II. osztályú U19-es bajnokság, Északnyugati csoport 18. forduló

2017.04.22 - 10:00

Sóskút, Sóskúti Sportpálya

Pest

II. osztályú U19-es bajnokság, Északnyugati csoport

Játékvezető

KECSKEMÉTI ISTVÁN

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

JAKAB MÁTÉ ATTILA

Alapvonali játékvezetők


Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 Budakalászi MSE 16 15 0 1 75 10 65 45
2 Gödi SE* 17 13 0 4 76 30 46 38 (-1 pont)
3 Pátyi SE 18 12 1 5 75 31 44 37
4 Pilisvörösvári UFC 17 11 2 4 63 23 40 35
5 Sóskút SKE** 15 10 2 3 53 32 21 32
6 Perbál SC 17 9 2 6 41 35 6 29
7 Bolha FTSE-Tárnok 18 8 0 10 54 52 2 24
8 Nagykovácsi-Solymár 16 6 1 9 29 31 -2 19
9 Pilisszentiván SE 16 6 0 10 38 58 -20 18
10 ASR Gázgyár-PILE-Szántó 17 3 0 14 22 91 -69 9
11 Szigetgyöngye SE 17 1 1 15 16 81 -65 4
12 Leányfalu SE* 16 1 1 14 20 88 -68 3 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Budakalászi MSE 9 7 1 1 19 6 13 22 7 6 1 0 14 0 14 19 16 13 2 1 33 6 27 41
2 Gödi SE* 7 5 0 2 10 4 6 15 10 8 1 1 25 8 17 24 17 13 1 3 35 12 23 39
3 Perbál SC 9 4 3 2 6 6 0 15 8 6 1 1 11 6 5 19 17 10 4 3 17 12 5 34
4 Pátyi SE 9 2 1 6 10 12 -2 7 9 7 2 0 24 4 20 23 18 9 3 6 34 16 18 30
5 Pilisvörösvári UFC 9 4 3 2 15 6 9 15 8 3 3 2 12 5 7 12 17 7 6 4 27 11 16 27
6 Sóskút SKE** 7 3 2 2 13 6 7 11 8 4 3 1 15 5 10 15 15 7 5 3 28 11 17 26
7 Bolha FTSE-Tárnok 9 3 1 5 15 16 -1 10 9 3 4 2 8 10 -2 13 18 6 5 7 23 26 -3 23
8 Nagykovácsi-Solymár 9 3 3 3 9 9 0 12 7 3 1 3 4 5 -1 10 16 6 4 6 13 14 -1 22
9 Pilisszentiván SE 5 1 0 4 3 8 -5 3 11 4 1 6 12 16 -4 13 16 5 1 10 15 24 -9 16
10 ASR Gázgyár-PILE-Szántó 10 2 2 6 6 27 -21 8 7 0 3 4 3 11 -8 3 17 2 5 10 9 38 -29 11
11 Leányfalu SE* 8 0 4 4 6 13 -7 4 8 0 1 7 0 22 -22 0 16 0 5 11 6 35 -29 4
12 Szigetgyöngye SE 9 0 2 7 1 22 -21 2 8 0 1 7 7 21 -14 1 17 0 3 14 8 43 -35 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 Budakalászi MSE 9 8 0 1 47 8 39 24 7 7 0 0 28 2 26 21 16 15 0 1 75 10 65 45
2 Gödi SE* 7 5 0 2 34 9 25 15 10 8 0 2 42 21 21 23 17 13 0 4 76 30 46 38
3 Pátyi SE 9 4 1 4 31 21 10 13 9 8 0 1 44 10 34 24 18 12 1 5 75 31 44 37
4 Pilisvörösvári UFC 9 7 0 2 36 12 24 21 8 4 2 2 27 11 16 14 17 11 2 4 63 23 40 35
5 Sóskút SKE** 7 4 1 2 22 23 -1 13 8 6 1 1 31 9 22 19 15 10 2 3 53 32 21 32
6 Perbál SC 9 5 1 3 22 17 5 16 8 4 1 3 19 18 1 13 17 9 2 6 41 35 6 29
7 Bolha FTSE-Tárnok 9 3 0 6 33 30 3 9 9 5 0 4 21 22 -1 15 18 8 0 10 54 52 2 24
8 Nagykovácsi-Solymár 9 3 1 5 20 19 1 10 7 3 0 4 9 12 -3 9 16 6 1 9 29 31 -2 19
9 Pilisszentiván SE 5 2 0 3 11 13 -2 6 11 4 0 7 27 45 -18 12 16 6 0 10 38 58 -20 18
10 ASR Gázgyár-PILE-Szántó 10 2 0 8 10 51 -41 6 7 1 0 6 12 40 -28 3 17 3 0 14 22 91 -69 9
11 Szigetgyöngye SE 9 1 1 7 6 39 -33 4 8 0 0 8 10 42 -32 0 17 1 1 15 16 81 -65 4
12 Leányfalu SE* 8 1 0 7 14 34 -20 3 8 0 1 7 6 54 -48 0 16 1 1 14 20 88 -68 3
 
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
0 - 40 - 71 - 7-0 - 42 - 70 - 42 - 11 - 30 - 114 - 3
Bolha FTSE-Tárnok
8 - 11 - 42 - 510 - 21 - 2--2 - 41 - 40 - 48 - 4
Budakalászi MSE
-8 - 12 - 313 - 0-2 - 13 - 09 - 22 - 04 - 14 - 0
Gödi SE*
5 - 1-1 - 26 - 13 - 00 - 5-12 - 0--7 - 0
Leányfalu SE*
6 - 40 - 30 - 14 - 7-1 - 61 - 31 - 6-1 - 4-
Nagykovácsi-Solymár
1 - 23 - 1-1 - 26 - 00 - 5-2 - 42 - 22 - 33 - 0
Pátyi SE
9 - 22 - 30 - 34 - 5-2 - 16 - 26 - 22 - 20 - 1-
Perbál SC
6 - 12 - 0-1 - 33 - 11 - 2-4 - 10 - 72 - 23 - 0
Pilisszentiván SE
-1 - 30 - 5-6 - 0-1 - 33 - 2---
Pilisvörösvári UFC
5 - 14 - 1-3 - 19 - 14 - 01 - 31 - 32 - 1-7 - 1
Sóskút SKE**
--0 - 63 - 2--2 - 83 - 35 - 23 - 06 - 2
Szigetgyöngye SE
-2 - 5-0 - 71 - 11 - 01 - 61 - 20 - 40 - 90 - 5
Meccsek
  • Összes

Sóskút SKE**

2016-09-10 10:00, Páty, Pátyi SE Sportpálya
0 - 1
Pátyi SE
Sóskút SKE**
2016-09-14 17:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
3 - 3
Sóskút SKE**
Perbál SC
2016-09-18 10:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
5 - 2
Sóskút SKE**
Pilisszentiván SE
2016-09-24 10:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
0 - 6
Sóskút SKE**
Budakalászi MSE
2016-10-01 10:00, Leányfalu, Leányfalu Sportpálya
1 - 4
Leányfalu SE*
Sóskút SKE**
2016-10-08 10:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
6 - 2
Sóskút SKE**
Szigetgyöngye SE
2016-11-03 13:00, Pilisszántó, Pilisszántó sporttelep
0 - 11
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
Sóskút SKE**
2016-11-06 10:00, Nagykovácsi , Nagykovácsi Sportpálya
2 - 3
Nagykovácsi-Solymár
Sóskút SKE**
2016-11-12 10:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
3 - 2
Sóskút SKE**
Gödi SE*
2016-11-19 10:00, Tárnok, Bolha Focitanoda SE Sporttelepe
0 - 4
Bolha FTSE-Tárnok
Sóskút SKE**
2016-11-24 00:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
3 - 0
Sóskút SKE**
Pilisvörösvári UFC
2017-03-11 10:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
2 - 8
Sóskút SKE**
Pátyi SE
2017-03-19 10:00, Pilisszentiván, Pilisszentiváni Sporttelep
Elmaradt
-
Pilisszentiván SE
Sóskút SKE**
2017-03-26 10:00, Budakalász, Budakalász Sporttelep
4 - 1
Budakalászi MSE
Sóskút SKE**
2017-04-08 10:00, Szigetmonostor, Szigetgyöngye Sportpálya
0 - 5
Szigetgyöngye SE
Sóskút SKE**
2017-04-12 17:00, Perbál, Perbál SC Sportpálya
2 - 2
Perbál SC
Sóskút SKE**
2017-04-22 10:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
Elmaradt
-
Sóskút SKE**
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2017-05-06 10:00, Pilisvörösvár, Pilisvörösvári Sporttelep
2 - 2
Pilisvörösvári UFC
Sóskút SKE**
2017-05-13 10:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
-
Sóskút SKE**
Nagykovácsi-Solymár
2017-05-18 18:00, Pilisszentiván, Pilisszentiváni Sporttelep
-
Pilisszentiván SE
Sóskút SKE**
2017-05-20 10:00, Göd, Gödi SE
-
Gödi SE*
Sóskút SKE**
2017-05-27 10:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
-
Sóskút SKE**
Bolha FTSE-Tárnok
2017-06-30 00:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
-
Sóskút SKE**
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2017-06-30 00:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
INFO
Sóskút SKE**
Leányfalu SE*

ASR Gázgyár-PILE-Szántó

2016-09-03 10:00, Pilisszántó, Pilisszántó sporttelep
2 - 7
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
Pátyi SE
2016-09-13 17:00, Pilisvörösvár, Pilisvörösvári Sporttelep
5 - 1
Pilisvörösvári UFC
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2016-09-17 12:00, Pilisszántó, Pilisszántó sporttelep
0 - 4
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
Nagykovácsi-Solymár
2016-09-24 10:00, Göd, Gödi SE
5 - 1
Gödi SE*
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2016-10-01 10:00, Pilisszántó, Pilisszántó sporttelep
0 - 4
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
Bolha FTSE-Tárnok
2016-10-08 10:00, Perbál, Perbál SC Sportpálya
6 - 1
Perbál SC
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2016-10-30 10:00, Pilisszántó, Pilisszántó sporttelep
2 - 1
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
Pilisszentiván SE
2016-11-03 13:00, Pilisszántó, Pilisszántó sporttelep
0 - 11
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
Sóskút SKE**
2016-11-05 12:00, Pilisszántó, Pilisszántó sporttelep
0 - 7
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
Budakalászi MSE
2016-11-12 10:00, Leányfalu, Leányfalu Sportpálya
6 - 4
Leányfalu SE*
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2016-11-19 10:00, Pilisszentkereszt, Pilisszentkereszti Sportpálya
4 - 3
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
Szigetgyöngye SE
2017-03-04 10:00, Páty, Pátyi SE Sportpálya
9 - 2
Pátyi SE
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2017-03-11 10:00, Pilisszentkereszt, Pilisszentkereszti Sportpálya
1 - 3
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
Pilisvörösvári UFC
2017-03-19 10:00, Pilisszentkereszt, Pilisszentkereszti Sportpálya
1 - 2
Nagykovácsi-Solymár
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2017-03-26 11:00, Pilisszentkereszt, Pilisszentkereszti Sportpálya
1 - 7
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
Gödi SE*
2017-03-30 17:30, Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep
8 - 1
Bolha FTSE-Tárnok
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2017-04-08 10:00, Pilisszántó, Pilisszántó sporttelep
0 - 4
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
Perbál SC
2017-04-22 10:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
Elmaradt
-
Sóskút SKE**
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2017-05-07 10:00, Pilisszentiván, Pilisszentiváni Sporttelep
0 - 3
Pilisszentiván SE
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2017-05-14 10:00, Budakalász, Budakalász Sporttelep
-
Budakalászi MSE
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2017-05-20 10:00, Pilisszántó, Pilisszántó sporttelep
-
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
Leányfalu SE*
2017-05-28 10:00, Szigetmonostor, Szigetgyöngye Sportpálya
-
Szigetgyöngye SE
ASR Gázgyár-PILE-Szántó
2017-06-30 00:00, Sóskút, Sóskúti Sportpálya
-
Sóskút SKE**
ASR Gázgyár-PILE-Szántó

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.