III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport 21. forduló

2017.04.22 - 16:00

Délegyháza, Délegyházi Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport

Játékvezető

BERKES ISTVÁN

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

VÍG ISTVÁN,
KISS TIBOR ZOLTÁN

Alapvonali játékvezetők


Délegyháza KSE
Szigetbecse SE
90'
45'

Gólok

1 - 0

 

2 - 0

 

3 - 0

 

Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 Diósdi TC 19 14 4 1 74 22 52 46
2 FC Dabas III. 20 14 3 3 57 29 28 45
3 Kiskunlacháza SE 19 13 3 3 56 24 32 42
4 Tárnok KSK 20 12 5 3 48 13 35 41
5 Érdi VSE II. 19 11 1 7 55 30 25 34
6 Délegyháza KSE 20 9 4 7 53 44 9 31
7 Dunavarsányi TE II. 19 7 3 9 33 47 -14 24
8 Dunaharaszti MTK II. 19 7 2 10 39 50 -11 23
9 Sóskút SKE 20 6 3 11 41 65 -24 21
10 Szigetszentmárton KSE 19 5 3 11 23 42 -19 18
11 Bugyi SE II. 20 4 3 13 21 55 -34 15
12 Szigetbecse SE 19 3 2 14 31 73 -42 11
13 Dunafüred-Százhalombatta 19 2 2 15 21 58 -37 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Diósdi TC 10 6 4 0 18 4 14 22 9 6 2 1 16 6 10 20 19 12 6 1 34 10 24 42
2 FC Dabas III. 10 4 4 2 12 8 4 16 10 7 2 1 12 6 6 23 20 11 6 3 24 14 10 39
3 Érdi VSE II. 9 5 2 2 12 3 9 17 10 5 2 3 12 6 6 17 19 10 4 5 24 9 15 34
4 Kiskunlacháza SE 9 5 2 2 14 7 7 17 10 5 1 4 8 8 0 16 19 10 3 6 22 15 7 33
5 Délegyháza KSE 10 6 1 3 16 8 8 19 10 3 5 2 11 9 2 14 20 9 6 5 27 17 10 33
6 Tárnok KSK 10 6 1 3 16 4 12 19 10 3 3 4 6 4 2 12 20 9 4 7 22 8 14 31
7 Dunaharaszti MTK II. 10 8 0 2 14 5 9 24 9 1 2 6 5 18 -13 5 19 9 2 8 19 23 -4 29
8 Dunavarsányi TE II. 9 3 3 3 7 10 -3 12 10 3 3 4 8 10 -2 12 19 6 6 7 15 20 -5 24
9 Szigetszentmárton KSE 9 4 4 1 8 2 6 16 10 1 4 5 2 12 -10 7 19 5 8 6 10 14 -4 23
10 Sóskút SKE 11 5 1 5 10 13 -3 16 9 2 0 7 11 19 -8 6 20 7 1 12 21 32 -11 22
11 Szigetbecse SE 9 2 2 5 9 13 -4 8 10 2 1 7 6 22 -16 7 19 4 3 12 15 35 -20 15
12 Dunafüred-Százhalombatta 9 2 3 4 9 10 -1 9 10 1 2 7 4 18 -14 5 19 3 5 11 13 28 -15 14
13 Bugyi SE II. 11 1 3 7 5 15 -10 6 9 0 3 6 1 12 -11 3 20 1 6 13 6 27 -21 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Diósdi TC 10 9 1 0 41 10 31 28 9 5 3 1 33 12 21 18 19 14 4 1 74 22 52 46
2 FC Dabas III. 10 7 1 2 29 17 12 22 10 7 2 1 28 12 16 23 20 14 3 3 57 29 28 45
3 Kiskunlacháza SE 9 8 1 0 34 8 26 25 10 5 2 3 22 16 6 17 19 13 3 3 56 24 32 42
4 Tárnok KSK 10 7 2 1 26 6 20 23 10 5 3 2 22 7 15 18 20 12 5 3 48 13 35 41
5 Érdi VSE II. 9 6 1 2 31 12 19 19 10 5 0 5 24 18 6 15 19 11 1 7 55 30 25 34
6 Délegyháza KSE 10 5 2 3 33 23 10 17 10 4 2 4 20 21 -1 14 20 9 4 7 53 44 9 31
7 Dunavarsányi TE II. 9 4 2 3 15 23 -8 14 10 3 1 6 18 24 -6 10 19 7 3 9 33 47 -14 24
8 Dunaharaszti MTK II. 10 7 0 3 29 15 14 21 9 0 2 7 10 35 -25 2 19 7 2 10 39 50 -11 23
9 Sóskút SKE 11 5 1 5 20 26 -6 16 9 1 2 6 21 39 -18 5 20 6 3 11 41 65 -24 21
10 Szigetszentmárton KSE 9 4 3 2 17 11 6 15 10 1 0 9 6 31 -25 3 19 5 3 11 23 42 -19 18
11 Bugyi SE II. 11 4 2 5 15 26 -11 14 9 0 1 8 6 29 -23 1 20 4 3 13 21 55 -34 15
12 Szigetbecse SE 9 2 2 5 17 32 -15 8 10 1 0 9 14 41 -27 3 19 3 2 14 31 73 -42 11
13 Dunafüred-Százhalombatta 9 2 1 6 15 21 -6 7 10 0 1 9 6 37 -31 1 19 2 2 15 21 58 -37 8
 
Bugyi SE II.
-1 - 62 - 03 - 30 - 51 - 51 - 30 - 23 - 12 - 12 - 00 - 0
Délegyháza KSE
8 - 21 - 54 - 04 - 24 - 4-2 - 40 - 24 - 43 - 03 - 0-
Diósdi TC
2 - 03 - 07 - 07 - 2-1 - 0-4 - 210 - 23 - 23 - 11 - 1
Dunafüred-Százhalombatta
-2 - 3-0 - 02 - 01 - 42 - 41 - 41 - 45 - 01 - 2-
Dunaharaszti MTK II.
4 - 11 - 2-1 - 03 - 12 - 32 - 1-4 - 26 - 25 - 01 - 3
Dunavarsányi TE II.
2 - 12 - 20 - 8-3 - 12 - 11 - 61 - 33 - 0--1 - 1
Érdi VSE II.
-3 - 24 - 45 - 1-6 - 01 - 22 - 1-6 - 14 - 00 - 1
FC Dabas III.
2 - 04 - 24 - 36 - 14 - 00 - 2-2 - 24 - 2-3 - 20 - 3
Kiskunlacháza SE
2 - 0-1 - 14 - 17 - 2-3 - 0-7 - 34 - 14 - 02 - 0
Sóskút SKE
5 - 01 - 51 - 12 - 02 - 03 - 01 - 60 - 2-1 - 44 - 10 - 7
Szigetbecse SE
4 - 22 - 20 - 42 - 2-1 - 52 - 42 - 54 - 2--0 - 6
Szigetszentmárton KSE
0 - 00 - 2---3 - 04 - 10 - 01 - 33 - 34 - 22 - 0
Tárnok KSK
-3 - 00 - 14 - 15 - 02 - 11 - 01 - 11 - 1-7 - 12 - 0
Meccsek
  • Összes

Délegyháza KSE

2016-08-28 16:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
4 - 0
Délegyháza KSE
Dunafüred-Százhalombatta
2016-09-04 16:30, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
1 - 5
Sóskút SKE
Délegyháza KSE
2016-09-11 16:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
2 - 4
Délegyháza KSE
FC Dabas III.
2016-09-18 16:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
1 - 2
Dunaharaszti MTK II.
Délegyháza KSE
2016-09-25 16:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
4 - 4
Délegyháza KSE
Dunavarsányi TE II.
2016-10-01 15:00, Szigetszentmárton, Szigetszentmárton KSE Sportpálya
0 - 2
Szigetszentmárton KSE
Délegyháza KSE
2016-10-09 15:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
1 - 5
Délegyháza KSE
Diósdi TC
2016-10-16 14:00, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
2 - 2
Szigetbecse SE
Délegyháza KSE
2016-10-30 13:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
0 - 2
Délegyháza KSE
Kiskunlacháza SE
2016-11-06 13:30, Érd, Érdi Sporttelep
3 - 2
Érdi VSE II.
Délegyháza KSE
2016-11-19 13:00, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
3 - 0
Tárnok KSK
Délegyháza KSE
2016-11-27 13:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
8 - 2
Délegyháza KSE
Bugyi SE II.
2017-03-05 14:00, Százhalombatta, Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2 - 3
Dunafüred-Százhalombatta
Délegyháza KSE
2017-03-11 14:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
4 - 4
Délegyháza KSE
Sóskút SKE
2017-03-18 15:00, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
4 - 2
FC Dabas III.
Délegyháza KSE
2017-03-25 15:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
4 - 2
Délegyháza KSE
Dunaharaszti MTK II.
2017-04-01 15:30, Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya
2 - 2
Dunavarsányi TE II.
Délegyháza KSE
2017-04-08 15:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
3 - 0
Délegyháza KSE
Szigetszentmárton KSE
2017-05-23 00:00, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
3 - 0
Diósdi TC
Délegyháza KSE
2017-05-23 19:00, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
Félbeszakadt
-
Diósdi TC
Délegyháza KSE
2017-04-22 16:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
3 - 0
Délegyháza KSE
Szigetbecse SE
2017-04-29 16:30, Kiskunlacháza, Kiskunlacháza SE Sporttelepe
1 - 3
Kiskunlacháza SE
Délegyháza KSE
2017-05-06 16:30, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
6 - 1
Délegyháza KSE
Érdi VSE II.
2017-05-20 17:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
3 - 2
Délegyháza KSE
Tárnok KSK
2017-05-28 17:00, Bugyi, Bugyi Sportpálya
0 - 5
Bugyi SE II.
Délegyháza KSE

Szigetbecse SE

2016-08-28 16:30, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
0 - 4
Szigetbecse SE
Diósdi TC
2016-09-04 16:30, Százhalombatta, Százhalombattai VUK SE Sportpálya
5 - 0
Dunafüred-Százhalombatta
Szigetbecse SE
2016-09-10 16:00, Kiskunlacháza, Kiskunlacháza SE Sporttelepe
4 - 1
Kiskunlacháza SE
Szigetbecse SE
2016-09-18 16:00, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
2 - 4
Szigetbecse SE
Érdi VSE II.
2016-10-02 15:00, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
0 - 6
Szigetbecse SE
Tárnok KSK
2016-10-09 15:00, Bugyi, Bugyi Sportpálya
2 - 1
Bugyi SE II.
Szigetbecse SE
2016-10-16 14:00, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
2 - 2
Szigetbecse SE
Délegyháza KSE
2016-10-30 13:30, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
1 - 4
Sóskút SKE
Szigetbecse SE
2016-11-06 13:30, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
2 - 5
Szigetbecse SE
FC Dabas III.
2016-11-13 13:00, Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep
6 - 2
Dunaharaszti MTK II.
Szigetbecse SE
2016-11-20 13:00, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
1 - 5
Szigetbecse SE
Dunavarsányi TE II.
2016-11-26 13:00, Szigetszentmárton, Szigetszentmárton KSE Sportpálya
4 - 2
Szigetszentmárton KSE
Szigetbecse SE
2017-03-05 14:30, Diósd, Diósdi TC Sporttelep
3 - 2
Diósdi TC
Szigetbecse SE
2017-03-12 14:30, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
2 - 2
Szigetbecse SE
Dunafüred-Százhalombatta
2017-03-19 15:00, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
4 - 2
Szigetbecse SE
Kiskunlacháza SE
2017-03-25 18:00, Érd, Érdi Sporttelep
6 - 1
Érdi VSE II.
Szigetbecse SE
2017-04-08 15:30, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
7 - 1
Tárnok KSK
Szigetbecse SE
2017-04-16 14:00, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
4 - 2
Szigetbecse SE
Bugyi SE II.
2017-04-22 16:00, Délegyháza, Délegyházi Sporttelep
3 - 0
Délegyháza KSE
Szigetbecse SE
2017-04-30 16:30, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
1 - 3
Szigetbecse SE
Sóskút SKE
2017-05-06 16:30, Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
7 - 0
FC Dabas III.
Szigetbecse SE
2017-05-14 16:30, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
2 - 3
Szigetbecse SE
Dunaharaszti MTK II.
2017-05-21 17:00, Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya
6 - 0
Dunavarsányi TE II.
Szigetbecse SE
2017-05-28 17:00, Szigetbecse, Szigetbecse Sporttelep
4 - 2
Szigetbecse SE
Szigetszentmárton KSE

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.