Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport 21. forduló

2017.04.23 - 16:00

Sóskút, Sóskúti Sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport

Játékvezető
KUPECZ SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
OSZTOLYKÁN ZOLTÁN, MOLNÁR ADRIÁN
Sóskút SKE
Diósdi TC
90'
45'

Gólok

PÉNZES BALÁZS

24'

1 - 0

 

 

1 - 1

54'

KISS MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Diósdi TC Diósdi TC 19 14 4 1 74 22 52 46
2 FC Dabas III. FC Dabas III. 20 14 3 3 57 29 28 45
3 Kiskunlacháza SE Kiskunlacháza SE 19 13 3 3 56 24 32 42
4 Tárnok KSK Tárnok KSK 20 12 5 3 48 13 35 41
5 Érdi VSE II. Érdi VSE II. 19 11 1 7 55 30 25 34
6 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 20 9 4 7 53 44 9 31
7 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 19 7 3 9 33 47 -14 24
8 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 19 7 2 10 39 50 -11 23
9 Sóskút SKE Sóskút SKE 20 6 3 11 41 65 -24 21
10 Szigetszentmárton KSE Szigetszentmárton KSE 19 5 3 11 23 42 -19 18
11 Bugyi SE II. Bugyi SE II. 20 4 3 13 21 55 -34 15
12 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 19 3 2 14 31 73 -42 11
13 Dunafüred-Százhalombatta Dunafüred-Százhalombatta 19 2 2 15 21 58 -37 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunafüred-Százhalombatta Diósdi TC 10 6 4 0 18 4 14 22 9 6 2 1 16 6 10 20 19 12 6 1 34 10 24 42
2 Dunafüred-Százhalombatta FC Dabas III. 10 4 4 2 12 8 4 16 10 7 2 1 12 6 6 23 20 11 6 3 24 14 10 39
3 Dunafüred-Százhalombatta Érdi VSE II. 9 5 2 2 12 3 9 17 10 5 2 3 12 6 6 17 19 10 4 5 24 9 15 34
4 Dunafüred-Százhalombatta Kiskunlacháza SE 9 5 2 2 14 7 7 17 10 5 1 4 8 8 0 16 19 10 3 6 22 15 7 33
5 Dunafüred-Százhalombatta Délegyháza KSE 10 6 1 3 16 8 8 19 10 3 5 2 11 9 2 14 20 9 6 5 27 17 10 33
6 Dunafüred-Százhalombatta Tárnok KSK 10 6 1 3 16 4 12 19 10 3 3 4 6 4 2 12 20 9 4 7 22 8 14 31
7 Dunafüred-Százhalombatta Dunaharaszti MTK II. 10 8 0 2 14 5 9 24 9 1 2 6 5 18 -13 5 19 9 2 8 19 23 -4 29
8 Dunafüred-Százhalombatta Dunavarsányi TE II. 9 3 3 3 7 10 -3 12 10 3 3 4 8 10 -2 12 19 6 6 7 15 20 -5 24
9 Dunafüred-Százhalombatta Szigetszentmárton KSE 9 4 4 1 8 2 6 16 10 1 4 5 2 12 -10 7 19 5 8 6 10 14 -4 23
10 Dunafüred-Százhalombatta Sóskút SKE 11 5 1 5 10 13 -3 16 9 2 0 7 11 19 -8 6 20 7 1 12 21 32 -11 22
11 Dunafüred-Százhalombatta Szigetbecse SE 9 2 2 5 9 13 -4 8 10 2 1 7 6 22 -16 7 19 4 3 12 15 35 -20 15
12 Dunafüred-Százhalombatta Dunafüred-Százhalombatta 9 2 3 4 9 10 -1 9 10 1 2 7 4 18 -14 5 19 3 5 11 13 28 -15 14
13 Dunafüred-Százhalombatta Bugyi SE II. 11 1 3 7 5 15 -10 6 9 0 3 6 1 12 -11 3 20 1 6 13 6 27 -21 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunafüred-Százhalombatta Diósdi TC 10 9 1 0 41 10 31 28 9 5 3 1 33 12 21 18 19 14 4 1 74 22 52 46
2 Dunafüred-Százhalombatta FC Dabas III. 10 7 1 2 29 17 12 22 10 7 2 1 28 12 16 23 20 14 3 3 57 29 28 45
3 Dunafüred-Százhalombatta Kiskunlacháza SE 9 8 1 0 34 8 26 25 10 5 2 3 22 16 6 17 19 13 3 3 56 24 32 42
4 Dunafüred-Százhalombatta Tárnok KSK 10 7 2 1 26 6 20 23 10 5 3 2 22 7 15 18 20 12 5 3 48 13 35 41
5 Dunafüred-Százhalombatta Érdi VSE II. 9 6 1 2 31 12 19 19 10 5 0 5 24 18 6 15 19 11 1 7 55 30 25 34
6 Dunafüred-Százhalombatta Délegyháza KSE 10 5 2 3 33 23 10 17 10 4 2 4 20 21 -1 14 20 9 4 7 53 44 9 31
7 Dunafüred-Százhalombatta Dunavarsányi TE II. 9 4 2 3 15 23 -8 14 10 3 1 6 18 24 -6 10 19 7 3 9 33 47 -14 24
8 Dunafüred-Százhalombatta Dunaharaszti MTK II. 10 7 0 3 29 15 14 21 9 0 2 7 10 35 -25 2 19 7 2 10 39 50 -11 23
9 Dunafüred-Százhalombatta Sóskút SKE 11 5 1 5 20 26 -6 16 9 1 2 6 21 39 -18 5 20 6 3 11 41 65 -24 21
10 Dunafüred-Százhalombatta Szigetszentmárton KSE 9 4 3 2 17 11 6 15 10 1 0 9 6 31 -25 3 19 5 3 11 23 42 -19 18
11 Dunafüred-Százhalombatta Bugyi SE II. 11 4 2 5 15 26 -11 14 9 0 1 8 6 29 -23 1 20 4 3 13 21 55 -34 15
12 Dunafüred-Százhalombatta Szigetbecse SE 9 2 2 5 17 32 -15 8 10 1 0 9 14 41 -27 3 19 3 2 14 31 73 -42 11
13 Dunafüred-Százhalombatta Dunafüred-Százhalombatta 9 2 1 6 15 21 -6 7 10 0 1 9 6 37 -31 1 19 2 2 15 21 58 -37 8
 
Bugyi SE II.
-1 - 62 - 03 - 30 - 51 - 51 - 30 - 23 - 12 - 12 - 00 - 0
Délegyháza KSE
8 - 21 - 54 - 04 - 24 - 4-2 - 40 - 24 - 43 - 03 - 0-
Diósdi TC
2 - 03 - 07 - 07 - 2-1 - 0-4 - 210 - 23 - 23 - 11 - 1
Dunafüred-Százhalombatta
-2 - 3-0 - 02 - 01 - 42 - 41 - 41 - 45 - 01 - 2-
Dunaharaszti MTK II.
4 - 11 - 2-1 - 03 - 12 - 32 - 1-4 - 26 - 25 - 01 - 3
Dunavarsányi TE II.
2 - 12 - 20 - 8-3 - 12 - 11 - 61 - 33 - 0--1 - 1
Érdi VSE II.
-3 - 24 - 45 - 1-6 - 01 - 22 - 1-6 - 14 - 00 - 1
FC Dabas III.
2 - 04 - 24 - 36 - 14 - 00 - 2-2 - 24 - 2-3 - 20 - 3
Kiskunlacháza SE
2 - 0-1 - 14 - 17 - 2-3 - 0-7 - 34 - 14 - 02 - 0
Sóskút SKE
5 - 01 - 51 - 12 - 02 - 03 - 01 - 60 - 2-1 - 44 - 10 - 7
Szigetbecse SE
4 - 22 - 20 - 42 - 2-1 - 52 - 42 - 54 - 2--0 - 6
Szigetszentmárton KSE
0 - 00 - 2---3 - 04 - 10 - 01 - 33 - 34 - 22 - 0
Tárnok KSK
-3 - 00 - 14 - 15 - 02 - 11 - 01 - 11 - 1-7 - 12 - 0

Meccsek

Sóskút SKE

2016. 08. 28. 16:30
Bugyi Sportpálya
2016. 08. 28. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE II.
Sóskút SKE
2016. 09. 04. 16:30
Sóskúti Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Délegyháza KSE
2016. 09. 11. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 09. 11. 16:00
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Sóskút SKE
2016. 09. 17. 16:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Sóskút SKE
2016. 09. 25. 16:00
Sóskúti Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Dunaharaszti MTK II.
2016. 10. 02. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2016. 10. 02. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Sóskút SKE
2016. 10. 09. 15:00
Sóskúti Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Szigetszentmárton KSE
2016. 10. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Sóskút SKE
2016. 10. 30. 13:30
Sóskúti Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Szigetbecse SE
2016. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2016. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Sóskút SKE
2016. 11. 13. 13:00
Sóskúti Sportpálya
2016. 11. 13. 13:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Érdi VSE II.
2016. 11. 27. 13:00
Sóskúti Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Tárnok KSK
2017. 03. 05. 14:00
Sóskúti Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Bugyi SE II.
2017. 03. 11. 14:30
Délegyházi Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Sóskút SKE
2017. 03. 18. 12:00
Sóskúti Sportpálya
2017. 03. 18. 12:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 03. 25. 15:00
Sóskúti Sportpálya
2017. 03. 25. 15:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
FC Dabas III.
2017. 04. 02. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 04. 02. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Sóskút SKE
2017. 05. 17. 18:30
Sóskúti Sportpálya
2017. 05. 17. 18:30
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Dunavarsányi TE II.
2017. 04. 15. 16:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2017. 04. 15. 16:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
Szigetszentmárton KSE
Sóskút SKE
2017. 04. 23. 16:00
Sóskúti Sportpálya
2017. 04. 23. 16:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Diósdi TC
2017. 04. 30. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
2017. 04. 30. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Sóskút SKE
2017. 05. 07. 16:30
Sóskúti Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Kiskunlacháza SE
2017. 05. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2017. 05. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Sóskút SKE
2017. 05. 28. 17:00
Tárnok KSK Sporttelep
2017. 05. 28. 17:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Sóskút SKE

Diósdi TC

2016. 08. 28. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
2016. 08. 28. 16:30
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Diósdi TC
2016. 09. 04. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 04. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Kiskunlacháza SE
2016. 09. 11. 16:00
Érdi Sporttelep
2016. 09. 11. 16:00
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Diósdi TC
2016. 09. 24. 16:00
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 09. 24. 16:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Diósdi TC
2016. 10. 02. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 02. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Bugyi SE II.
2016. 10. 09. 15:00
Délegyházi Sporttelep
2016. 10. 09. 15:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Diósdi TC
2016. 10. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Sóskút SKE
2016. 10. 29. 13:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2016. 10. 29. 13:30
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Diósdi TC
2016. 11. 06. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 11. 06. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dunaharaszti MTK II.
2016. 12. 03. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2016. 12. 03. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Diósdi TC
2016. 11. 20. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 11. 20. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Szigetszentmárton KSE
2016. 11. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 11. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Szigetbecse SE
2017. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2017. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Diósdi TC
2017. 03. 18. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 18. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Érdi VSE II.
2017. 04. 02. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 02. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Tárnok KSK
2017. 04. 09. 17:30
Bugyi Sportpálya
2017. 04. 09. 17:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE II.
Diósdi TC
2017. 05. 23.
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 23.
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Délegyháza KSE
2017. 05. 23. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 23. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
FÉLBESZAKADT
Délegyháza KSE
2017. 04. 23. 16:00
Sóskúti Sportpálya
2017. 04. 23. 16:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Diósdi TC
2017. 04. 30. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 30. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
FC Dabas III.
2017. 05. 07.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 05. 07.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Diósdi TC
2017. 05. 14. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 14. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dunavarsányi TE II.
2017. 05. 20. 17:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2017. 05. 20. 17:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
Szigetszentmárton KSE
Diósdi TC
2017. 05. 28. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 05. 28. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Diósdi TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol