Szűrők

Megye II. Dél U-19 24. forduló

2017.05.21 - 15:00

Somogy

Megye II. Dél U-19

Játékvezető
KOZMA JÓZSEF
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
VÉBER ÉVA, GODINA JÓZSEF
KAPOSFÜRED SC
JUTA SE
90'
45'

Gólok

BELOVICS DOMINIK

58'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
 

Meccsek

KAPOSFÜRED SC

2016. 08. 14. 15:00
2016. 08. 14. 15:00
KAPOSFÜRED SC
SOMOGYSÁRD SE
2016. 08. 21. 15:00
2016. 08. 21. 15:00
SOMOGYUDVARHELY SE
KAPOSFÜRED SC
2016. 08. 28. 15:00
2016. 08. 28. 15:00
KAPOSFÜRED SC
BÖHÖNYE KSE
2016. 09. 04. 14:30
2016. 09. 04. 14:30
KISKORPÁDI SE
KAPOSFÜRED SC
2016. 09. 11. 14:30
2016. 09. 11. 14:30
KAPOSFÜRED SC
TARANY 2014 KFC
2016. 09. 25. 14:00
2016. 09. 25. 14:00
CSOKONYAVISONTA KSC
KAPOSFÜRED SC
2016. 10. 02. 13:00
2016. 10. 02. 13:00
KAPOSFÜRED SC
HETES VIKÁR SC
2016. 10. 09. 13:00
2016. 10. 09. 13:00
CSÖKÖLY Ö.SE
KAPOSFÜRED SC
2016. 10. 16. 12:30
2016. 10. 16. 12:30
KAPOSFÜRED SC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2016. 11. 20. 11:00
2016. 11. 20. 11:00
JUTA SE
KAPOSFÜRED SC
2016. 10. 30. 11:30
2016. 10. 30. 11:30
KAPOSFÜRED SC
KADARKÚT KSK
2016. 11. 05. 11:30
2016. 11. 05. 11:30
FC BARCS
KAPOSFÜRED SC
2017. 03. 12. 12:30
2017. 03. 12. 12:30
SOMOGYSÁRD SE
KAPOSFÜRED SC
2017. 03. 19. 13:00
2017. 03. 19. 13:00
KAPOSFÜRED SC
SOMOGYUDVARHELY SE
2017. 03. 26. 13:00
2017. 03. 26. 13:00
BÖHÖNYE KSE
KAPOSFÜRED SC
2017. 04. 02. 14:00
2017. 04. 02. 14:00
KAPOSFÜRED SC
KISKORPÁDI SE
2017. 04. 08. 14:30
2017. 04. 08. 14:30
TARANY 2014 KFC
KAPOSFÜRED SC
2017. 04. 23. 15:00
2017. 04. 23. 15:00
KAPOSFÜRED SC
CSOKONYAVISONTA KSC
2017. 04. 30. 15:00
2017. 04. 30. 15:00
HETES VIKÁR SC
KAPOSFÜRED SC
2017. 05. 07. 15:00
2017. 05. 07. 15:00
KAPOSFÜRED SC
CSÖKÖLY Ö.SE
2017. 05. 14. 15:00
2017. 05. 14. 15:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KAPOSFÜRED SC
2017. 05. 21. 15:00
2017. 05. 21. 15:00
KAPOSFÜRED SC
JUTA SE
2017. 05. 27. 15:00
2017. 05. 27. 15:00
KADARKÚT KSK
KAPOSFÜRED SC
2017. 06. 04. 15:00
2017. 06. 04. 15:00
KAPOSFÜRED SC
FC BARCS

JUTA SE

2016. 08. 14. 15:00
2016. 08. 14. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2016. 08. 21. 15:00
2016. 08. 21. 15:00
JUTA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2016. 09. 03. 14:30
2016. 09. 03. 14:30
KADARKÚT KSK
JUTA SE
2016. 09. 11. 14:30
2016. 09. 11. 14:30
JUTA SE
FC BARCS
2016. 09. 18. 14:00
2016. 09. 18. 14:00
SOMOGYSÁRD SE
JUTA SE
2016. 09. 25. 14:00
2016. 09. 25. 14:00
JUTA SE
SOMOGYUDVARHELY SE
2016. 10. 02. 13:00
2016. 10. 02. 13:00
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2016. 10. 09. 13:00
2016. 10. 09. 13:00
JUTA SE
KISKORPÁDI SE
2016. 10. 16. 12:30
2016. 10. 16. 12:30
TARANY 2014 KFC
JUTA SE
2016. 11. 20. 11:00
2016. 11. 20. 11:00
JUTA SE
KAPOSFÜRED SC
2016. 10. 30. 11:30
2016. 10. 30. 11:30
CSOKONYAVISONTA KSC
JUTA SE
2016. 11. 06. 11:30
2016. 11. 06. 11:30
JUTA SE
HETES VIKÁR SC
2017. 03. 12. 12:30
2017. 03. 12. 12:30
JUTA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2017. 03. 19. 13:00
2017. 03. 19. 13:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
JUTA SE
2017. 04. 02. 14:00
2017. 04. 02. 14:00
JUTA SE
KADARKÚT KSK
2017. 04. 08. 14:30
2017. 04. 08. 14:30
FC BARCS
JUTA SE
2017. 04. 16. 14:30
2017. 04. 16. 14:30
JUTA SE
SOMOGYSÁRD SE
2017. 04. 23. 15:00
2017. 04. 23. 15:00
SOMOGYUDVARHELY SE
JUTA SE
2017. 04. 30. 15:00
2017. 04. 30. 15:00
JUTA SE
BÖHÖNYE KSE
2017. 05. 07. 15:00
2017. 05. 07. 15:00
KISKORPÁDI SE
JUTA SE
2017. 05. 14. 15:00
2017. 05. 14. 15:00
JUTA SE
TARANY 2014 KFC
2017. 05. 21. 15:00
2017. 05. 21. 15:00
KAPOSFÜRED SC
JUTA SE
2017. 05. 28. 15:00
2017. 05. 28. 15:00
JUTA SE
CSOKONYAVISONTA KSC
2017. 06. 04. 15:00
2017. 06. 04. 15:00
HETES VIKÁR SC
JUTA SE

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol