Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Közép-csoport 11. forduló

2017.11.05 - 13:30

Gyömrő, Gyömrő Városi Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Közép-csoport

Játékvezető
NÉMETH ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSERESNYÉS CSABA
UFC Gyömrő II.
Dány KSK
90'
45'

Gólok

VARGA JÁNOS

14'

1 - 0

 

JUHÁSZ JÁNOS

90'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 9 7 1 1 35 12 23 22 6
2 Dány KSK Dány KSK 9 6 1 2 26 9 17 19 5.9
3 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 9 5 3 1 24 11 13 18 5.8
4 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 9 5 2 2 28 16 12 17 5.7
5 Ecser SE Ecser SE 9 3 4 2 15 15 0 13 5.6
6 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 9 4 0 5 23 27 -4 12 5.4
7 Zsámboki SE Zsámboki SE 9 3 1 5 13 16 -3 10 5.3
8 Felsőpakonyi KSE II. Felsőpakonyi KSE II. 9 2 1 6 17 30 -13 7 5.2
9 Vácszentlászló SE Vácszentlászló SE 9 1 2 6 21 35 -14 5 5.1
10 Mendei LSE Mendei LSE 9 1 1 7 8 39 -31 4 5
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE II. (Kizárva) Gyáli BKSE 4 3 1 0 5 1 4 10 5 3 1 1 7 6 1 10 9 6 2 1 12 7 5 20
2 Üllő SE II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 4 3 0 0 6 0 6 9 5 2 0 3 4 11 -7 6 9 5 0 3 10 11 -1 15
3 Üllő SE II. (Kizárva) Ecser SE 4 2 2 0 4 2 2 8 5 2 1 1 6 2 4 7 9 4 3 1 10 4 6 15
4 Üllő SE II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 5 3 0 1 8 3 5 9 4 1 1 0 7 3 4 4 9 4 1 1 15 6 9 13
5 Üllő SE II. (Kizárva) Dány KSK 5 2 1 1 5 3 2 7 4 2 0 2 7 2 5 6 9 4 1 3 12 5 7 13
6 Üllő SE II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 5 3 0 1 6 2 4 9 4 0 2 1 1 2 -1 2 9 3 2 2 7 4 3 11
7 Üllő SE II. (Kizárva) Vácszentlászló SE 5 1 0 3 7 11 -4 3 4 1 1 2 4 4 0 4 9 2 1 5 11 15 -4 7
8 Üllő SE II. (Kizárva) Zsámboki SE 3 0 1 1 1 3 -2 1 6 2 0 3 5 7 -2 6 9 2 1 4 6 10 -4 7
9 Üllő SE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. 4 1 1 2 3 5 -2 4 5 1 0 3 2 4 -2 3 9 2 1 5 5 9 -4 7
10 Üllő SE II. (Kizárva) Mendei LSE 6 0 0 6 0 15 -15 0 3 1 0 2 2 4 -2 3 9 1 0 8 2 19 -17 3
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 5 5 0 0 23 8 15 15 4 2 1 1 12 4 8 7 9 7 1 1 35 12 23 22
2 Üllő SE II. (Kizárva) Dány KSK 5 4 1 0 16 4 12 13 4 2 0 2 10 5 5 6 9 6 1 2 26 9 17 19
3 Üllő SE II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 5 4 1 0 14 4 10 13 4 1 2 1 10 7 3 5 9 5 3 1 24 11 13 18
4 Üllő SE II. (Kizárva) Gyáli BKSE 4 3 1 0 12 3 9 10 5 2 1 2 16 13 3 7 9 5 2 2 28 16 12 17
5 Üllő SE II. (Kizárva) Ecser SE 4 1 3 0 7 5 2 6 5 2 1 2 8 10 -2 7 9 3 4 2 15 15 0 13
6 Üllő SE II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 4 3 0 1 14 7 7 9 5 1 0 4 9 20 -11 3 9 4 0 5 23 27 -4 12
7 Üllő SE II. (Kizárva) Zsámboki SE 3 1 1 1 4 4 0 4 6 2 0 4 9 12 -3 6 9 3 1 5 13 16 -3 10
8 Üllő SE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. 4 1 1 2 10 8 2 4 5 1 0 4 7 22 -15 3 9 2 1 6 17 30 -13 7
9 Üllő SE II. (Kizárva) Vácszentlászló SE 5 1 0 4 12 23 -11 3 4 0 2 2 9 12 -3 2 9 1 2 6 21 35 -14 5
10 Üllő SE II. (Kizárva) Mendei LSE 6 1 0 5 6 26 -20 3 3 0 1 2 2 13 -11 1 9 1 1 7 8 39 -31 4
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Dány KSK
-6 - 02 - 2-2 - 1-2 - 1---4 - 0
Ecser SE
2 - 0---0 - 0--1 - 1-4 - 4-
Felsőpakonyi KSE II.
-1 - 31 - 4--7 - 0---1 - 1-
Gyáli BKSE
-0 - 0---4 - 05 - 3---3 - 0
Kerepesi SBE
-----------
Kistarcsai VSC
--6 - 14 - 2--6 - 05 - 4--2 - 1
Mendei LSE
0 - 51 - 5---0 - 71 - 3--4 - 30 - 3
Mogyoród FC II.
-6 - 06 - 2----0 - 4--2 - 1
UFC Gyömrő II.
2 - 0-3 - 14 - 0--2 - 2--3 - 1-
Üllő SE II.
-----------
Vácszentlászló SE
1 - 5--2 - 8-2 - 4-6 - 2--1 - 4
Zsámboki SE
-2 - 01 - 3-----1 - 1--

Meccsek

UFC Gyömrő II.

2017. 08. 26. 16:30
Zsámboki Sportpálya
2017. 08. 26. 16:30
Zsámboki Sportpálya
Zsámboki SE
UFC Gyömrő II.
2017. 09. 03. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Felsőpakonyi KSE II.
2017. 09. 10. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Mendei LSE
2017. 09. 16. 16:00
Kistarcsai Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Kistarcsai Sporttelep
Kistarcsai VSC
UFC Gyömrő II.
2017. 10. 01. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Gyáli BKSE
2017. 10. 08. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Vácszentlászló SE
2017. 10. 15. 17:00
Ober János Sportcentrum
2017. 10. 15. 17:00
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
UFC Gyömrő II.
2017. 10. 29. 13:30
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2017. 10. 29. 13:30
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
UFC Gyömrő II.
2017. 11. 05. 13:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Dány KSK
2018. 03. 25. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Zsámboki SE
2018. 03. 28. 19:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 03. 28. 19:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
UFC Gyömrő II.
2018. 04. 08. 15:30
Mendei Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
UFC Gyömrő II.
2018. 04. 15. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Kistarcsai VSC
2018. 04. 29. 16:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
UFC Gyömrő II.
2018. 05. 05. 16:30
Vácszentlászlói Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Vácszentlászlói Sporttelep
Vácszentlászló SE
UFC Gyömrő II.
2018. 05. 13. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Mogyoród FC II.
2018. 05. 27. 17:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
INFO
Ecser SE
2018. 06. 02. 17:00
Dány KSK Sportpálya
2018. 06. 02. 17:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
06. 02. 17:00
UFC Gyömrő II.

Dány KSK

2017. 08. 27. 16:30
Dány KSK Sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Felsőpakonyi KSE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dány KSK Sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Kistarcsai VSC
2017. 09. 10. 16:00
Dány KSK Sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Gyáli BKSE
2017. 09. 17. 16:00
Dány KSK Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Mogyoród FC II.
2017. 09. 24. 16:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2017. 09. 24. 16:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Dány KSK
2017. 10. 01. 15:00
Dány KSK Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Zsámboki SE
2017. 10. 08. 15:00
Mendei Sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Dány KSK
2017. 10. 22. 13:30
Vácszentlászlói Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Vácszentlászlói Sporttelep
Vácszentlászló SE
Dány KSK
2017. 11. 05. 13:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Dány KSK
2018. 03. 25. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Dány KSK
2018. 03. 31. 15:30
Kistarcsai Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Kistarcsai Sporttelep
Kistarcsai VSC
Dány KSK
2018. 04. 08. 15:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Dány KSK
2018. 04. 14. 17:00
Ober János Sportcentrum
2018. 04. 14. 17:00
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
Dány KSK
2018. 04. 22. 11:00
Dány KSK Sportpálya
2018. 04. 22. 11:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Ecser SE
2018. 04. 28. 17:00
Zsámboki Sportpálya
2018. 04. 28. 17:00
Zsámboki Sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2018. 05. 06. 16:30
Dány KSK Sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Mendei LSE
2018. 05. 20. 17:00
Dány KSK Sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Vácszentlászló SE
2018. 06. 02. 17:00
Dány KSK Sportpálya
2018. 06. 02. 17:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
06. 02. 17:00
UFC Gyömrő II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol