Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-19 Keleti csoport 18. forduló

2018.05.16 - 17:00

Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep (Várkert sportpálya)

MLSZ

Leány U-19 Keleti csoport

Játékvezető
HARSÁNYI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZIKSZAI SÁNDOR, NAGY SÁNDOR
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
KBSC
90'
45'

Gólok

NOVÁK PANNA

20'

1 - 0

 

BAKSA LILI

22'

2 - 0

 

HRINKÓ DÉLIA

37'

3 - 0

 

 

3 - 1

59'

HEGEDŰS ESZTER
BAKSA LILI

65'

4 - 1

 

 

4 - 2

70'

ZELEI DÓRA
NOVÁK PANNA

74'

5 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYULAI AMAZONOK GYULAI AMAZONOK 16 15 1 0 118 12 106 46 6.7
2 NYÍRSÉG NSC NYÍRSÉG NSC 17 14 1 2 65 16 49 43 6.3
3 DVSC-DLA Leány U-19 DVSC-DLA Leány U-19 16 12 2 2 87 12 75 38 6.3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY MEZŐKÖVESD ZSÓRY 16 10 1 5 69 31 38 31 6.4
5 VÁRDA Labdarúgó Akadémia VÁRDA Labdarúgó Akadémia 18 10 1 7 59 32 27 31 6.3
6 St. Mihály FC St. Mihály FC 16 6 5 5 22 33 -11 23 6
7 KBSC KBSC 16 4 2 10 43 68 -25 14 5.9
8 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 17 4 2 11 27 59 -32 14 6
9 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 17 3 3 11 32 91 -59 12 5.6
10 BÉKÉSCSABA LABDARÚGÓ A. BÉKÉSCSABA LABDARÚGÓ A. 17 3 2 12 11 74 -63 11 5.3
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 16 0 0 16 12 117 -105 -1 5.4 (-1 pont)
12 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) GYULAI AMAZONOK 8 8 0 0 33 2 31 24 8 7 0 1 25 4 21 21 16 15 0 1 58 6 52 45
2 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) DVSC-DLA Leány U-19 8 7 1 0 31 1 30 22 8 4 3 1 13 2 11 15 16 11 4 1 44 3 41 37
3 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) NYÍRSÉG NSC 8 4 3 1 18 3 15 15 9 7 0 2 19 6 13 21 17 11 3 3 37 9 28 36
4 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY 8 4 2 2 12 4 8 14 8 4 2 2 20 15 5 14 16 8 4 4 32 19 13 28
5 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) VÁRDA Labdarúgó Akadémia 9 4 2 3 12 6 6 14 9 4 1 4 14 12 2 13 18 8 3 7 26 18 8 27
6 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) St. Mihály FC 8 4 1 3 6 10 -4 13 8 1 4 3 1 4 -3 7 16 5 5 6 7 14 -7 20
7 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) KBSC 8 3 1 4 9 15 -6 10 8 2 2 4 9 18 -9 8 16 5 3 8 18 33 -15 18
8 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) MÁTÉSZALKAI MTK 8 2 3 3 5 8 -3 9 9 2 2 5 5 16 -11 8 17 4 5 8 10 24 -14 17
9 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) BÉKÉSCSABA LABDARÚGÓ A. 9 3 2 4 9 14 -5 11 8 0 4 4 1 15 -14 4 17 3 6 8 10 29 -19 15
10 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) BALMAZÚJVÁROSI FC 9 1 3 5 6 22 -16 6 8 1 1 6 4 22 -18 4 17 2 4 11 10 44 -34 10
11 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) CEGLÉDI VSE 8 0 1 7 2 29 -27 1 8 0 0 8 3 29 -26 -1 16 0 1 15 5 58 -53 0
12 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) GYULAI AMAZONOK 8 7 1 0 60 6 54 22 8 8 0 0 58 6 52 24 16 15 1 0 118 12 106 46
2 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) NYÍRSÉG NSC 8 6 1 1 36 7 29 19 9 8 0 1 29 9 20 24 17 14 1 2 65 16 49 43
3 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) DVSC-DLA Leány U-19 8 7 0 1 58 6 52 21 8 5 2 1 29 6 23 17 16 12 2 2 87 12 75 38
4 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY 8 5 1 2 34 9 25 16 8 5 0 3 35 22 13 15 16 10 1 5 69 31 38 31
5 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) VÁRDA Labdarúgó Akadémia 9 5 1 3 33 12 21 16 9 5 0 4 26 20 6 15 18 10 1 7 59 32 27 31
6 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) St. Mihály FC 8 5 0 3 18 20 -2 15 8 1 5 2 4 13 -9 8 16 6 5 5 22 33 -11 23
7 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) KBSC 8 2 1 5 24 35 -11 7 8 2 1 5 19 33 -14 7 16 4 2 10 43 68 -25 14
8 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) MÁTÉSZALKAI MTK 8 3 0 5 15 20 -5 9 9 1 2 6 12 39 -27 5 17 4 2 11 27 59 -32 14
9 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) BALMAZÚJVÁROSI FC 9 2 3 4 21 37 -16 9 8 1 0 7 11 54 -43 3 17 3 3 11 32 91 -59 12
10 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) BÉKÉSCSABA LABDARÚGÓ A. 9 3 2 4 10 27 -17 11 8 0 0 8 1 47 -46 0 17 3 2 12 11 74 -63 11
11 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) CEGLÉDI VSE 8 0 0 8 4 53 -49 0 8 0 0 8 8 64 -56 -1 16 0 0 16 12 117 -105 -1
12 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
6 - 15 - 0-0 - 124 - 43 - 31 - 90 - 31 - 1-1 - 4
BÉKÉSCSABA LABDARÚGÓ A.
4 - 12 - 00 - 81 - 62 - 11 - 1-0 - 60 - 0-0 - 4
CEGLÉDI VSE
1 - 6-0 - 30 - 151 - 61 - 50 - 90 - 2--1 - 7
DVSC-DLA Leány U-19
7 - 14 - 016 - 04 - 5-8 - 07 - 0-6 - 0-6 - 0
GYULAI AMAZONOK
14 - 07 - 010 - 12 - 213 - 1-7 - 04 - 1--3 - 1
KBSC
--10 - 60 - 60 - 67 - 12 - 92 - 31 - 1-2 - 3
MÁTÉSZALKAI MTK
-3 - 06 - 0-1 - 23 - 11 - 40 - 51 - 2-0 - 6
MEZŐKÖVESD ZSÓRY
5 - 06 - 011 - 01 - 1-1 - 24 - 02 - 64 - 0--
NYÍRSÉG NSC
9 - 114 - 0-3 - 00 - 3-4 - 22 - 10 - 0-4 - 0
St. Mihály FC
4 - 12 - 04 - 10 - 40 - 94 - 2--1 - 2-3 - 1
SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS
-----------
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
10 - 15 - 0-0 - 5-5 - 28 - 02 - 30 - 10 - 0-

Meccsek

VÁRDA Labdarúgó Akadémia

2017. 09. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 09. 02. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
St. Mihály FC
2017. 10. 21. 09:30
Mátészalkai Sportpálya
2017. 10. 21. 09:30
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
2017. 09. 16. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 09. 16. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA LABDARÚGÓ A.
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
2017. 10. 01. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 10. 01. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
NYÍRSÉG NSC
2017. 10. 08. 11:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 10. 08. 11:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
2017. 10. 15. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 10. 15. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
DVSC-DLA Leány U-19
2017. 10. 28. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2017. 10. 28. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
2017. 11. 15. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep
2017. 11. 15. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
2017. 11. 18. 11:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 11. 18. 11:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
MEZŐKÖVESD ZSÓRY
2018. 05. 06. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 05. 06. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
2018. 03. 11. 10:30
Sándorfalva Sportpálya
2018. 03. 11. 10:30
Sándorfalva Sportpálya
St. Mihály FC
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
2018. 03. 18. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2018. 03. 18. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
MÁTÉSZALKAI MTK
2018. 04. 18. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2018. 04. 18. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
MÁTÉSZALKAI MTK
2018. 03. 24. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2018. 03. 24. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
BÉKÉSCSABA LABDARÚGÓ A.
2018. 04. 07. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 04. 07. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
2018. 04. 14. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2018. 04. 14. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
BALMAZÚJVÁROSI FC
2018. 05. 10. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2018. 05. 10. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA Leány U-19
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
2018. 05. 16. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2018. 05. 16. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
KBSC
2018. 05. 30. 15:00
Pap Sportpálya
2018. 05. 30. 15:00
Pap Sportpálya
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
CEGLÉDI VSE
2018. 05. 27. 13:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 05. 27. 13:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
2018. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2018. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
GYULAI AMAZONOK

KBSC

2017. 09. 23. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2017. 09. 23. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC
MÁTÉSZALKAI MTK
2017. 11. 08. 12:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2017. 11. 08. 12:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC
CEGLÉDI VSE
2017. 11. 23. 13:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2017. 11. 23. 13:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY
KBSC
2017. 11. 02. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2017. 11. 02. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC
GYULAI AMAZONOK
2017. 10. 14. 11:00
Tápé ESK Sportpálya
2017. 10. 14. 11:00
Tápé ESK Sportpálya
St. Mihály FC
KBSC
2017. 10. 28. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2017. 10. 28. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
2017. 11. 21. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2017. 11. 21. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABDARÚGÓ A.
KBSC
2017. 11. 25. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2017. 11. 25. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC
NYÍRSÉG NSC
2017. 11. 19. 11:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 11. 19. 11:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZÚJVÁROSI FC
KBSC
2018. 04. 25. 15:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2018. 04. 25. 15:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC
DVSC-DLA Leány U-19
2018. 03. 29. 12:00
Mátészalkai Sportpálya
2018. 03. 29. 12:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
KBSC
2018. 03. 24. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
KBSC
2018. 04. 12. 14:30
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2018. 04. 12. 14:30
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY
2018. 04. 20. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 04. 20. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
KBSC
2018. 05. 02. 14:30
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2018. 05. 02. 14:30
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC
St. Mihály FC
2018. 05. 16. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2018. 05. 16. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA Labdarúgó Akadémia
KBSC
2018. 05. 12. 14:30
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2018. 05. 12. 14:30
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC
BÉKÉSCSABA LABDARÚGÓ A.
2018. 05. 22. 16:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
2018. 05. 22. 16:00
Nyíregyháza Tiszavasvári úti Sporttelep
NYÍRSÉG NSC
KBSC
2018. 05. 26. 14:30
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2018. 05. 26. 14:30
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC
BALMAZÚJVÁROSI FC
2018. 06. 01. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2018. 06. 01. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA Leány U-19
KBSC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol