Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 25. forduló

2017.04.29 - 11:00

Budapest, RAFC Sporttelep

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
GELB TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEKÉSHÁZY MÁTYÁS, KISPÁL MÁRK
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
HIDEGKÚTI SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

BEDŐ DOMONKOS
STRANYÓCZKY LÁSZLÓ

16'

1 - 1

 

 

1 - 2

24'

KOVÁCS GERGELY
VANCSA ZOLTÁN

26'

2 - 2

 

VANCSA ZOLTÁN

33'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TF SE TF SE 25 19 3 3 70 32 38 60
2 BMTE II. BMTE II. 25 17 4 4 81 15 66 55
3 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 25 17 2 6 78 42 36 53
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 25 16 8 1 57 20 37 52 (-4 pont)
5 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 25 11 6 8 43 33 10 39
6 KELEN SC II. KELEN SC II. 25 12 4 9 58 51 7 36 (-4 pont)
7 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 25 11 3 11 49 54 -5 36
8 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 25 9 6 10 57 49 8 33
9 RTK-VASLÓ RTK-VASLÓ 25 9 4 12 37 54 -17 31
10 KISE KISE 25 7 7 11 31 46 -15 28
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 25 6 6 13 36 43 -7 24
12 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 25 8 0 17 35 53 -18 23 (-1 pont)
13 KÖZTERÜLET SC KÖZTERÜLET SC 25 5 8 12 33 62 -29 20 (-3 pont)
14 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 25 8 3 14 40 74 -34 18 (-9 pont)
15 CSILLAGHEGYI MTE CSILLAGHEGYI MTE 25 4 6 15 27 67 -40 18
16 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 25 5 2 18 33 70 -37 17
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ BMTE II. 12 9 2 1 19 2 17 29 13 8 3 2 17 5 12 27 25 17 5 3 36 7 29 56
2 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ Szent Pál Akadémia - HSE 12 9 3 0 22 6 16 30 13 7 2 4 18 13 5 23 25 16 5 4 40 19 21 53
3 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ BVSC-ZUGLÓ 12 7 3 2 12 5 7 20 13 4 8 1 9 4 5 20 25 11 11 3 21 9 12 40
4 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ TF SE 14 5 4 5 10 11 -1 19 11 6 3 2 12 5 7 21 25 11 7 7 22 16 6 40
5 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ CSEP-GÓL FC 12 7 1 4 14 7 7 22 13 4 2 7 12 16 -4 14 25 11 3 11 26 23 3 36
6 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 1908 SZAC BUDAPEST 12 4 6 2 11 5 6 18 13 3 8 2 8 6 2 17 25 7 14 4 19 11 8 35
7 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ PÉNZÜGYŐR SE II. 13 6 3 4 17 10 7 21 12 3 2 7 6 13 -7 11 25 9 5 11 23 23 0 32
8 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ RTK-VASLÓ 13 5 4 4 8 10 -2 19 12 3 2 7 7 15 -8 11 25 8 6 11 15 25 -10 30
9 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ KISE 13 4 6 3 10 9 1 18 12 1 7 4 2 6 -4 10 25 5 13 7 12 15 -3 28
10 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 13 6 3 4 14 14 0 21 12 1 4 7 4 15 -11 6 25 7 7 11 18 29 -11 27
11 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ KÖZTERÜLET SC 13 5 4 4 13 11 2 17 12 2 4 6 6 12 -6 9 25 7 8 10 19 23 -4 26
12 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ KELEN SC II. 13 2 6 5 7 10 -3 8 12 5 2 5 15 13 2 17 25 7 8 10 22 23 -1 25
13 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ CSILLAGHEGYI MTE 12 4 4 4 5 5 0 16 13 1 4 8 8 21 -13 7 25 5 8 12 13 26 -13 23
14 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 13 2 6 5 6 13 -7 12 12 3 2 7 8 16 -8 11 25 5 8 12 14 29 -15 23
15 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ PESTSZENTIMREI SK II. 11 4 3 4 8 15 -7 11 14 4 4 6 9 13 -4 11 25 8 7 10 17 28 -11 22
16 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ HIDEGKÚTI SC 12 2 3 7 7 14 -7 9 13 3 4 6 6 10 -4 13 25 5 7 13 13 24 -11 22
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ TF SE 14 9 3 2 35 20 15 30 11 10 0 1 35 12 23 30 25 19 3 3 70 32 38 60
2 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ BMTE II. 12 9 0 3 45 7 38 27 13 8 4 1 36 8 28 28 25 17 4 4 81 15 66 55
3 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ Szent Pál Akadémia - HSE 12 9 1 2 45 16 29 28 13 8 1 4 33 26 7 25 25 17 2 6 78 42 36 53
4 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ BVSC-ZUGLÓ 12 7 5 0 29 10 19 22 13 9 3 1 28 10 18 30 25 16 8 1 57 20 37 52
5 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 1908 SZAC BUDAPEST 12 6 2 4 23 13 10 20 13 5 4 4 20 20 0 19 25 11 6 8 43 33 10 39
6 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ KELEN SC II. 13 7 1 5 25 28 -3 18 12 5 3 4 33 23 10 18 25 12 4 9 58 51 7 36
7 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ PÉNZÜGYŐR SE II. 13 9 1 3 37 23 14 28 12 2 2 8 12 31 -19 8 25 11 3 11 49 54 -5 36
8 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ CSEP-GÓL FC 12 7 3 2 36 14 22 24 13 2 3 8 21 35 -14 9 25 9 6 10 57 49 8 33
9 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ RTK-VASLÓ 13 8 2 3 23 17 6 26 12 1 2 9 14 37 -23 5 25 9 4 12 37 54 -17 31
10 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ KISE 13 4 2 7 17 30 -13 14 12 3 5 4 14 16 -2 14 25 7 7 11 31 46 -15 28
11 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ HIDEGKÚTI SC 12 3 3 6 21 25 -4 12 13 3 3 7 15 18 -3 12 25 6 6 13 36 43 -7 24
12 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 13 7 0 6 25 22 3 21 12 1 0 11 10 31 -21 2 25 8 0 17 35 53 -18 23
13 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ KÖZTERÜLET SC 13 4 4 5 19 26 -7 14 12 1 4 7 14 36 -22 6 25 5 8 12 33 62 -29 20
14 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ PESTSZENTIMREI SK II. 11 4 3 4 21 34 -13 11 14 4 0 10 19 40 -21 7 25 8 3 14 40 74 -34 18
15 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ CSILLAGHEGYI MTE 12 3 5 4 12 21 -9 14 13 1 1 11 15 46 -31 4 25 4 6 15 27 67 -40 18
16 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 13 3 1 9 15 31 -16 10 12 2 1 9 18 39 -21 7 25 5 2 18 33 70 -37 17
 
1908 SZAC BUDAPEST
0 - 0-1 - 23 - 26 - 01 - 33 - 11 - 22 - 2-1 - 01 - 0-4 - 0--0 - 1
BMTE II.
0 - 1-0 - 16 - 03 - 0-4 - 0-5 - 07 - 17 - 01 - 25 - 02 - 0-5 - 2-
BUDATÉTÉNY SE
-----------------
BVSC-ZUGLÓ
1 - 12 - 2-2 - 26 - 01 - 0-1 - 1-2 - 01 - 13 - 12 - 04 - 1-4 - 1-
CSEP-GÓL FC
2 - 20 - 3-1 - 23 - 01 - 12 - 2--7 - 04 - 13 - 15 - 04 - 0-4 - 2-
CSILLAGHEGYI MTE
1 - 11 - 1-0 - 01 - 00 - 21 - 71 - 12 - 23 - 00 - 22 - 1----0 - 4
HIDEGKÚTI SC
-1 - 3-2 - 23 - 02 - 21 - 2-4 - 0-3 - 01 - 20 - 32 - 2-1 - 51 - 4
KELEN SC II.
1 - 40 - 1-0 - 13 - 24 - 30 - 20 - 02 - 04 - 3-2 - 15 - 4--1 - 53 - 2
KISE
-1 - 5-1 - 12 - 3-1 - 00 - 01 - 21 - 54 - 33 - 51 - 02 - 1-0 - 30 - 2
KÖZTERÜLET SC
0 - 20 - 4-1 - 43 - 33 - 12 - 1-2 - 12 - 20 - 0-2 - 02 - 2-1 - 31 - 3
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
0 - 21 - 3-2 - 52 - 12 - 30 - 0-2 - 33 - 1-1 - 41 - 00 - 4-0 - 21 - 3
PÉNZÜGYŐR SE II.
3 - 10 - 4--3 - 22 - 02 - 02 - 11 - 1-4 - 38 - 04 - 14 - 2-2 - 32 - 5
PESTSZENTIMREI SK II.
4 - 40 - 9-2 - 11 - 35 - 12 - 20 - 101 - 22 - 21 - 0----3 - 0-
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
0 - 1--0 - 3-3 - 23 - 21 - 21 - 03 - 21 - 34 - 02 - 13 - 0-1 - 23 - 4
RTK-VASLÓ
2 - 01 - 1---2 - 12 - 01 - 43 - 11 - 12 - 11 - 03 - 02 - 0-2 - 31 - 5
SZABADKIKÖTŐ SE
-----------------
Szent Pál Akadémia - HSE
3 - 0--0 - 24 - 15 - 2-6 - 22 - 27 - 1-4 - 16 - 13 - 25 - 0-0 - 2
TF SE
3 - 11 - 0-0 - 42 - 2-3 - 22 - 21 - 04 - 15 - 02 - 44 - 01 - 05 - 2-2 - 2

Meccsek

RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC

2016. 09. 14. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 09. 14. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 08. 27. 16:00
RAFC Sporttelep
2016. 08. 27. 16:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
KELEN SC II.
2016. 09. 03. 16:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
2016. 09. 03. 16:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 09. 11. 15:00
RAFC Sporttelep
2016. 09. 11. 15:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
KÖZTERÜLET SC
2016. 09. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 09. 24. 11:00
RAFC Sporttelep
2016. 09. 24. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
TF SE
2016. 10. 01. 17:00
Nagytétényi SE
2016. 10. 01. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 10. 09. 11:00
Merkapt Maraton SE
2016. 10. 09. 11:00
Merkapt Maraton SE
KISE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 10. 16. 11:00
RAFC Sporttelep
2016. 10. 16. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
Szent Pál Akadémia - HSE
2016. 10. 22. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 10. 22. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 10. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
2016. 10. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
1908 SZAC BUDAPEST
2016. 11. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 11. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 11. 12. 13:00
Ikarus BSE
2016. 11. 12. 13:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
CSILLAGHEGYI MTE
2016. 11. 20. 13:00
Csep-Gól FC
2016. 11. 20. 13:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 11. 26. 11:00
Ikarus BSE
2016. 11. 26. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE
2017. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BVSC-ZUGLÓ
2017. 03. 04. 15:00
Kelen SC
2017. 03. 04. 15:00
Kelen SC
KELEN SC II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 03. 12. 13:00
Ikarus BSE
2017. 03. 12. 13:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 03. 19. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 03. 19. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 03. 25. 11:00
Ikarus BSE
2017. 03. 25. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
RTK-VASLÓ
2017. 04. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 04. 01. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 04. 08. 13:00
RAFC Sporttelep
2017. 04. 08. 13:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2017. 04. 15. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 04. 15. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
KISE
2017. 04. 23. 11:00
Ikarus BSE
2017. 04. 23. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 04. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 04. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
HIDEGKÚTI SC
2017. 05. 06. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 05. 06. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 05. 13. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 05. 13. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BMTE II.
2017. 05. 20. 11:00
Külker SC
2017. 05. 20. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2017. 05. 27. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 05. 27. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
CSEP-GÓL FC
2017. 06. 03. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 06. 03. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC

HIDEGKÚTI SC

2016. 08. 21. 11:00
Külker SC
2016. 08. 21. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
HIDEGKÚTI SC
2016. 08. 26. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 08. 26. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
CSEP-GÓL FC
2016. 09. 03. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
HIDEGKÚTI SC
2016. 09. 09. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 09. 09. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
BVSC-ZUGLÓ
2016. 09. 18. 15:00
Kelen SC
2016. 09. 18. 15:00
Kelen SC
KELEN SC II.
HIDEGKÚTI SC
2016. 09. 23. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 09. 23. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 11. 30. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 11. 30. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
KÖZTERÜLET SC
HIDEGKÚTI SC
2016. 10. 07. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 10. 07. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
RTK-VASLÓ
2016. 11. 23. 16:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 23. 16:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
HIDEGKÚTI SC
2016. 10. 22. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 10. 22. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 10. 30. 11:00
Merkapt Maraton SE
2016. 10. 30. 11:00
Merkapt Maraton SE
KISE
HIDEGKÚTI SC
2016. 11. 06. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 11. 06. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
Szent Pál Akadémia - HSE
2016. 11. 12. 16:00
Nagytétényi SE
2016. 11. 12. 16:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
HIDEGKÚTI SC
2016. 11. 19. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 11. 19. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
HIDEGKÚTI SC
2016. 11. 27. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 11. 27. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
BMTE II.
2017. 02. 26. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 02. 26. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 05. 24. 17:30
Csep-Gól FC
2017. 05. 24. 17:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
HIDEGKÚTI SC
2017. 03. 12. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 03. 12. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 03. 18. 13:00
Ikarus BSE
2017. 03. 18. 13:00
Ikarus BSE
BVSC-ZUGLÓ
HIDEGKÚTI SC
2017. 03. 28. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 03. 28. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
KELEN SC II.
2017. 04. 01. 14:00
Elektromos SE
2017. 04. 01. 14:00
Elektromos SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
HIDEGKÚTI SC
2017. 04. 07. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 04. 07. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
KÖZTERÜLET SC
2017. 04. 15. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 04. 15. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
HIDEGKÚTI SC
2017. 04. 21. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 04. 21. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
TF SE
2017. 04. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
2017. 04. 29. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
HIDEGKÚTI SC
2017. 05. 07. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 05. 07. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
KISE
2017. 05. 14. 11:00
Ikarus BSE
2017. 05. 14. 11:00
Ikarus BSE
Szent Pál Akadémia - HSE
HIDEGKÚTI SC
2017. 05. 21. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 05. 21. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2017. 05. 26. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 05. 26. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
1908 SZAC BUDAPEST
2017. 06. 03. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 06. 03. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
HIDEGKÚTI SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol