,
CSOKNYAI ISTVÁN

Alapvonali játékvezetők


Diósdi TC
Érdi VSE II.
90'
45'

Gólok

1 - 0

 

Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
Hely. # Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
 
Meccsek
  • Összes

Diósdi TC

2016-08-28 16:30, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
0 - 4
Szigetbecse SE
Diósdi TC
2016-09-04 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
4 - 2
Diósdi TC
Kiskunlacháza SE
2016-09-11 16:00, Érd, Érdi Sporttelep
4 - 4
Érdi VSE II.
Diósdi TC
2016-09-24 16:00, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
0 - 1
Tárnok KSK
Diósdi TC
2016-10-02 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
2 - 0
Diósdi TC
Bugyi SE II.
2016-10-09 15:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
1 - 5
Délegyháza KSE
Diósdi TC
2016-10-15 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
10 - 2
Diósdi TC
Sóskút SKE
2016-10-29 13:30, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
4 - 3
FC Dabas III.
Diósdi TC
2016-11-06 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
7 - 2
Diósdi TC
Dunaharaszti MTK II.
2016-12-03 15:00, Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya
0 - 8
Dunavarsányi TE II.
Diósdi TC
2016-11-20 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
3 - 1
Diósdi TC
Szigetszentmárton KSE
2016-11-27 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
7 - 0
Diósdi TC
Dunafüred-Százhalombatta
2017-03-05 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
3 - 2
Diósdi TC
Szigetbecse SE
2017-03-11 14:30, Kiskunlacháza, Kiskunlacháza SE Sporttelepe
1 - 1
Kiskunlacháza SE
Diósdi TC
2017-03-18 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
1 - 0
Diósdi TC
Érdi VSE II.
2017-04-02 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
1 - 1
Diósdi TC
Tárnok KSK
2017-04-09 17:30, Bugyi, Bugyi Sportpálya
1 - 6
Bugyi SE II.
Diósdi TC
2017-05-23 00:00, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
3 - 0
Diósdi TC
Délegyháza KSE
2017-05-23 19:00, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
Félbeszakadt
-
Diósdi TC
Délegyháza KSE
2017-04-23 16:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
1 - 1
Sóskút SKE
Diósdi TC
2017-04-30 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
5 - 2
Diósdi TC
FC Dabas III.
2017-05-07 00:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
0 - 3
Dunaharaszti MTK II.
Diósdi TC
2017-05-14 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
7 - 4
Diósdi TC
Dunavarsányi TE II.
2017-05-20 17:00, Szigetszentmárton, Szigetszentmárton KSE Sportpálya
1 - 3
Szigetszentmárton KSE
Diósdi TC
2017-05-28 17:00, Százhalombatta, Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
0 - 1
Dunafüred-Százhalombatta
Diósdi TC

Érdi VSE II.

2016-08-28 16:30, Érd, Érdi Sporttelep
6 - 0
Érdi VSE II.
Dunavarsányi TE II.
2016-09-03 16:30, Szigetszentmárton, Szigetszentmárton KSE Sportpálya
4 - 1
Szigetszentmárton KSE
Érdi VSE II.
2016-09-11 16:00, Érd, Érdi Sporttelep
4 - 4
Érdi VSE II.
Diósdi TC
2016-09-18 16:00, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
2 - 4
Szigetbecse SE
Érdi VSE II.
2016-09-25 16:00, Érd, Érdi Sporttelep
2 - 1
Érdi VSE II.
Kiskunlacháza SE
2016-10-02 15:00, Érd, Érdi Sporttelep
5 - 1
Érdi VSE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2016-10-16 14:00, Érd, Érdi Sporttelep
0 - 1
Érdi VSE II.
Tárnok KSK
2016-10-30 15:30, Bugyi, Bugyi Sportpálya
1 - 5
Bugyi SE II.
Érdi VSE II.
2016-11-06 13:30, Érd, Érdi Sporttelep
3 - 2
Érdi VSE II.
Délegyháza KSE
2016-11-13 13:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
1 - 6
Sóskút SKE
Érdi VSE II.
2016-11-20 14:00, Érd, Érdi Sporttelep
1 - 2
Érdi VSE II.
FC Dabas III.
2016-11-27 13:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
2 - 3
Dunaharaszti MTK II.
Érdi VSE II.
2017-03-05 14:00, Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya
2 - 1
Dunavarsányi TE II.
Érdi VSE II.
2017-03-12 15:00, Érd, Érdi Sporttelep
4 - 0
Érdi VSE II.
Szigetszentmárton KSE
2017-03-18 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
1 - 0
Diósdi TC
Érdi VSE II.
2017-03-25 18:00, Érd, Érdi Sporttelep
6 - 1
Érdi VSE II.
Szigetbecse SE
2017-04-01 15:30, Kiskunlacháza, Kiskunlacháza SE Sporttelepe
3 - 0
Kiskunlacháza SE
Érdi VSE II.
2017-04-09 15:30, Százhalombatta, Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
1 - 4
Dunafüred-Százhalombatta
Érdi VSE II.
2017-04-22 16:00, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
1 - 0
Tárnok KSK
Érdi VSE II.
2017-04-30 16:30, Érd, Érdi Sporttelep
1 - 0
Érdi VSE II.
Bugyi SE II.
2017-05-06 16:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
6 - 1
Délegyháza KSE
Érdi VSE II.
2017-05-14 16:30, Érd, Érdi Sporttelep
1 - 2
Érdi VSE II.
Sóskút SKE
2017-05-21 00:00, Dabas, FC Dabas Sporttelep
3 - 0
FC Dabas III.
Érdi VSE II.
2017-05-28 17:00, Érd, Érdi Sporttelep
3 - 0
Érdi VSE II.
Dunaharaszti MTK II.

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.