III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport 21. forduló

2017.04.22 - 16:00

Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport

Játékvezető

DRÓTÁR PÉTER

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

JAKAB MÁTÉ ATTILA,
JAKAB BIANKA

Alapvonali játékvezetők


Tárnok KSK
Érdi VSE II.
90'
45'

Gólok

1 - 0

 

Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
Hely. # Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
 
Meccsek
  • Összes

Tárnok KSK

2016-08-28 16:30, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
1 - 1
Tárnok KSK
FC Dabas III.
2016-09-04 16:30, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
1 - 3
Dunaharaszti MTK II.
Tárnok KSK
2016-09-10 16:00, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
2 - 1
Tárnok KSK
Dunavarsányi TE II.
2016-09-17 16:00, Szigetszentmárton, Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2 - 0
Szigetszentmárton KSE
Tárnok KSK
2016-09-24 16:00, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
0 - 1
Tárnok KSK
Diósdi TC
2016-10-02 15:00, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
0 - 6
Szigetbecse SE
Tárnok KSK
2016-10-08 15:00, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
1 - 1
Tárnok KSK
Kiskunlacháza SE
2016-10-16 14:00, Érd, Érdi Sporttelep
0 - 1
Érdi VSE II.
Tárnok KSK
2016-11-05 13:30, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
4 - 1
Tárnok KSK
Dunafüred-Százhalombatta
2016-11-13 15:00, Bugyi, Bugyi Sportpálya
0 - 0
Bugyi SE II.
Tárnok KSK
2016-11-19 13:00, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
3 - 0
Tárnok KSK
Délegyháza KSE
2016-11-27 13:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
0 - 7
Sóskút SKE
Tárnok KSK
2017-03-04 16:30, Dabas, FC Dabas Sporttelep
0 - 3
FC Dabas III.
Tárnok KSK
2017-03-11 14:30, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
5 - 0
Tárnok KSK
Dunaharaszti MTK II.
2017-05-10 19:00, Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya
1 - 1
Dunavarsányi TE II.
Tárnok KSK
2017-03-25 15:00, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
2 - 0
Tárnok KSK
Szigetszentmárton KSE
2017-04-02 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
1 - 1
Diósdi TC
Tárnok KSK
2017-04-08 15:30, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
7 - 1
Tárnok KSK
Szigetbecse SE
2017-04-15 16:00, Kiskunlacháza, Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2 - 0
Kiskunlacháza SE
Tárnok KSK
2017-04-22 16:00, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
1 - 0
Tárnok KSK
Érdi VSE II.
2017-05-07 14:00, Százhalombatta, Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
1 - 3
Dunafüred-Százhalombatta
Tárnok KSK
2017-05-13 16:30, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
10 - 0
Tárnok KSK
Bugyi SE II.
2017-05-20 17:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
3 - 2
Délegyháza KSE
Tárnok KSK
2017-05-28 17:00, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
5 - 1
Tárnok KSK
Sóskút SKE

Érdi VSE II.

2016-08-28 16:30, Érd, Érdi Sporttelep
6 - 0
Érdi VSE II.
Dunavarsányi TE II.
2016-09-03 16:30, Szigetszentmárton, Szigetszentmárton KSE Sportpálya
4 - 1
Szigetszentmárton KSE
Érdi VSE II.
2016-09-11 16:00, Érd, Érdi Sporttelep
4 - 4
Érdi VSE II.
Diósdi TC
2016-09-18 16:00, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
2 - 4
Szigetbecse SE
Érdi VSE II.
2016-09-25 16:00, Érd, Érdi Sporttelep
2 - 1
Érdi VSE II.
Kiskunlacháza SE
2016-10-02 15:00, Érd, Érdi Sporttelep
5 - 1
Érdi VSE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2016-10-16 14:00, Érd, Érdi Sporttelep
0 - 1
Érdi VSE II.
Tárnok KSK
2016-10-30 15:30, Bugyi, Bugyi Sportpálya
1 - 5
Bugyi SE II.
Érdi VSE II.
2016-11-06 13:30, Érd, Érdi Sporttelep
3 - 2
Érdi VSE II.
Délegyháza KSE
2016-11-13 13:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
1 - 6
Sóskút SKE
Érdi VSE II.
2016-11-20 14:00, Érd, Érdi Sporttelep
1 - 2
Érdi VSE II.
FC Dabas III.
2016-11-27 13:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
2 - 3
Dunaharaszti MTK II.
Érdi VSE II.
2017-03-05 14:00, Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya
2 - 1
Dunavarsányi TE II.
Érdi VSE II.
2017-03-12 15:00, Érd, Érdi Sporttelep
4 - 0
Érdi VSE II.
Szigetszentmárton KSE
2017-03-18 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
1 - 0
Diósdi TC
Érdi VSE II.
2017-03-25 18:00, Érd, Érdi Sporttelep
6 - 1
Érdi VSE II.
Szigetbecse SE
2017-04-01 15:30, Kiskunlacháza, Kiskunlacháza SE Sporttelepe
3 - 0
Kiskunlacháza SE
Érdi VSE II.
2017-04-09 15:30, Százhalombatta, Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
1 - 4
Dunafüred-Százhalombatta
Érdi VSE II.
2017-04-22 16:00, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
1 - 0
Tárnok KSK
Érdi VSE II.
2017-04-30 16:30, Érd, Érdi Sporttelep
1 - 0
Érdi VSE II.
Bugyi SE II.
2017-05-06 16:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
6 - 1
Délegyháza KSE
Érdi VSE II.
2017-05-14 16:30, Érd, Érdi Sporttelep
1 - 2
Érdi VSE II.
Sóskút SKE
2017-05-21 00:00, Dabas, FC Dabas Sporttelep
3 - 0
FC Dabas III.
Érdi VSE II.
2017-05-28 17:00, Érd, Érdi Sporttelep
3 - 0
Érdi VSE II.
Dunaharaszti MTK II.

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.