Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 23. forduló

2018.04.15 - 16:00

Zalaegerszeg, Andráshida SC Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
DERDÁK MARCELL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BEDE TAMÁS, MAKKOSNÉ PETZ BRIGITTA
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

44'

DARÓCZI ZOLTÁN
TÓTH LÁSZLÓ

48'

1 - 1

 

 

1 - 2

68'

NÁNDORI BOTOND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 23 17 3 3 52 18 34 54 9.1
2 FC AJKA FC AJKA 23 16 4 3 57 23 34 52 9.4
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 23 13 5 5 45 26 19 44 8.5
4 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 23 14 1 8 39 30 9 43 9.1
5 III. KER. TVE III. KER. TVE 23 12 7 4 39 28 11 43 9.2
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 23 11 3 9 37 29 8 36 8.2
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 23 11 3 9 29 28 1 36 8.9
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 23 11 1 11 35 30 5 34 7.9
9 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 23 9 2 12 33 43 -10 29 8.4
10 CSEPEL FC CSEPEL FC 23 8 5 10 32 26 6 29 8.6
11 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 23 6 8 9 26 29 -3 26 8.4
12 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 23 6 2 15 24 45 -21 20 8.1
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 23 6 2 15 21 53 -32 20 8.5
14 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 23 5 7 11 31 41 -10 18 8.5 (-4 pont)
15 CSORNAI SE CSORNAI SE 23 5 3 15 22 47 -25 18 7.6
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 23 4 4 15 20 46 -26 16 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT FC GYŐR II. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 12 7 4 1 9 2 7 25 11 8 3 0 17 3 14 27 23 15 7 1 26 5 21 52
2 GYIRMÓT FC GYŐR II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 5 4 2 9 4 5 19 12 6 3 3 10 4 6 21 23 11 7 5 19 8 11 40
3 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÁPAI PERUTZ FC 11 5 3 3 8 5 3 18 12 6 3 3 7 4 3 21 23 11 6 6 15 9 6 39
4 GYIRMÓT FC GYŐR II. ÉRDI VSE 11 4 5 2 7 4 3 17 12 5 6 1 13 5 8 21 23 9 11 3 20 9 11 38
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. FC AJKA 11 7 1 3 17 8 9 22 12 4 3 5 8 8 0 15 23 11 4 8 25 16 9 37
6 GYIRMÓT FC GYŐR II. III. KER. TVE 12 8 2 2 16 7 9 26 11 2 5 4 4 8 -4 11 23 10 7 6 20 15 5 37
7 GYIRMÓT FC GYŐR II. TARR ANDRÁSHIDA SC 12 6 5 1 13 6 7 23 11 1 4 6 3 13 -10 7 23 7 9 7 16 19 -3 30
8 GYIRMÓT FC GYŐR II. DUNAHARASZTI MTK 12 5 3 4 8 10 -2 18 11 2 5 4 8 8 0 11 23 7 8 8 16 18 -2 29
9 GYIRMÓT FC GYŐR II. VLS VESZPRÉM 12 4 5 3 8 7 1 17 11 4 3 4 8 7 1 11 23 8 8 7 16 14 2 28
10 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSEPEL FC 12 5 1 6 8 10 -2 16 11 3 3 5 8 7 1 12 23 8 4 11 16 17 -1 28
11 GYIRMÓT FC GYŐR II. VIDEOTON FC II. 11 2 3 6 4 11 -7 9 12 5 4 3 6 5 1 19 23 7 7 9 10 16 -6 28
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. BKV ELŐRE 12 3 4 5 6 7 -1 13 11 2 4 5 4 9 -5 10 23 5 8 10 10 16 -6 23
13 GYIRMÓT FC GYŐR II. THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 1 6 5 1 9 -8 9 11 3 4 4 8 14 -6 13 23 4 10 9 9 23 -14 22
14 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÉNZÜGYŐR SE 11 3 6 2 7 3 4 15 12 1 3 8 4 12 -8 6 23 4 9 10 11 15 -4 21
15 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSORNAI SE 11 2 4 5 5 9 -4 10 12 2 2 8 2 15 -13 8 23 4 6 13 7 24 -17 18
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 11 3 4 4 7 9 -2 13 12 0 5 7 1 11 -10 5 23 3 9 11 8 20 -12 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT FC GYŐR II. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 12 9 1 2 20 6 14 28 11 8 2 1 32 12 20 26 23 17 3 3 52 18 34 54
2 GYIRMÓT FC GYŐR II. FC AJKA 11 8 1 2 31 13 18 25 12 8 3 1 26 10 16 27 23 16 4 3 57 23 34 52
3 GYIRMÓT FC GYŐR II. ÉRDI VSE 11 6 3 2 25 12 13 21 12 7 2 3 20 14 6 23 23 13 5 5 45 26 19 44
4 GYIRMÓT FC GYŐR II. TARR ANDRÁSHIDA SC 12 9 1 2 25 10 15 28 11 5 0 6 14 20 -6 15 23 14 1 8 39 30 9 43
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. III. KER. TVE 12 6 5 1 24 15 9 23 11 6 2 3 15 13 2 20 23 12 7 4 39 28 11 43
6 GYIRMÓT FC GYŐR II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 5 2 4 18 14 4 17 12 6 1 5 19 15 4 19 23 11 3 9 37 29 8 36
7 GYIRMÓT FC GYŐR II. BKV ELŐRE 12 6 2 4 19 13 6 20 11 5 1 5 10 15 -5 16 23 11 3 9 29 28 1 36
8 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÁPAI PERUTZ FC 11 6 0 5 17 13 4 18 12 5 1 6 18 17 1 16 23 11 1 11 35 30 5 34
9 GYIRMÓT FC GYŐR II. VIDEOTON FC II. 11 3 2 6 17 26 -9 11 12 6 0 6 16 17 -1 18 23 9 2 12 33 43 -10 29
10 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSEPEL FC 12 5 2 5 18 12 6 17 11 3 3 5 14 14 0 12 23 8 5 10 32 26 6 29
11 GYIRMÓT FC GYŐR II. DUNAHARASZTI MTK 12 4 4 4 13 14 -1 16 11 2 4 5 13 15 -2 10 23 6 8 9 26 29 -3 26
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÉNZÜGYŐR SE 11 5 2 4 18 12 6 17 12 1 0 11 6 33 -27 3 23 6 2 15 24 45 -21 20
13 GYIRMÓT FC GYŐR II. THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 3 1 8 11 26 -15 10 11 3 1 7 10 27 -17 10 23 6 2 15 21 53 -32 20
14 GYIRMÓT FC GYŐR II. VLS VESZPRÉM 12 2 3 7 15 21 -6 9 11 3 4 4 16 20 -4 9 23 5 7 11 31 41 -10 18
15 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSORNAI SE 11 4 0 7 12 16 -4 12 12 1 3 8 10 31 -21 6 23 5 3 15 22 47 -25 18
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 11 2 1 8 12 24 -12 7 12 2 3 7 8 22 -14 9 23 4 4 15 20 46 -26 16
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
4 - 02 - 12 - 12 - 11 - 1-1 - 2-3 - 1-2 - 03 - 11 - 22 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 10 - 34 - 02 - 02 - 1-3 - 1-1 - 11 - 22 - 10 - 1-3 - 11 - 1
CSEPEL FC
-1 - 22 - 22 - 02 - 30 - 12 - 04 - 0-0 - 00 - 1-2 - 11 - 22 - 0
CSORNAI SE
0 - 30 - 11 - 01 - 30 - 11 - 01 - 4-0 - 10 - 1-4 - 2-4 - 0-
DUNAHARASZTI MTK
3 - 02 - 01 - 10 - 0-1 - 1-1 - 00 - 10 - 30 - 3-2 - 11 - 22 - 2
ÉRDI VSE
3 - 0-1 - 1-2 - 11 - 31 - 03 - 12 - 21 - 22 - 25 - 0-4 - 0-
FC AJKA
4 - 22 - 0-4 - 0-1 - 21 - 33 - 0-2 - 15 - 02 - 14 - 1-3 - 3
VIDEOTON FC II.
--2 - 3-2 - 2-0 - 42 - 00 - 22 - 20 - 44 - 00 - 24 - 31 - 4
GYIRMÓT FC GYŐR II.
1 - 20 - 2-2 - 1-1 - 22 - 30 - 21 - 21 - 7-3 - 00 - 0-1 - 3
III. KER. TVE
--2 - 06 - 02 - 23 - 21 - 13 - 00 - 0-3 - 21 - 00 - 51 - 12 - 2
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
3 - 00 - 0-2 - 11 - 01 - 2-0 - 11 - 02 - 02 - 12 - 12 - 0-4 - 0
PÁPAI PERUTZ FC
1 - 21 - 02 - 11 - 0--1 - 2-2 - 30 - 12 - 32 - 03 - 12 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
--2 - 2-0 - 01 - 20 - 22 - 14 - 13 - 2-1 - 00 - 15 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2 - 03 - 01 - 02 - 2-0 - 41 - 12 - 00 - 11 - 22 - 4-4 - 0--
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2 - 12 - 30 - 21 - 20 - 32 - 00 - 5-0 - 0-1 - 70 - 1-1 - 22 - 0
VLS VESZPRÉM
1 - 30 - 2-5 - 11 - 10 - 02 - 31 - 22 - 2--0 - 33 - 00 - 30 - 1

Meccsek

TARR ANDRÁSHIDA SC

2017. 08. 12. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 08. 12. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
VLS VESZPRÉM
2017. 08. 19. 13:00
Csepel Stadion
2017. 08. 19. 13:00
Csepel Stadion
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 08. 26. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 08. 26. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2017. 09. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 09. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 09. 09. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 09. 09. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2017. 09. 16. 19:00
Perutz Stadion
2017. 09. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 09. 23. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2017. 10. 01. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 10. 01. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 08. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
VIDEOTON FC II.
2017. 10. 14. 15:00
ALCUFER Stadion
2017. 10. 14. 15:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 21. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 10. 21. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÉNZÜGYŐR SE
2017. 10. 28. 14:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 10. 28. 14:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 11. 04. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2017. 11. 11. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2017. 11. 11. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 11. 18. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSEPEL FC
2017. 11. 25. 13:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 11. 25. 13:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 04. 04. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 04. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 03. 11. 14:30
BKV Előre Stadion
2018. 03. 11. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DUNAHARASZTI MTK
2018. 03. 24. 15:00
Csornai SE
2018. 03. 24. 15:00
Csornai SE
CSORNAI SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 03. 31. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 03. 31. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 04. 15. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 04. 22. 16:30
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2018. 04. 22. 16:30
Székesfehérvári Sóstói Stadion
VIDEOTON FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 04. 29. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2018. 05. 05. 17:00
Pénzügyőr SE
2018. 05. 05. 17:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 05. 12. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 05. 12. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2018. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 05. 27. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 05. 27. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 06. 03. 17:30
Csepel Stadion
2018. 06. 03. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2017. 08. 13. 11:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2017. 08. 13. 11:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
VIDEOTON FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 08. 18. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 08. 18. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 08. 26. 17:30
ESMTK Stadion
2017. 08. 26. 17:30
ESMTK Stadion
PÉNZÜGYŐR SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 09. 01. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 09. 01. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2017. 09. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 09. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 09. 17. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 09. 17. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 09. 24. 16:00
Csepel Stadion
2017. 09. 24. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 10. 01. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 10. 01. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 10. 08. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 10. 15. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 10. 15. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2017. 10. 22. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 10. 22. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 10. 29. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 10. 29. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSORNAI SE
2017. 11. 05. 13:30
Perutz Stadion
2017. 11. 05. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 11. 12. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 11. 12. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2017. 11. 19. 13:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 11. 19. 13:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 11. 26. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 11. 26. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VIDEOTON FC II.
2018. 04. 04. 16:00
ALCUFER Stadion
2018. 04. 04. 16:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 03. 11. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 03. 11. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 04. 18. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 04. 18. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 03. 25. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 03. 25. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2018. 04. 01. 16:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 04. 01. 16:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 04. 08. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 04. 08. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2018. 04. 15. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 04. 22. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 04. 22. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 04. 29. 16:30
BKV Előre Stadion
2018. 04. 29. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 05. 06. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 05. 06. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 05. 13. 17:00
Csornai SE
2018. 05. 13. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 05. 20. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 05. 20. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 05. 27. 17:30
Érdi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 06. 03. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 06. 03. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol