Szűrők

Fiú Futsal I. osztály U20 9. forduló

2018.01.14 - 12:45

Budaörs, Herman Ottó Általános Iskola

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U20

Játékvezető
ANTAL SZABOLCS
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
TIRINGER MÁTÉ, MEZEI ÁDÁM
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

16'

PAZONYI ATTILA

 

0 - 2

17'

GYÖRFI GYÖRGY

 

0 - 3

18'

RÁCZ ZSOLT
SOÓS ATTILA

37'

1 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 8 6 0 2 45 26 19 18 7.3
2 SWIETELSKY  HALADÁS VSE SWIETELSKY  HALADÁS VSE 8 5 2 1 54 22 32 17 8.4
3 NEMAK ETO NEMAK ETO 6 5 0 1 32 16 16 15 5.2
4 BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING 9 5 0 4 46 34 12 15 7
5 RUBEOLA FC CSÖMÖR RUBEOLA FC CSÖMÖR 8 4 3 1 38 26 12 15 8.4
6 MVFC U20 MVFC U20 8 4 2 2 50 24 26 14 8.1
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 9 4 2 3 44 47 -3 14 7
8 DEBRECENI EGYETEM DEBRECENI EGYETEM 8 4 0 4 29 38 -9 12 6.3
9 ARAMIS SE ARAMIS SE 9 3 2 4 59 50 9 11 6.3
10 VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 7 2 2 3 40 29 11 8 6
11 DUNAFERR DUE RENALPIN FC DUNAFERR DUE RENALPIN FC 7 1 1 5 17 38 -21 4 5.9
12 NYÍRGYULAJ KSE U-20 NYÍRGYULAJ KSE U-20 7 1 0 6 39 55 -16 3 6.6
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 0 0 8 10 98 -88 0 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC CSÖMÖR 4 3 1 0 8 3 5 10 4 2 1 1 10 6 4 7 8 5 2 1 18 9 9 17
2 ZALAEGERSZEGI USC SWIETELSKY HALADÁS VSE 4 3 0 1 11 5 6 9 4 2 1 1 13 5 8 7 8 5 1 2 24 10 14 16
3 ZALAEGERSZEGI USC BŐNY-SZAVILL CONSULTING 3 3 0 0 9 1 8 9 6 2 0 4 8 12 -4 6 9 5 0 4 17 13 4 15
4 ZALAEGERSZEGI USC MVFC U20 5 3 2 0 19 5 14 11 3 1 0 2 5 6 -1 3 8 4 2 2 24 11 13 14
5 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 4 3 1 0 19 13 6 10 5 1 1 3 13 11 2 4 9 4 2 3 32 24 8 14
6 ZALAEGERSZEGI USC 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 4 2 1 1 6 6 0 7 4 2 0 2 13 8 5 6 8 4 1 3 19 14 5 13
7 ZALAEGERSZEGI USC NEMAK ETO 3 3 0 0 6 2 4 9 3 1 0 2 7 6 1 3 6 4 0 2 13 8 5 12
8 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEM 4 3 0 1 10 5 5 9 4 1 0 3 7 11 -4 3 8 4 0 4 17 16 1 12
9 ZALAEGERSZEGI USC VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 4 3 0 1 15 8 7 9 3 0 2 1 4 5 -1 2 7 3 2 2 19 13 6 11
10 ZALAEGERSZEGI USC ELTE-BEAC 5 3 1 1 13 11 2 10 4 0 1 3 4 10 -6 1 9 3 2 4 17 21 -4 11
11 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSE U-20 3 2 0 1 8 5 3 6 4 0 0 4 8 18 -10 0 7 2 0 5 16 23 -7 6
12 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE RENALPIN FC 4 1 0 3 3 14 -11 3 3 1 0 2 7 6 1 3 7 2 0 5 10 20 -10 6
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 2 23 -21 0 4 0 0 4 2 25 -23 0 8 0 0 8 4 48 -44 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 4 3 0 1 17 15 2 9 4 3 0 1 28 11 17 9 8 6 0 2 45 26 19 18
2 ZALAEGERSZEGI USC SWIETELSKY HALADÁS VSE 4 2 1 1 26 12 14 7 4 3 1 0 28 10 18 10 8 5 2 1 54 22 32 17
3 ZALAEGERSZEGI USC NEMAK ETO 3 3 0 0 15 4 11 9 3 2 0 1 17 12 5 6 6 5 0 1 32 16 16 15
4 ZALAEGERSZEGI USC BŐNY-SZAVILL CONSULTING 3 3 0 0 28 4 24 9 6 2 0 4 18 30 -12 6 9 5 0 4 46 34 12 15
5 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC CSÖMÖR 4 1 3 0 19 15 4 6 4 3 0 1 19 11 8 9 8 4 3 1 38 26 12 15
6 ZALAEGERSZEGI USC MVFC U20 5 3 1 1 34 11 23 10 3 1 1 1 16 13 3 4 8 4 2 2 50 24 26 14
7 ZALAEGERSZEGI USC ELTE-BEAC 5 4 0 1 30 24 6 12 4 0 2 2 14 23 -9 2 9 4 2 3 44 47 -3 14
8 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEM 4 3 0 1 18 10 8 9 4 1 0 3 11 28 -17 3 8 4 0 4 29 38 -9 12
9 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 4 2 0 2 33 28 5 6 5 1 2 2 26 22 4 5 9 3 2 4 59 50 9 11
10 ZALAEGERSZEGI USC VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 4 2 1 1 30 17 13 7 3 0 1 2 10 12 -2 1 7 2 2 3 40 29 11 8
11 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE RENALPIN FC 4 0 1 3 5 26 -21 1 3 1 0 2 12 12 0 3 7 1 1 5 17 38 -21 4
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSE U-20 3 1 0 2 19 14 5 3 4 0 0 4 20 41 -21 0 7 1 0 6 39 55 -16 3
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 4 0 0 4 7 42 -35 0 4 0 0 4 3 56 -53 0 8 0 0 8 10 98 -88 0
 
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
-6 - 2--4 - 33 - 7------4 - 3--
ARAMIS SE
7 - 10---16 - 8-3 - 5--7 - 5-----
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
--12 - 0-----4 - 3-----12 - 1
DEBRECENI EGYETEM
2 - 66 - 2-8 - 1-------2 - 1---
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
0 - 11-4 - 6-1 - 1-0 - 8--------
ELTE-BEAC
--7 - 41 - 3-7 - 6---10 - 7--5 - 4--
NEMAK ETO
-5 - 24 - 06 - 2-----------
SWIETELSKY  HALADÁS VSE
--6 - 2---2 - 4--15 - 3--3 - 3--
LUKÁCS DSE GYŐR
---------------
MVFC U20
2 - 15 - 5--4 - 1------2 - 4--21 - 0
NYÍRGYULAJ KSE U-20
--3 - 4------5 - 9----11 - 1
PÉNZÜGYŐR SE
---------------
RUBEOLA FC CSÖMÖR
-4 - 4---2 - 2-4 - 4--9 - 5----
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
---9 - 6-----4 - 4--5 - 6-12 - 1
VÁROSGAZDA UTÁNPÓTLÁS AK.
---------------
ZALAEGERSZEGI USC
-2 - 13--0 - 10--3 - 11----2 - 8--

Meccsek

ELTE-BEAC

2017. 10. 01. 14:00
Herman Ottó Általános Iskola
2017. 10. 01. 14:00
Herman Ottó Általános Iskola
ELTE-BEAC
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2017. 11. 02. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2017. 11. 02. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC CSÖMÖR
ELTE-BEAC
2017. 12. 17. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 17. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2017. 11. 12. 11:45
Herman Ottó Általános Iskola
2017. 11. 12. 11:45
Herman Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE-BEAC
2017. 12. 29. 11:15
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 29. 11:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017. 11. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
2017. 11. 26. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
ELTE-BEAC
2017. 12. 03. 12:45
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 03. 12:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NEMAK ETO
2017. 12. 12. 20:30
Kerék utcai Általános Iskola
2017. 12. 12. 20:30
Kerék utcai Általános Iskola
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
ELTE-BEAC
2018. 01. 14. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola
2018. 01. 14. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
2018. 01. 27. 15:00
PÁLFY ISTVÁN RENDEZVÉNYCSARNOK
2018. 01. 27. 15:00
PÁLFY ISTVÁN RENDEZVÉNYCSARNOK
MVFC U20
01. 27. 15:00
ELTE-BEAC
2018. 02. 03.
BEAC Sportcsarnok
2018. 02. 03.
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
02. 03.
SWIETELSKY HALADÁS VSE
2018. 02. 10. 14:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 02. 10. 14:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
02. 10. 14:00
ELTE-BEAC
2018. 02. 18. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 02. 18. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
02. 18. 13:30
ELTE-BEAC
2018. 02. 24.
BEAC Sportcsarnok
2018. 02. 24.
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
02. 24.
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2018. 03. 04. 12:00
Egyetemi Városi Stadion
2018. 03. 04. 12:00
Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
03. 04. 12:00
ELTE-BEAC
2018. 03. 11.
BEAC Sportcsarnok
2018. 03. 11.
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
03. 11.
ARAMIS SE
2018. 03. 17. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 03. 17. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
03. 17. 12:00
ELTE-BEAC
2018. 03. 24.
BEAC Sportcsarnok
2018. 03. 24.
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
03. 24.
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
2018. 04. 07.
Magvassy Sportcsarnok
2018. 04. 07.
Magvassy Sportcsarnok
NEMAK ETO
04. 07.
ELTE-BEAC
2018. 04. 14.
BEAC Sportcsarnok
2018. 04. 14.
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
04. 14.
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
2018. 04. 28. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 04. 28. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
04. 28. 10:00
ELTE-BEAC
2018. 05. 19.
BEAC Sportcsarnok
2018. 05. 19.
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
05. 19.
MVFC U20
2018. 05. 26.
Haladás Sportcsarnok
2018. 05. 26.
Haladás Sportcsarnok
SWIETELSKY HALADÁS VSE
05. 26.
ELTE-BEAC
2018. 06. 02.
BEAC Sportcsarnok
2018. 06. 02.
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
06. 02.
ZALAEGERSZEGI USC

DEBRECENI EGYETEM

2017. 10. 01. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2017. 10. 01. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2017. 10. 07. 16:00
Március 15 Sportcsarnok
2017. 10. 07. 16:00
Március 15 Sportcsarnok
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
DEBRECENI EGYETEM
2017. 10. 21. 15:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2017. 10. 21. 15:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
ARAMIS SE
2017. 12. 23. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2017. 12. 23. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
DEBRECENI EGYETEM
2017. 11. 18. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2017. 11. 18. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
2017. 11. 03. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2017. 11. 03. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
NEMAK ETO
DEBRECENI EGYETEM
2017. 12. 02. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2017. 12. 02. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
2018. 01. 14. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola
2018. 01. 14. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
2018. 02. 15. 19:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 15. 19:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
02. 15. 19:00
MVFC U20
2017. 11. 02. 11:00
Répce Sportcsarnok
2017. 11. 02. 11:00
Répce Sportcsarnok
SWIETELSKY HALADÁS VSE
DEBRECENI EGYETEM
2018. 02. 03. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 03. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
02. 03. 10:00
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 02. 11. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 02. 11. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
02. 11. 13:30
DEBRECENI EGYETEM
2018. 02. 17.
Csömöri Sportcsarnok
2018. 02. 17.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC CSÖMÖR
02. 17.
DEBRECENI EGYETEM
2018. 02. 24. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 24. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
02. 24. 10:00
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2018. 03. 03.
Herman Ottó Általános Iskola
2018. 03. 03.
Herman Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
03. 03.
DEBRECENI EGYETEM
2018. 01. 06. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 01. 06. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2018. 03. 17. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 03. 17. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
03. 17. 16:00
DEBRECENI EGYETEM
2018. 03. 24. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 03. 24. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
03. 24. 10:00
NEMAK ETO
2018. 04. 07.
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 04. 07.
Kerék utcai Általános Iskola
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
04. 07.
DEBRECENI EGYETEM
2018. 04. 28. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 04. 28. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
04. 28. 10:00
ELTE-BEAC
2018. 05. 12.
PÁLFY ISTVÁN RENDEZVÉNYCSARNOK
2018. 05. 12.
PÁLFY ISTVÁN RENDEZVÉNYCSARNOK
MVFC U20
05. 12.
DEBRECENI EGYETEM
2018. 05. 19. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 05. 19. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
05. 19. 10:00
SWIETELSKY HALADÁS VSE
2018. 05. 26.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 05. 26.
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
05. 26.
DEBRECENI EGYETEM
2018. 06. 02. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 06. 02. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
06. 02. 10:00
NYÍRGYULAJ KSE U-20

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol