III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport 20. forduló

2017.05.24 - 19:00

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport

Játékvezető

OSZTOLYKÁN ZOLTÁN

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

KOVÁCS PÉTER,
CSOKNYAI ISTVÁN

Alapvonali játékvezetők


Dunaharaszti MTK II.
Dunafüred-Százhalombatta
90'
45'

Gólok

1 - 0

 

Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
Hely. # Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
 
Meccsek
  • Összes

Dunaharaszti MTK II.

2016-09-04 16:30, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
1 - 3
Dunaharaszti MTK II.
Tárnok KSK
2016-09-11 16:00, Bugyi, Bugyi Sportpálya
3 - 3
Bugyi SE II.
Dunaharaszti MTK II.
2016-09-18 16:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
1 - 2
Dunaharaszti MTK II.
Délegyháza KSE
2016-09-25 16:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
2 - 0
Sóskút SKE
Dunaharaszti MTK II.
2016-10-02 15:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
2 - 1
Dunaharaszti MTK II.
FC Dabas III.
2016-10-09 15:00, Százhalombatta, Százhalombattai VUK SE Sportpálya
0 - 0
Dunafüred-Százhalombatta
Dunaharaszti MTK II.
2016-10-16 14:00, Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya
3 - 1
Dunavarsányi TE II.
Dunaharaszti MTK II.
2016-10-30 13:30, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
5 - 0
Dunaharaszti MTK II.
Szigetszentmárton KSE
2016-11-06 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
7 - 2
Diósdi TC
Dunaharaszti MTK II.
2016-11-13 13:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
6 - 2
Dunaharaszti MTK II.
Szigetbecse SE
2016-11-20 13:00, Kiskunlacháza, Kiskunlacháza SE Sporttelepe
7 - 2
Kiskunlacháza SE
Dunaharaszti MTK II.
2016-11-27 13:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
2 - 3
Dunaharaszti MTK II.
Érdi VSE II.
2017-03-11 14:30, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
5 - 0
Tárnok KSK
Dunaharaszti MTK II.
2017-03-19 15:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
4 - 1
Dunaharaszti MTK II.
Bugyi SE II.
2017-03-25 15:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
4 - 2
Délegyháza KSE
Dunaharaszti MTK II.
2017-04-02 15:30, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
4 - 2
Dunaharaszti MTK II.
Sóskút SKE
2017-04-08 15:30, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
4 - 0
FC Dabas III.
Dunaharaszti MTK II.
2017-05-24 19:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
1 - 0
Dunaharaszti MTK II.
Dunafüred-Százhalombatta
2017-04-26 19:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
3 - 1
Dunaharaszti MTK II.
Dunavarsányi TE II.
2017-04-29 16:30, Szigetszentmárton, Szigetszentmárton KSE Sportpálya
6 - 2
Szigetszentmárton KSE
Dunaharaszti MTK II.
2017-05-07 00:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
0 - 3
Dunaharaszti MTK II.
Diósdi TC
2017-05-14 16:30, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
2 - 3
Szigetbecse SE
Dunaharaszti MTK II.
2017-05-21 00:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
0 - 3
Dunaharaszti MTK II.
Kiskunlacháza SE
2017-05-28 17:00, Érd, Érdi Sporttelep
3 - 0
Érdi VSE II.
Dunaharaszti MTK II.

Dunafüred-Százhalombatta

2016-08-28 16:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
4 - 0
Délegyháza KSE
Dunafüred-Százhalombatta
2016-09-04 16:30, Százhalombatta, Százhalombattai VUK SE Sportpálya
5 - 0
Dunafüred-Százhalombatta
Szigetbecse SE
2016-09-11 16:00, Százhalombatta, Százhalombattai VUK SE Sportpálya
1 - 4
Dunafüred-Százhalombatta
Sóskút SKE
2016-09-17 16:00, Kiskunlacháza, Kiskunlacháza SE Sporttelepe
4 - 1
Kiskunlacháza SE
Dunafüred-Százhalombatta
2016-09-25 16:00, Százhalombatta, Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2 - 4
Dunafüred-Százhalombatta
FC Dabas III.
2016-10-02 15:00, Érd, Érdi Sporttelep
5 - 1
Érdi VSE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2016-10-09 15:00, Százhalombatta, Százhalombattai VUK SE Sportpálya
0 - 0
Dunafüred-Százhalombatta
Dunaharaszti MTK II.
2016-10-30 13:30, Százhalombatta, Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2 - 0
Dunafüred-Százhalombatta
Dunavarsányi TE II.
2016-11-05 13:30, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
4 - 1
Tárnok KSK
Dunafüred-Százhalombatta
2017-02-25 16:00, Biatorbágy, Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
1 - 2
Dunafüred-Százhalombatta
Szigetszentmárton KSE
2016-11-20 13:00, Bugyi, Bugyi Sportpálya
2 - 0
Bugyi SE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2016-11-27 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
7 - 0
Diósdi TC
Dunafüred-Százhalombatta
2017-03-05 14:00, Százhalombatta, Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2 - 3
Dunafüred-Százhalombatta
Délegyháza KSE
2017-03-12 14:30, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
2 - 2
Szigetbecse SE
Dunafüred-Százhalombatta
2017-03-18 12:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
2 - 0
Sóskút SKE
Dunafüred-Százhalombatta
2017-03-26 15:00, Százhalombatta, Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
1 - 4
Dunafüred-Százhalombatta
Kiskunlacháza SE
2017-04-01 15:30, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
6 - 1
FC Dabas III.
Dunafüred-Százhalombatta
2017-04-09 15:30, Százhalombatta, Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
1 - 4
Dunafüred-Százhalombatta
Érdi VSE II.
2017-05-24 19:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
1 - 0
Dunaharaszti MTK II.
Dunafüred-Százhalombatta
2017-04-30 16:30, Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya
6 - 0
Dunavarsányi TE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2017-05-07 14:00, Százhalombatta, Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
1 - 3
Dunafüred-Százhalombatta
Tárnok KSK
2017-05-13 16:30, Szigetszentmárton, Szigetszentmárton KSE Sportpálya
5 - 0
Szigetszentmárton KSE
Dunafüred-Százhalombatta
2017-05-21 14:30, Százhalombatta, Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
1 - 1
Dunafüred-Százhalombatta
Bugyi SE II.
2017-05-28 17:00, Százhalombatta, Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
0 - 1
Dunafüred-Százhalombatta
Diósdi TC

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.