Szűrők

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport 2. forduló

2017.12.17 - 10:10

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

Pest

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport

Játékvezető
MOHÁCSI ISTVÁN
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
LACZKÓ ZOLTÁN
Kincsem Lovaspark Futsal
Aranyszarvas SE
40'
20'

Gólok

Meccsek

Kincsem Lovaspark Futsal

2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Kincsem Lovaspark Futsal
Pilisi LK
2017. 12. 10. 11:30
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 11:30
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Kincsem Lovaspark Futsal
Tápiószőlős KSE
2017. 12. 10. 12:50
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 12:50
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Zsámboki SE
Kincsem Lovaspark Futsal
2017. 12. 17. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark Futsal
Aranyszarvas SE
2017. 12. 17. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Sülysápi Gyerekfoci
Kincsem Lovaspark Futsal
2018. 01. 06. 09:35
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 09:35
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Tápiószecső FC
Kincsem Lovaspark Futsal
2018. 01. 06. 11:55
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 11:55
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Kincsem Lovaspark Futsal
SK Tóalmás
2018. 01. 13. 09:35
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 09:35
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark Futsal
Jászberényi SE
2018. 01. 13. 11:55
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 11:55
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Dunabogdány SE
Kincsem Lovaspark Futsal

Aranyszarvas SE

2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Aranyszarvas SE
SK Tóalmás
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Jászberényi SE
Aranyszarvas SE
2017. 12. 17. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Aranyszarvas SE
Sülysápi Gyerekfoci
2017. 12. 17. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark Futsal
Aranyszarvas SE
2018. 01. 06. 17:05
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:05
Üllő Városi Sportcsarnok
Aranyszarvas SE
Zsámboki SE
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
Pilisi LK
Aranyszarvas SE
2018. 01. 06. 19:10
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 19:10
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunabogdány SE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószőlős KSE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol