Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 6. forduló

2017.09.23 - 16:00

Törtel, Törteli Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
FAZEKAS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETI CSABA, TÖRÖK I. TAMÁS
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
UFC Gyömrő
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Duna-Tisza Aszfalt Törtel Duna-Tisza Aszfalt Törtel 6 5 0 1 39 4 35 15 10
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 6 4 0 2 20 8 12 12 8
3 Isaszegi SE Isaszegi SE 6 4 0 2 19 12 7 12 8.7
4 Monori SE II. Monori SE II. 6 3 2 1 19 13 6 11 7.3
5 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 6 3 2 1 16 11 5 11 7.3
6 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 6 3 1 2 16 11 5 10 9.5
7 Iklad KFC Iklad KFC 6 3 1 2 18 23 -5 10 6.8
8 Tápiószele SE Tápiószele SE 6 2 3 1 14 7 7 9 11.7
9 Aszód FC Aszód FC 6 2 2 2 11 19 -8 8 8.8
10 Péceli SSE Péceli SSE 6 2 1 3 9 11 -2 7 10.7
11 Bagi TC ’96 Bagi TC ’96 6 2 0 4 12 17 -5 6 11.2
12 Péteri KSK Péteri KSK 6 2 0 4 8 17 -9 6 7.3
13 Valkó KSK Valkó KSK 6 1 3 2 6 11 -5 6 7.3
14 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 6 1 3 2 5 16 -11 6 8.7
15 Úri KSK Úri KSK 6 1 0 5 7 21 -14 3 7.5
16 Hévízgyörki SC Hévízgyörki SC 6 1 0 5 6 24 -18 3 5.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Hévízgyörki SC Duna-Tisza Aszfalt Törtel 4 3 0 1 12 1 11 9 2 2 0 0 3 0 3 6 6 5 0 1 15 1 14 15
2 Hévízgyörki SC Tápiószőlős KSE 3 2 1 0 4 2 2 7 3 2 0 1 4 1 3 6 6 4 1 1 8 3 5 13
3 Hévízgyörki SC UFC Gyömrő 3 2 0 1 3 2 1 6 3 2 1 0 5 1 4 7 6 4 1 1 8 3 5 13
4 Hévízgyörki SC Isaszegi SE 3 2 1 0 6 1 5 7 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 2 1 10 5 5 11
5 Hévízgyörki SC Valkó KSK 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 2 0 3 1 2 5 6 2 3 1 4 2 2 9
6 Hévízgyörki SC Aranyszarvas SE 3 1 2 0 3 2 1 5 3 1 1 1 3 5 -2 4 6 2 3 1 6 7 -1 9
7 Hévízgyörki SC Aszód FC 4 2 1 1 5 5 0 7 2 0 1 1 0 4 -4 1 6 2 2 2 5 9 -4 8
8 Hévízgyörki SC Péteri KSK 3 1 1 1 1 6 -5 4 3 1 1 1 1 1 0 4 6 2 2 2 2 7 -5 8
9 Hévízgyörki SC Bagi TC ’96 3 2 0 1 3 1 2 6 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 2 1 3 4 5 -1 7
10 Hévízgyörki SC Iklad KFC 3 1 1 1 4 4 0 4 3 1 0 2 2 6 -4 3 6 2 1 3 6 10 -4 7
11 Hévízgyörki SC Tápiószele SE 3 1 2 0 3 0 3 5 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 4 1 5 3 2 7
12 Hévízgyörki SC Monori SE II. 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 1 2 6 3 3 4 6 1 3 2 7 4 3 6
13 Hévízgyörki SC Hévízgyörki SC 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 0 2 2 1 4 -3 2 6 1 2 3 2 6 -4 5
14 Hévízgyörki SC Péceli SSE 3 1 0 2 3 3 0 3 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 1 1 4 4 6 -2 4
15 Hévízgyörki SC Pilisi LK II. 3 0 3 0 1 1 0 3 3 0 1 2 0 6 -6 1 6 0 4 2 1 7 -6 4
16 Hévízgyörki SC Úri KSK 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 0 0 3 1 7 -6 0 6 1 0 5 3 12 -9 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Hévízgyörki SC Duna-Tisza Aszfalt Törtel 4 3 0 1 31 4 27 9 2 2 0 0 8 0 8 6 6 5 0 1 39 4 35 15
2 Hévízgyörki SC UFC Gyömrő 3 2 0 1 12 3 9 6 3 2 0 1 8 5 3 6 6 4 0 2 20 8 12 12
3 Hévízgyörki SC Isaszegi SE 3 3 0 0 12 4 8 9 3 1 0 2 7 8 -1 3 6 4 0 2 19 12 7 12
4 Hévízgyörki SC Monori SE II. 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 1 1 15 11 4 7 6 3 2 1 19 13 6 11
5 Hévízgyörki SC Aranyszarvas SE 3 3 0 0 9 3 6 9 3 0 2 1 7 8 -1 2 6 3 2 1 16 11 5 11
6 Hévízgyörki SC Tápiószőlős KSE 3 1 1 1 9 8 1 4 3 2 0 1 7 3 4 6 6 3 1 2 16 11 5 10
7 Hévízgyörki SC Iklad KFC 3 1 1 1 11 10 1 4 3 2 0 1 7 13 -6 6 6 3 1 2 18 23 -5 10
8 Hévízgyörki SC Tápiószele SE 3 1 1 1 8 2 6 4 3 1 2 0 6 5 1 5 6 2 3 1 14 7 7 9
9 Hévízgyörki SC Aszód FC 4 2 1 1 10 10 0 7 2 0 1 1 1 9 -8 1 6 2 2 2 11 19 -8 8
10 Hévízgyörki SC Péceli SSE 3 1 0 2 4 7 -3 3 3 1 1 1 5 4 1 4 6 2 1 3 9 11 -2 7
11 Hévízgyörki SC Bagi TC ’96 3 2 0 1 7 6 1 6 3 0 0 3 5 11 -6 0 6 2 0 4 12 17 -5 6
12 Hévízgyörki SC Péteri KSK 3 1 0 2 4 11 -7 3 3 1 0 2 4 6 -2 3 6 2 0 4 8 17 -9 6
13 Hévízgyörki SC Valkó KSK 3 0 2 1 1 6 -5 2 3 1 1 1 5 5 0 4 6 1 3 2 6 11 -5 6
14 Hévízgyörki SC Pilisi LK II. 3 1 2 0 4 2 2 5 3 0 1 2 1 14 -13 1 6 1 3 2 5 16 -11 6
15 Hévízgyörki SC Úri KSK 3 1 0 2 4 6 -2 3 3 0 0 3 3 15 -12 0 6 1 0 5 7 21 -14 3
16 Hévízgyörki SC Hévízgyörki SC 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 1 0 3 4 15 -11 3 6 1 0 5 6 24 -18 3
 
Aranyszarvas SE
---4 - 1----3 - 1---2 - 1--
Aszód FC
----------2 - 2-1 - 44 - 23 - 2
Bagi TC ’96
---0 - 3----3 - 2----4 - 1-
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
-9 - 1--9 - 0----11 - 0--2 - 3--
Hévízgyörki SC
------1 - 4----1 - 5---
Iklad KFC
4 - 4-4 - 2-------3 - 4----
Isaszegi SE
4 - 3-3 - 1-5 - 0----------
Monori SE II.
0 - 0-----4 - 2--------
Péceli SSE
-----0 - 21 - 4--3 - 1-----
Péteri KSK
-------3 - 80 - 3--1 - 0---
Pilisi LK II.
-0 - 04 - 2-------0 - 0----
Tápiószele SE
---------0 - 1---7 - 01 - 1
Tápiószőlős KSE
-----4 - 53 - 12 - 2-------
UFC Gyömrő
----6 - 0--5 - 1------1 - 2
Úri KSK
---0 - 3----3 - 1---1 - 2--
Valkó KSK
---0 - 5----1 - 1-0 - 0----

Meccsek

Duna-Tisza Aszfalt Törtel

2017. 08. 19. 17:00
Törteli Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Iklad KFC
2017. 08. 27. 16:30
Úri KSK sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2017. 09. 02. 16:30
Törteli Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Pilisi LK II.
2017. 09. 10. 16:00
Valkói Sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Valkói Sportpálya
Valkó KSK
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2017. 09. 16. 16:00
Törteli Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Aszód FC
2017. 09. 23. 16:00
Törteli Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
UFC Gyömrő
2017. 09. 30. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
2017. 09. 30. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2017. 10. 07. 15:00
Törteli Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Péceli SSE
2017. 10. 15. 14:00
Bagi Sporttelep
2017. 10. 15. 14:00
Bagi Sporttelep
Bagi TC ’96
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2017. 10. 21. 14:30
Törteli Sporttelep
2017. 10. 21. 14:30
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Tápiószőlős KSE
2017. 10. 28. 13:30
Kincsem Lovaspark
2017. 10. 28. 13:30
Kincsem Lovaspark
Aranyszarvas SE
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2017. 11. 04. 13:30
Törteli Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Monori SE II.
2017. 11. 12. 13:00
Hévízgyörki Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Hévízgyörki Sporttelep
Hévízgyörki SC
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2017. 11. 18. 13:00
Törteli Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Isaszegi SE
2017. 11. 25. 13:00
Péteri KSK sportpálya
2017. 11. 25. 13:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2018. 05. 29. 17:30
Iklad Sporttelep
2018. 05. 29. 17:30
Iklad Sporttelep
Iklad KFC
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2018. 03. 11. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 03. 11. 12:00
FC Dabas Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Úri KSK
2018. 03. 17. 15:00
Pilisi LK Sportpálya
2018. 03. 17. 15:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK II.
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2018. 03. 25. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Valkó KSK
2018. 04. 01. 15:30
Aszódi Sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Aszódi Sportpálya
Aszód FC
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2018. 04. 07. 15:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2018. 04. 14. 16:00
Törteli Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Tápiószele SE
2018. 04. 22. 16:00
Péceli Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Péceli Sporttelep
Péceli SSE
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2018. 04. 28. 16:30
Törteli Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Bagi TC ’96
2018. 05. 05. 16:30
Tápiószőlős sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Tápiószőlős sporttelep
Tápiószőlős KSE
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2018. 05. 12. 16:30
Törteli Sporttelep
2018. 05. 12. 16:30
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Aranyszarvas SE
2018. 05. 20. 17:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 05. 20. 17:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE II.
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2018. 05. 26. 17:00
Törteli Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Hévízgyörki SC
2018. 06. 03. 17:00
Isaszegi SE Sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Isaszegi SE Sportpálya
Isaszegi SE
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2018. 06. 10. 17:00
Törteli Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
Péteri KSK

UFC Gyömrő

2017. 08. 19. 17:00
Kincsem Lovaspark
2017. 08. 19. 17:00
Kincsem Lovaspark
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2017. 08. 26. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő
Valkó KSK
2017. 09. 02. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő
Monori SE II.
2017. 09. 10. 14:00
Aszódi Sportpálya
2017. 09. 10. 14:00
Aszódi Sportpálya
Aszód FC
UFC Gyömrő
2017. 09. 16. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő
Hévízgyörki SC
2017. 09. 23. 16:00
Törteli Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Törteli Sporttelep
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
UFC Gyömrő
2017. 09. 30. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő
Isaszegi SE
2017. 10. 07. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
2017. 10. 07. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
UFC Gyömrő
2017. 10. 14. 14:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő
Péteri KSK
2017. 10. 21. 13:30
Péceli Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Péceli Sporttelep
Péceli SSE
UFC Gyömrő
2017. 10. 28. 13:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő
Iklad KFC
2017. 11. 05. 13:30
Bagi Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Bagi Sporttelep
Bagi TC ’96
UFC Gyömrő
2017. 11. 11. 13:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő
Úri KSK
2017. 11. 19. 13:00
Tápiószőlős sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Tápiószőlős sporttelep
Tápiószőlős KSE
UFC Gyömrő
2017. 11. 25. 13:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő
Pilisi LK II.
2018. 03. 03. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Aranyszarvas SE
2018. 05. 09. 17:30
Valkói Sportpálya
2018. 05. 09. 17:30
Valkói Sportpálya
Valkó KSK
UFC Gyömrő
2018. 05. 30. 18:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 05. 30. 18:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE II.
UFC Gyömrő
2018. 03. 24. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Aszód FC
2018. 04. 01. 15:30
Hévízgyörki Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Hévízgyörki Sporttelep
Hévízgyörki SC
UFC Gyömrő
2018. 04. 07. 15:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Duna-Tisza Aszfalt Törtel
2018. 04. 15. 16:00
Isaszegi SE Sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Isaszegi SE Sportpálya
Isaszegi SE
UFC Gyömrő
2018. 04. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 04. 28. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 04. 28. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
UFC Gyömrő
2018. 05. 05. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Péceli SSE
2018. 05. 13. 16:30
Iklad Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Iklad Sporttelep
Iklad KFC
UFC Gyömrő
2018. 05. 19. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Bagi TC ’96
2018. 05. 26. 17:00
Úri KSK sportpálya
2018. 05. 26. 17:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
UFC Gyömrő
2018. 06. 02.
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 06. 02.
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószőlős KSE
2018. 06. 10. 17:00
Pilisi LK Sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK II.
UFC Gyömrő
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol