Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 27. forduló

2018.05.12 - 17:00

Budapest, Csepel Stadion

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
JAKAB ÁRPÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÖVÉR TAMÁS, DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS
CSEPEL FC
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

25'

GÁLFI LÁSZLÓ

 

0 - 2

34'

NAGY TAMÁS

 

0 - 3

43'

PÁLFALVI CSABA DÁNIEL
NÉMETH ZOLTÁN

72'

1 - 3

 

FISLI ANDRÁS

86'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 27 19 4 4 60 24 36 61 9
2 FC AJKA FC AJKA 27 18 4 5 67 28 39 58 8.8
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 27 15 6 6 50 30 20 51 8.8
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 27 13 9 5 46 39 7 48 8.9
5 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 27 14 3 10 42 37 5 45 9.1
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 27 13 5 9 44 33 11 44 8.7
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 27 13 1 13 41 36 5 40 8.4
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 27 12 4 11 32 33 -1 40 8.7
9 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 27 11 3 13 43 47 -4 36 8.6
10 CSEPEL FC CSEPEL FC 27 10 6 11 38 31 7 36 8.6
11 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 27 8 8 11 35 38 -3 32 8
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 27 8 2 17 28 63 -35 26 8.9
13 CSORNAI SE CSORNAI SE 27 7 5 15 27 49 -22 26 7.6
14 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 27 6 8 13 36 48 -12 22 8.3 (-4 pont)
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 27 6 4 17 27 51 -24 22 7.8
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 27 5 4 18 24 53 -29 19 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT FC GYŐR II. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 8 4 1 10 2 8 28 14 9 5 0 20 5 15 32 27 17 9 1 30 7 23 60
2 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÁPAI PERUTZ FC 14 7 4 3 12 5 7 25 13 6 4 3 7 4 3 22 27 13 8 6 19 9 10 47
3 GYIRMÓT FC GYŐR II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 6 5 2 12 6 6 23 14 6 5 3 11 5 6 23 27 12 10 5 23 11 12 46
4 GYIRMÓT FC GYŐR II. FC AJKA 13 9 1 3 21 8 13 28 14 4 4 6 8 9 -1 16 27 13 5 9 29 17 12 44
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. III. KER. TVE 13 8 3 2 17 8 9 27 14 4 5 5 9 12 -3 17 27 12 8 7 26 20 6 44
6 GYIRMÓT FC GYŐR II. ÉRDI VSE 13 4 6 3 7 5 2 18 14 5 7 2 13 6 7 22 27 9 13 5 20 11 9 40
7 GYIRMÓT FC GYŐR II. DUNAHARASZTI MTK 14 7 3 4 12 12 0 24 13 2 5 6 8 11 -3 11 27 9 8 10 20 23 -3 35
8 GYIRMÓT FC GYŐR II. TARR ANDRÁSHIDA SC 14 6 7 1 13 6 7 25 13 1 6 6 4 14 -10 9 27 7 13 7 17 20 -3 34
9 GYIRMÓT FC GYŐR II. VIDEOTON FC II. 13 2 5 6 4 11 -7 11 14 6 4 4 10 8 2 22 27 8 9 10 14 19 -5 33
10 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSEPEL FC 14 6 1 7 9 13 -4 19 13 3 4 6 8 8 0 13 27 9 5 13 17 21 -4 32
11 GYIRMÓT FC GYŐR II. VLS VESZPRÉM 14 4 6 4 10 10 0 18 13 4 4 5 8 9 -1 12 27 8 10 9 18 19 -1 30
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. BKV ELŐRE 14 4 5 5 8 7 1 17 13 2 6 5 4 9 -5 12 27 6 11 10 12 16 -4 29
13 GYIRMÓT FC GYŐR II. THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 1 6 7 1 12 -11 9 13 4 5 4 11 16 -5 17 27 5 11 11 12 28 -16 26
14 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÉNZÜGYŐR SE 13 3 7 3 8 5 3 16 14 2 3 9 5 13 -8 9 27 5 10 12 13 18 -5 25
15 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSORNAI SE 14 2 7 5 6 10 -4 13 13 3 2 8 3 15 -12 11 27 5 9 13 9 25 -16 24
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 13 3 5 5 7 10 -3 14 14 0 6 8 1 13 -12 6 27 3 11 13 8 23 -15 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYIRMÓT FC GYŐR II. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 10 1 2 22 7 15 31 14 9 3 2 38 17 21 30 27 19 4 4 60 24 36 61
2 GYIRMÓT FC GYŐR II. FC AJKA 13 9 1 3 37 15 22 28 14 9 3 2 30 13 17 30 27 18 4 5 67 28 39 58
3 GYIRMÓT FC GYŐR II. ÉRDI VSE 13 7 4 2 28 13 15 25 14 8 2 4 22 17 5 26 27 15 6 6 50 30 20 51
4 GYIRMÓT FC GYŐR II. III. KER. TVE 13 6 6 1 26 17 9 24 14 7 3 4 20 22 -2 24 27 13 9 5 46 39 7 48
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. TARR ANDRÁSHIDA SC 14 9 1 4 26 15 11 28 13 5 2 6 16 22 -6 17 27 14 3 10 42 37 5 45
6 GYIRMÓT FC GYŐR II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 7 2 4 24 17 7 23 14 6 3 5 20 16 4 21 27 13 5 9 44 33 11 44
7 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÁPAI PERUTZ FC 14 8 0 6 23 17 6 24 13 5 1 7 18 19 -1 16 27 13 1 13 41 36 5 40
8 GYIRMÓT FC GYŐR II. BKV ELŐRE 14 7 3 4 22 13 9 24 13 5 1 7 10 20 -10 16 27 12 4 11 32 33 -1 40
9 GYIRMÓT FC GYŐR II. VIDEOTON FC II. 13 4 3 6 21 27 -6 15 14 7 0 7 22 20 2 21 27 11 3 13 43 47 -4 36
10 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSEPEL FC 14 5 3 6 21 16 5 18 13 5 3 5 17 15 2 18 27 10 6 11 38 31 7 36
11 GYIRMÓT FC GYŐR II. DUNAHARASZTI MTK 14 6 4 4 19 16 3 22 13 2 4 7 16 22 -6 10 27 8 8 11 35 38 -3 32
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 4 1 9 13 31 -18 13 13 4 1 8 15 32 -17 13 27 8 2 17 28 63 -35 26
13 GYIRMÓT FC GYŐR II. CSORNAI SE 14 6 1 7 16 17 -1 19 13 1 4 8 11 32 -21 7 27 7 5 15 27 49 -22 26
14 GYIRMÓT FC GYŐR II. VLS VESZPRÉM 14 3 4 7 20 25 -5 13 13 3 4 6 16 23 -7 9 27 6 8 13 36 48 -12 22
15 GYIRMÓT FC GYŐR II. PÉNZÜGYŐR SE 13 5 3 5 19 15 4 18 14 1 1 12 8 36 -28 4 27 6 4 17 27 51 -24 22
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 13 2 1 10 14 28 -14 7 14 3 3 8 10 25 -15 12 27 5 4 18 24 53 -29 19
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
4 - 02 - 12 - 12 - 11 - 11 - 31 - 20 - 23 - 1-2 - 03 - 11 - 22 - 02 - 0
BKV ELŐRE
0 - 10 - 34 - 02 - 02 - 1-3 - 13 - 01 - 11 - 22 - 10 - 10 - 03 - 11 - 1
CSEPEL FC
-1 - 22 - 22 - 02 - 30 - 12 - 04 - 02 - 30 - 00 - 11 - 12 - 11 - 22 - 0
CSORNAI SE
0 - 30 - 11 - 01 - 30 - 11 - 01 - 4-0 - 10 - 12 - 04 - 21 - 14 - 01 - 0
DUNAHARASZTI MTK
3 - 02 - 01 - 10 - 03 - 01 - 13 - 21 - 00 - 10 - 30 - 3-2 - 11 - 22 - 2
ÉRDI VSE
3 - 02 - 01 - 11 - 12 - 11 - 31 - 03 - 12 - 21 - 22 - 25 - 0-4 - 0-
FC AJKA
4 - 22 - 01 - 24 - 0-1 - 21 - 33 - 05 - 02 - 15 - 02 - 14 - 1-3 - 3
VIDEOTON FC II.
1 - 13 - 02 - 3-2 - 2-0 - 42 - 00 - 22 - 20 - 44 - 00 - 24 - 31 - 4
GYIRMÓT FC GYŐR II.
1 - 20 - 20 - 12 - 1-1 - 22 - 30 - 21 - 21 - 7-3 - 00 - 02 - 31 - 3
III. KER. TVE
--2 - 06 - 02 - 23 - 21 - 13 - 00 - 02 - 23 - 21 - 00 - 51 - 12 - 2
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
3 - 00 - 0-2 - 11 - 01 - 22 - 10 - 11 - 02 - 02 - 12 - 12 - 0-4 - 0
PÁPAI PERUTZ FC
1 - 21 - 02 - 11 - 04 - 20 - 21 - 2-2 - 30 - 12 - 32 - 03 - 12 - 02 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
1 - 1-2 - 2-0 - 01 - 20 - 22 - 14 - 13 - 20 - 21 - 00 - 15 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2 - 03 - 01 - 02 - 23 - 10 - 41 - 12 - 00 - 11 - 22 - 4-4 - 03 - 2-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2 - 12 - 30 - 21 - 20 - 32 - 00 - 50 - 40 - 0-1 - 70 - 12 - 11 - 22 - 0
VLS VESZPRÉM
1 - 30 - 2-5 - 11 - 10 - 02 - 31 - 22 - 22 - 23 - 20 - 33 - 00 - 30 - 1

Meccsek

CSEPEL FC

2017. 08. 12. 17:30
Csepel Stadion
2017. 08. 12. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2017. 08. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
2017. 08. 19. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2017. 08. 26. 17:30
Csepel Stadion
2017. 08. 26. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DUNAHARASZTI MTK
2017. 09. 02. 17:30
Csornai SE
2017. 09. 02. 17:30
Csornai SE
CSORNAI SE
CSEPEL FC
2017. 09. 09. 16:30
Csepel Stadion
2017. 09. 09. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÁPAI PERUTZ FC
2017. 09. 16. 16:00
Érdi Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSEPEL FC
2017. 09. 24. 16:00
Csepel Stadion
2017. 09. 24. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 10. 01. 11:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2017. 10. 01. 11:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
VIDEOTON FC II.
CSEPEL FC
2017. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2017. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 10. 14. 15:00
Pénzügyőr SE
2017. 10. 14. 15:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC
2017. 10. 21. 14:30
Csepel Stadion
2017. 10. 21. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FC AJKA
2017. 10. 28. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 10. 28. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 11. 04. 13:30
Csepel Stadion
2017. 11. 04. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
2017. 11. 11. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
VLS VESZPRÉM
2017. 11. 18. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSEPEL FC
2017. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEPEL FC
2018. 04. 04. 16:00
Csepel Stadion
2018. 04. 04. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BKV ELŐRE
2018. 03. 11. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
CSEPEL FC
2018. 03. 17. 15:00
Csepel Stadion
2018. 03. 17. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
CSORNAI SE
2018. 03. 24. 15:00
Perutz Stadion
2018. 03. 24. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CSEPEL FC
2018. 03. 31. 16:00
Csepel Stadion
2018. 03. 31. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2018. 04. 08. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 04. 08. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2018. 04. 15. 16:00
Csepel Stadion
2018. 04. 15. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
VIDEOTON FC II.
2018. 04. 22. 14:00
ALCUFER Stadion
2018. 04. 22. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
CSEPEL FC
2018. 04. 28. 16:30
Csepel Stadion
2018. 04. 28. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 05. 05. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 05. 05. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
CSEPEL FC
2018. 05. 12. 17:00
Csepel Stadion
2018. 05. 12. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 05. 19. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 05. 19. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CSEPEL FC
2018. 05. 27. 17:30
Egyetemi Városi Stadion
2018. 05. 27. 17:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CSEPEL FC
2018. 06. 03. 17:30
Csepel Stadion
2018. 06. 03. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC

III. KER. TVE

2017. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2017. 08. 19. 17:30
Csornai SE
2017. 08. 19. 17:30
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2017. 09. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2017. 09. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2017. 09. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 09. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 09. 17. 11:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2017. 09. 17. 11:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2017. 09. 24. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 09. 24. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 09. 30. 16:00
Pénzügyőr SE
2017. 09. 30. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2017. 10. 08. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 10. 08. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 10. 14. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 10. 14. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2017. 10. 21. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2017. 10. 21. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 10. 28. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 10. 28. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 11. 04. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2017. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2017. 11. 19. 13:00
BKV Előre Stadion
2017. 11. 19. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2017. 11. 26. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2018. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
2018. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 03. 17. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 17. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 03. 25. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 03. 25. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2018. 04. 01. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 04. 01. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2018. 04. 07. 16:00
ALCUFER Stadion
2018. 04. 07. 16:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2018. 04. 14. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 04. 14. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 04. 21. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 04. 21. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2018. 04. 28. 16:30
Egyetemi Városi Stadion
2018. 04. 28. 16:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2018. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 05. 12. 17:00
Csepel Stadion
2018. 05. 12. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 05. 27. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 05. 27. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2018. 06. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 06. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol