Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Közép-csoport 9. forduló

2017.11.08 - 19:30

Mogyoród, Ober János Sportcentrum

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Közép-csoport

Játékvezető
KUPECZ NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABOLCSI TAMÁS, TÓTH I. KÁROLY
Mogyoród FC II.
Ecser SE
90'
45'

Gólok

ILLÉS DÁNIEL

27'

1 - 0

 

LAKATOS MÁRIÓ

40'

2 - 0

 

VERES KRISZTIÁN

53'

3 - 0

 

HORVÁTH BÉLA

67'

4 - 0

 

LABBANCZ MIHÁLY

70'

5 - 0

 

SZABÓS ZSOLT

78'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 8 6 1 1 31 10 21 19 5.6
2 Dány KSK Dány KSK 8 6 1 1 26 7 19 19 6.3
3 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 7 4 2 1 21 10 11 14 6.4
4 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 8 4 2 2 24 16 8 14 5.1
5 Ecser SE Ecser SE 7 3 3 1 14 12 2 12 5.9
6 Zsámboki SE Zsámboki SE 7 2 1 4 10 14 -4 7 5.3
7 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 7 2 0 5 18 25 -7 6 4.6
8 Felsőpakonyi KSE II. Felsőpakonyi KSE II. 8 2 0 6 16 29 -13 6 4.8
9 Vácszentlászló SE Vácszentlászló SE 7 1 1 5 18 30 -12 4 5.3
10 Mendei LSE Mendei LSE 7 1 1 5 7 32 -25 4 4.9
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE II. (Kizárva) Gyáli BKSE 3 2 1 0 4 1 3 7 5 3 1 1 7 6 1 10 8 5 2 1 11 7 4 17
2 Üllő SE II. (Kizárva) Ecser SE 3 2 1 0 4 2 2 7 4 2 1 1 6 2 4 7 7 4 2 1 10 4 6 14
3 Üllő SE II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 5 3 0 1 8 3 5 9 3 1 1 0 5 1 4 4 8 4 1 1 13 4 9 13
4 Üllő SE II. (Kizárva) Dány KSK 5 2 1 1 5 3 2 7 3 2 0 1 7 1 6 6 8 4 1 2 12 4 8 13
5 Üllő SE II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 3 2 0 0 4 0 4 6 4 1 0 3 3 11 -8 3 7 3 0 3 7 11 -4 9
6 Üllő SE II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 4 2 0 1 5 2 3 6 3 0 1 1 1 2 -1 1 7 2 1 2 6 4 2 7
7 Üllő SE II. (Kizárva) Zsámboki SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 2 0 2 5 5 0 6 7 2 1 3 6 8 -2 7
8 Üllő SE II. (Kizárva) Vácszentlászló SE 4 1 0 3 5 9 -4 3 3 1 0 2 4 4 0 3 7 2 0 5 9 13 -4 6
9 Üllő SE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 1 0 3 2 4 -2 3 8 2 0 5 5 9 -4 6
10 Üllő SE II. (Kizárva) Mendei LSE 5 0 0 5 0 14 -14 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 7 1 0 6 2 17 -15 3
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 5 5 0 0 23 8 15 15 3 1 1 1 8 2 6 4 8 6 1 1 31 10 21 19
2 Üllő SE II. (Kizárva) Dány KSK 5 4 1 0 16 4 12 13 3 2 0 1 10 3 7 6 8 6 1 1 26 7 19 19
3 Üllő SE II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 4 3 1 0 12 4 8 10 3 1 1 1 9 6 3 4 7 4 2 1 21 10 11 14
4 Üllő SE II. (Kizárva) Gyáli BKSE 3 2 1 0 8 3 5 7 5 2 1 2 16 13 3 7 8 4 2 2 24 16 8 14
5 Üllő SE II. (Kizárva) Ecser SE 3 1 2 0 6 4 2 5 4 2 1 1 8 8 0 7 7 3 3 1 14 12 2 12
6 Üllő SE II. (Kizárva) Zsámboki SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 5 2 0 3 8 10 -2 6 7 2 1 4 10 14 -4 7
7 Üllő SE II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 3 2 0 1 12 6 6 6 4 0 0 4 6 19 -13 0 7 2 0 5 18 25 -7 6
8 Üllő SE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. 3 1 0 2 9 7 2 3 5 1 0 4 7 22 -15 3 8 2 0 6 16 29 -13 6
9 Üllő SE II. (Kizárva) Vácszentlászló SE 4 1 0 3 10 19 -9 3 3 0 1 2 8 11 -3 1 7 1 1 5 18 30 -12 4
10 Üllő SE II. (Kizárva) Mendei LSE 5 1 0 4 5 23 -18 3 2 0 1 1 2 9 -7 1 7 1 1 5 7 32 -25 4
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Dány KSK
-6 - 02 - 2-2 - 1-2 - 1---4 - 0
Ecser SE
2 - 0---0 - 0----4 - 4-
Felsőpakonyi KSE II.
-1 - 31 - 4--7 - 0-----
Gyáli BKSE
-0 - 0----5 - 3---3 - 0
Kerepesi SBE
-----------
Kistarcsai VSC
--6 - 14 - 2--6 - 05 - 4--2 - 1
Mendei LSE
0 - 51 - 5---0 - 7---4 - 30 - 3
Mogyoród FC II.
-6 - 06 - 2----0 - 4---
UFC Gyömrő II.
--3 - 14 - 0--2 - 2--3 - 1-
Üllő SE II.
-----------
Vácszentlászló SE
1 - 5--2 - 8---6 - 2--1 - 4
Zsámboki SE
--1 - 3-----1 - 1--

Meccsek

Mogyoród FC II.

2017. 11. 18. 14:30
Vácszentlászlói Sporttelep
2017. 11. 18. 14:30
Vácszentlászlói Sporttelep
Vácszentlászló SE
Mogyoród FC II.
2017. 09. 17. 16:00
Dány KSK Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Mogyoród FC II.
2017. 09. 24. 16:00
Ober János Sportcentrum
2017. 09. 24. 16:00
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
Felsőpakonyi KSE II.
2017. 09. 30. 15:00
Kistarcsai Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Kistarcsai Sporttelep
Kistarcsai VSC
Mogyoród FC II.
2017. 10. 08. 12:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 10. 08. 12:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Mogyoród FC II.
2017. 10. 15. 17:00
Ober János Sportcentrum
2017. 10. 15. 17:00
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
UFC Gyömrő II.
2017. 11. 08. 19:30
Ober János Sportcentrum
2017. 11. 08. 19:30
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
Ecser SE
2017. 10. 29. 13:30
Ober János Sportcentrum
2017. 10. 29. 13:30
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
Zsámboki SE
2017. 11. 05. 13:30
Mendei Sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Mogyoród FC II.
2018. 03. 31. 15:30
Ober János Sportcentrum
2018. 03. 31. 15:30
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
Vácszentlászló SE
2018. 04. 14. 17:00
Ober János Sportcentrum
2018. 04. 14. 17:00
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
Dány KSK
2018. 04. 22. 13:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 13:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Mogyoród FC II.
2018. 05. 30. 20:00
Ober János Sportcentrum
2018. 05. 30. 20:00
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
05. 30. 20:00
Kistarcsai VSC
2018. 05. 02. 19:30
Ober János Sportcentrum
2018. 05. 02. 19:30
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
Gyáli BKSE
2018. 05. 13. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Mogyoród FC II.
2018. 05. 20. 17:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2018. 05. 20. 17:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Mogyoród FC II.
2018. 05. 26. 17:00
Zsámboki Sportpálya
2018. 05. 26. 17:00
Zsámboki Sportpálya
Zsámboki SE
05. 26. 17:00
Mogyoród FC II.
2018. 06. 02. 17:00
Ober János Sportcentrum
2018. 06. 02. 17:00
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
06. 02. 17:00
Mendei LSE

Ecser SE

2017. 08. 27. 16:30
Mendei Sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Mendei Sportpálya
Mendei LSE
Ecser SE
2017. 09. 10. 16:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2017. 09. 10. 16:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Vácszentlászló SE
2017. 09. 24. 16:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2017. 09. 24. 16:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Dány KSK
2017. 10. 01. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Ecser SE
2017. 10. 08. 15:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2017. 10. 08. 15:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Kistarcsai VSC
2017. 10. 15. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 10. 15. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Ecser SE
2017. 11. 08. 19:30
Ober János Sportcentrum
2017. 11. 08. 19:30
Ober János Sportcentrum
Mogyoród FC II.
Ecser SE
2017. 10. 29. 13:30
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2017. 10. 29. 13:30
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
UFC Gyömrő II.
2017. 11. 04. 13:30
Zsámboki Sportpálya
2017. 11. 04. 13:30
Zsámboki Sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2018. 03. 25. 15:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2018. 03. 25. 15:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Mendei LSE
2018. 04. 08. 15:30
Vácszentlászlói Sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Vácszentlászlói Sporttelep
Vácszentlászló SE
Ecser SE
2018. 04. 22. 11:00
Dány KSK Sportpálya
2018. 04. 22. 11:00
Dány KSK Sportpálya
Dány KSK
Ecser SE
2018. 04. 29. 16:30
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2018. 04. 29. 16:30
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Felsőpakonyi KSE II.
2018. 05. 05. 16:30
Kistarcsai Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Kistarcsai Sporttelep
Kistarcsai VSC
Ecser SE
2018. 05. 23. 19:30
Grund 1986 FC
2018. 05. 23. 19:30
Grund 1986 FC
Ecser SE
INFO
Gyáli BKSE
2018. 05. 20. 17:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2018. 05. 20. 17:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
Mogyoród FC II.
2018. 05. 27. 17:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
05. 27. 17:00
Ecser SE
2018. 06. 02. 17:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
2018. 06. 02. 17:00
Ecser Sportegyesület Sporttelepe
Ecser SE
06. 02. 17:00
Zsámboki SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol