Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U17 9. forduló

2018.01.14 - 11:00

Budaörs, Herman Ottó Általános Iskola

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U17

Játékvezető
ANTAL SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MEZEI ÁDÁM, TIRINGER MÁTÉ
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
40'
20'

Gólok

JANCSÓ BUDA

1'

1 - 0

 

JANCSÓ BUDA

3'

2 - 0

 

PACHERT BALÁZS

11'

3 - 0

 

BARÁTH GÁBOR

22'

4 - 0

 

LÉGRÁDI MÁTÉ

26'

5 - 0

 

FIALOVSZKY MÁRK

35'

6 - 0

 

ÁRVAI BENCE ZSOLT

36'

7 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NEMAK ETO NEMAK ETO 8 7 1 0 72 25 47 22 6
2 SWIETELSKY  HALADÁS VSE SWIETELSKY  HALADÁS VSE 8 6 1 1 64 20 44 19 7.8
3 MVFC U17 MVFC U17 9 6 0 3 58 41 17 18 7.7
4 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 9 5 1 3 62 37 25 16 8
5 DUNAFERR DUE RENALPIN FC DUNAFERR DUE RENALPIN FC 8 5 0 3 38 44 -6 15 6
6 ARAMIS SE ARAMIS SE 9 4 1 4 68 36 32 13 7
7 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 8 4 1 3 46 36 10 13 6.1
8 BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING 9 4 1 4 32 40 -8 13 6.3
9 VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 8 4 0 4 44 48 -4 12 7.8
10 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 8 2 2 4 32 41 -9 8 7
11 RUBEOLA FC CSÖMÖR RUBEOLA FC CSÖMÖR 8 2 0 6 30 56 -26 6 7.4
12 NYÍRGYULAJ KSE U17 NYÍRGYULAJ KSE U17 8 1 0 7 19 94 -75 3 6.6
13 DEBRECENI EGYETEM DEBRECENI EGYETEM 8 0 0 8 13 60 -47 0 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEBRECENI EGYETEM 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 4 3 0 1 10 10 0 9 4 3 1 0 12 5 7 10 8 6 1 1 22 15 7 19
2 DEBRECENI EGYETEM SWIETELSKY HALADÁS VSE 4 3 1 0 19 3 16 10 4 2 2 0 13 5 8 8 8 5 3 0 32 8 24 18
3 DEBRECENI EGYETEM ARAMIS SE 4 2 1 1 22 7 15 7 5 3 1 1 13 7 6 10 9 5 2 2 35 14 21 17
4 DEBRECENI EGYETEM NEMAK ETO 5 3 1 1 15 8 7 10 3 2 0 1 12 9 3 6 8 5 1 2 27 17 10 16
5 DEBRECENI EGYETEM MVFC U17 5 3 1 1 14 10 4 10 4 2 0 2 10 11 -1 6 9 5 1 3 24 21 3 16
6 DEBRECENI EGYETEM ELTE-BEAC 5 4 0 1 18 8 10 12 4 1 0 3 10 13 -3 3 9 5 0 4 28 21 7 15
7 DEBRECENI EGYETEM ZALAEGERSZEGI USC 4 2 1 1 8 7 1 7 4 1 2 1 8 12 -4 5 8 3 3 2 16 19 -3 12
8 DEBRECENI EGYETEM DUNAFERR DUE RENALPIN FC 4 1 2 1 6 6 0 5 4 2 0 2 10 12 -2 6 8 3 2 3 16 18 -2 11
9 DEBRECENI EGYETEM VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 4 2 0 2 8 7 1 6 4 1 0 3 8 10 -2 3 8 3 0 5 16 17 -1 9
10 DEBRECENI EGYETEM RUBEOLA FC CSÖMÖR 4 1 0 3 7 15 -8 3 4 2 0 2 11 7 4 6 8 3 0 5 18 22 -4 9
11 DEBRECENI EGYETEM BŐNY-SZAVILL CONSULTING 3 1 1 1 8 4 4 4 6 1 2 3 5 9 -4 5 9 2 3 4 13 13 0 9
12 DEBRECENI EGYETEM DEBRECENI EGYETEM 4 0 0 4 4 18 -14 0 4 0 1 3 2 13 -11 1 8 0 1 7 6 31 -25 1
13 DEBRECENI EGYETEM NYÍRGYULAJ KSE U17 4 0 1 3 6 14 -8 1 4 0 0 4 3 32 -29 0 8 0 1 7 9 46 -37 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEBRECENI EGYETEM NEMAK ETO 5 5 0 0 51 11 40 15 3 2 1 0 21 14 7 7 8 7 1 0 72 25 47 22
2 DEBRECENI EGYETEM SWIETELSKY HALADÁS VSE 4 3 1 0 39 9 30 10 4 3 0 1 25 11 14 9 8 6 1 1 64 20 44 19
3 DEBRECENI EGYETEM MVFC U17 5 4 0 1 34 23 11 12 4 2 0 2 24 18 6 6 9 6 0 3 58 41 17 18
4 DEBRECENI EGYETEM ELTE-BEAC 5 4 0 1 41 16 25 12 4 1 1 2 21 21 0 4 9 5 1 3 62 37 25 16
5 DEBRECENI EGYETEM DUNAFERR DUE RENALPIN FC 4 2 0 2 14 15 -1 6 4 3 0 1 24 29 -5 9 8 5 0 3 38 44 -6 15
6 DEBRECENI EGYETEM ARAMIS SE 4 2 0 2 42 16 26 6 5 2 1 2 26 20 6 7 9 4 1 4 68 36 32 13
7 DEBRECENI EGYETEM 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 4 1 1 2 23 19 4 4 4 3 0 1 23 17 6 9 8 4 1 3 46 36 10 13
8 DEBRECENI EGYETEM BŐNY-SZAVILL CONSULTING 3 1 1 1 11 6 5 4 6 3 0 3 21 34 -13 9 9 4 1 4 32 40 -8 13
9 DEBRECENI EGYETEM VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 4 3 0 1 26 16 10 9 4 1 0 3 18 32 -14 3 8 4 0 4 44 48 -4 12
10 DEBRECENI EGYETEM ZALAEGERSZEGI USC 4 1 1 2 14 18 -4 4 4 1 1 2 18 23 -5 4 8 2 2 4 32 41 -9 8
11 DEBRECENI EGYETEM RUBEOLA FC CSÖMÖR 4 1 0 3 14 35 -21 3 4 1 0 3 16 21 -5 3 8 2 0 6 30 56 -26 6
12 DEBRECENI EGYETEM NYÍRGYULAJ KSE U17 4 1 0 3 12 33 -21 3 4 0 0 4 7 61 -54 0 8 1 0 7 19 94 -75 3
13 DEBRECENI EGYETEM DEBRECENI EGYETEM 4 0 0 4 10 30 -20 0 4 0 0 4 3 30 -27 0 8 0 0 8 13 60 -47 0
 
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
-6 - 7--4 - 40 - 5------13 - 3--
ARAMIS SE
4 - 6---10 - 2-6 - 7--22 - 1-----
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
--7 - 1-----1 - 2-----3 - 3
DEBRECENI EGYETEM
1 - 63 - 8-5 - 8-------1 - 8---
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
3 - 7-3 - 4-6 - 4-2 - 0--------
ELTE-BEAC
--8 - 17 - 0-8 - 10---11 - 1--7 - 4--
NEMAK ETO
-5 - 214 - 18 - 116 - 3---8 - 4------
SWIETELSKY  HALADÁS VSE
--2 - 1---6 - 6--21 - 0--10 - 2--
LUKÁCS DSE GYŐR
---------------
MVFC U17
9 - 46 - 5--3 - 6------7 - 3--9 - 5
NYÍRGYULAJ KSE U17
--1 - 7------3 - 14--2 - 9-6 - 3
PÉNZÜGYŐR SE
---------------
RUBEOLA FC CSÖMÖR
-3 - 8---1 - 11-3 - 11--7 - 5----
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
---8 - 1-----6 - 4--7 - 4-5 - 7
VÁROSGAZDA UTÁNPÓTLÁS AK.
---------------
ZALAEGERSZEGI USC
-3 - 3--5 - 7--0 - 7----6 - 1--

Meccsek

ELTE-BEAC

2017. 10. 01. 12:00
Herman Ottó Általános Iskola
2017. 10. 01. 12:00
Herman Ottó Általános Iskola
ELTE-BEAC
NYÍRGYULAJ KSE U17
2017. 11. 02. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
2017. 11. 02. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC CSÖMÖR
ELTE-BEAC
2017. 12. 17. 10:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 17. 10:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2017. 11. 12. 10:00
Herman Ottó Általános Iskola
2017. 11. 12. 10:00
Herman Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
ELTE-BEAC
2017. 12. 29. 09:30
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 29. 09:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017. 11. 26. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
2017. 11. 26. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
ELTE-BEAC
2017. 12. 03. 11:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 03. 11:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NEMAK ETO
2017. 12. 10. 18:00
Kerék utcai Általános Iskola
2017. 12. 10. 18:00
Kerék utcai Általános Iskola
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
ELTE-BEAC
2018. 01. 14. 11:00
Herman Ottó Általános Iskola
2018. 01. 14. 11:00
Herman Ottó Általános Iskola
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
2018. 01. 28. 13:00
PÁLFY ISTVÁN RENDEZVÉNYCSARNOK
2018. 01. 28. 13:00
PÁLFY ISTVÁN RENDEZVÉNYCSARNOK
MVFC U17
ELTE-BEAC
2018. 02. 04. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 02. 04. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
SWIETELSKY HALADÁS VSE
2018. 02. 10. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 02. 10. 12:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE-BEAC
2018. 02. 18. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 02. 18. 11:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
ELTE-BEAC
2018. 02. 25. 11:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 02. 25. 11:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2018. 03. 04. 10:00
Egyetemi Városi Stadion
2018. 03. 04. 10:00
Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
ELTE-BEAC
2018. 03. 11. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 03. 11. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ARAMIS SE
2018. 03. 17. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 03. 17. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
ELTE-BEAC
2018. 03. 25. 11:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 03. 25. 11:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
2018. 04. 08. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 04. 08. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
NEMAK ETO
ELTE-BEAC
2018. 04. 19. 19:50
BEAC Sportcsarnok
2018. 04. 19. 19:50
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
2018. 04. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 04. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEM
ELTE-BEAC
2018. 05. 20. 12:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 05. 20. 12:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MVFC U17
2018. 05. 26. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 05. 26. 11:00
Haladás Sportcsarnok
SWIETELSKY HALADÁS VSE
05. 26. 11:00
ELTE-BEAC
2018. 06. 03. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 06. 03. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
06. 03. 10:30
ZALAEGERSZEGI USC

DEBRECENI EGYETEM

2017. 10. 01. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2017. 10. 01. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2017. 10. 07. 14:00
Március 15 Sportcsarnok
2017. 10. 07. 14:00
Március 15 Sportcsarnok
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
DEBRECENI EGYETEM
2017. 10. 21. 17:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2017. 10. 21. 17:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
ARAMIS SE
2017. 12. 23. 11:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2017. 12. 23. 11:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
DEBRECENI EGYETEM
2017. 11. 18. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2017. 11. 18. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
2017. 11. 03. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
2017. 11. 03. 10:00
Ikrényi Sportcsarnok
NEMAK ETO
DEBRECENI EGYETEM
2017. 12. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2017. 12. 02. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
2018. 01. 14. 11:00
Herman Ottó Általános Iskola
2018. 01. 14. 11:00
Herman Ottó Általános Iskola
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
2018. 02. 15. 17:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 15. 17:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
MVFC U17
2017. 11. 02. 13:00
Répce Sportcsarnok
2017. 11. 02. 13:00
Répce Sportcsarnok
SWIETELSKY HALADÁS VSE
DEBRECENI EGYETEM
2018. 02. 03. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 03. 11:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
ZALAEGERSZEGI USC
2018. 02. 10. 16:30
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 10. 16:30
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
NYÍRGYULAJ KSE U17
2018. 04. 07. 16:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 04. 07. 16:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC CSÖMÖR
DEBRECENI EGYETEM
2018. 02. 24. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 24. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2018. 03. 04. 11:00
Herman Ottó Általános Iskola
2018. 03. 04. 11:00
Herman Ottó Általános Iskola
ARAMIS SE
DEBRECENI EGYETEM
2018. 01. 06. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 01. 06. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2018. 03. 17. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
2018. 03. 17. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
DEBRECENI EGYETEM
2018. 03. 24. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 03. 24. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
NEMAK ETO
2018. 04. 08. 10:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 04. 08. 10:00
Kerék utcai Általános Iskola
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
DEBRECENI EGYETEM
2018. 04. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 04. 28. 12:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEM
ELTE-BEAC
2018. 05. 13. 13:00
PÁLFY ISTVÁN RENDEZVÉNYCSARNOK
2018. 05. 13. 13:00
PÁLFY ISTVÁN RENDEZVÉNYCSARNOK
MVFC U17
DEBRECENI EGYETEM
2018. 05. 20. 12:30
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 05. 20. 12:30
Kerék utcai Általános Iskola
DEBRECENI EGYETEM
SWIETELSKY HALADÁS VSE
2018. 03. 18. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 03. 18. 13:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
DEBRECENI EGYETEM
2018. 06. 03. 10:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 06. 03. 10:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U17
06. 03. 10:00
DEBRECENI EGYETEM
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol