Szűrők

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 24. forduló

2018.01.14 - 16:30

Budakalász, Budakalászi Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
TÖRÖK ZSOLT, BARDI KLAUDIA BARBARA
ÚJPEST FC-220 VOLT
HEGYVIDÉK-TFSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

6'

BABIK DOMINIK
RÁCZ OLIVÉR

20'

1 - 1

 

EDŐCS DÁNIEL

29'

2 - 1

 

 

2 - 2

30'

BABIK DOMINIK
RÁCZ OLIVÉR

35'

3 - 2

 

Csapatok

1 SZÜCS MÁRTON 40'
4 HORVÁTH KRISZTIÁN
6 BABIK DOMINIK 6'30'
7 HORVÁTH DOMINIK 38'
17 JUHÁSZ FERDINÁND
CSERÉK
2 KEREKES MÁRTON
VEZETŐEDZŐ
STÁBTAGOK
KOCSNER LÁSZLÓ - Technikai vezető
RÁCZ KRISZTIÁN ANDOR - Technikai vezető

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PAFC-MITRE PAFC-MITRE 10 8 1 1 67 21 46 25 7.5
2 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 9 8 0 1 53 30 23 24 7.1
3 CSŐ-MONTAGE BFK CSŐ-MONTAGE BFK 9 7 1 1 74 29 45 22 8.4
4 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 10 6 2 2 90 46 44 20 8.1
5 ÚJPEST FC-220 VOLT ÚJPEST FC-220 VOLT 10 6 0 4 68 47 21 18 7.3
6 HEGYVIDÉK-TFSE  HEGYVIDÉK-TFSE  10 5 2 3 62 36 26 17 7.4
7 BME-BT FC BME-BT FC 9 5 0 4 74 43 31 15 7.9
8 KELEN SC KELEN SC 10 4 2 4 34 37 -3 14 6.4
9 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 10 4 0 6 36 48 -12 12 7.2
10 UTE UTE 11 3 1 7 46 75 -29 10 5.8
11 ROMHÁNY SE ROMHÁNY SE 9 1 1 7 25 77 -52 4 6.7
12 PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL 10 1 0 9 18 76 -58 0 6.5 (-3 pont)
13 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 9 0 0 9 25 107 -82 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 5 STARS - ÉRDI VSE 3 3 0 0 17 8 9 9 7 4 2 1 26 13 13 14 10 7 2 1 43 21 22 23
2 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG PAFC-MITRE 6 2 3 1 9 8 1 9 4 3 0 1 19 6 13 9 10 5 3 2 28 14 14 18
3 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG BME-BT FC 6 2 2 2 18 13 5 8 3 3 0 0 16 5 11 9 9 5 2 2 34 18 16 17
4 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG HEGYVIDÉK-TFSE 5 2 3 0 11 9 2 9 5 2 2 1 15 5 10 8 10 4 5 1 26 14 12 17
5 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG AIRNERGY FC 7 4 1 2 16 14 2 13 2 1 0 1 5 4 1 3 9 5 1 3 21 18 3 16
6 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG KELEN SC 4 2 1 1 7 4 3 7 6 2 2 2 11 10 1 8 10 4 3 3 18 14 4 15
7 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG UTE 4 1 1 2 5 10 -5 4 7 3 2 2 20 16 4 11 11 4 3 4 25 26 -1 15
8 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG ÚJPEST FC-220 VOLT 6 3 3 0 28 10 18 12 4 0 2 2 6 10 -4 2 10 3 5 2 34 20 14 14
9 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG CSŐ-MONTAGE BFK 4 1 1 2 8 9 -1 4 5 2 2 1 18 9 9 8 9 3 3 3 26 18 8 12
10 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG REAC SPORTISKOLA SE 4 1 1 2 12 12 0 4 6 2 1 3 8 13 -5 7 10 3 2 5 20 25 -5 11
11 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG ROMHÁNY SE 4 0 0 4 5 18 -13 0 5 1 2 2 9 14 -5 5 9 1 2 6 14 32 -18 5
12 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL 6 0 1 5 3 24 -21 1 4 1 2 1 2 11 -9 2 10 1 3 6 5 35 -30 3
13 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 4 1 0 3 6 26 -20 3 5 0 0 5 10 29 -19 0 9 1 0 8 16 55 -39 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG PAFC-MITRE 6 5 1 0 31 11 20 16 4 3 0 1 36 10 26 9 10 8 1 1 67 21 46 25
2 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG AIRNERGY FC 7 6 0 1 40 24 16 18 2 2 0 0 13 6 7 6 9 8 0 1 53 30 23 24
3 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG CSŐ-MONTAGE BFK 4 3 0 1 24 15 9 9 5 4 1 0 50 14 36 13 9 7 1 1 74 29 45 22
4 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 5 STARS - ÉRDI VSE 3 3 0 0 35 9 26 9 7 3 2 2 55 37 18 11 10 6 2 2 90 46 44 20
5 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG ÚJPEST FC-220 VOLT 6 5 0 1 50 24 26 15 4 1 0 3 18 23 -5 3 10 6 0 4 68 47 21 18
6 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG HEGYVIDÉK-TFSE 5 3 2 0 35 15 20 11 5 2 0 3 27 21 6 6 10 5 2 3 62 36 26 17
7 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG BME-BT FC 6 3 0 3 45 30 15 9 3 2 0 1 29 13 16 6 9 5 0 4 74 43 31 15
8 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG KELEN SC 4 1 1 2 14 13 1 4 6 3 1 2 20 24 -4 10 10 4 2 4 34 37 -3 14
9 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG REAC SPORTISKOLA SE 4 2 0 2 17 22 -5 6 6 2 0 4 19 26 -7 6 10 4 0 6 36 48 -12 12
10 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG UTE 4 1 0 3 15 32 -17 3 7 2 1 4 31 43 -12 7 11 3 1 7 46 75 -29 10
11 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG ROMHÁNY SE 4 0 1 3 11 39 -28 1 5 1 0 4 14 38 -24 3 9 1 1 7 25 77 -52 4
12 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL 6 0 0 6 10 51 -41 0 4 1 0 3 8 25 -17 0 10 1 0 9 18 76 -58 0
13 SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG 4 0 0 4 9 51 -42 0 5 0 0 5 16 56 -40 0 9 0 0 9 25 107 -82 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
--------7 - 1--18 - 5-10 - 3
AIRNERGY FC
9 - 67 - 5--8 - 12 - 53 - 23 - 0-----8 - 5
BME-BT FC
-----3 - 45 - 94 - 5-13 - 1--11 - 89 - 3
CSŐ-MONTAGE BFK
-3 - 8-----3 - 07 - 4--11 - 3--
ELTE-BEAC
--------------
HEGYVIDÉK-TFSE
---5 - 5-10 - 4--3 - 013 - 2---4 - 4
KELEN SC
2 - 2--2 - 3-------9 - 41 - 4-
PAFC-MITRE
3 - 3----5 - 18 - 3--3 - 0--6 - 26 - 2
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
1 - 19----4 - 110 - 3-0 - 73 - 6---2 - 5
REAC SPORTISKOLA SE
--1 - 9----2 - 6-6 - 5-8 - 2--
ROMHÁNY SE
5 - 8--1 - 21--1 - 1------4 - 9
SZABADNAP
--------------
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
-3 - 55 - 15--1 - 12-0 - 19------
ÚJPEST FC-220 VOLT
11 - 6--4 - 8-3 - 2--15 - 37 - 3--10 - 2-
UTE
6 - 11--2 - 13-----2 - 4---5 - 4

Meccsek

ÚJPEST FC-220 VOLT

2017. 12. 03. 10:30
Budakalászi Sportcsarnok
2017. 12. 03. 10:30
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
REAC SPORTISKOLA SE
2017. 12. 17. 10:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2017. 12. 17. 10:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
ÚJPEST FC-220 VOLT
2017. 10. 22. 09:30
Budakalászi Sportcsarnok
2017. 10. 22. 09:30
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
2017. 11. 05. 16:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2017. 11. 05. 16:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
ÚJPEST FC-220 VOLT
2018. 01. 20. 19:00
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 01. 20. 19:00
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
01. 20. 19:00
AIRNERGY FC
2017. 11. 19. 16:30
Budakalászi Sportcsarnok
2017. 11. 19. 16:30
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
2018. 01. 05. 20:30
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 01. 05. 20:30
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC
ÚJPEST FC-220 VOLT
2017. 12. 02. 10:30
Budakalászi Sportcsarnok
2017. 12. 02. 10:30
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
5 STARS - ÉRDI VSE
2017. 12. 10. 16:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2017. 12. 10. 16:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-MITRE
ÚJPEST FC-220 VOLT
2017. 12. 16. 15:00
Budakalászi Sportcsarnok
2017. 12. 16. 15:00
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
CSŐ-MONTAGE BFK
2018. 01. 19. 21:15
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 01. 19. 21:15
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HEGYVIDÉK-TFSE
INFO
ÚJPEST FC-220 VOLT
2018. 01. 28. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 01. 28. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
01. 28. 11:00
ÚJPEST FC-220 VOLT
2018. 02. 03. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 02. 03. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
02. 03. 16:30
ÚJPEST FC-220 VOLT
2018. 02. 10.
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 02. 10.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
02. 10.
UTE
2018. 02. 17.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2018. 02. 17.
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
02. 17.
ÚJPEST FC-220 VOLT
2018. 02. 24.
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 02. 24.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
02. 24.
KELEN SC
2018. 03. 04. 10:00
Építők Sportcsarnok
2018. 03. 04. 10:00
Építők Sportcsarnok
AIRNERGY FC
03. 04. 10:00
ÚJPEST FC-220 VOLT
2018. 03. 18. 11:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 03. 18. 11:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
03. 18. 11:00
ÚJPEST FC-220 VOLT
2018. 03. 24.
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 03. 24.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
03. 24.
BME-BT FC
2018. 04. 07.
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
2018. 04. 07.
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
5 STARS - ÉRDI VSE
04. 07.
ÚJPEST FC-220 VOLT
2018. 04. 14.
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 04. 14.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
04. 14.
PAFC-MITRE
2018. 04. 28.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 04. 28.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
04. 28.
ÚJPEST FC-220 VOLT
2018. 01. 14. 16:30
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 01. 14. 16:30
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
HEGYVIDÉK-TFSE
2018. 06. 02.
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 06. 02.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
06. 02.
ROMHÁNY SE

HEGYVIDÉK-TFSE

2017. 10. 08. 16:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2017. 10. 08. 16:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-MITRE
HEGYVIDÉK-TFSE
2017. 10. 15. 10:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2017. 10. 15. 10:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HEGYVIDÉK-TFSE
CSŐ-MONTAGE BFK
2018. 01. 07. 11:00
PTE-TTK
2018. 01. 07. 11:00
PTE-TTK
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
HEGYVIDÉK-TFSE
2017. 11. 12. 11:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2017. 11. 12. 11:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HEGYVIDÉK-TFSE
ROMHÁNY SE
2017. 11. 29. 18:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
2017. 11. 29. 18:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
HEGYVIDÉK-TFSE
REAC SPORTISKOLA SE
2017. 11. 26. 10:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2017. 11. 26. 10:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HEGYVIDÉK-TFSE
UTE
2017. 12. 03. 17:30
Soroksári Sportcsarnok
2017. 12. 03. 17:30
Soroksári Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
HEGYVIDÉK-TFSE
2017. 12. 09. 10:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
2017. 12. 09. 10:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
HEGYVIDÉK-TFSE
KELEN SC
2017. 12. 17. 16:30
Építők Sportcsarnok
2017. 12. 17. 16:30
Építők Sportcsarnok
AIRNERGY FC
HEGYVIDÉK-TFSE
2018. 01. 19. 21:15
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 01. 19. 21:15
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HEGYVIDÉK-TFSE
INFO
ÚJPEST FC-220 VOLT
2018. 01. 21. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 01. 21. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC
01. 21. 11:00
HEGYVIDÉK-TFSE
2018. 01. 27. 10:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
2018. 01. 27. 10:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
HEGYVIDÉK-TFSE
01. 27. 10:00
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 02. 03. 11:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
2018. 02. 03. 11:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
HEGYVIDÉK-TFSE
02. 03. 11:00
PAFC-MITRE
2018. 02. 10.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 02. 10.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
02. 10.
HEGYVIDÉK-TFSE
2018. 02. 17. 11:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
2018. 02. 17. 11:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
HEGYVIDÉK-TFSE
02. 17. 11:00
PTE PEAC DIGISTAR FUTSAL
2018. 03. 03.
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 03. 03.
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
03. 03.
HEGYVIDÉK-TFSE
2018. 03. 17. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 03. 17. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
03. 17. 17:30
HEGYVIDÉK-TFSE
2018. 03. 24.
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 03. 24.
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
03. 24.
HEGYVIDÉK-TFSE
2018. 04. 08. 11:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
2018. 04. 08. 11:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
HEGYVIDÉK-TFSE
04. 08. 11:00
SZIGETSZENTMIKLÓS-4IG
2018. 04. 15. 14:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 04. 15. 14:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
KELEN SC
04. 15. 14:00
HEGYVIDÉK-TFSE
2018. 04. 29. 10:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
2018. 04. 29. 10:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
HEGYVIDÉK-TFSE
04. 29. 10:00
AIRNERGY FC
2018. 01. 14. 16:30
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 01. 14. 16:30
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220 VOLT
HEGYVIDÉK-TFSE
2018. 05. 27. 10:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
2018. 05. 27. 10:00
Kormányablak XII. kerület Tornaterem
HEGYVIDÉK-TFSE
05. 27. 10:00
BME-BT FC
2018. 06. 03. 18:00
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
2018. 06. 03. 18:00
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
5 STARS - ÉRDI VSE
06. 03. 18:00
HEGYVIDÉK-TFSE

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol