Szűrők

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport 2. forduló

2017.12.17 - 11:55

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

Pest

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport

Játékvezető
MOHÁCSI ISTVÁN
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
LACZKÓ ZOLTÁN
Dunabogdány SE
Tápiószőlős KSE
40'
20'

Gólok

Meccsek

Dunabogdány SE

2017. 12. 10. 09:45
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 09:45
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Sülysápi Gyerekfoci
Dunabogdány SE
2017. 12. 10. 10:55
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 10:55
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Dunabogdány SE
Tápiószecső FC
2017. 12. 17. 09:35
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 09:35
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
SK Tóalmás
Dunabogdány SE
2017. 12. 17. 11:55
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 11:55
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Dunabogdány SE
Tápiószőlős KSE
2018. 01. 06. 16:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 16:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunabogdány SE
Pilisi LK
2018. 01. 06. 18:25
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 18:25
Üllő Városi Sportcsarnok
Zsámboki SE
Dunabogdány SE
2018. 01. 06. 19:10
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 19:10
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunabogdány SE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 10:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 10:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Jászberényi SE
Dunabogdány SE
2018. 01. 13. 11:55
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 11:55
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Dunabogdány SE
Kincsem Lovaspark Futsal

Tápiószőlős KSE

2017. 12. 10. 11:30
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 11:30
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Kincsem Lovaspark Futsal
Tápiószőlős KSE
2017. 12. 10. 13:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 13:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Tápiószőlős KSE
Pilisi LK
2017. 12. 10. 14:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 14:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Tápiószőlős KSE
Zsámboki SE
2017. 12. 17. 10:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 10:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószőlős KSE
SK Tóalmás
2017. 12. 17. 11:55
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 11:55
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Dunabogdány SE
Tápiószőlős KSE
2018. 01. 06. 10:10
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 10:10
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Sülysápi Gyerekfoci
Tápiószőlős KSE
2018. 01. 06. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Tápiószőlős KSE
Jászberényi SE
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószőlős KSE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószecső FC
Tápiószőlős KSE

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol