Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 11. forduló

2017.10.28 - 13:30

Halásztelek, Halásztelek FC Sporttelep (Németh Ferenc Sportcentrum)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KOVÁCS LEVENTE RICHÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABOLCSI TAMÁS, SOÓS ADRIAN - MARIUS
Halásztelek FC
Újlengyel DSE
90'
45'

Gólok

GÁSPÁR ANDRÁS

19'

1 - 0

 

JÁNVÁRI KRISZTIÁN

43'

2 - 0

 

JÁNVÁRI KRISZTIÁN

45'

3 - 0

 

KISS JÓZSEF

52'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 11 11 0 0 37 5 32 33 8.5
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 11 7 3 1 34 22 12 24 9.9
3 Bugyi SE Bugyi SE 11 7 1 3 18 12 6 22 9.5
4 Taksony SE II. Taksony SE II. 11 6 1 4 23 25 -2 18 8.5 (-1 pont)
5 Üllő SE Üllő SE 11 5 2 4 32 22 10 17 7.5
6 Pereg SE Pereg SE 11 5 2 4 25 21 4 17 9.2
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 11 5 1 5 25 26 -1 16 8.3
8 Dömsödi SE Dömsödi SE 11 4 4 3 19 15 4 16 9.3
9 Örkény SE Örkény SE 11 5 0 6 29 25 4 15 8.2
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 11 5 0 6 17 22 -5 15 9.7
11 Halásztelek FC Halásztelek FC 11 4 1 6 27 23 4 13 8.5
12 Diósdi TC Diósdi TC 11 3 4 4 15 19 -4 13 7.5
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 11 3 3 5 23 28 -5 12 7.1
14 Ócsa VSE Ócsa VSE 11 3 0 8 21 36 -15 9 8.8
15 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 11 2 2 7 19 34 -15 8 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 1 0 10 11 40 -29 3 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 6 5 1 0 11 0 11 16 5 4 1 0 5 0 5 13 11 9 2 0 16 0 16 29
2 Tököl VSK II. Dömsödi SE 5 3 2 0 8 2 6 11 6 3 2 1 7 5 2 11 11 6 4 1 15 7 8 22
3 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 11 6 3 2 17 12 5 21 11 6 3 2 17 12 5 21
4 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 5 2 1 2 5 3 2 7 6 4 0 2 8 7 1 12 11 6 1 4 13 10 3 19
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 6 2 2 2 3 4 -1 8 5 3 1 1 4 1 3 10 11 5 3 3 7 5 2 18
6 Tököl VSK II. Örkény SE 5 2 0 3 6 6 0 6 6 3 2 1 10 4 6 11 11 5 2 4 16 10 6 17
7 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 6 3 0 3 7 5 2 9 5 2 1 2 4 3 1 7 11 5 1 5 11 8 3 16
8 Tököl VSK II. Üllő SE 6 3 2 1 11 6 5 11 5 1 0 4 8 6 2 3 11 4 2 5 19 12 7 14
9 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 6 2 1 3 6 9 -3 7 5 2 1 2 2 4 -2 7 11 4 2 5 8 13 -5 14
10 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 6 2 3 1 8 6 2 9 5 1 2 2 5 7 -2 5 11 3 5 3 13 13 0 14
11 Tököl VSK II. Taksony SE II. 6 3 1 2 7 6 1 10 5 1 1 3 3 5 -2 3 11 4 2 5 10 11 -1 13
12 Tököl VSK II. Halásztelek FC 5 1 2 2 5 5 0 5 6 1 4 1 6 7 -1 7 11 2 6 3 11 12 -1 12
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 7 1 4 2 6 7 -1 7 4 1 1 2 3 4 -1 4 11 2 5 4 9 11 -2 11
14 Tököl VSK II. Ócsa VSE 7 2 0 5 5 11 -6 6 4 1 1 2 6 6 0 4 11 3 1 7 11 17 -6 10
15 Tököl VSK II. Pereg SE 6 1 3 2 3 7 -4 6 5 0 2 3 2 8 -6 2 11 1 5 5 5 15 -10 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 6 0 1 5 1 14 -13 1 5 0 1 4 1 13 -12 1 11 0 2 9 2 27 -25 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 6 6 0 0 24 2 22 18 5 5 0 0 13 3 10 15 11 11 0 0 37 5 32 33
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 11 7 3 1 34 22 12 24 11 7 3 1 34 22 12 24
3 Tököl VSK II. Bugyi SE 6 4 0 2 10 8 2 12 5 3 1 1 8 4 4 10 11 7 1 3 18 12 6 22
4 Tököl VSK II. Taksony SE II. 6 5 0 1 19 13 6 15 5 1 1 3 4 12 -8 3 11 6 1 4 23 25 -2 18
5 Tököl VSK II. Üllő SE 6 4 2 0 20 11 9 14 5 1 0 4 12 11 1 3 11 5 2 4 32 22 10 17
6 Tököl VSK II. Pereg SE 6 4 1 1 17 8 9 13 5 1 1 3 8 13 -5 4 11 5 2 4 25 21 4 17
7 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 6 3 1 2 12 10 2 10 5 2 0 3 13 16 -3 6 11 5 1 5 25 26 -1 16
8 Tököl VSK II. Dömsödi SE 5 2 2 1 10 4 6 8 6 2 2 2 9 11 -2 8 11 4 4 3 19 15 4 16
9 Tököl VSK II. Örkény SE 5 1 0 4 10 12 -2 3 6 4 0 2 19 13 6 12 11 5 0 6 29 25 4 15
10 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 6 2 0 4 10 15 -5 6 5 3 0 2 7 7 0 9 11 5 0 6 17 22 -5 15
11 Tököl VSK II. Halásztelek FC 5 2 0 3 13 10 3 6 6 2 1 3 14 13 1 7 11 4 1 6 27 23 4 13
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 7 3 2 2 11 12 -1 11 4 0 2 2 4 7 -3 2 11 3 4 4 15 19 -4 13
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 5 1 3 1 10 10 0 6 6 2 0 4 13 18 -5 6 11 3 3 5 23 28 -5 12
14 Tököl VSK II. Ócsa VSE 7 2 0 5 11 23 -12 6 4 1 0 3 10 13 -3 3 11 3 0 8 21 36 -15 9
15 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 6 1 1 4 12 21 -9 4 5 1 1 3 7 13 -6 4 11 2 2 7 19 34 -15 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 6 0 0 6 6 21 -15 0 5 1 0 4 5 19 -14 3 11 1 0 10 11 40 -29 3
 
Alsónémedi SE
0 - 2---3 - 2-1 - 2----3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
-3 - 1------2 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1--3 - 2-1 - 1-2 - 0-2 - 2-1 - 5-
Dömsödi SE
---0 - 1----1 - 11 - 15 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
--1 - 0----6 - 1-3 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3-4 - 1----1 - 2-4 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 2-3 - 21 - 5----1 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2-----2 - 31 - 4---
Pereg SE
---1 - 1-2 - 0-4 - 10 - 4---4 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 4---
Taksony SE II.
------5 - 30 - 32 - 14 - 1--4 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
1 - 2----1 - 22 - 4-1 - 3--1 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1----3 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 0-2 - 20 - 3-------3 - 35 - 2-
Üllő SE
2 - 1----3 - 33 - 1-3 - 2-6 - 1-3 - 3--

Meccsek

Halásztelek FC

2017. 08. 19. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Halásztelek FC
2017. 08. 26. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 03. 16:30
Ócsai sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Halásztelek FC
2017. 09. 09. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Bugyi SE
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2017. 10. 04. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 10. 04. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Halásztelek FC
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Halásztelek FC
2017. 10. 14. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Újlengyel DSE
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Halásztelek FC
2017. 11. 11. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2017. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2017. 11. 25. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dömsödi SE
2018. 05. 08. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 08. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2018. 03. 17. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 17. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
Halásztelek FC
Ócsa VSE
2018. 03. 25. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Halásztelek FC
2018. 03. 31. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 04. 07. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 07. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 04. 14. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 21. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 04. 21. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Tököl VSK II.
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Halásztelek FC
2018. 05. 19. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Diósdi TC
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Taksony SE II.
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Halásztelek FC

Újlengyel DSE

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Újlengyel DSE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Újlengyel DSE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Újlengyel DSE
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Bugyi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Törökbálinti TC
2017. 10. 28. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Újlengyel DSE
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Taksony SE II.
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Pereg SE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Ócsa VSE
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újlengyel DSE
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Halásztelek FC
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Újlengyel DSE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Ráckeve VAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol