Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 16. forduló

2017.02.25 - 10:00

Budapest, Dr. Koltai Jenő Sport Központ (TF pálya)

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
KOVÁCS MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARTIS LÁSZLÓ, PUSKÁS GABRIELLA
TF SE
KELEN SC II.
90'
45'

Gólok

MARTON GERGŐ

10'

1 - 0

 

MARTON GERGŐ

14'

2 - 0

 

 

2 - 1

30'

GRÉCZY MÁRTON

 

2 - 2

53'

ADÁMY PÉTER GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 16 13 3 0 42 10 32 38 (-4 pont)
2 BMTE II. BMTE II. 16 11 2 3 51 9 42 35
3 TF SE TF SE 16 11 2 3 39 24 15 35
4 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 16 11 1 4 53 30 23 34
5 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 16 8 3 5 44 31 13 27
6 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 16 8 2 6 38 33 5 26
7 KISE KISE 16 7 4 5 26 28 -2 25
8 KELEN SC II. KELEN SC II. 16 8 2 6 41 27 14 22 (-4 pont)
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 16 6 3 7 22 21 1 21
10 RTK-VASLÓ RTK-VASLÓ 16 6 2 8 26 32 -6 20
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 16 5 5 6 26 26 0 20
12 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 16 4 0 12 17 37 -20 11 (-1 pont)
13 KÖZTERÜLET SC KÖZTERÜLET SC 16 2 7 7 22 40 -18 10 (-3 pont)
14 CSILLAGHEGYI MTE CSILLAGHEGYI MTE 16 2 4 10 17 47 -30 10
15 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 16 2 2 12 16 41 -25 8
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 16 2 2 12 16 60 -44 -1 (-9 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PESTSZENTIMREI SK II. BMTE II. 7 5 2 0 10 1 9 17 9 6 2 1 14 3 11 20 16 11 4 1 24 4 20 37
2 PESTSZENTIMREI SK II. Szent Pál Akadémia - HSE 8 7 1 0 17 3 14 22 8 4 1 3 12 10 2 13 16 11 2 3 29 13 16 35
3 PESTSZENTIMREI SK II. BVSC-ZUGLÓ 7 5 1 1 9 3 6 12 9 4 4 1 8 3 5 16 16 9 5 2 17 6 11 28
4 PESTSZENTIMREI SK II. CSEP-GÓL FC 8 5 1 2 11 4 7 16 8 3 1 4 8 10 -2 10 16 8 2 6 19 14 5 26
5 PESTSZENTIMREI SK II. PÉNZÜGYŐR SE II. 8 5 2 1 14 4 10 17 8 2 1 5 4 10 -6 7 16 7 3 6 18 14 4 24
6 PESTSZENTIMREI SK II. TF SE 9 3 1 5 6 9 -3 10 7 3 2 2 5 4 1 11 16 6 3 7 11 13 -2 21
7 PESTSZENTIMREI SK II. HIDEGKÚTI SC 8 2 2 4 6 9 -3 8 8 3 4 1 4 2 2 13 16 5 6 5 10 11 -1 21
8 PESTSZENTIMREI SK II. 1908 SZAC BUDAPEST 9 2 5 2 5 4 1 11 7 2 4 1 4 3 1 10 16 4 9 3 9 7 2 21
9 PESTSZENTIMREI SK II. RTK-VASLÓ 8 2 3 3 4 7 -3 9 8 3 2 3 6 8 -2 11 16 5 5 6 10 15 -5 20
10 PESTSZENTIMREI SK II. KISE 8 3 4 1 8 6 2 13 8 0 5 3 1 5 -4 5 16 3 9 4 9 11 -2 18
11 PESTSZENTIMREI SK II. KELEN SC II. 8 2 4 2 5 3 2 6 8 3 1 4 12 9 3 10 16 5 5 6 17 12 5 16
12 PESTSZENTIMREI SK II. KÖZTERÜLET SC 8 2 3 3 7 8 -1 7 8 2 3 3 6 9 -3 8 16 4 6 6 13 17 -4 15
13 PESTSZENTIMREI SK II. CSILLAGHEGYI MTE 8 3 2 3 4 4 0 11 8 0 3 5 4 13 -9 3 16 3 5 8 8 17 -9 14
14 PESTSZENTIMREI SK II. NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 9 2 4 3 3 7 -4 10 7 1 1 5 3 10 -7 4 16 3 5 8 6 17 -11 14
15 PESTSZENTIMREI SK II. RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 8 2 3 3 8 10 -2 9 8 1 2 5 1 10 -9 4 16 3 5 8 9 20 -11 13
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 7 1 2 4 3 13 -10 1 9 0 4 5 3 11 -8 -1 16 1 6 9 6 24 -18 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PESTSZENTIMREI SK II. BVSC-ZUGLÓ 7 6 1 0 22 4 18 15 9 7 2 0 20 6 14 23 16 13 3 0 42 10 32 38
2 PESTSZENTIMREI SK II. BMTE II. 7 5 0 2 25 4 21 15 9 6 2 1 26 5 21 20 16 11 2 3 51 9 42 35
3 PESTSZENTIMREI SK II. TF SE 9 5 2 2 20 16 4 17 7 6 0 1 19 8 11 18 16 11 2 3 39 24 15 35
4 PESTSZENTIMREI SK II. Szent Pál Akadémia - HSE 8 6 1 1 33 11 22 19 8 5 0 3 20 19 1 15 16 11 1 4 53 30 23 34
5 PESTSZENTIMREI SK II. CSEP-GÓL FC 8 6 1 1 30 7 23 19 8 2 2 4 14 24 -10 8 16 8 3 5 44 31 13 27
6 PESTSZENTIMREI SK II. PÉNZÜGYŐR SE II. 8 7 0 1 29 11 18 21 8 1 2 5 9 22 -13 5 16 8 2 6 38 33 5 26
7 PESTSZENTIMREI SK II. KISE 8 4 1 3 15 18 -3 13 8 3 3 2 11 10 1 12 16 7 4 5 26 28 -2 25
8 PESTSZENTIMREI SK II. KELEN SC II. 8 4 1 3 12 11 1 9 8 4 1 3 29 16 13 13 16 8 2 6 41 27 14 22
9 PESTSZENTIMREI SK II. 1908 SZAC BUDAPEST 9 3 2 4 15 11 4 11 7 3 1 3 7 10 -3 10 16 6 3 7 22 21 1 21
10 PESTSZENTIMREI SK II. RTK-VASLÓ 8 5 1 2 14 9 5 16 8 1 1 6 12 23 -11 4 16 6 2 8 26 32 -6 20
11 PESTSZENTIMREI SK II. HIDEGKÚTI SC 8 2 3 3 14 17 -3 9 8 3 2 3 12 9 3 11 16 5 5 6 26 26 0 20
12 PESTSZENTIMREI SK II. RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 8 3 0 5 13 17 -4 9 8 1 0 7 4 20 -16 2 16 4 0 12 17 37 -20 11
13 PESTSZENTIMREI SK II. KÖZTERÜLET SC 8 2 3 3 11 18 -7 7 8 0 4 4 11 22 -11 3 16 2 7 7 22 40 -18 10
14 PESTSZENTIMREI SK II. CSILLAGHEGYI MTE 8 2 3 3 10 18 -8 9 8 0 1 7 7 29 -22 1 16 2 4 10 17 47 -30 10
15 PESTSZENTIMREI SK II. NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 9 2 1 6 8 18 -10 7 7 0 1 6 8 23 -15 1 16 2 2 12 16 41 -25 8
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 7 1 2 4 7 28 -21 1 9 1 0 8 9 32 -23 -2 16 2 2 12 16 60 -44 -1
 
1908 SZAC BUDAPEST
0 - 0-1 - 2-6 - 01 - 33 - 11 - 22 - 2--1 - 0----0 - 1
BMTE II.
0 - 1-0 - 16 - 0------7 - 0-5 - 02 - 0-5 - 2-
BUDATÉTÉNY SE
-----------------
BVSC-ZUGLÓ
----6 - 0----2 - 01 - 13 - 12 - 04 - 1-4 - 1-
CSEP-GÓL FC
2 - 2--1 - 23 - 0----7 - 04 - 1-5 - 04 - 0-4 - 2-
CSILLAGHEGYI MTE
-1 - 1---0 - 21 - 71 - 12 - 23 - 0-2 - 1----0 - 4
HIDEGKÚTI SC
-1 - 3-2 - 23 - 02 - 2----3 - 0-0 - 32 - 2-1 - 5-
KELEN SC II.
-0 - 1-0 - 13 - 2-0 - 20 - 02 - 04 - 3------3 - 2
KISE
-1 - 5-1 - 12 - 3-1 - 0---4 - 33 - 51 - 02 - 1---
KÖZTERÜLET SC
-0 - 4-1 - 43 - 3-2 - 1-2 - 12 - 20 - 0-----1 - 3
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
0 - 21 - 3----0 - 0-2 - 33 - 1--1 - 00 - 4-0 - 21 - 3
PÉNZÜGYŐR SE II.
3 - 1----2 - 0-2 - 1--4 - 38 - 04 - 14 - 2-2 - 3-
PESTSZENTIMREI SK II.
-0 - 9--1 - 3-2 - 20 - 101 - 22 - 21 - 0------
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
0 - 1--0 - 3-3 - 2-1 - 2-3 - 2--2 - 1--1 - 23 - 4
RTK-VASLÓ
2 - 0----2 - 1-1 - 4-1 - 1-1 - 03 - 02 - 0-2 - 3-
SZABADKIKÖTŐ SE
-----------------
Szent Pál Akadémia - HSE
3 - 0---4 - 15 - 2-6 - 22 - 27 - 1--6 - 1---0 - 2
TF SE
-1 - 0-0 - 42 - 2-3 - 22 - 21 - 0--2 - 44 - 0-5 - 2--

Meccsek

TF SE

2016. 09. 07. 19:30
Kelen SC
2016. 09. 07. 19:30
Kelen SC
KELEN SC II.
TF SE
2016. 09. 28. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 09. 28. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 09. 04. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 09. 04. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
TF SE
2016. 09. 10. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 09. 10. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
RTK-VASLÓ
2016. 09. 17. 17:00
Nagytétényi SE
2016. 09. 17. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
TF SE
2016. 09. 24. 11:00
RAFC Sporttelep
2016. 09. 24. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
TF SE
2016. 10. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 10. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
KISE
2016. 10. 08. 10:00
Ikarus BSE
2016. 10. 08. 10:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
TF SE
2016. 11. 23. 16:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 23. 16:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
HIDEGKÚTI SC
2016. 10. 22. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TF SE
2016. 10. 29. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 10. 29. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
BMTE II.
2016. 11. 05. 11:00
Külker SC
2016. 11. 05. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
TF SE
2016. 11. 12. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 12. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
CSEP-GÓL FC
2016. 11. 18. 18:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 18. 18:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 11. 26. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 26. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
BVSC-ZUGLÓ
2017. 02. 25. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 02. 25. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
KELEN SC II.
2017. 03. 04. 16:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2017. 03. 04. 16:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
TF SE
2017. 03. 11. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 03. 11. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
KÖZTERÜLET SC
2017. 03. 18. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 03. 18. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
ELMARDT
TF SE
2017. 05. 24. 18:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 05. 24. 18:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
TF SE
2017. 03. 25. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 03. 25. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2017. 04. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 04. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 04. 09. 11:00
Merkapt Maraton SE
2017. 04. 09. 11:00
Merkapt Maraton SE
KISE
TF SE
2017. 05. 31. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 05. 31. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
Szent Pál Akadémia - HSE
2017. 04. 21. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 04. 21. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
TF SE
2017. 04. 29. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 04. 29. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
1908 SZAC BUDAPEST
2017. 05. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 05. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TF SE
2017. 05. 13. 14:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 05. 13. 14:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 05. 21. 17:00
Csep-Gól FC
2017. 05. 21. 17:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
TF SE
2017. 05. 27. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 05. 27. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
TF SE
2017. 06. 03. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2017. 06. 03. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
TF SE

KELEN SC II.

2016. 09. 07. 19:30
Kelen SC
2016. 09. 07. 19:30
Kelen SC
KELEN SC II.
TF SE
2016. 08. 27. 16:00
RAFC Sporttelep
2016. 08. 27. 16:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
KELEN SC II.
2016. 09. 03. 16:30
Kelen SC
2016. 09. 03. 16:30
Kelen SC
KELEN SC II.
KISE
2016. 09. 11. 11:00
Ikarus BSE
2016. 09. 11. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
KELEN SC II.
2016. 09. 18. 15:00
Kelen SC
2016. 09. 18. 15:00
Kelen SC
KELEN SC II.
HIDEGKÚTI SC
2016. 09. 24. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 09. 24. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC II.
2016. 10. 01. 15:00
Kelen SC
2016. 10. 01. 15:00
Kelen SC
KELEN SC II.
BMTE II.
2016. 10. 08. 11:00
Külker SC
2016. 10. 08. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
KELEN SC II.
2016. 10. 15. 18:00
Kelen SC
2016. 10. 15. 18:00
Kelen SC
KELEN SC II.
CSEP-GÓL FC
2016. 10. 22. 10:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2016. 10. 22. 10:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
KELEN SC II.
2016. 10. 29. 17:00
Kelen SC
2016. 10. 29. 17:00
Kelen SC
KELEN SC II.
BVSC-ZUGLÓ
2016. 11. 05. 17:00
Kelen SC
2016. 11. 05. 17:00
Kelen SC
KELEN SC II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2016. 11. 13. 13:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
2016. 11. 13. 13:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
KELEN SC II.
2016. 11. 19. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2016. 11. 19. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC II.
KÖZTERÜLET SC
2016. 11. 26. 13:00
Ikarus BSE
2016. 11. 26. 13:00
Ikarus BSE
RTK-VASLÓ
KELEN SC II.
2017. 02. 25. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 02. 25. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
KELEN SC II.
2017. 03. 04. 15:00
Kelen SC
2017. 03. 04. 15:00
Kelen SC
KELEN SC II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 03. 12. 11:00
Merkapt Maraton SE
2017. 03. 12. 11:00
Merkapt Maraton SE
KISE
KELEN SC II.
2017. 03. 18. 15:00
Kelen SC
2017. 03. 18. 15:00
Kelen SC
KELEN SC II.
Szent Pál Akadémia - HSE
2017. 03. 28. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 03. 28. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
KELEN SC II.
2017. 04. 01. 15:00
Kelen SC
2017. 04. 01. 15:00
Kelen SC
KELEN SC II.
1908 SZAC BUDAPEST
2017. 04. 08. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 04. 08. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC II.
2017. 04. 14. 14:30
Kelen SC
2017. 04. 14. 14:30
Kelen SC
KELEN SC II.
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 04. 23. 16:00
Csep-Gól FC
2017. 04. 23. 16:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
KELEN SC II.
2017. 04. 28. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 04. 28. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC II.
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 05. 06. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2017. 05. 06. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
KELEN SC II.
2017. 05. 13. 17:00
Nagytétényi SE
2017. 05. 13. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
KELEN SC II.
2017. 05. 20. 17:00
Kelen SC
2017. 05. 20. 17:00
Kelen SC
KELEN SC II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 05. 28. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 05. 28. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
KELEN SC II.
2017. 06. 03. 17:00
Kelen SC
2017. 06. 03. 17:00
Kelen SC
KELEN SC II.
RTK-VASLÓ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol