Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 16. forduló

2017.02.26 - 18:00

Budapest, Pokorny József Sport és Szabadidő központ (Hidegkúti SC)

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
FODOR BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ERDÉLYI DÁNIEL, TÓTH ATTILA
HIDEGKÚTI SC
CSILLAGHEGYI MTE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

IMRE ZOLTÁN
PEÁK LÁSZLÓ

10'

1 - 1

 

 

1 - 2

38'

IMRE ZOLTÁN
LÁTRÁNYI LUCIEN BENCE

41'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 16 13 3 0 42 10 32 38 (-4 pont)
2 BMTE II. BMTE II. 16 11 2 3 51 9 42 35
3 TF SE TF SE 16 11 2 3 39 24 15 35
4 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 16 11 1 4 53 30 23 34
5 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 16 8 3 5 44 31 13 27
6 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 16 8 2 6 38 33 5 26
7 KISE KISE 16 7 4 5 26 28 -2 25
8 KELEN SC II. KELEN SC II. 16 8 2 6 41 27 14 22 (-4 pont)
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 16 6 3 7 22 21 1 21
10 RTK-VASLÓ RTK-VASLÓ 16 6 2 8 26 32 -6 20
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 16 5 5 6 26 26 0 20
12 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 16 4 0 12 17 37 -20 11 (-1 pont)
13 KÖZTERÜLET SC KÖZTERÜLET SC 16 2 7 7 22 40 -18 10 (-3 pont)
14 CSILLAGHEGYI MTE CSILLAGHEGYI MTE 16 2 4 10 17 47 -30 10
15 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 16 2 2 12 16 41 -25 8
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 16 2 2 12 16 60 -44 -1 (-9 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PESTSZENTIMREI SK II. BMTE II. 7 5 2 0 10 1 9 17 9 6 2 1 14 3 11 20 16 11 4 1 24 4 20 37
2 PESTSZENTIMREI SK II. Szent Pál Akadémia - HSE 8 7 1 0 17 3 14 22 8 4 1 3 12 10 2 13 16 11 2 3 29 13 16 35
3 PESTSZENTIMREI SK II. BVSC-ZUGLÓ 7 5 1 1 9 3 6 12 9 4 4 1 8 3 5 16 16 9 5 2 17 6 11 28
4 PESTSZENTIMREI SK II. CSEP-GÓL FC 8 5 1 2 11 4 7 16 8 3 1 4 8 10 -2 10 16 8 2 6 19 14 5 26
5 PESTSZENTIMREI SK II. PÉNZÜGYŐR SE II. 8 5 2 1 14 4 10 17 8 2 1 5 4 10 -6 7 16 7 3 6 18 14 4 24
6 PESTSZENTIMREI SK II. TF SE 9 3 1 5 6 9 -3 10 7 3 2 2 5 4 1 11 16 6 3 7 11 13 -2 21
7 PESTSZENTIMREI SK II. HIDEGKÚTI SC 8 2 2 4 6 9 -3 8 8 3 4 1 4 2 2 13 16 5 6 5 10 11 -1 21
8 PESTSZENTIMREI SK II. 1908 SZAC BUDAPEST 9 2 5 2 5 4 1 11 7 2 4 1 4 3 1 10 16 4 9 3 9 7 2 21
9 PESTSZENTIMREI SK II. RTK-VASLÓ 8 2 3 3 4 7 -3 9 8 3 2 3 6 8 -2 11 16 5 5 6 10 15 -5 20
10 PESTSZENTIMREI SK II. KISE 8 3 4 1 8 6 2 13 8 0 5 3 1 5 -4 5 16 3 9 4 9 11 -2 18
11 PESTSZENTIMREI SK II. KELEN SC II. 8 2 4 2 5 3 2 6 8 3 1 4 12 9 3 10 16 5 5 6 17 12 5 16
12 PESTSZENTIMREI SK II. KÖZTERÜLET SC 8 2 3 3 7 8 -1 7 8 2 3 3 6 9 -3 8 16 4 6 6 13 17 -4 15
13 PESTSZENTIMREI SK II. CSILLAGHEGYI MTE 8 3 2 3 4 4 0 11 8 0 3 5 4 13 -9 3 16 3 5 8 8 17 -9 14
14 PESTSZENTIMREI SK II. NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 9 2 4 3 3 7 -4 10 7 1 1 5 3 10 -7 4 16 3 5 8 6 17 -11 14
15 PESTSZENTIMREI SK II. RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 8 2 3 3 8 10 -2 9 8 1 2 5 1 10 -9 4 16 3 5 8 9 20 -11 13
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 7 1 2 4 3 13 -10 1 9 0 4 5 3 11 -8 -1 16 1 6 9 6 24 -18 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PESTSZENTIMREI SK II. BVSC-ZUGLÓ 7 6 1 0 22 4 18 15 9 7 2 0 20 6 14 23 16 13 3 0 42 10 32 38
2 PESTSZENTIMREI SK II. BMTE II. 7 5 0 2 25 4 21 15 9 6 2 1 26 5 21 20 16 11 2 3 51 9 42 35
3 PESTSZENTIMREI SK II. TF SE 9 5 2 2 20 16 4 17 7 6 0 1 19 8 11 18 16 11 2 3 39 24 15 35
4 PESTSZENTIMREI SK II. Szent Pál Akadémia - HSE 8 6 1 1 33 11 22 19 8 5 0 3 20 19 1 15 16 11 1 4 53 30 23 34
5 PESTSZENTIMREI SK II. CSEP-GÓL FC 8 6 1 1 30 7 23 19 8 2 2 4 14 24 -10 8 16 8 3 5 44 31 13 27
6 PESTSZENTIMREI SK II. PÉNZÜGYŐR SE II. 8 7 0 1 29 11 18 21 8 1 2 5 9 22 -13 5 16 8 2 6 38 33 5 26
7 PESTSZENTIMREI SK II. KISE 8 4 1 3 15 18 -3 13 8 3 3 2 11 10 1 12 16 7 4 5 26 28 -2 25
8 PESTSZENTIMREI SK II. KELEN SC II. 8 4 1 3 12 11 1 9 8 4 1 3 29 16 13 13 16 8 2 6 41 27 14 22
9 PESTSZENTIMREI SK II. 1908 SZAC BUDAPEST 9 3 2 4 15 11 4 11 7 3 1 3 7 10 -3 10 16 6 3 7 22 21 1 21
10 PESTSZENTIMREI SK II. RTK-VASLÓ 8 5 1 2 14 9 5 16 8 1 1 6 12 23 -11 4 16 6 2 8 26 32 -6 20
11 PESTSZENTIMREI SK II. HIDEGKÚTI SC 8 2 3 3 14 17 -3 9 8 3 2 3 12 9 3 11 16 5 5 6 26 26 0 20
12 PESTSZENTIMREI SK II. RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 8 3 0 5 13 17 -4 9 8 1 0 7 4 20 -16 2 16 4 0 12 17 37 -20 11
13 PESTSZENTIMREI SK II. KÖZTERÜLET SC 8 2 3 3 11 18 -7 7 8 0 4 4 11 22 -11 3 16 2 7 7 22 40 -18 10
14 PESTSZENTIMREI SK II. CSILLAGHEGYI MTE 8 2 3 3 10 18 -8 9 8 0 1 7 7 29 -22 1 16 2 4 10 17 47 -30 10
15 PESTSZENTIMREI SK II. NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 9 2 1 6 8 18 -10 7 7 0 1 6 8 23 -15 1 16 2 2 12 16 41 -25 8
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 7 1 2 4 7 28 -21 1 9 1 0 8 9 32 -23 -2 16 2 2 12 16 60 -44 -1
 
1908 SZAC BUDAPEST
0 - 0-1 - 2-6 - 01 - 33 - 11 - 22 - 2--1 - 0----0 - 1
BMTE II.
0 - 1-0 - 16 - 0------7 - 0-5 - 02 - 0-5 - 2-
BUDATÉTÉNY SE
-----------------
BVSC-ZUGLÓ
----6 - 0----2 - 01 - 13 - 12 - 04 - 1-4 - 1-
CSEP-GÓL FC
2 - 2--1 - 23 - 0----7 - 04 - 1-5 - 04 - 0-4 - 2-
CSILLAGHEGYI MTE
-1 - 1---0 - 21 - 71 - 12 - 23 - 0-2 - 1----0 - 4
HIDEGKÚTI SC
-1 - 3-2 - 23 - 02 - 2----3 - 0-0 - 32 - 2-1 - 5-
KELEN SC II.
-0 - 1-0 - 13 - 2-0 - 20 - 02 - 04 - 3------3 - 2
KISE
-1 - 5-1 - 12 - 3-1 - 0---4 - 33 - 51 - 02 - 1---
KÖZTERÜLET SC
-0 - 4-1 - 43 - 3-2 - 1-2 - 12 - 20 - 0-----1 - 3
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
0 - 21 - 3----0 - 0-2 - 33 - 1--1 - 00 - 4-0 - 21 - 3
PÉNZÜGYŐR SE II.
3 - 1----2 - 0-2 - 1--4 - 38 - 04 - 14 - 2-2 - 3-
PESTSZENTIMREI SK II.
-0 - 9--1 - 3-2 - 20 - 101 - 22 - 21 - 0------
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
0 - 1--0 - 3-3 - 2-1 - 2-3 - 2--2 - 1--1 - 23 - 4
RTK-VASLÓ
2 - 0----2 - 1-1 - 4-1 - 1-1 - 03 - 02 - 0-2 - 3-
SZABADKIKÖTŐ SE
-----------------
Szent Pál Akadémia - HSE
3 - 0---4 - 15 - 2-6 - 22 - 27 - 1--6 - 1---0 - 2
TF SE
-1 - 0-0 - 42 - 2-3 - 22 - 21 - 0--2 - 44 - 0-5 - 2--

Meccsek

HIDEGKÚTI SC

2016. 08. 21. 11:00
Külker SC
2016. 08. 21. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
HIDEGKÚTI SC
2016. 08. 26. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 08. 26. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
CSEP-GÓL FC
2016. 09. 03. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
HIDEGKÚTI SC
2016. 09. 09. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 09. 09. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
BVSC-ZUGLÓ
2016. 09. 18. 15:00
Kelen SC
2016. 09. 18. 15:00
Kelen SC
KELEN SC II.
HIDEGKÚTI SC
2016. 09. 23. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 09. 23. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 11. 30. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 11. 30. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
KÖZTERÜLET SC
HIDEGKÚTI SC
2016. 10. 07. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 10. 07. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
RTK-VASLÓ
2016. 11. 23. 16:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 23. 16:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
HIDEGKÚTI SC
2016. 10. 22. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 10. 22. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 10. 30. 11:00
Merkapt Maraton SE
2016. 10. 30. 11:00
Merkapt Maraton SE
KISE
HIDEGKÚTI SC
2016. 11. 06. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 11. 06. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
Szent Pál Akadémia - HSE
2016. 11. 12. 16:00
Nagytétényi SE
2016. 11. 12. 16:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
HIDEGKÚTI SC
2016. 11. 19. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 11. 19. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
HIDEGKÚTI SC
2016. 11. 27. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 11. 27. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
BMTE II.
2017. 02. 26. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 02. 26. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 05. 24. 17:30
Csep-Gól FC
2017. 05. 24. 17:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
HIDEGKÚTI SC
2017. 03. 12. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 03. 12. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 03. 18. 13:00
Ikarus BSE
2017. 03. 18. 13:00
Ikarus BSE
BVSC-ZUGLÓ
HIDEGKÚTI SC
2017. 03. 28. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 03. 28. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
KELEN SC II.
2017. 04. 01. 14:00
Elektromos SE
2017. 04. 01. 14:00
Elektromos SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
HIDEGKÚTI SC
2017. 04. 07. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 04. 07. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
KÖZTERÜLET SC
2017. 04. 15. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 04. 15. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
HIDEGKÚTI SC
2017. 04. 21. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 04. 21. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
TF SE
2017. 04. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 04. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
HIDEGKÚTI SC
2017. 05. 07. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 05. 07. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
KISE
2017. 05. 14. 11:00
Ikarus BSE
2017. 05. 14. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
HIDEGKÚTI SC
2017. 05. 21. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 05. 21. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2017. 05. 26. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 05. 26. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
1908 SZAC BUDAPEST
2017. 06. 03. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 06. 03. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
HIDEGKÚTI SC

CSILLAGHEGYI MTE

2016. 08. 21. 11:00
Külker SC
2016. 08. 21. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
HIDEGKÚTI SC
2016. 08. 27. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 08. 27. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSILLAGHEGYI MTE
2016. 09. 03. 11:00
Külker SC
2016. 09. 03. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
BMTE II.
2016. 09. 10. 11:00
Külker SC
2016. 09. 10. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2016. 09. 18. 15:30
Csep-Gól FC
2016. 09. 18. 15:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
CSILLAGHEGYI MTE
2016. 09. 24. 11:00
Külker SC
2016. 09. 24. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 10. 01. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 10. 01. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
CSILLAGHEGYI MTE
2016. 10. 08. 11:00
Külker SC
2016. 10. 08. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
KELEN SC II.
2016. 10. 16. 14:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
2016. 10. 16. 14:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
CSILLAGHEGYI MTE
2016. 10. 22. 11:00
Külker SC
2016. 10. 22. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
KÖZTERÜLET SC
2016. 10. 29. 14:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 10. 29. 14:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
CSILLAGHEGYI MTE
2016. 11. 05. 11:00
Külker SC
2016. 11. 05. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
TF SE
2016. 11. 12. 13:00
Ikarus BSE
2016. 11. 12. 13:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
CSILLAGHEGYI MTE
2016. 11. 19. 11:00
Külker SC
2016. 11. 19. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
KISE
2016. 11. 27. 13:00
Ikarus BSE
2016. 11. 27. 13:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 02. 26. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 02. 26. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 03. 04. 11:00
Külker SC
2017. 03. 04. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
1908 SZAC BUDAPEST
2017. 03. 12. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 03. 12. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 03. 18. 16:00
Nagytétényi SE
2017. 03. 18. 16:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 03. 25. 11:00
Külker SC
2017. 03. 25. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
CSEP-GÓL FC
2017. 04. 01. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 04. 01. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 04. 08. 11:00
Külker SC
2017. 04. 08. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
BVSC-ZUGLÓ
2017. 04. 14. 14:30
Kelen SC
2017. 04. 14. 14:30
Kelen SC
KELEN SC II.
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 04. 22. 11:00
Külker SC
2017. 04. 22. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 04. 30. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 04. 30. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 05. 06. 11:00
Külker SC
2017. 05. 06. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
RTK-VASLÓ
2017. 05. 13. 14:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 05. 13. 14:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 05. 20. 11:00
Külker SC
2017. 05. 20. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 05. 28. 16:00
Ikarus BSE
2017. 05. 28. 16:00
Ikarus BSE
KISE
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 06. 03. 11:00
Külker SC
2017. 06. 03. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
Szent Pál Akadémia - HSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol