Szűrők

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport 20. forduló

2017.05.24 - 19:00

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport

Játékvezető
OSZTOLYKÁN ZOLTÁN
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS PÉTER, CSOKNYAI ISTVÁN
Dunaharaszti MTK II.
Dunafüred-Százhalombatta
90'
45'

Gólok

VARGA GÁBOR

12'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Diósdi TC Diósdi TC 18 14 3 1 73 21 52 45
2 FC Dabas III. FC Dabas III. 19 13 3 3 54 27 27 42
3 Kiskunlacháza SE Kiskunlacháza SE 18 12 3 3 54 24 30 39
4 Tárnok KSK Tárnok KSK 19 11 5 3 47 13 34 38
5 Érdi VSE II. Érdi VSE II. 18 11 1 6 55 29 26 34
6 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 19 8 4 7 50 44 6 28
7 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 18 7 3 8 32 44 -12 24
8 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 18 6 2 10 36 49 -13 20
9 Sóskút SKE Sóskút SKE 19 6 2 11 40 64 -24 20
10 Szigetszentmárton KSE Szigetszentmárton KSE 18 5 3 10 21 39 -18 18
11 Bugyi SE II. Bugyi SE II. 19 4 3 12 21 53 -32 15
12 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 18 3 2 13 31 70 -39 11
13 Dunafüred-Százhalombatta Dunafüred-Százhalombatta 19 2 2 15 21 58 -37 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunafüred-Százhalombatta Diósdi TC 10 6 4 0 18 4 14 22 8 6 2 0 16 5 11 20 18 12 6 0 34 9 25 42
2 Dunafüred-Százhalombatta FC Dabas III. 9 4 3 2 11 7 4 15 10 7 2 1 12 6 6 23 19 11 5 3 23 13 10 38
3 Dunafüred-Százhalombatta Érdi VSE II. 9 5 2 2 12 3 9 17 9 5 1 3 12 6 6 16 18 10 3 5 24 9 15 33
4 Dunafüred-Százhalombatta Tárnok KSK 9 6 0 3 16 4 12 18 10 3 3 4 6 4 2 12 19 9 3 7 22 8 14 30
5 Dunafüred-Százhalombatta Kiskunlacháza SE 9 5 2 2 14 7 7 17 9 4 1 4 7 8 -1 13 18 9 3 6 21 15 6 30
6 Dunafüred-Százhalombatta Délegyháza KSE 9 5 1 3 14 8 6 16 10 3 5 2 11 9 2 14 19 8 6 5 25 17 8 30
7 Dunafüred-Százhalombatta Dunaharaszti MTK II. 9 7 0 2 13 5 8 21 9 1 2 6 5 18 -13 5 18 8 2 8 18 23 -5 26
8 Dunafüred-Százhalombatta Dunavarsányi TE II. 9 3 3 3 7 10 -3 12 9 3 3 3 8 9 -1 12 18 6 6 6 15 19 -4 24
9 Dunafüred-Százhalombatta Szigetszentmárton KSE 9 4 4 1 8 2 6 16 9 1 3 5 1 11 -10 6 18 5 7 6 9 13 -4 22
10 Dunafüred-Százhalombatta Sóskút SKE 10 4 1 5 9 13 -4 13 9 2 0 7 11 19 -8 6 19 6 1 12 20 32 -12 19
11 Dunafüred-Százhalombatta Szigetbecse SE 9 2 2 5 9 13 -4 8 9 2 1 6 6 20 -14 7 18 4 3 11 15 33 -18 15
12 Dunafüred-Százhalombatta Dunafüred-Százhalombatta 9 2 3 4 9 10 -1 9 10 1 2 7 4 18 -14 5 19 3 5 11 13 28 -15 14
13 Dunafüred-Százhalombatta Bugyi SE II. 10 1 3 6 5 14 -9 6 9 0 3 6 1 12 -11 3 19 1 6 12 6 26 -20 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunafüred-Százhalombatta Diósdi TC 10 9 1 0 41 10 31 28 8 5 2 1 32 11 21 17 18 14 3 1 73 21 52 45
2 Dunafüred-Százhalombatta FC Dabas III. 9 6 1 2 26 15 11 19 10 7 2 1 28 12 16 23 19 13 3 3 54 27 27 42
3 Dunafüred-Százhalombatta Kiskunlacháza SE 9 8 1 0 34 8 26 25 9 4 2 3 20 16 4 14 18 12 3 3 54 24 30 39
4 Dunafüred-Százhalombatta Tárnok KSK 9 6 2 1 25 6 19 20 10 5 3 2 22 7 15 18 19 11 5 3 47 13 34 38
5 Dunafüred-Százhalombatta Érdi VSE II. 9 6 1 2 31 12 19 19 9 5 0 4 24 17 7 15 18 11 1 6 55 29 26 34
6 Dunafüred-Százhalombatta Délegyháza KSE 9 4 2 3 30 23 7 14 10 4 2 4 20 21 -1 14 19 8 4 7 50 44 6 28
7 Dunafüred-Százhalombatta Dunavarsányi TE II. 9 4 2 3 15 23 -8 14 9 3 1 5 17 21 -4 10 18 7 3 8 32 44 -12 24
8 Dunafüred-Százhalombatta Dunaharaszti MTK II. 9 6 0 3 26 14 12 18 9 0 2 7 10 35 -25 2 18 6 2 10 36 49 -13 20
9 Dunafüred-Százhalombatta Sóskút SKE 10 5 0 5 19 25 -6 15 9 1 2 6 21 39 -18 5 19 6 2 11 40 64 -24 20
10 Dunafüred-Százhalombatta Szigetszentmárton KSE 9 4 3 2 17 11 6 15 9 1 0 8 4 28 -24 3 18 5 3 10 21 39 -18 18
11 Dunafüred-Százhalombatta Bugyi SE II. 10 4 2 4 15 24 -9 14 9 0 1 8 6 29 -23 1 19 4 3 12 21 53 -32 15
12 Dunafüred-Százhalombatta Szigetbecse SE 9 2 2 5 17 32 -15 8 9 1 0 8 14 38 -24 3 18 3 2 13 31 70 -39 11
13 Dunafüred-Százhalombatta Dunafüred-Százhalombatta 9 2 1 6 15 21 -6 7 10 0 1 9 6 37 -31 1 19 2 2 15 21 58 -37 8
 
Bugyi SE II.
-1 - 62 - 03 - 30 - 51 - 51 - 3-3 - 12 - 12 - 00 - 0
Délegyháza KSE
8 - 21 - 54 - 04 - 24 - 4-2 - 40 - 24 - 4-3 - 0-
Diósdi TC
2 - 03 - 07 - 07 - 2-1 - 0-4 - 210 - 23 - 23 - 11 - 1
Dunafüred-Százhalombatta
-2 - 3-0 - 02 - 01 - 42 - 41 - 41 - 45 - 01 - 2-
Dunaharaszti MTK II.
4 - 11 - 2-1 - 0-2 - 32 - 1-4 - 26 - 25 - 01 - 3
Dunavarsányi TE II.
2 - 12 - 20 - 8-3 - 12 - 11 - 61 - 33 - 0--1 - 1
Érdi VSE II.
-3 - 24 - 45 - 1-6 - 01 - 22 - 1-6 - 14 - 00 - 1
FC Dabas III.
2 - 04 - 24 - 36 - 14 - 00 - 2-2 - 24 - 2--0 - 3
Kiskunlacháza SE
2 - 0-1 - 14 - 17 - 2-3 - 0-7 - 34 - 14 - 02 - 0
Sóskút SKE
5 - 01 - 5-2 - 02 - 03 - 01 - 60 - 2-1 - 44 - 10 - 7
Szigetbecse SE
4 - 22 - 20 - 42 - 2-1 - 52 - 42 - 54 - 2--0 - 6
Szigetszentmárton KSE
0 - 00 - 2---3 - 04 - 10 - 01 - 33 - 34 - 22 - 0
Tárnok KSK
-3 - 00 - 14 - 15 - 02 - 1-1 - 11 - 1-7 - 12 - 0

Meccsek

Dunaharaszti MTK II.

2016. 09. 04. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2016. 09. 04. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Tárnok KSK
2016. 09. 11. 16:00
Bugyi Sportpálya
2016. 09. 11. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE II.
Dunaharaszti MTK II.
2016. 09. 18. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Délegyháza KSE
2016. 09. 25. 16:00
Sóskúti Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Dunaharaszti MTK II.
2016. 10. 02. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
FC Dabas III.
2016. 10. 09. 15:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Dunaharaszti MTK II.
2016. 10. 16. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2016. 10. 16. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Dunaharaszti MTK II.
2016. 10. 30. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Szigetszentmárton KSE
2016. 11. 06. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 11. 06. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dunaharaszti MTK II.
2016. 11. 13. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2016. 11. 13. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Szigetbecse SE
2016. 11. 20. 13:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2016. 11. 20. 13:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Dunaharaszti MTK II.
2016. 11. 27. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2016. 11. 27. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Érdi VSE II.
2017. 03. 11. 14:30
Tárnok KSK Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Dunaharaszti MTK II.
2017. 03. 19. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Bugyi SE II.
2017. 03. 25. 15:00
Délegyházi Sporttelep
2017. 03. 25. 15:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Dunaharaszti MTK II.
2017. 04. 02. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 04. 02. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Sóskút SKE
2017. 04. 08. 15:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2017. 04. 08. 15:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Dunaharaszti MTK II.
2017. 05. 24. 19:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 05. 24. 19:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 04. 26. 19:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2017. 04. 26. 19:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Dunavarsányi TE II.
2017. 04. 29. 16:30
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2017. 04. 29. 16:30
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
Szigetszentmárton KSE
Dunaharaszti MTK II.
2017. 05. 07.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 05. 07.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Diósdi TC
2017. 05. 14. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
2017. 05. 14. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Dunaharaszti MTK II.
2017. 05. 21.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 05. 21.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Kiskunlacháza SE
2017. 05. 28. 17:00
Érdi Sporttelep
2017. 05. 28. 17:00
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Dunaharaszti MTK II.

Dunafüred-Százhalombatta

2016. 08. 28. 16:30
Délegyházi Sporttelep
2016. 08. 28. 16:30
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Dunafüred-Százhalombatta
2016. 09. 04. 16:30
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Szigetbecse SE
2016. 09. 11. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 09. 11. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Sóskút SKE
2016. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2016. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Dunafüred-Százhalombatta
2016. 09. 25. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
FC Dabas III.
2016. 10. 02. 15:00
Érdi Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2016. 10. 09. 15:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Dunaharaszti MTK II.
2016. 10. 30. 13:30
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Dunavarsányi TE II.
2016. 11. 05. 13:30
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 02. 25. 16:00
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
2017. 02. 25. 16:00
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
Dunafüred-Százhalombatta
Szigetszentmárton KSE
2016. 11. 20. 13:00
Bugyi Sportpálya
2016. 11. 20. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2016. 11. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 11. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 03. 05. 14:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 03. 05. 14:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Délegyháza KSE
2017. 03. 12. 14:30
Szigetbecse Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 03. 18. 12:00
Sóskúti Sportpálya
2017. 03. 18. 12:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 03. 26. 15:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 03. 26. 15:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Kiskunlacháza SE
2017. 04. 01. 15:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2017. 04. 01. 15:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 04. 09. 15:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 04. 09. 15:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Érdi VSE II.
2017. 05. 24. 19:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 05. 24. 19:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 04. 30. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2017. 04. 30. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 05. 07. 14:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 05. 07. 14:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Tárnok KSK
2017. 05. 13. 16:30
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2017. 05. 13. 16:30
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
Szigetszentmárton KSE
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 05. 21. 14:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 05. 21. 14:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Bugyi SE II.
2017. 05. 28. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 05. 28. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Diósdi TC
Hibát észlelt? Jelentse nekünk!
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol