Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 14. forduló

2017.11.19 - 13:00

Diósd, Diósdi TC Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ GÁBOR, HÁGEN ANDRÁS
Diósdi TC
Örkény SE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 14 14 0 0 47 9 38 42 9.1
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 14 9 4 1 42 25 17 31 9.3
3 Taksony SE II. Taksony SE II. 14 8 1 5 31 30 1 24 8.4 (-1 pont)
4 Pereg SE Pereg SE 14 7 2 5 34 31 3 23 9.3
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 14 7 2 5 33 30 3 23 8.9
6 Örkény SE Örkény SE 14 7 1 6 42 30 12 22 8.9
7 Bugyi SE Bugyi SE 14 7 1 6 24 23 1 22 8.1
8 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 14 7 0 7 26 29 -3 21 9.1
9 Üllő SE Üllő SE 14 6 3 5 37 31 6 21 8.2
10 Dömsödi SE Dömsödi SE 14 5 4 5 26 24 2 19 8.2
11 Halásztelek FC Halásztelek FC 14 5 1 8 33 33 0 16 8.2
12 Diósdi TC Diósdi TC 14 3 5 6 18 27 -9 14 8.2
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 14 3 4 7 25 34 -9 13 7.8
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 14 3 3 8 28 42 -14 12 7.8
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 14 3 0 11 27 47 -20 9 8.1
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 14 2 1 11 15 43 -28 7 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 8 6 2 0 15 3 12 20 6 5 1 0 6 0 6 16 14 11 3 0 21 3 18 36
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 14 9 3 2 22 12 10 30 14 9 3 2 22 12 10 30
3 Tököl VSK II. Örkény SE 6 3 0 3 8 7 1 9 8 5 2 1 15 6 9 17 14 8 2 4 23 13 10 26
4 Tököl VSK II. Dömsödi SE 7 3 3 1 9 4 5 12 7 3 3 1 9 7 2 12 14 6 6 2 18 11 7 24
5 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 8 3 1 4 8 7 1 10 6 3 1 2 6 3 3 10 14 6 2 6 14 10 4 20
6 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 7 2 2 3 5 4 1 8 7 4 0 3 9 9 0 12 14 6 2 6 14 13 1 20
7 Tököl VSK II. Bugyi SE 7 2 2 3 3 5 -2 8 7 3 3 1 7 4 3 12 14 5 5 4 10 9 1 20
8 Tököl VSK II. Taksony SE II. 9 5 1 3 10 10 0 16 5 1 1 3 3 5 -2 3 14 6 2 6 13 15 -2 19
9 Tököl VSK II. Üllő SE 7 3 2 2 12 9 3 11 7 2 1 4 10 6 4 7 14 5 3 6 22 15 7 18
10 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 7 2 2 3 8 11 -3 8 7 3 1 3 5 5 0 10 14 5 3 6 13 16 -3 18
11 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 7 2 3 2 8 8 0 9 7 2 2 3 9 10 -1 8 14 4 5 5 17 18 -1 17
12 Tököl VSK II. Halásztelek FC 6 1 2 3 5 7 -2 5 8 2 4 2 8 9 -1 10 14 3 6 5 13 16 -3 15
13 Tököl VSK II. Pereg SE 8 2 3 3 7 12 -5 9 6 1 2 3 3 8 -5 5 14 3 5 6 10 20 -10 14
14 Tököl VSK II. Diósdi TC 9 1 4 4 7 10 -3 7 5 1 1 3 3 5 -2 4 14 2 5 7 10 15 -5 11
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 9 2 0 7 6 15 -9 6 5 1 1 3 8 10 -2 4 14 3 1 10 14 25 -11 10
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 7 1 1 5 2 14 -12 4 7 1 2 4 3 14 -11 5 14 2 3 9 5 28 -23 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 8 8 0 0 32 5 27 24 6 6 0 0 15 4 11 18 14 14 0 0 47 9 38 42
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 14 9 4 1 42 25 17 31 14 9 4 1 42 25 17 31
3 Tököl VSK II. Taksony SE II. 9 7 0 2 27 18 9 21 5 1 1 3 4 12 -8 3 14 8 1 5 31 30 1 24
4 Tököl VSK II. Pereg SE 8 5 1 2 23 16 7 16 6 2 1 3 11 15 -4 7 14 7 2 5 34 31 3 23
5 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 8 4 2 2 15 12 3 14 6 3 0 3 18 18 0 9 14 7 2 5 33 30 3 23
6 Tököl VSK II. Örkény SE 6 2 0 4 14 13 1 6 8 5 1 2 28 17 11 16 14 7 1 6 42 30 12 22
7 Tököl VSK II. Bugyi SE 7 4 0 3 12 11 1 12 7 3 1 3 12 12 0 10 14 7 1 6 24 23 1 22
8 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 7 3 0 4 14 17 -3 9 7 4 0 3 12 12 0 12 14 7 0 7 26 29 -3 21
9 Tököl VSK II. Üllő SE 7 4 2 1 21 17 4 14 7 2 1 4 16 14 2 7 14 6 3 5 37 31 6 21
10 Tököl VSK II. Dömsödi SE 7 3 2 2 15 9 6 11 7 2 2 3 11 15 -4 8 14 5 4 5 26 24 2 19
11 Tököl VSK II. Halásztelek FC 6 2 0 4 15 15 0 6 8 3 1 4 18 18 0 10 14 5 1 8 33 33 0 16
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 9 3 3 3 14 18 -4 12 5 0 2 3 4 9 -5 2 14 3 5 6 18 27 -9 14
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 7 1 4 2 11 12 -1 7 7 2 0 5 14 22 -8 6 14 3 4 7 25 34 -9 13
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 7 1 2 4 15 24 -9 5 7 2 1 4 13 18 -5 7 14 3 3 8 28 42 -14 12
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 9 2 0 7 14 30 -16 6 5 1 0 4 13 17 -4 3 14 3 0 11 27 47 -20 9
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 7 1 0 6 8 21 -13 3 7 1 1 5 7 22 -15 4 14 2 1 11 15 43 -28 7
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 2-3 - 2-1 - 2----3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
-3 - 1-----2 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 1-2 - 0-2 - 2-1 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 2-0 - 1----1 - 11 - 15 - 02 - 3--3 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0----6 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3-4 - 1----1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5--1 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2-----2 - 31 - 4-4 - 1-
Pereg SE
2 - 5--1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4---4 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 4--3 - 3
Taksony SE II.
3 - 0----5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
1 - 2-2 - 0--1 - 22 - 4-1 - 3--1 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1-2 - 11 - 1-3 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 0-2 - 20 - 3------1 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1----3 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 3--

Meccsek

Diósdi TC

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Diósdi TC
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Diósdi TC
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Taksony SE II.
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Pereg SE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ócsa VSE
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi Sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Diósdi TC
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Törökbálinti TC
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Halásztelek FC
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Diósdi TC
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Örkény SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újhartyán VSE
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Diósdi TC
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecse Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecse Sporttelep
Dömsödi SE
Diósdi TC
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Diósdi TC
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Diósdi TC
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Bugyi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Diósdi TC
2018. 05. 19. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Diósdi TC
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Tököl VSK II.
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Diósdi TC
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE

Örkény SE

2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Örkény SE
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dömsödi SE
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Örkény SE
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sporttelep
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Örkény SE
2017. 09. 24. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 08. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 14. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Örkény SE
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tököl VSK II.
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei városi sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Örkény SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Örkény SE
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Örkény SE
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ócsa VSE
2018. 04. 08. 15:30
Bugyi Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Örkény SE
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Örkény SE
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Örkény SE
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ráckeve VAFC
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Diósdi TC
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Örkény SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol