Szűrők

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 11. forduló

2018.01.14 - 10:00

Budapest, Kerék utcai Általános Iskola

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
GRÜNVALD GÁBOR
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
LANTOS TAMÁS, DÓSA-RÁCZ KITTI
ROMHÁNY SE
KELEN SC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

16'

DÁVID TAMÁS
APATINI KRISTÓF

31'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC-MITRE PAFC-MITRE 10 8 1 1 67 21 46 25 7.5
2 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 9 8 0 1 53 30 23 24 6.9
3 CSŐ-MONTAGE BFK CSŐ-MONTAGE BFK 9 7 1 1 74 29 45 22 8.6
4 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 9 5 2 2 80 43 37 17 8.1
5 HEGYVIDÉK-TFSE  HEGYVIDÉK-TFSE  9 5 2 2 60 33 27 17 7.7
6 BME-BT FC BME-BT FC 9 5 0 4 74 43 31 15 8.1
7 ÚJPEST FC-220 VOLT ÚJPEST FC-220 VOLT 9 5 0 4 65 45 20 15 7.3
8 KELEN SC KELEN SC 10 4 2 4 34 37 -3 14 6.4
9 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 10 4 0 6 36 48 -12 12 7.2
10 UTE UTE 10 3 1 6 43 65 -22 10 6
11 ROMHÁNY SE ROMHÁNY SE 9 1 1 7 25 77 -52 4 6.4
12 PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL 10 1 0 9 18 76 -58 0 6.5 (-3 pont)
13 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 9 0 0 9 25 107 -82 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 5 STARS - ÉRDI VSE 2 2 0 0 13 5 8 6 7 4 2 1 26 13 13 14 9 6 2 1 39 18 21 20
2 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG PAFC-MITRE 6 2 3 1 9 8 1 9 4 3 0 1 19 6 13 9 10 5 3 2 28 14 14 18
3 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG BME-BT FC 6 2 2 2 18 13 5 8 3 3 0 0 16 5 11 9 9 5 2 2 34 18 16 17
4 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG AIRNERGY FC 7 4 1 2 16 14 2 13 2 1 0 1 5 4 1 3 9 5 1 3 21 18 3 16
5 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG HEGYVIDÉK-TFSE 5 2 3 0 11 9 2 9 4 2 1 1 14 4 10 7 9 4 4 1 25 13 12 16
6 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG KELEN SC 4 2 1 1 7 4 3 7 6 2 2 2 11 10 1 8 10 4 3 3 18 14 4 15
7 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG UTE 4 1 1 2 5 10 -5 4 6 3 2 1 17 12 5 11 10 4 3 3 22 22 0 15
8 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG ÚJPEST FC-220 VOLT 5 3 2 0 27 9 18 11 4 0 2 2 6 10 -4 2 9 3 4 2 33 19 14 13
9 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG CSŐ-MONTAGE BFK 4 1 1 2 8 9 -1 4 5 2 2 1 18 9 9 8 9 3 3 3 26 18 8 12
10 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG REAC SPORTISKOLA SE 4 1 1 2 12 12 0 4 6 2 1 3 8 13 -5 7 10 3 2 5 20 25 -5 11
11 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG ROMHÁNY SE 4 0 0 4 5 18 -13 0 5 1 2 2 9 14 -5 5 9 1 2 6 14 32 -18 5
12 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL 6 0 1 5 3 24 -21 1 4 1 2 1 2 11 -9 2 10 1 3 6 5 35 -30 3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 4 1 0 3 6 26 -20 3 5 0 0 5 10 29 -19 0 9 1 0 8 16 55 -39 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG PAFC-MITRE 6 5 1 0 31 11 20 16 4 3 0 1 36 10 26 9 10 8 1 1 67 21 46 25
2 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG AIRNERGY FC 7 6 0 1 40 24 16 18 2 2 0 0 13 6 7 6 9 8 0 1 53 30 23 24
3 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG CSŐ-MONTAGE BFK 4 3 0 1 24 15 9 9 5 4 1 0 50 14 36 13 9 7 1 1 74 29 45 22
4 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 5 STARS - ÉRDI VSE 2 2 0 0 25 6 19 6 7 3 2 2 55 37 18 11 9 5 2 2 80 43 37 17
5 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG HEGYVIDÉK-TFSE 5 3 2 0 35 15 20 11 4 2 0 2 25 18 7 6 9 5 2 2 60 33 27 17
6 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG BME-BT FC 6 3 0 3 45 30 15 9 3 2 0 1 29 13 16 6 9 5 0 4 74 43 31 15
7 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG ÚJPEST FC-220 VOLT 5 4 0 1 47 22 25 12 4 1 0 3 18 23 -5 3 9 5 0 4 65 45 20 15
8 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG KELEN SC 4 1 1 2 14 13 1 4 6 3 1 2 20 24 -4 10 10 4 2 4 34 37 -3 14
9 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG REAC SPORTISKOLA SE 4 2 0 2 17 22 -5 6 6 2 0 4 19 26 -7 6 10 4 0 6 36 48 -12 12
10 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG UTE 4 1 0 3 15 32 -17 3 6 2 1 3 28 33 -5 7 10 3 1 6 43 65 -22 10
11 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG ROMHÁNY SE 4 0 1 3 11 39 -28 1 5 1 0 4 14 38 -24 3 9 1 1 7 25 77 -52 4
12 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL 6 0 0 6 10 51 -41 0 4 1 0 3 8 25 -17 0 10 1 0 9 18 76 -58 0
13 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 4 0 0 4 9 51 -42 0 5 0 0 5 16 56 -40 0 9 0 0 9 25 107 -82 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
--------7 - 1--18 - 5--
AIRNERGY FC
9 - 67 - 5--8 - 12 - 53 - 23 - 0-----8 - 5
BME-BT FC
-----3 - 45 - 94 - 5-13 - 1--11 - 89 - 3
CSŐ-MONTAGE BFK
-3 - 8-----3 - 07 - 4--11 - 3--
ELTE-BEAC
--------------
HEGYVIDÉK-TFSE
---5 - 5-10 - 4--3 - 013 - 2---4 - 4
KELEN SC
2 - 2--2 - 3-------9 - 41 - 4-
PAFC-MITRE
3 - 3----5 - 18 - 3--3 - 0--6 - 26 - 2
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
1 - 19----4 - 110 - 3-0 - 73 - 6---2 - 5
REAC SPORTISKOLA SE
--1 - 9----2 - 6-6 - 5-8 - 2--
ROMHÁNY SE
5 - 8--1 - 21--1 - 1------4 - 9
SZABADNAP
--------------
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
-3 - 55 - 15--1 - 12-0 - 19------
ÚJPEST FC-220 VOLT
11 - 6--4 - 8----15 - 37 - 3--10 - 2-
UTE
6 - 11--2 - 13-----2 - 4---5 - 4

Meccsek

ROMHÁNY SE

2017. 12. 20. 20:45
Kerék utcai Általános Iskola
2017. 12. 20. 20:45
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC
ROMHÁNY SE
2017. 12. 14. 20:15
Kerék utcai Általános Iskola
2017. 12. 14. 20:15
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
5 STARS - ÉRDI VSE
2017. 10. 22. 16:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2017. 10. 22. 16:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-MITRE
ROMHÁNY SE
2017. 11. 04. 18:00
Kerék utcai Általános Iskola
2017. 11. 04. 18:00
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
CSŐ-MONTAGE BFK
2017. 11. 12. 11:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2017. 11. 12. 11:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HEGYVIDÉK-TFSE
ROMHÁNY SE
2017. 11. 26. 10:00
PTE-TTK
2017. 11. 26. 10:00
PTE-TTK
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
ROMHÁNY SE
2017. 12. 02. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2017. 12. 02. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
ROMHÁNY SE
2017. 12. 10. 16:30
Kerék utcai Általános Iskola
2017. 12. 10. 16:30
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
UTE
2018. 01. 25. 20:15
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 01. 25. 20:15
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
INFO
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
2018. 01. 14. 10:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 01. 14. 10:00
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
KELEN SC
2018. 01. 21. 10:00
Építők Sportcsarnok
2018. 01. 21. 10:00
Építők Sportcsarnok
AIRNERGY FC
01. 21. 10:00
ROMHÁNY SE
2018. 01. 28. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 01. 28. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
01. 28. 11:00
ÚJPEST FC-220 VOLT
2018. 02. 03.
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 02. 03.
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
02. 03.
BME-BT FC
2018. 02. 10. 19:00
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
2018. 02. 10. 19:00
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
5 STARS - ÉRDI VSE
02. 10. 19:00
ROMHÁNY SE
2018. 02. 17.
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 02. 17.
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
02. 17.
PAFC-MITRE
2018. 02. 24.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 02. 24.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
02. 24.
ROMHÁNY SE
2018. 03. 03.
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 03. 03.
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
03. 03.
HEGYVIDÉK-TFSE
2018. 03. 24.
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 03. 24.
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
03. 24.
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
2018. 04. 07.
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 04. 07.
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
04. 07.
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 04. 14.
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 04. 14.
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
04. 14.
ROMHÁNY SE
2018. 04. 28.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 04. 28.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
04. 28.
ROMHÁNY SE
2018. 05. 13. 14:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 05. 13. 14:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
05. 13. 14:00
ROMHÁNY SE
2018. 05. 26.
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 05. 26.
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
05. 26.
AIRNERGY FC
2018. 06. 02.
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 06. 02.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
06. 02.
ROMHÁNY SE

KELEN SC

2017. 10. 08. 15:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2017. 10. 08. 15:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
2017. 10. 14.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2017. 10. 14.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
KELEN SC
2017. 10. 22. 10:00
Építők Sportcsarnok
2017. 10. 22. 10:00
Építők Sportcsarnok
AIRNERGY FC
KELEN SC
2017. 11. 05. 16:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2017. 11. 05. 16:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
ÚJPEST FC-220 VOLT
2017. 11. 12. 09:30
Kerék utcai Általános Iskola
2017. 11. 12. 09:30
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC
KELEN SC
2017. 11. 19. 16:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2017. 11. 19. 16:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
5 STARS - ÉRDI VSE
2017. 11. 26. 16:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2017. 11. 26. 16:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-MITRE
KELEN SC
2017. 12. 03. 18:30
Fónyodi Antal Sportcsarnok
2017. 12. 03. 18:30
Fónyodi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
CSŐ-MONTAGE BFK
2017. 12. 09. 10:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
2017. 12. 09. 10:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
HEGYVIDÉK-TFSE
KELEN SC
2018. 01. 14. 10:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 01. 14. 10:00
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
KELEN SC
2018. 01. 21. 15:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 01. 21. 15:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
01. 21. 15:00
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 01. 28. 10:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 01. 28. 10:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
01. 28. 10:00
KELEN SC
2018. 02. 03.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 02. 03.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
02. 03.
KELEN SC
2018. 02. 10. 19:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 02. 10. 19:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
02. 10. 19:00
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
2018. 02. 18. 10:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 02. 18. 10:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
02. 18. 10:00
AIRNERGY FC
2018. 02. 24.
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 02. 24.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
02. 24.
KELEN SC
2018. 03. 03.
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 03. 03.
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
03. 03.
BME-BT FC
2018. 03. 17.
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
2018. 03. 17.
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
5 STARS - ÉRDI VSE
03. 17.
KELEN SC
2018. 03. 25. 14:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 03. 25. 14:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
03. 25. 14:00
PAFC-MITRE
2018. 04. 07.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 04. 07.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
04. 07.
KELEN SC
2018. 04. 15. 14:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 04. 15. 14:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
04. 15. 14:00
HEGYVIDÉK-TFSE
2018. 05. 13. 14:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 05. 13. 14:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
05. 13. 14:00
ROMHÁNY SE
2018. 05. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 05. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
05. 26. 12:30
KELEN SC
2018. 06. 03. 14:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 06. 03. 14:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
06. 03. 14:00
UTE

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol