Szűrők

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 2. forduló

2017.09.11 - 19:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
CZENE-JOÓ ÁDÁM
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
IBRIKSZ MÁTÉ, TÖRÖK ZSOLT
REAC SPORTISKOLA SE
ELTE-BEAC
40'
20'

Gólok

ILLÉS KÁROLY

16'

1 - 0

 

 

1 - 1

21'

LUGOSI MÁRK
TÜSKÉS ZOLTÁN

27'

2 - 1

 

TÜSKÉS ZOLTÁN

36'

3 - 1

 

TÓTH ÁKOS

36'

4 - 1

 

KOLLÁR ZSOLT

37'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 2 2 0 0 13 3 10 6 9.5
2 BME-BT FC BME-BT FC 2 2 0 0 12 3 9 6 9.5
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 2 1 1 0 6 4 2 4 9
4 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 1 1 0 8 7 1 4 8.5
5 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 5 1 4 3 6
6 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 2 1 0 1 7 9 -2 3 6.5
7 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 0 2 0 7 7 0 2 3.5
8 PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL 2 0 0 2 6 11 -5 0 4
9 PAFC-MITRE PAFC-MITRE 1 0 0 1 2 7 -5 0 1
10 UTE UTE 2 0 0 2 4 10 -6 0 2.5
11 ROMHÁNY SE ROMHÁNY SE 2 0 0 2 2 10 -8 0 2.5
12 GÖCSEJ SK (Kizárva) GÖCSEJ SK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖCSEJ SK (Kizárva) SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
2 GÖCSEJ SK (Kizárva) AIRNERGY FC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
3 GÖCSEJ SK (Kizárva) PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
4 GÖCSEJ SK (Kizárva) BME-BT FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
5 GÖCSEJ SK (Kizárva) REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 GÖCSEJ SK (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
7 GÖCSEJ SK (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
8 GÖCSEJ SK (Kizárva) ELTE-BEAC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
9 GÖCSEJ SK (Kizárva) UTE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 GÖCSEJ SK (Kizárva) PAFC-MITRE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 GÖCSEJ SK (Kizárva) ROMHÁNY SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
12 GÖCSEJ SK (Kizárva) GÖCSEJ SK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖCSEJ SK (Kizárva) SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 1 1 0 0 7 2 5 3 1 1 0 0 6 1 5 3 2 2 0 0 13 3 10 6
2 GÖCSEJ SK (Kizárva) BME-BT FC 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 12 3 9 6
3 GÖCSEJ SK (Kizárva) AIRNERGY FC 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 6 4 2 4
4 GÖCSEJ SK (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 1 0 4 4 0 1 2 1 1 0 8 7 1 4
5 GÖCSEJ SK (Kizárva) REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
6 GÖCSEJ SK (Kizárva) ELTE-BEAC 1 1 0 0 6 4 2 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 7 9 -2 3
7 GÖCSEJ SK (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 2 0 7 7 0 2
8 GÖCSEJ SK (Kizárva) PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 0 0 2 6 11 -5 0
9 GÖCSEJ SK (Kizárva) PAFC-MITRE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 1 0 0 1 2 7 -5 0
10 GÖCSEJ SK (Kizárva) UTE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 4 10 -6 0
11 GÖCSEJ SK (Kizárva) ROMHÁNY SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
12 GÖCSEJ SK (Kizárva) GÖCSEJ SK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
----------4 - 3
AIRNERGY FC
----3 - 3------
BME-BT FC
--------7 - 1--
ELTE-BEAC
------6 - 4----
GÖCSEJ SK
-----------
TFSE-SZERTARSPORT.HU
4 - 4----------
PAFC-MITRE
-----------
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
--2 - 5--------
REAC SPORTISKOLA SE
---5 - 1-------
ROMHÁNY SE
-1 - 3---------
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
------7 - 2----
UTE
----------1 - 6

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE

2017. 09. 11. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2017. 09. 11. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
ELTE-BEAC
2017. 09. 18. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2017. 09. 18. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PAFC-MITRE
2017. 09. 25. 20:30
Mafc Sportcsarnok
2017. 09. 25. 20:30
Mafc Sportcsarnok
BME-BT FC
REAC SPORTISKOLA SE
2017. 10. 02. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2017. 10. 02. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2017. 10. 09. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2017. 10. 09. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2017. 10. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2017. 10. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2017. 10. 30. 20:30
Érd Aréna
2017. 10. 30. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC SPORTISKOLA SE
2017. 11. 06. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2017. 11. 06. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
ROMHÁNY SE
2017. 11. 13. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2017. 11. 13. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
REAC SPORTISKOLA SE
2017. 11. 20. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2017. 11. 20. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
2017. 12. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC SPORTISKOLA SE
2017. 12. 08. 20:00
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2017. 12. 08. 20:00
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC-MITRE
REAC SPORTISKOLA SE
2017. 12. 18. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2017. 12. 18. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
BME-BT FC
2018. 01. 15. 21:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 01. 15. 21:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 01. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 01. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
2018. 01. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 01. 29. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 02. 05. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 02. 05. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 02. 09. 21:00
Soroksári Sportcsarnok
2018. 02. 09. 21:00
Soroksári Sportcsarnok
ROMHÁNY SE
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 02. 19. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 02. 19. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
2018. 02. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 02. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
02. 26. 20:00
REAC SPORTISKOLA SE

ELTE-BEAC

2017. 10. 26. 19:50
BEAC Sportcsarnok
2017. 10. 26. 19:50
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
2017. 09. 11. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2017. 09. 11. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
ELTE-BEAC
2017. 09. 18. 20:30
Mafc Sportcsarnok
2017. 09. 18. 20:30
Mafc Sportcsarnok
BME-BT FC
ELTE-BEAC
2017. 09. 25. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 09. 25. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
AIRNERGY FC
2017. 10. 02. 20:30
Érd Aréna
2017. 10. 02. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2017. 10. 09. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 10. 09. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
2017. 11. 09. 19:50
BEAC Sportcsarnok
2017. 11. 09. 19:50
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC-MITRE
2017. 11. 06. 21:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2017. 11. 06. 21:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ELTE-BEAC
2017. 11. 13. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 11. 13. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2017. 11. 20. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 11. 20. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ROMHÁNY SE
2017. 11. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2017. 11. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
ELTE-BEAC
2017. 12. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 04. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC SPORTISKOLA SE
2017. 12. 11. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 11. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
BME-BT FC
2017. 12. 18. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2017. 12. 18. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2018. 01. 15. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 01. 15. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 01. 22. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 01. 22. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
ELTE-BEAC
2018. 02. 02. 20:00
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
2018. 02. 02. 20:00
Dorog Város Egyesített Sportintézménye
PAFC-MITRE
ELTE-BEAC
2018. 02. 12. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 02. 12. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
UTE
2018. 02. 19. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 02. 19. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
ELTE-BEAC
2018. 02. 23. 19:00
Soroksári Sportcsarnok
2018. 02. 23. 19:00
Soroksári Sportcsarnok
ROMHÁNY SE
02. 23. 19:00
ELTE-BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol