Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 16. forduló

2017.02.26 - 11:00

Budapest, Láng SK Sporttelep

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
KIRÁLY GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MILAVECZ PÉTER, KÉNOSZT ZSOLT
PÉNZÜGYŐR SE II.
RTK-VASLÓ
90'
45'

Gólok

JENCSIK SZILÁRD

6'

1 - 0

 

SZABÓ DÁNIEL

9'

2 - 0

 

SZABÓ DÁNIEL

35'

3 - 0

 

SZABÓ DÁNIEL

42'

4 - 0

 

 

4 - 1

46'

BOGDALIK ZOLTÁN

 

4 - 2

53'

BERZÉKI DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 16 13 3 0 42 10 32 38 (-4 pont)
2 BMTE II. BMTE II. 16 11 2 3 51 9 42 35
3 TF SE TF SE 16 11 2 3 39 24 15 35
4 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 16 11 1 4 53 30 23 34
5 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 16 8 3 5 44 31 13 27
6 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 16 8 2 6 38 33 5 26
7 KISE KISE 16 7 4 5 26 28 -2 25
8 KELEN SC II. KELEN SC II. 16 8 2 6 41 27 14 22 (-4 pont)
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 16 6 3 7 22 21 1 21
10 RTK-VASLÓ RTK-VASLÓ 16 6 2 8 26 32 -6 20
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 16 5 5 6 26 26 0 20
12 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 16 4 0 12 17 37 -20 11 (-1 pont)
13 KÖZTERÜLET SC KÖZTERÜLET SC 16 2 7 7 22 40 -18 10 (-3 pont)
14 CSILLAGHEGYI MTE CSILLAGHEGYI MTE 16 2 4 10 17 47 -30 10
15 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 16 2 2 12 16 41 -25 8
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 16 2 2 12 16 60 -44 -1 (-9 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PESTSZENTIMREI SK II. BMTE II. 7 5 2 0 10 1 9 17 9 6 2 1 14 3 11 20 16 11 4 1 24 4 20 37
2 PESTSZENTIMREI SK II. Szent Pál Akadémia - HSE 8 7 1 0 17 3 14 22 8 4 1 3 12 10 2 13 16 11 2 3 29 13 16 35
3 PESTSZENTIMREI SK II. BVSC-ZUGLÓ 7 5 1 1 9 3 6 12 9 4 4 1 8 3 5 16 16 9 5 2 17 6 11 28
4 PESTSZENTIMREI SK II. CSEP-GÓL FC 8 5 1 2 11 4 7 16 8 3 1 4 8 10 -2 10 16 8 2 6 19 14 5 26
5 PESTSZENTIMREI SK II. PÉNZÜGYŐR SE II. 8 5 2 1 14 4 10 17 8 2 1 5 4 10 -6 7 16 7 3 6 18 14 4 24
6 PESTSZENTIMREI SK II. TF SE 9 3 1 5 6 9 -3 10 7 3 2 2 5 4 1 11 16 6 3 7 11 13 -2 21
7 PESTSZENTIMREI SK II. HIDEGKÚTI SC 8 2 2 4 6 9 -3 8 8 3 4 1 4 2 2 13 16 5 6 5 10 11 -1 21
8 PESTSZENTIMREI SK II. 1908 SZAC BUDAPEST 9 2 5 2 5 4 1 11 7 2 4 1 4 3 1 10 16 4 9 3 9 7 2 21
9 PESTSZENTIMREI SK II. RTK-VASLÓ 8 2 3 3 4 7 -3 9 8 3 2 3 6 8 -2 11 16 5 5 6 10 15 -5 20
10 PESTSZENTIMREI SK II. KISE 8 3 4 1 8 6 2 13 8 0 5 3 1 5 -4 5 16 3 9 4 9 11 -2 18
11 PESTSZENTIMREI SK II. KELEN SC II. 8 2 4 2 5 3 2 6 8 3 1 4 12 9 3 10 16 5 5 6 17 12 5 16
12 PESTSZENTIMREI SK II. KÖZTERÜLET SC 8 2 3 3 7 8 -1 7 8 2 3 3 6 9 -3 8 16 4 6 6 13 17 -4 15
13 PESTSZENTIMREI SK II. CSILLAGHEGYI MTE 8 3 2 3 4 4 0 11 8 0 3 5 4 13 -9 3 16 3 5 8 8 17 -9 14
14 PESTSZENTIMREI SK II. NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 9 2 4 3 3 7 -4 10 7 1 1 5 3 10 -7 4 16 3 5 8 6 17 -11 14
15 PESTSZENTIMREI SK II. RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 8 2 3 3 8 10 -2 9 8 1 2 5 1 10 -9 4 16 3 5 8 9 20 -11 13
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 7 1 2 4 3 13 -10 1 9 0 4 5 3 11 -8 -1 16 1 6 9 6 24 -18 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PESTSZENTIMREI SK II. BVSC-ZUGLÓ 7 6 1 0 22 4 18 15 9 7 2 0 20 6 14 23 16 13 3 0 42 10 32 38
2 PESTSZENTIMREI SK II. BMTE II. 7 5 0 2 25 4 21 15 9 6 2 1 26 5 21 20 16 11 2 3 51 9 42 35
3 PESTSZENTIMREI SK II. TF SE 9 5 2 2 20 16 4 17 7 6 0 1 19 8 11 18 16 11 2 3 39 24 15 35
4 PESTSZENTIMREI SK II. Szent Pál Akadémia - HSE 8 6 1 1 33 11 22 19 8 5 0 3 20 19 1 15 16 11 1 4 53 30 23 34
5 PESTSZENTIMREI SK II. CSEP-GÓL FC 8 6 1 1 30 7 23 19 8 2 2 4 14 24 -10 8 16 8 3 5 44 31 13 27
6 PESTSZENTIMREI SK II. PÉNZÜGYŐR SE II. 8 7 0 1 29 11 18 21 8 1 2 5 9 22 -13 5 16 8 2 6 38 33 5 26
7 PESTSZENTIMREI SK II. KISE 8 4 1 3 15 18 -3 13 8 3 3 2 11 10 1 12 16 7 4 5 26 28 -2 25
8 PESTSZENTIMREI SK II. KELEN SC II. 8 4 1 3 12 11 1 9 8 4 1 3 29 16 13 13 16 8 2 6 41 27 14 22
9 PESTSZENTIMREI SK II. 1908 SZAC BUDAPEST 9 3 2 4 15 11 4 11 7 3 1 3 7 10 -3 10 16 6 3 7 22 21 1 21
10 PESTSZENTIMREI SK II. RTK-VASLÓ 8 5 1 2 14 9 5 16 8 1 1 6 12 23 -11 4 16 6 2 8 26 32 -6 20
11 PESTSZENTIMREI SK II. HIDEGKÚTI SC 8 2 3 3 14 17 -3 9 8 3 2 3 12 9 3 11 16 5 5 6 26 26 0 20
12 PESTSZENTIMREI SK II. RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 8 3 0 5 13 17 -4 9 8 1 0 7 4 20 -16 2 16 4 0 12 17 37 -20 11
13 PESTSZENTIMREI SK II. KÖZTERÜLET SC 8 2 3 3 11 18 -7 7 8 0 4 4 11 22 -11 3 16 2 7 7 22 40 -18 10
14 PESTSZENTIMREI SK II. CSILLAGHEGYI MTE 8 2 3 3 10 18 -8 9 8 0 1 7 7 29 -22 1 16 2 4 10 17 47 -30 10
15 PESTSZENTIMREI SK II. NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 9 2 1 6 8 18 -10 7 7 0 1 6 8 23 -15 1 16 2 2 12 16 41 -25 8
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 7 1 2 4 7 28 -21 1 9 1 0 8 9 32 -23 -2 16 2 2 12 16 60 -44 -1
 
1908 SZAC BUDAPEST
0 - 0-1 - 2-6 - 01 - 33 - 11 - 22 - 2--1 - 0----0 - 1
BMTE II.
0 - 1-0 - 16 - 0------7 - 0-5 - 02 - 0-5 - 2-
BUDATÉTÉNY SE
-----------------
BVSC-ZUGLÓ
----6 - 0----2 - 01 - 13 - 12 - 04 - 1-4 - 1-
CSEP-GÓL FC
2 - 2--1 - 23 - 0----7 - 04 - 1-5 - 04 - 0-4 - 2-
CSILLAGHEGYI MTE
-1 - 1---0 - 21 - 71 - 12 - 23 - 0-2 - 1----0 - 4
HIDEGKÚTI SC
-1 - 3-2 - 23 - 02 - 2----3 - 0-0 - 32 - 2-1 - 5-
KELEN SC II.
-0 - 1-0 - 13 - 2-0 - 20 - 02 - 04 - 3------3 - 2
KISE
-1 - 5-1 - 12 - 3-1 - 0---4 - 33 - 51 - 02 - 1---
KÖZTERÜLET SC
-0 - 4-1 - 43 - 3-2 - 1-2 - 12 - 20 - 0-----1 - 3
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
0 - 21 - 3----0 - 0-2 - 33 - 1--1 - 00 - 4-0 - 21 - 3
PÉNZÜGYŐR SE II.
3 - 1----2 - 0-2 - 1--4 - 38 - 04 - 14 - 2-2 - 3-
PESTSZENTIMREI SK II.
-0 - 9--1 - 3-2 - 20 - 101 - 22 - 21 - 0------
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
0 - 1--0 - 3-3 - 2-1 - 2-3 - 2--2 - 1--1 - 23 - 4
RTK-VASLÓ
2 - 0----2 - 1-1 - 4-1 - 1-1 - 03 - 02 - 0-2 - 3-
SZABADKIKÖTŐ SE
-----------------
Szent Pál Akadémia - HSE
3 - 0---4 - 15 - 2-6 - 22 - 27 - 1--6 - 1---0 - 2
TF SE
-1 - 0-0 - 42 - 2-3 - 22 - 21 - 0--2 - 44 - 0-5 - 2--

Meccsek

PÉNZÜGYŐR SE II.

2016. 08. 30. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 08. 30. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 09. 28. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 09. 28. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 09. 03. 16:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
2016. 09. 03. 16:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 09. 10. 16:00
Merkapt Maraton SE
2016. 09. 10. 16:00
Merkapt Maraton SE
KISE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 09. 18. 16:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
Szent Pál Akadémia - HSE
2016. 09. 23. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 09. 23. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 10. 02. 15:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2016. 10. 08. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 10. 08. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 10. 16. 14:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
2016. 10. 16. 14:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
CSILLAGHEGYI MTE
2016. 10. 22. 14:30
Csep-Gól FC
2016. 10. 22. 14:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 10. 30. 14:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
2016. 10. 30. 14:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 11. 05. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 11. 05. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 11. 13. 13:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
2016. 11. 13. 13:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
KELEN SC II.
2016. 11. 19. 13:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2016. 11. 19. 13:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2016. 11. 27. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 11. 27. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 02. 26. 11:00
Láng SK Sporttelep
2017. 02. 26. 11:00
Láng SK Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
RTK-VASLÓ
2017. 03. 04. 16:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2017. 03. 04. 16:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
TF SE
2017. 03. 12. 13:00
Ikarus BSE
2017. 03. 12. 13:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 03. 19. 11:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2017. 03. 19. 11:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
KISE
2017. 03. 25. 15:00
Ikarus BSE
2017. 03. 25. 15:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 04. 01. 14:00
Elektromos SE
2017. 04. 01. 14:00
Elektromos SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
HIDEGKÚTI SC
2017. 04. 08. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 04. 08. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 04. 12. 19:00
Ikarus BSE
2017. 04. 12. 19:00
Ikarus BSE
PÉNZÜGYŐR SE II.
BMTE II.
2017. 04. 22. 11:00
Külker SC
2017. 04. 22. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 04. 30. 14:00
Elektromos SE
2017. 04. 30. 14:00
Elektromos SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
CSEP-GÓL FC
2017. 05. 06. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 05. 06. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 05. 14. 16:00
Elektromos SE
2017. 05. 14. 16:00
Elektromos SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
BVSC-ZUGLÓ
2017. 05. 20. 17:00
Kelen SC
2017. 05. 20. 17:00
Kelen SC
KELEN SC II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 05. 27. 15:00
Nagytétényi SE
2017. 05. 27. 15:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 06. 03. 16:00
Elektromos SE
2017. 06. 03. 16:00
Elektromos SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
KÖZTERÜLET SC

RTK-VASLÓ

2016. 08. 30. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 08. 30. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 08. 27. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 08. 27. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
KÖZTERÜLET SC
2016. 09. 03. 17:00
Nagytétényi SE
2016. 09. 03. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
RTK-VASLÓ
2016. 09. 10. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 09. 10. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
RTK-VASLÓ
2016. 09. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 09. 24. 10:00
Merkapt Maraton SE
2016. 09. 24. 10:00
Merkapt Maraton SE
KISE
RTK-VASLÓ
2016. 10. 01. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 10. 01. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
Szent Pál Akadémia - HSE
2016. 10. 07. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 10. 07. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
RTK-VASLÓ
2016. 10. 15. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 10. 15. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
1908 SZAC BUDAPEST
2016. 10. 22. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 10. 22. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RTK-VASLÓ
2016. 10. 29. 14:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 10. 29. 14:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
CSILLAGHEGYI MTE
2016. 11. 06. 14:00
Csep-Gól FC
2016. 11. 06. 14:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
RTK-VASLÓ
2016. 11. 12. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 11. 12. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
ELMARDT
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 12. 03. 13:00
Ikarus BSE
2016. 12. 03. 13:00
Ikarus BSE
RTK-VASLÓ
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 11. 19. 17:30
Ikarus BSE
2016. 11. 19. 17:30
Ikarus BSE
BVSC-ZUGLÓ
RTK-VASLÓ
2016. 11. 26. 13:00
Ikarus BSE
2016. 11. 26. 13:00
Ikarus BSE
RTK-VASLÓ
KELEN SC II.
2017. 02. 26. 11:00
Láng SK Sporttelep
2017. 02. 26. 11:00
Láng SK Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
RTK-VASLÓ
2017. 03. 05. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 03. 05. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
RTK-VASLÓ
2017. 05. 17. 18:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 05. 17. 18:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2017. 03. 18. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 03. 18. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
ELMARDT
TF SE
2017. 05. 24. 18:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 05. 24. 18:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
TF SE
2017. 03. 25. 11:00
Ikarus BSE
2017. 03. 25. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
RTK-VASLÓ
2017. 04. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 04. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
KISE
2017. 04. 09. 13:00
Ikarus BSE
2017. 04. 09. 13:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
RTK-VASLÓ
2017. 04. 15. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 04. 15. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
HIDEGKÚTI SC
2017. 04. 22. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 04. 22. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RTK-VASLÓ
2017. 04. 29. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 04. 29. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
BMTE II.
2017. 05. 06. 11:00
Külker SC
2017. 05. 06. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
RTK-VASLÓ
2017. 05. 13. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 05. 13. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
CSEP-GÓL FC
2017. 05. 20. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 05. 20. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
RTK-VASLÓ
2017. 05. 27. 18:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 05. 27. 18:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
BVSC-ZUGLÓ
2017. 06. 03. 17:00
Kelen SC
2017. 06. 03. 17:00
Kelen SC
KELEN SC II.
RTK-VASLÓ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol