Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U20 9. forduló

2018.01.14 - 12:45

Budaörs, Herman Ottó Általános Iskola

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U20

Játékvezető
ANTAL SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TIRINGER MÁTÉ, MEZEI ÁDÁM
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

16'

PAZONYI ATTILA ZOLTÁN

 

0 - 2

17'

GYÖRFI GYÖRGY

 

0 - 3

18'

RÁCZ ZSOLT BENCE
SOÓS ATTILA GÁBOR

37'

1 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NEMAK ETO NEMAK ETO 8 6 1 1 45 23 22 19 6.3
2 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 8 6 0 2 45 26 19 18 7
3 SWIETELSKY  HALADÁS VSE SWIETELSKY  HALADÁS VSE 8 5 2 1 54 22 32 17 8.3
4 BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING 9 5 0 4 46 34 12 15 6.9
5 MVFC U20 MVFC U20 9 4 3 2 53 27 26 15 7.6
6 RUBEOLA FC CSÖMÖR RUBEOLA FC CSÖMÖR 8 4 3 1 38 26 12 15 8.3
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 9 4 2 3 44 47 -3 14 7
8 DEBRECENI EGYETEM DEBRECENI EGYETEM 8 4 0 4 29 38 -9 12 6.4
9 ARAMIS SE ARAMIS SE 9 3 2 4 59 50 9 11 6.2
10 VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 8 2 3 3 44 33 11 9 6.9
11 NYÍRGYULAJ KSE U-20 NYÍRGYULAJ KSE U-20 8 1 1 6 43 59 -16 4 7.1
12 DUNAFERR DUE RENALPIN FC DUNAFERR DUE RENALPIN FC 8 1 1 6 21 48 -27 4 5.4
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 0 8 10 98 -88 0 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC CSÖMÖR 4 3 1 0 8 3 5 10 4 2 1 1 10 6 4 7 8 5 2 1 18 9 9 17
2 ZALAEGERSZEGI USC SWIETELSKY HALADÁS VSE 4 3 0 1 11 5 6 9 4 2 1 1 13 5 8 7 8 5 1 2 24 10 14 16
3 ZALAEGERSZEGI USC BŐNY-SZAVILL CONSULTING 3 3 0 0 9 1 8 9 6 2 0 4 8 12 -4 6 9 5 0 4 17 13 4 15
4 ZALAEGERSZEGI USC MVFC U20 5 3 2 0 19 5 14 11 4 1 1 2 6 7 -1 4 9 4 3 2 25 12 13 15
5 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 4 3 1 0 19 13 6 10 5 1 1 3 13 11 2 4 9 4 2 3 32 24 8 14
6 ZALAEGERSZEGI USC VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 4 3 0 1 15 8 7 9 4 1 2 1 7 6 1 5 8 4 2 2 22 14 8 14
7 ZALAEGERSZEGI USC 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 4 2 1 1 6 6 0 7 4 2 0 2 13 8 5 6 8 4 1 3 19 14 5 13
8 ZALAEGERSZEGI USC NEMAK ETO 5 3 1 1 9 6 3 10 3 1 0 2 7 6 1 3 8 4 1 3 16 12 4 13
9 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEM 4 3 0 1 10 5 5 9 4 1 0 3 7 11 -4 3 8 4 0 4 17 16 1 12
10 ZALAEGERSZEGI USC ELTE-BEAC 5 3 1 1 13 11 2 10 4 0 1 3 4 10 -6 1 9 3 2 4 17 21 -4 11
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE RENALPIN FC 4 1 0 3 3 14 -11 3 4 2 0 2 10 8 2 6 8 3 0 5 13 22 -9 9
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSE U-20 4 2 0 2 9 8 1 6 4 0 0 4 8 18 -10 0 8 2 0 6 17 26 -9 6
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 2 23 -21 0 4 0 0 4 2 25 -23 0 8 0 0 8 4 48 -44 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC NEMAK ETO 5 4 1 0 28 11 17 13 3 2 0 1 17 12 5 6 8 6 1 1 45 23 22 19
2 ZALAEGERSZEGI USC 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 4 3 0 1 17 15 2 9 4 3 0 1 28 11 17 9 8 6 0 2 45 26 19 18
3 ZALAEGERSZEGI USC SWIETELSKY HALADÁS VSE 4 2 1 1 26 12 14 7 4 3 1 0 28 10 18 10 8 5 2 1 54 22 32 17
4 ZALAEGERSZEGI USC BŐNY-SZAVILL CONSULTING 3 3 0 0 28 4 24 9 6 2 0 4 18 30 -12 6 9 5 0 4 46 34 12 15
5 ZALAEGERSZEGI USC MVFC U20 5 3 1 1 34 11 23 10 4 1 2 1 19 16 3 5 9 4 3 2 53 27 26 15
6 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC CSÖMÖR 4 1 3 0 19 15 4 6 4 3 0 1 19 11 8 9 8 4 3 1 38 26 12 15
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE-BEAC 5 4 0 1 30 24 6 12 4 0 2 2 14 23 -9 2 9 4 2 3 44 47 -3 14
8 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEM 4 3 0 1 18 10 8 9 4 1 0 3 11 28 -17 3 8 4 0 4 29 38 -9 12
9 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 4 2 0 2 33 28 5 6 5 1 2 2 26 22 4 5 9 3 2 4 59 50 9 11
10 ZALAEGERSZEGI USC VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 4 2 1 1 30 17 13 7 4 0 2 2 14 16 -2 2 8 2 3 3 44 33 11 9
11 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSE U-20 4 1 1 2 23 18 5 4 4 0 0 4 20 41 -21 0 8 1 1 6 43 59 -16 4
12 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE RENALPIN FC 4 0 1 3 5 26 -21 1 4 1 0 3 16 22 -6 3 8 1 1 6 21 48 -27 4
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 7 42 -35 0 4 0 0 4 3 56 -53 0 8 0 0 8 10 98 -88 0
 
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
-6 - 2--4 - 33 - 7------4 - 3--
ARAMIS SE
7 - 10---16 - 8-3 - 5--7 - 5-----
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
--12 - 0-----4 - 3-----12 - 1
DEBRECENI EGYETEM
2 - 66 - 2-8 - 1-------2 - 1---
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
0 - 11-4 - 6-1 - 1-0 - 8--------
ELTE-BEAC
--7 - 41 - 3-7 - 6---10 - 7--5 - 4--
NEMAK ETO
-5 - 24 - 06 - 210 - 4---3 - 3------
SWIETELSKY  HALADÁS VSE
--6 - 2---2 - 4--15 - 3--3 - 3--
LUKÁCS DSE GYŐR
---------------
MVFC U20
2 - 15 - 5--4 - 1------2 - 4--21 - 0
NYÍRGYULAJ KSE U-20
--3 - 4------5 - 9--4 - 4-11 - 1
PÉNZÜGYŐR SE
---------------
RUBEOLA FC CSÖMÖR
-4 - 4---2 - 2-4 - 4--9 - 5----
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
---9 - 6-----4 - 4--5 - 6-12 - 1
VÁROSGAZDA UTÁNPÓTLÁS AK.
---------------
ZALAEGERSZEGI USC
-2 - 13--0 - 10--3 - 11----2 - 8--

Meccsek

ELTE-BEAC

2017. 10. 01. 14:00
Herman Ottó Általános Iskola
2017. 10. 01. 14:00
Herman Ottó Általános Iskola
ELTE-BEAC
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2017. 11. 02. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2017. 11. 02. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC CSÖMÖR
ELTE-BEAC
2017. 12. 17. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 17. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2017. 11. 12. 11:45
Herman Ottó Általános Iskola
2017. 11. 12. 11:45
Herman Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE-BEAC
2017. 12. 29. 11:15
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 29. 11:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017. 11. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2017. 11. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
ELTE-BEAC
2017. 12. 03. 12:45
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 03. 12:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NEMAK ETO
2017. 12. 12. 20:30
Kerék utcai Általános Iskola
2017. 12. 12. 20:30
Kerék utcai Általános Iskola
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
ELTE-BEAC
2018. 01. 14. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola
2018. 01. 14. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
2018. 01. 28. 15:00
PÁLFY ISTVÁN RENDEZVÉNYCSARNOK
2018. 01. 28. 15:00
PÁLFY ISTVÁN RENDEZVÉNYCSARNOK
MVFC U20
ELTE-BEAC
2018. 02. 04. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 02. 04. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
SWIETELSKY HALADÁS VSE
2018. 02. 10. 14:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 02. 10. 14:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE-BEAC
2018. 02. 18. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 02. 18. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
ELTE-BEAC
2018. 02. 25. 12:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 02. 25. 12:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2018. 03. 04. 12:00
Egyetemi Városi Stadion
2018. 03. 04. 12:00
Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
ELTE-BEAC
2018. 03. 11. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 03. 11. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ARAMIS SE
2018. 03. 17. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 03. 17. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
ELTE-BEAC
2018. 03. 25. 13:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 03. 25. 13:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
2018. 04. 08. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 04. 08. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
NEMAK ETO
ELTE-BEAC
2018. 04. 19. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 04. 19. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
2018. 04. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 04. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEM
ELTE-BEAC
2018. 05. 20. 14:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 05. 20. 14:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MVFC U20
2018. 05. 26. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 05. 26. 13:00
Haladás Sportcsarnok
SWIETELSKY HALADÁS VSE
05. 26. 13:00
ELTE-BEAC
2018. 06. 03. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 06. 03. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
06. 03. 12:15
ZALAEGERSZEGI USC

DEBRECENI EGYETEM

2017. 10. 01. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2017. 10. 01. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2017. 10. 07. 16:00
Március 15 Sportcsarnok
2017. 10. 07. 16:00
Március 15 Sportcsarnok
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
DEBRECENI EGYETEM
2017. 10. 21. 15:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2017. 10. 21. 15:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
ARAMIS SE
2017. 12. 23. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2017. 12. 23. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
DEBRECENI EGYETEM
2017. 11. 18. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2017. 11. 18. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
2017. 11. 03. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2017. 11. 03. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
NEMAK ETO
DEBRECENI EGYETEM
2017. 12. 02. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2017. 12. 02. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
2018. 01. 14. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola
2018. 01. 14. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
2018. 02. 15. 19:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 15. 19:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
MVFC U20
2017. 11. 02. 11:00
Répce Sportcsarnok
2017. 11. 02. 11:00
Répce Sportcsarnok
SWIETELSKY HALADÁS VSE
DEBRECENI EGYETEM
2018. 02. 03. 09:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 03. 09:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 02. 10. 18:30
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 10. 18:30
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2018. 04. 07. 18:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 04. 07. 18:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC CSÖMÖR
DEBRECENI EGYETEM
2018. 02. 24. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 24. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2018. 03. 04. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola
2018. 03. 04. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEM
2018. 01. 06. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 01. 06. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2018. 03. 17. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 03. 17. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
DEBRECENI EGYETEM
2018. 03. 24. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 03. 24. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
NEMAK ETO
2018. 04. 08. 11:45
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 04. 08. 11:45
Kerék utcai Általános Iskola
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
DEBRECENI EGYETEM
2018. 04. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 04. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEM
ELTE-BEAC
2018. 05. 13. 15:00
PÁLFY ISTVÁN RENDEZVÉNYCSARNOK
2018. 05. 13. 15:00
PÁLFY ISTVÁN RENDEZVÉNYCSARNOK
MVFC U20
DEBRECENI EGYETEM
2018. 05. 20. 10:30
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 05. 20. 10:30
Kerék utcai Általános Iskola
DEBRECENI EGYETEM
SWIETELSKY HALADÁS VSE
2018. 03. 18. 15:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 03. 18. 15:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DEBRECENI EGYETEM
2018. 06. 03. 12:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 06. 03. 12:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
06. 03. 12:00
DEBRECENI EGYETEM
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol