Szűrők

Megye II. Dél U-19 16. forduló

2017.03.26 - 13:00

Somogy

Megye II. Dél U-19

Játékvezető
SZAKÁCS GÁBOR
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
DEÁK TIBOR
BÖHÖNYE KSE
KAPOSFÜRED SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

SZABÓ ROLAND

 

0 - 2

15'

BUNOVÁCZ ADRIÁN

 

0 - 3

33'

BUNOVÁCZ ADRIÁN

 

0 - 4

42'

BAÁN-BESZTERCSÉNYI MÁRTON

 

0 - 5

59'

BELOVICS DOMINIK

 

0 - 6

73'

SZABÓ ROLAND

 

0 - 7

76'

SZABÓ ROLAND

 

0 - 8

78'

BUNOVÁCZ ADRIÁN
IHÁROSI BALÁZS

82'

1 - 8

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
 

Meccsek

BÖHÖNYE KSE

2016. 08. 14. 15:00
2016. 08. 14. 15:00
KISKORPÁDI SE
BÖHÖNYE KSE
2016. 08. 21. 15:00
2016. 08. 21. 15:00
BÖHÖNYE KSE
TARANY 2014 KFC
2016. 08. 28. 15:00
2016. 08. 28. 15:00
KAPOSFÜRED SC
BÖHÖNYE KSE
2016. 09. 04. 14:30
2016. 09. 04. 14:30
BÖHÖNYE KSE
CSOKONYAVISONTA KSC
2016. 09. 11. 14:30
2016. 09. 11. 14:30
HETES VIKÁR SC
BÖHÖNYE KSE
2016. 09. 18. 14:00
2016. 09. 18. 14:00
BÖHÖNYE KSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2016. 09. 25. 14:00
2016. 09. 25. 14:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BÖHÖNYE KSE
2016. 10. 02. 13:00
2016. 10. 02. 13:00
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2016. 10. 08. 13:00
2016. 10. 08. 13:00
KADARKÚT KSK
BÖHÖNYE KSE
2016. 10. 16. 12:30
2016. 10. 16. 12:30
BÖHÖNYE KSE
FC BARCS
2016. 10. 22. 12:30
2016. 10. 22. 12:30
SOMOGYSÁRD SE
BÖHÖNYE KSE
2016. 10. 30. 11:30
2016. 10. 30. 11:30
BÖHÖNYE KSE
SOMOGYUDVARHELY SE
2017. 03. 12. 12:30
2017. 03. 12. 12:30
BÖHÖNYE KSE
KISKORPÁDI SE
2017. 03. 18. 13:00
2017. 03. 18. 13:00
TARANY 2014 KFC
BÖHÖNYE KSE
2017. 03. 26. 13:00
2017. 03. 26. 13:00
BÖHÖNYE KSE
KAPOSFÜRED SC
2017. 04. 02. 14:00
2017. 04. 02. 14:00
CSOKONYAVISONTA KSC
BÖHÖNYE KSE
2017. 04. 09. 14:30
2017. 04. 09. 14:30
BÖHÖNYE KSE
HETES VIKÁR SC
2017. 04. 16. 14:30
2017. 04. 16. 14:30
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2017. 04. 23. 15:00
2017. 04. 23. 15:00
BÖHÖNYE KSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2017. 04. 30. 15:00
2017. 04. 30. 15:00
JUTA SE
BÖHÖNYE KSE
2017. 05. 07. 15:00
2017. 05. 07. 15:00
BÖHÖNYE KSE
KADARKÚT KSK
2017. 05. 13. 15:00
2017. 05. 13. 15:00
FC BARCS
BÖHÖNYE KSE
2017. 05. 21. 15:00
2017. 05. 21. 15:00
BÖHÖNYE KSE
SOMOGYSÁRD SE
2017. 05. 28. 15:00
2017. 05. 28. 15:00
SOMOGYUDVARHELY SE
BÖHÖNYE KSE

KAPOSFÜRED SC

2016. 08. 14. 15:00
2016. 08. 14. 15:00
KAPOSFÜRED SC
SOMOGYSÁRD SE
2016. 08. 21. 15:00
2016. 08. 21. 15:00
SOMOGYUDVARHELY SE
KAPOSFÜRED SC
2016. 08. 28. 15:00
2016. 08. 28. 15:00
KAPOSFÜRED SC
BÖHÖNYE KSE
2016. 09. 04. 14:30
2016. 09. 04. 14:30
KISKORPÁDI SE
KAPOSFÜRED SC
2016. 09. 11. 14:30
2016. 09. 11. 14:30
KAPOSFÜRED SC
TARANY 2014 KFC
2016. 09. 25. 14:00
2016. 09. 25. 14:00
CSOKONYAVISONTA KSC
KAPOSFÜRED SC
2016. 10. 02. 13:00
2016. 10. 02. 13:00
KAPOSFÜRED SC
HETES VIKÁR SC
2016. 10. 09. 13:00
2016. 10. 09. 13:00
CSÖKÖLY Ö.SE
KAPOSFÜRED SC
2016. 10. 16. 12:30
2016. 10. 16. 12:30
KAPOSFÜRED SC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2016. 11. 20. 11:00
2016. 11. 20. 11:00
JUTA SE
KAPOSFÜRED SC
2016. 10. 30. 11:30
2016. 10. 30. 11:30
KAPOSFÜRED SC
KADARKÚT KSK
2016. 11. 05. 11:30
2016. 11. 05. 11:30
FC BARCS
KAPOSFÜRED SC
2017. 03. 12. 12:30
2017. 03. 12. 12:30
SOMOGYSÁRD SE
KAPOSFÜRED SC
2017. 03. 19. 13:00
2017. 03. 19. 13:00
KAPOSFÜRED SC
SOMOGYUDVARHELY SE
2017. 03. 26. 13:00
2017. 03. 26. 13:00
BÖHÖNYE KSE
KAPOSFÜRED SC
2017. 04. 02. 14:00
2017. 04. 02. 14:00
KAPOSFÜRED SC
KISKORPÁDI SE
2017. 04. 08. 14:30
2017. 04. 08. 14:30
TARANY 2014 KFC
KAPOSFÜRED SC
2017. 04. 23. 15:00
2017. 04. 23. 15:00
KAPOSFÜRED SC
CSOKONYAVISONTA KSC
2017. 04. 30. 15:00
2017. 04. 30. 15:00
HETES VIKÁR SC
KAPOSFÜRED SC
2017. 05. 07. 15:00
2017. 05. 07. 15:00
KAPOSFÜRED SC
CSÖKÖLY Ö.SE
2017. 05. 14. 15:00
2017. 05. 14. 15:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KAPOSFÜRED SC
2017. 05. 21. 15:00
2017. 05. 21. 15:00
KAPOSFÜRED SC
JUTA SE
2017. 05. 27. 15:00
2017. 05. 27. 15:00
KADARKÚT KSK
KAPOSFÜRED SC
2017. 06. 04. 15:00
2017. 06. 04. 15:00
KAPOSFÜRED SC
FC BARCS

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol