Szűrők

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport 1. forduló

2017.12.10 - 09:10

Kóka, Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)

Pest

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport

Játékvezető
ERDÉLYI BENCE
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
SELETYE RÓBERT
Jászberényi SE
Aranyszarvas SE
40'
20'

Gólok

Meccsek

Jászberényi SE

2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
SK Tóalmás
Jászberényi SE
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Jászberényi SE
Aranyszarvas SE
2017. 12. 17. 13:05
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 13:05
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Jászberényi SE
Zsámboki SE
2017. 12. 17. 13:50
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 13:50
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Pilisi LK
Jászberényi SE
2017. 12. 17. 15:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 15:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószecső FC
Jászberényi SE
2018. 01. 06. 09:00
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 09:00
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Jászberényi SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 01. 06. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Tápiószőlős KSE
Jászberényi SE
2018. 01. 13. 09:35
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 09:35
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark Futsal
Jászberényi SE
2018. 01. 13. 10:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 10:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Jászberényi SE
Dunabogdány SE

Aranyszarvas SE

2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Aranyszarvas SE
SK Tóalmás
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Jászberényi SE
Aranyszarvas SE
2017. 12. 17. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Aranyszarvas SE
Sülysápi Gyerekfoci
2017. 12. 17. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark Futsal
Aranyszarvas SE
2018. 01. 06. 17:05
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:05
Üllő Városi Sportcsarnok
Aranyszarvas SE
Zsámboki SE
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
Pilisi LK
Aranyszarvas SE
2018. 01. 06. 19:10
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 19:10
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunabogdány SE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószőlős KSE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol